Profilovka Lianka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 února 2016, 14:11:28

Ahoj kamarádi, dlouho jsme se s paničkou neozvaly. Už jsme se přestěhovali, panička upravila adresu v profilu. Panička dělala v práci přesčasy, proto jsme tu nebyly. Ale událo se pár změn. Do nového domečku už se mi narodilo miminko Elessar Diamond Tichý stín. Před 14 dny se byla panička s páníkem podívat na výstavě v Brně a Elíssek vyhrál 1. místo jako nejkrásnější mladý :-) No jo, je to už kus chlapa, celý tatínek (skoro :-) ) A Cristine (dcera po Ajge) se narodily 4 miminka - vrh F Astat Tichý stín. No a teď Ajuše čeká také miminka, takže se omlouváme, kdyby tu panička chvilku nepřišla, miminka se mají narodit příští měsíc a panička bude mít kolem miminek moc práce. Tak ahoj ;-)

10 září 2014, 22:38:12

Ahoj kamarádi, my se moc omlouváme, že nepíšeme, ale máme plno novinek. Tak první je, že Ajge se narodily další štěňátka, která už jsou všechny v nových domovech. Ty jsou vrh D. Já jsem byla na krytí za jedním krasavcem, který se jmenuje Akaj Vlčí tlapka. Prozatím musím počkat, jestli se potvrdí březost. Moje dcera Baccardi bala taky za jedním fešákem, který se jmenuje Artex Saris wolfs. U ní taky čekáme na březost. No a další nová zpráva je, že jsme koupili RD a budeme se stěhovat. Je tam veliká zahrada pro naši smečku. Páníčkové teď čekají, aby jsme se mohli přestěhovat a aby nám mohli postavit hezké výběhy. Hned jak budu moct, zase se ozvu. Ahoj :-)

9 září 2013, 00:58:04

Ahoj kamarádi, dlouho jsem tu nebyla, tak vám povím, co se zatím událo. Moji páníčkové a vlčouni obráží výstavy, svody a bonitace. Tam já nechodím. Ale doma jsou taky zajímavé události. Třeba jednou v zimě, to bylo začátkem jara, no jara, ještě byla pořádná kupa sněhu, páníčkové někam odjeli a pak přijeli...s novou kamarádkou. Teda byla to kupka vychrtlého neštěstí. Bílozrzavá vyzáblina s pomněnkově modrýma očima. Byla tak hladová a vystrašená. Páníčkové mi řekli, že jim volal nějaký róm a nevěděl co s ní, že nějací jeho známí mají na zahradě huskyho a je hrozně vychrtlá a že prý ji chtějí zabít a sežrat. Moji páníčkové ji dovezli domů. Jmenuje se Shiva. Asi 14 dní bydlela se mnou v bytě. Papala a spala. Moc se nijak neunavovala. Páníčkové říkali, že měla na mále a mohla umřít hlady. Ale oni ji hezky krmili a Shiva se pomalu přestávala bát. Jenže je nás hodně (6 vlčounů a já) a páníčkové říkali, že si ji nemůžeme nechat. Byla jsem z toho smutná. Ne dlouho. Shivu si vzali jedni kamarádi od páníčků. Už mají od nás štěně vlčouna z vrhu C, Czariku. Moc dobře se o ni starali. A tak se moji páníčkové a Czarinčini páníčkové domluvili, že si Shivu vezmou. Moooc jí to přeju, hezky přibrala, nasrstila a je z ní krásný plyšák :-) A taky k nám obě chodí na návštěvu, takže si mám s kým hrát. Buď se honíme na zahradě, nebo chodíme na vycházky k přehradě. Tam plaveme a řádíme. Shiva sem tam někam uteče, ale ne daleko. Když jsme byli naposledy plavat, viděli jsme kačeny. Plavaly kousek od nás. Moc ráda chodím i s malou paničkou na vycházky.

9 září 2013, 00:19:51

Ahoj kamarádi, dlouho jsem tu nebyl a tak vám přináším novinky. Páníčkové mě berou na výstavy a organizují ještě spoustu věcí okolo našich odchovů. Tak vám řeknu, co se událo. Byl jsem na výstavě v Nitře. Moc se mi tam líbilo a já jsem se líbil taky, protože jsem dostal krásné hodnocení - V1, CAC. A ještě druhý den - V1, CAC, R.CACIB. Páníčkové mě skoro celého opusinkovali, jakou měli radost. A také jsem byl na XVII. Evropská výstava Slovensko, kde jsem se taky moc líbil - V2, res. CAC. Sice druhé místo, ale i tak je to moc hezké umístění. Bylo to v lese, na fotbalovém hřišti. Moooc hezké prostředí. Jen ty vosy kdyby pořád neotravovaly. Dokonce jsem tam potkal i svého syna Gorana. No a taky tady bylo pár ženských na krytí, takže mám další potomky :-) Pokud chcete vidět více fotek, klikněte na: https://www.facebook.com/tichy.stin

9 září 2013, 00:04:57

Ahoj kamarádi, tak jsem zase po čase zde. Chtěl bych vás informovat, co se vše stalo za tu dobu, co jsem tu nebyl. Moji páníčkové vyhlížejí pro mě výstavy, zařizují svody a bonitace pro moje kamarády a taky jsme se některých zúčastnili. Zůčastnil jsem se svodu mladých vlčounů, kde jsem obdržel hodnocení - A64,5 Oh P1, což je moc dobré. Taky jsem se zúčastnil výstavy v Nitře, kde jsem první den získal známku V2 a další den opět v Nitře, kde jsem se umístil na prvním místě a dostal titul - V1, CAJC, Junior BOB. To jsem byl moc rád a moji páníčci taky. Taky jsem byl na XVII. Evropská výstava Slovensko, kde jsem získal 1.místo - V1, CAJC KVM. Páníčkové jsou na mě moc pyšní a říkají, že jim dělám radost. Dokonce mi prominou i nějakou tu lumpárnu, jako jsou okousané dveře do dřevníka, vyhrabané díry v trávě nebo sežrané pracovní rukavice. No, jsem ještě štěně, nemají to tam nechávat, no ne? Na té poslední výstavě byly se mnou ještě moje sestřičky Czarika a Cristine, které se také líbily a dostaly známku V. A nesmím zapomenout na Boru, která se sice nevystavovala, ale byla nás podpořit. A Aschar tam byl taky, ale o něm více v jeho deníčku. Panička mi tu přidala jen 4 fotky, ale kdyby jste se chtěli podívat na více, zadejte odkaz: https://www.facebook.com/tichy.stin

15 dubna 2013, 00:00:34

Ahoj kamarádi, byl jsem v sobotu na výstavě v Ostravě a vystavoval jsem se :-) Dostal jsem druhé místo, první místo mi sebral nevlastní bráška. Ale i tak jsem se líbil. Dokonce jsme se po výstavě fotili a vyšla z toho nádherná fotka. Panička mi ji dala do fotogalerie. A kdo by měl zájem se podívat i na moje kamarády a jejich sourozence, tak panička má na fb profil - Chovatelská stanice Tichý stín a tam je moc moc foteček :-)

14 dubna 2013, 23:52:48

Ahoj kamarádi,v sobotu jsem byl na výstavě v Ostravě, ale já jsem se nevystavoval, šel jsem tam jen na kukandu s Ascharem a hlavně byl přihlášený můj bráška Condor, tak abych mu nedělal konkurenci a on se mohl hezky umístit. Dostal známku VN (velmi nadějný), takže jsme moc rádi, že se líbil. Taky tam byla ještě sestřička Czarika a přišla se kouknout i Bora od tety Baghiry dcera a nesmím zapomenout na nevlastního brášku Akrona, který se taky vystavoval. Počasí se vydařilo, i když ráno byla docela zima a foukal vítr. Ale odpoledne už bylo krásně.

14 dubna 2013, 23:47:59

Ahoj kamarádi, tak po kastraci už jsem v pohodě, druhý den jsem ještě koukala co to tam na bříšku mám za nítě, ale pak jsem si na to zvykla a běhám s mýma vlčounama jako blázen. V pondělí bych je měla jít vytahovat. Ale nějak mi tam nevadí. Když jsem venku s mýma vlčíma holkama, tak ani nevím, že je tam mám.

9 dubna 2013, 21:39:14

Ahoj kamarádi, mám tady fotečky z výstavy z Nitry. Moc jsem se líbil, dostal jsem medajli a plaketku :-) Taky mám už domluvenou další výstavu, fotky dodám, až přijedu domů. Už aby bylo jaro, panička říkala, že musíme chodit na cvičák, abych nezvlčel, sice nevím, co to cvičák je, ale když půjdu s paničkou, tak tam bude určitě fajn :-)

9 dubna 2013, 21:21:15

Ahoj kamarádi, tak páníčkové se rozhodli, že mě vykastrují. Zítra jdu k panu veterináři. Panička říkala, že nemusím mít miminka, protože takových krásných pejsků jako jsem já jsou tisíce, že jsou v útulcích a nemají svoje páníčky, ani gauč, ani nespinkají v domečku v posteli se svýma páníčkama. Dokonce nemají ani svoje hračky :-( No a když nebudu mít miminka, tak ti pejskové z útulku budou mít šanci najít nový domov. Takhle by jim ho třeba zabraly moje děti. Já bych teda byla radši, aby s námi byl ještě jeden útuláček, ale teď to nejde. Snad se jednou dočkám a budu mít kamaráda nebo kamarádku do postele a taky budem spolu ležet v teple na gauči a v létě budeme spolu chodit k vodě a běhat po zahradě. Zatím jsem tu já a budu tu pro další bolavou dušičku držet místo na gauči :-)

6 února 2013, 19:50:50

Ahoj kamarádi, panička sem dala nové fotečky mě a mých sourozenců. Všechny nás našli vyhozené v krabici. Doufám, že už všichni našli nový domov jako já a mají se dobře. Také jsou tu fotky z dočasné péče u paní Marie Augustinové, která si mě vzala z útulku a se svojí malou dcerkou se o mě staraly, než si pro mě přijela moje nová rodina :-) Také nesmím zapomenout na slečnu Elenu Antoniovou, která pomáhá opuštěným pejskům a bez které bych se vlastně vůbec nedostala ke své nové rodině.

4 února 2013, 20:50:02

Dneska jsem neposlechla paničku a ona se na mě zlobila. Přes den jsem se radši schovala k mojí malé paničce do pokojíčku, ale pak už jsem to nemohla vydržet a šla jsem si velkou paničku udobřit. Seděla u počíku a něco psala, tak jsem se jí zavěsila na ruku a podívala jsem se do jejích očí s pohledem neviňátka. Tomu se asi nedalo odolat, protože panička už je se mnou zase kamarádka :-)

3 února 2013, 18:51:58

Ahoj kamarádi, tak je tu nový rok. Jsem zvědavá, jak se letošní rok bude vyvíjet. Letos mám jet na krytí já, protože Ajga byla loni a měla 7 krásných miminek. Já mám taky vybraného šikovného galána, ale podrobnosti ujasním, až to příjde. Do smečky nám přibyla Brixa, moje dcera z vrhu B a Aschar Arqeva. No a letošním benjamínkem je u nás kříženka Endzy.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Furia Braterstwo wilczaków

Pohlaví
Datum narození

1. listopadu 2008

Krátce o mně

Jsem krásná chovná fenka, pocházím z Polska. Bydlela jsem v bytě, ale dělala jsem tam binec, tak si mě noví páníčci odvezli do ČR. Jsem hodná, kamarádská, ale nejsem moc mazlivá. I když kuřeti bych neublížila :-)

Co umím

sedni, lehni, vstaň, pac, štěkej, mrtvý pes

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, některé granule

Oblíbená hračka

balónek

Co ještě zbožňuji

hlavně vycházky a páníčky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ajga

Pohlaví
Datum narození

18. listopadu 2008

Hmostnost

28

Krátce o mně

Jmenuji se Ajga z Datova ráje, mám ráda svoje páníčky, miluju děti, ráda chodím na vycházky a zbožňuju výlety.

Co umím

sedni, lehni, zůstaň, ke mně, pusť, přeskočit překážku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jsem docela vybíravá, ale hlavně kuřecí maso a skopové

Oblíbená hračka

gumové hračky, dřevo

Co ještě zbožňuji

páníčky, Rockyho, kočku Safíru

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Baghira Grey

Pohlaví
Datum narození

12. června 2009

Hmostnost

29

Krátce o mně

Ahoj, jsem Baghira, jsem hravá, divoká a říkají, že i šikovná a mazaná. Mám ráda život, hry, zajímavé věci, jsem zvědavá, ale nevěřím každému.

Co umím

sedni, lehni, aport, vpřed, stopa, ke mně, k noze, zůstaň, ale samozřejmě za pamlsek (pod nátlakem i bez :-) ), stůj, fuj, nesmíš, kde se couráš (to znamená, že se na její vkus moc vleču), pomalu, nedělej blbiny (to když jí za chůze koušu a tahám vodítko a mám ho pustit)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty, maso, ryby

Oblíbená hračka

míček na šňůrce, talíř, balónky

Co ještě zbožňuji

lumpárny, hry, pohyb

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Brixa Diamond Tichý stín

Pohlaví
Datum narození

11. října 2011

Hmostnost

asi 25 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Brixa a jsem pořádná rošťanda. Můj život do roku nebyl zrovna růžový. Ze všech 10-ti sourozenců jsem zůstala doma poslední a už jsem věděla, že si mě jednou někdo odvede. Bohužel si pro mě přijela paní Alice Večerková z Prahy. Přivedla si mě do bytu 2 plus 1, kde byla už fenka Chespeaka, pes bulík a agresivní pes NO. Navíc další zvířátka jako želvy, činčila, chameleon. Naštěstí si pro mě moji bývalí páníčkové přijeli a odvezli mě zpátky domů. Odtud jsem pak šla do další rodiny, kde jsem ale vůbec nechtěla být, takže jsem zase skončila u mých bývalých - nynějších páníků a ti mi slíbili, že už mě nikomu nedají, protože v téhle smečce se mi líbí a jsem maximálně spokojená :-)

Co umím

Jsem neposlucha, ale páník říkal, že prý mě bude cvičit, no nevím, zkusím ho zlobit jako doteď

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, tvaroh, vajíčka a další dobrotky

Oblíbená hračka

Všechno, co se dá rozkousat

Co ještě zbožňuji

Všechno zajímavé a hlídání poštovní schránky

Fotky

Základní informace

Jméno

Casper Diamond Tichý stín

Pohlaví
Datum narození

15. srpna 2012

Hmostnost

zatím rostu, až se moje váha ustálí, bude tady

Krátce o mně

Jmenuji se Casper, jsem hravý a zdravý pes. Narodil jsem se v ChS Tichý stín a páníčkové si mě nechali jako jediné štěně z vrhu. Mám tu spoustu kamarádů. Jsem chytrý a rád hrabu díry.

Co umím

Zatím \"ke mně\" - to si jdu pro piškotek a pak \"sedni\", jinak bych ho nedostal.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, tvaroh, vajíčka a další dobrotky

Oblíbená hračka

Všechno, co se dá rozkousat

Co ještě zbožňuji

Jsem zvědavý, takže mám rád zajímavé a nové věci.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Endzy

Pohlaví
Datum narození

27. září 2012

Hmostnost

zatím jsem ve vývoji

Krátce o mně

Jmenuji se Endzy, jsem ze Slovenska, přinesli nás lidé, kteří mě a moje 3 sourozence našli vyhozené u cesty v Nižnom Hrabovci. Běhali jsme do cesty skoro pod auta, než si nás všimla jedna rodina, zastavila a naložila nás. Odtud jsem putovala do dočásky k jedné hodné paní a pak si mě na fb našli moji nynější páníci. Moc jsem se jim líbila, tak si pro mě jeli a dovezli si mě na Moravu. Mám se tu moc dobře :-)

Co umím

Příjdu na zavolání, učím se sedni a štěkej

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, tvaroh, vajíčka a další dobrotky

Oblíbená hračka

plyšáci, dřevo na kousání

Co ještě zbožňuji

Všechno zajímavé a lehárko na gauči

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Aschar Arqeva

Pohlaví
Hmostnost

asi 40 kg -

Krátce o mně

Jmenuji se Aschar, přišel jsem k Tichým stínům od mojich páníčků, kterým nevyšel vztah a nemohli si mě vzít do bytu. Teď bydlím se smečkou, mojí spolubydlící a kamarádkou je Furie. Má mě ráda :-) Další smečka je v profilcích. Jsem chovný :-)

Co umím

ke mně, sedni, lehni, zůstaň a zbytek se budu učit na cvičáku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, tvaroh, vajíčka a další dobrotky

Oblíbená hračka

Já už jsem dospělý, hračky jsou pro děti

Co ještě zbožňuji

Všechno zajímavé a hlídání poštovní schránky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Rocky

Pohlaví
Datum narození

27. května 2010

Datum úmrtí

1. ledna 2013

Hmostnost

50

Krátce o mně

Jsem kříženec kříženců pitbula, stafíka a kavkazského pasteveckého psa. Moje maminka je pitbul x staford. Barvu mám po tatínkovi kavkazákovi. Původně nás bylo 8, ale přežili jsme jen 3. Z vrhu jsem jediný bílý. Pánečci k nám do prasečáku přijeli na výlet a hned jsem se jim zalíbil. Původní majitel mě jim nechtěl dát, ale pak si mě po dlouhém přemlouvání nakonec odvezli. Panička říkala, že prý vypadám jako ty prasátka, vyžraný až jsem se skoro nemohl hýbat. Ale dneska už je to lepší. Měřím asi 70 cm, mám 50 kg a k cizím lidem nejsem zrovna kamarádský. Ale k páníkům jo, ti to se mnou umí. Je to moje rodina a na tu já nedám dopustit. Jsem prostě hlídací, to mám v genech. Páníčkové jsou na mě hrozně pyšní.

Co umím

sedni, ke mně, přines, ale všechno udělám, jen když se mi zrovna chce

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno co je k jídlu, neohrnuju čumáček nad ničím

Oblíbená hračka

všechno, do čeho se dá kousat, ve výběru nejsem náročný

Co ještě zbožňuji

Svoje páníky, papání, kousání do mých vlčích kamarádek a mazlíkování

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Gáj

Pohlaví
Datum úmrtí

7. února 2003

Krátce o mně

Co umím

sedni, lehni, aport, vpřed, stopa, zůstaň, ber ho

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno, co bylo k jídlu

Oblíbená hračka

míček, tenisák

Co ještě zbožňuji

přírodu, procházky

Fotky

Více fotek

Přátelé (83)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?