Profilovka Barča

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 května 2010, 09:50:42

ahojky všem kočičáčkům, po delší odmlce jsem zpět a musím vám napsat co mi dvounožci provedli. Začalo to tím, že jsme jeli na výlet k "babičce a dědovi". Mají obrovský byt a já se tam mohu dosytosti vyřádit. Navíc mě tam pořád rozmazlují a opečovávají. Moc se mi tam líbí :)) Dny strávené u nich rychle utekly a my se vraceli domů. Vše bylo OK, ale poté jsem si najednou všiml, že kromě mých dvounožců, je tam ještě něco dalšího. Pořád se TO na mě dívalo a mňoukalo. Doma TO páníčci vybalili, jelikož jsem nevěděl o co kráčí, tak jsem zasyčel, zavrčel a dal jsem TOMU facku :)) Uvidíme co se z TOHO vyvine...

13 srpna 2009, 23:42:10

Mňau! Dneska byli moji páníčci pryč. Teda... Nechali mě doma poprvé samotnýho. Nejdřív mi to bylo líto, ale jak jsem nad tím přemýšlel a říkal si, jestli se vůbec ještě někdy vrátí, tak jsem usnul a než jsem se nadál, tak byli zpátky i se zmrzlinou :) viz foto. Povídali mi něco o novém teritoriu, kde budu vládnout. Moc jsem tomu nerozuměl. Ale je to tam prý moc hezké a prostorné. Jsem zvědavý, doufám, že mě tam brzy vezmou s sebou. Doma zatím vládnu jen ložnici a kuchyni, a už jsem objevil i lednici a vím k čemu slouží :D Mějte se hezky. Dobrou noc.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Charlie Brown

Plemeno

Ragdoll

Pohlaví
Datum narození

9. května 2009

Hmostnost

5,2kg

Krátce o mně

Mňauky všem. Jsem kocourek z CHS Faelis z Jeseníků. Jsem velký mazel a spáč a jelikož jsem v pubertě tak momentálně hooodně zlobím. Žiju s paníčkem a paničkou v Brně a zatím jsem ještě takovej ňouma :D doufám, že časem mi rodiče pořídí sestřičku nebo brášku, abych doma nebyl sám, když jsou v práci.

Co umím

slyším na jméno-když chci)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule Hills a konzervy s rybičkama))

Oblíbená hračka

nejvíc mě potěší zmačkaný papírek (po bytě jich mám asi 10)))

Co ještě zbožňuji

hlazení a nekonečné házení papírků))

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Gucci Gus

Plemeno

Ragdoll

Pohlaví
Datum narození

14. února 2010

Hmostnost

2,5 kg

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky a vařené kuřecí masíčko)

Oblíbená hračka

mávatko, papírek a bráška Charlie)

Fotky

Přátelé (7)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?