Profilovka Věra

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 srpna 2009, 01:31:06

Konečně se paničce dneska povedlo dostat na Hafíky. Nejdřív si ale musela (teda páník) nainstalovat cosi, aby se vůbec mohla znovu přihlásit. Už jí z toho šla hlava kolem. Já jsem přišel z dnešní procházky tak utahaný, že vůbec nemám chuť na dlabanec. Padl jsem a jen odfukuju. Sešli jsme se dnes s Aranem a částí jeho rodinky. Na začátku jsem si decentně zavrčel - abych mu připomněl s kým má tu čest - a i když mě panička hlídala a já se tvářil, že s tím souhlasím, stejně jsem si našel příležitost a poprali jsme se. Po dlouhé době se mi povedlo přehodit si tělo přes Aranova záda a když mi to Aran po chvíli vracel paničky odhodily všechno co měly v rukou a jaly se nás odlepovat. Dalo jim to docela fušku. Já prý jsem divný pavouk - jen co jsem byl odlepen od Arana nechal jsem se překvapivě lehce od paničky v tichosti položit a dokonce jsem jí ukázal i svoje krásný bříško (vleže na boku). Když jsme se s Aranovou rodinkou loučili a oni od nás odcházeli na opačnou stranu jen jsem za nima smutně koukal a hrozně chtěl jít za nima. Ta malá slečna co u nich byla chvíli na prázdninách se mi moc líbila, snad mi brzy taková vyroste z batolete co mám doma. To už bude jinačí zábava.

9 srpna 2009, 23:11:46

Teda dneska byla panička dost nešťastná z mého krásného hlasu a štěkotu. (Vždycky si vzpomene jaký že to mám být psí aristokrat co zbytečně neštěká, neodpovídá na štěkot jiných psů apod.). O tom by mohli naši sousedé vyprávět, haha. Dneska jsem měl prostě štěkavou už od rána co páníček odjel a vydržela mi až do večera. Byl jsem ale taky hodně hodný na batole, co mě nenechá v klidu odpočívat jakmile jsem poblíž a dostal jsem za odměnu křupky z kuřecích kostí. To byla ňamka! Ale pak se páníkové dívili, že jsem dostal večer chuť na jejich rybičkovou pomazánku a když mi nechtěli nic dát trochu jsem si odfrknul jak nejblíž k talířům to šlo - myslel jsem, že si to tak označkuju a oni mi to dají. Pak šel kolem kámoš Aran, přišel se na mě podívat a já to přece musel pořádným štěkotem oznámit všem! Sám páníček chvíli předtím říkal, že prý mi Aran chybí jako sůl. Už se na něj moooc těším až ho zas uvidím, ale rozhodnu se pak na místě, jestli mu to dám najevo. Byl by pak moc na koni a dovoloval by si. Asi to nechám jako tajemství v deníčku.

7 srpna 2009, 00:50:38

Dneska za mě píše panička, po dnešní procházce jsem totálně odpadl. Baštit budu až zas někdy v noci. Byl jsem venku dvě hodiny a protože jsme prý byli s Aranem hodní kluci dostali jsme oba od jeho paničky moc velké dobroty (piškotky samozřejmě taky, ty nepočítám). Aranovi se to moc nezamlouvalo, že já dostal taky, ale já bych to bral úplně stejně. Taky jsem mu na rozloučenou provedl malou lumpárnu a decentně jsme si oba (nebo jen já?) zavrčeli, ale stejně to bylo moc prima. Prý se pomalu zase začínám zajímat o psiska a nehledám v každém jen nepřítele. Běda ale potkat ty co jsem si už tak označil! Toho mizeru co mě pokousal do krve už umím ignorovat (když chci) - zatímco on ňafe a běhá jako pominutý - ale počkej jestli se sejdem někdy sami dva.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Woody

Plemeno

Hovawart

Pohlaví
Datum narození

4. srpna 2005

Hmostnost

40 kg

Krátce o mně

Mám 11 sourozenců, byl jsem na svodu mladých i na RTG (DKK 0/0). Dál jsme zatím nepokročili, máme ve smečce lidské štěně a taky mi panička nevěřila, že bych jí na výstavě a bonitaci vzorně poslouchal.

Co umím

(dávat) páníčkové pojďte ven, dolijte mi vodu, pusťte mě k vám

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše co mi páníčkové odklízejí z dohledu a dosahu

Oblíbená hračka

míček, pracovní rukavice uloupené páníčkovi

Co ještě zbožňuji

Mám rád, když je moje smečka doma a vpustí mě do naší boudy. (Té svojí psí si moc nevšímám.) Rád si lehnu tam, kde mě musí překračovat nebo obcházet. Rád jezdím autem, jsem ale trochu neskladný a uslintaný tak poslední dobou jezdím jen za svým panem doktorem (cestuji totiž na zadním sedadle a je se mnou hned plné auto). Moc rád běhám a tvářím se důležitě.

Fotky

Přátelé (8)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?