Profilovka Verča10

Verča10

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 března 2011, 22:12:27

Dnes píše pánička: Dnes jsme byly s kolegyní v útulku pro psy v OV - Heřmanicích. "soukromý" útulek pro psy pí Synkové. Pejskům jsme nakoupili 134 kg granulí. Pro štěnda, dospělé psy a seniory. CCa 10 kg v konzervách a 7 kg sušeného masa. CCa 10 kg granulí pro kočky. Několik balíčku piškotů, deky, sušené plíce, frolicky a kostičky na zoubky. O tohle všechno se svým příspěvkem postarali kolegové z práce, kteří se snaží pomoci i opuštěným pejskům. - http://pejsci-hermanice.webnode.cz/nabidka-pejsku/ Pí Synková je velice skromná osoba, která je vděčná za pomoc. Mnohem víc, by jí také pomohla adopce opuštěných pejsků. V tuto chvíli jich má 61 a zítra ji dovezou cca 5 letou maltezačku. Prý byla doba, kdy jich měla i 90. Mě osobně se hodně líbila, jedna průbojná a všechno řídící kříženka čivavy. Fenečka byla vyvedená. Rozhodně, až na hlavu nevypadala jako zástupce nejmenšího psího plemene :o)) Mladá feňule – max. 2 roky, byla velice přítulná a za pohlazení by se procpala skrz plot.

22 února 2011, 21:59:07

Ahoj, ahoj, ahoj, v neděli jsem nekousala :o( strejda figurant to odpísak, kvůli počasí. Bydlí pod horami, a přeci jen v neděli mrzlo, tak težko říci jak to u něj vypadalo. No stejně kousání v zimě mě nebaví a nejde mi to. Rukávy, klíny jsou zmrzlé - hoooodně špatně se do toho kouše a kolikrát jsem se urvala. Jinak v pátek, sobotu i v neděli jsme byli na dlouuuuuuuhé procházce s Míšou. Vždy to bylo na delší dobu přes 1h a pořádně jsme plítali. V pátek jsme potkali i koníky. Naštěstí mě žádný nenakopl, když jsem se jim chtěla kouknout na zoubek :o))) Jinak doma nic nového, jen už chceme, aby bylo tepleji a vletíme na poslušnost a stopy. Jen musíme najít někoho, kdo by nám s tím pomohl, jelikož panička je začátečník. Pac a pusu ;o)))

13 prosince 2010, 21:38:37

Ahoj, ahoj, ahoj! Děcka, obrany byly včera úúúúúúúžasné. Njn 1-2 týdny nekoušu a pak jsem nabuzená :o))první kolo jsem kousala něco mezi rukávem a klínem. Nevíme přesně jak se tomu říká. V druhém kole jsme dělali revír na 2 makety. No na poprvé jsem samozřejmě tu první maketu neoběhla :o) (njn stále se učím)napodruhé už dobré a i s povelem ke mně. Pak jsem si vyštěkala zákus do klínu. Další kousání klín, až mi panička říkala, jak je na mě strejda hodný, ale pak vzal rukáv. A proč takhle. No musí mi to střídat, jelikož já hrozně řeším, na co koušu. Nejvíc mi vyhovuje klín, ale to prý tak nejde :o) nevím, ale proč. :o))Ale včera mi to prý šlo a vůbec jsem to neřešila. Kousala jsem stejně jak do rukávu, tak na klín. Pěkně rychle a z razancí :o)) Placatá malina :o))Doufám, že kvůli tomu nebudeme chodit kousat co 14 dnů :o)Teď mi panička říká, že prý ne, že záleží na počasí :o) Ještě vám chci napsat, že posledně jak jsme dělali revír, tak strejda figurant si z nás dobře "vystřelil" Poslal nás k maketám, kde bylo bahno. No první maketu jsem oběhla až na počtvrté :o)Jednak bahno nesnáším a jednak mi to panička špatně ukázala (měla co dělat sama ze sebou, aby se tam nenatáhla):ODDDD Do druhé makety jsem vletěla, ale záhy jsem zjistila, že tam je bahno. :o) Takže jsem pěkně vyštěkávala z boku :o))) Strejda figurant, si z nás nepřestal dělat srandu ani v druhém kole, když říkal paničce "co to jsou dnes za psovodi, kteří si neumí vyčistit ani vodítko" :o))V prvním kolem mě panička vypouštěla i s vodítkem. To je drzoun, že? Aspoň je sranda.:o))) Jeje to se nám zas podařil napsat román. Tak pac a pusu. Reuška

5 prosince 2010, 22:52:19

Ahoj, tak přidali jsme 2 nové fotky s letošním prvním sněhem. No já vám, povím, kdybych neměla vestu a nebyly vyšlapané cestičky ve sněhu, tak mě nikdo ven nedostane :o) Sníh je fajn, ale já mám raději, když je tak mezi 10 -15 stupni. To je pak bájo. No jo no španělka se ve mě nezapře. :o)) Dnes jsme byly s tetou Marcelou a Míšou 2h venku. Bylo fajn, jak jsem již psala, měla jsem vestu, tak jsem si to dnes i celkem užila. Včera mi ji panička nedala a já chudák trpěla :o) Vůbec mě to venku nebavilo.A na zpět jsem upalovala, ať jsme co nejdříve doma. Kamarádi, jak tak koukám, tak vy si ten sníh užívate. TO je dobře. Mám radost za Vás ;O)) Všechny zdravíme!!!!

7 listopadu 2010, 19:48:32

Ahoj všici, dnes jsme byly opět naobranách. A bylo moc fajn. Dnes to nebylo úplně nejhorší;o) Byla jsem šikulka. Panička se mnou také dnes cvičila poslušnost a koukala, jak umím poslouchat. No, jo no, ale musím chtít. Událost dne, nebyl cvičák. My jsme dnes našly, před barákem, na parkovišti.............králíka. Buď někomu utekl, a nebo ho někdo vyhodil - to spíš. :o( Uši má dolů, takže to bude nějaká rasa. Já na něj koukala jak z jara, a panička mě nechce nechat, si s ním pohrát. Chápete to? Já, ne. Nevíme o nikom, kdo by ho chtěl, takže zítra jedem k jednomu vetovi. Ten má útulek pro kočky a pro pidi savce. Škoda, mohla být sranda. Králíčka se pokusí zítra paňka vyfotit, ať se taky podívate ;o) Pac a Pusu. Vaše Rea

7 listopadu 2010, 19:47:29

Ahoj všici, dnes jsme byly opět naobranách. A bylo moc fajn. Dnes to nebylo úplně nejhorší;o) Byla jsem šikulka. Panička se mnou také dnes cvičila poslušnost a koukala, jak umím poslouchat. No, jo no, ale musím chtít. Událost dne, nebyl cvičák. My jsme dnes našly, před barákem, na parkovišti.............králíka. Buď někomu utekl, a nebo ho někdo vyhodil - to spíš. :o( Uši má dolů, takže to bude nějaká rasa. Já na něj koukala jak z jara, a panička mě nechce nechat, si s ním pohrát. Chápete to? Já, ne. Nevíme o nikom, kdo by ho chtěl, takže zítra jedem k jednomu vetovi. Ten má útulek pro kočky a pro pidi savce. Škoda, mohla být sranda. Králíčka se pokusí zítra paňka vyfotit, ať se taky podívate ;o) Pac a Pusu. Vaše Rea

31 října 2010, 18:09:31

Ahoj, to bylo dnes krásně!Že? Panička dnes poprvé řídila na cvičák, tam a zpět. Není to moc daleko, ale MHD to jsou 3 zastávky a pak cca 10 min. chůze. Panička, musí cvičit, ať získá jistotu. Strejda Honza ji moc nevěří, nicméně panička se snaží a přeci nebude bourat, kdy mě má v autě, no ne? :o))) Dnes jsem moc hezky kousala. Zákusy byly plné, aj chlapi co mají něm. ovčáky čučeli :o)) a prý mě chválili. Tsss, že si dovolí o mě pochybovat :o)) Zítra jde panička po 10 dnech do práce, to zas bude nuda :o/. No co se dá dělat, někdo na to moje papkání dělat musí :oD Prý tenhle měsíc nebude mít víkend, takže budeme moci chodit každou neděli na obrany. Teda jestli strejda figurant nebude v práci ;o) Zdar a sílu do nového pracovního týdne přeje Rea a jeji panička. ;o)

28 října 2010, 00:04:46

Ahoj všem chodíme sem vždy jen na skok, snad to bude lepší, když se nám teď budou protahovat noci. ;o)) Na podzim, jsme pomáhali pí vet. Měla jsem zánět v uších a také týden střevní potíže. Za ten týden jsme shodila 1,5 kg. Takže teď to doháním. Fotka s revírem je focená teď 24.10. ;o)) Určitě budou další ;o)) Jinak panička uvažuje o tom, že bysme příští rok zkusili nějakou tu zkoušku. Každopádně to také bude záležet na tom, zdali nás příjmou za členy cvičáku. Jinak smůla :o/ Všechny moc pozdravujeme!!!

2 srpna 2010, 00:54:43

Ahojky, tak Vám musím říct, že miluji prohánění koček :o)) Panička z toho nadšená není. Myslela si, že když se mi kočka postaví, bude na mě prskat a ohánět se pacenou, tak že mě to odradí. A co já, já jsem se samozřejmě nenechala odradit a pořádně jsem ji prohnala ;o))Neměla utíkat a měla si hrát. Všechny zdravíme.

16 července 2010, 15:30:27

Ahojky, tak den boxera byl fajn. Bylo tam méně pejsku než se čekalo. Vzdali to asi díky tomu horku :o/ Prý jsem měla dobré obrany. Panička koukala, že mě nerozhodilo cizý prostředí, ale spíše to vypadalo naopak. Já s figurantem bohovala, jako kdyby to bylo naposled :o)) Na profil jsem přidala další 5 fotek. :o)) Jsou to fotky o té tety co mě fotila. Panička si bude muset udělat účet někde, kde byste si je třeba prohlídli najednou :o)) Ty vedla jsou hrozné. Panička asi umře a já taky. Tenhle týden jsem ji dala zabrat. Rozkousala jsem ji deštník a včera............se stydím................jsem dělala pořádek v odpadkovémm koši. Poprvé. Panička běsnila a musela uklízet. Teď je u nás festival - Colours of Ostrava - takže panička tam bude docházet. Za chvíli jdem k vodě. VŠECHNY MOCINKY ZDRAVIME!!!!!!

3 července 2010, 00:21:16

Ahojky, panička dala na profil nějaké novější fotečky. Budou i lepšejší. Dnes mě fotila jedna teta co má zrcadlovku :o))) a některé fotečky byly moooc hezké ;o) Zítra jdem na "Den Boxera". Měla jet s námi tety Marťa a strejda Honza, ale nejedou. Musíme to zvládnout sami ;o) určitě pisnem jak bylo. Zatímm pááá a užijte si prodloužený víkend :O))

15 června 2010, 21:54:46

Ahojky, dnes si panička vzala mimořádné volno a jely jsme na Pustevny. Já, Míša, panička a teta Marcela. V nohách máme kolem 10 km, takže jsem unavená :o))Počasí nám krásně vyšlo. Byla sice mlha, ale pak se to vybralo. Nebylo ani horko ani zima prostě fajn. Joooo a taky jsem jela na lanovce. Ty joooo to bylo něco :o)) výška jako blázen. Každopádně jsem to zvládla. Míša, měla teda větší pud sebezáchovy a na lanovku nechtěla :o))Chvíli se paničky křečovitě držela a po chvíli se také uvolnila. No prostě plno zážitků :o)) S panikou všechny pozdravujeme a přejme pohodový zbytek prac. týdne ;o)

7 června 2010, 00:55:44

Ahojky, tak fotka s peškem ještě není, ale jsem vyfocená na bludném balvanu :o)) Panička zítra fotky stáhne s mob. tety a pak sem něco dáme. Víkend byl náročný, ale v Liptani je prostě super :o))) Blbli, lítali, čvachtali, prasile jsme se. Byla tam Míša + Adélka, která si jela to svoje a my s Míšou blbli. Super :o)) Zdravíme všechny kamarády. ;o))

4 června 2010, 01:04:16

Ahojky, to je venku, ale psí počasí, co? Fuj, už toho bylo fakt dost. O víkendu má být prý hezky. Jedem do Jeseníků, tak se moc těšíme. Panička je teď trošku otrávená s diskuze tady na hafících. Říkala něco o tom, že mi bude hledat nového páníka :oO, prý abych se měla líp. Dle diskuze je asi hrozná panička. Tak doufám, že ji to přejde ;o)) Dnes jsme byly na obranách. Budu se opakovat, ale já to prostě MILUJI. Dnes jsem šla na rukáv za běhu. Panička si myslela, že mě to rozhodí, ale to se přepočítala. Taky mi řekla, že mě podcenila :o))) Poprvé jsme zkoušeli na figuranta revít. hihi, no jo no to máme nacvičené. Zkoušely jsme to se cvičitelkou. Takže to bylo ok, né ukázkové, ale ok :o)) Jsem unavená a napapkaná :o)Jo a spinkám :o)) V neděli pisnem.

23 května 2010, 20:13:29

Ahojky, tak dnes po celém týdnu u nás nepršelo a odpoledne dokonce vylezlo sluníčko :o)) Včera jsme byly na zahrádce u Míši, tak jsme poblbly, ačkoliv chvilkami pršelo a doknce vypadalo, že se prožene bouřka. Bouřka nás obešla, ale hřmělo to moc hezky ;o)) Dnes jsme byly na obranách a mě to moc hezky šlo. Panička a pan figurant mě chválili. Byla v tom hezká razance, a rukáv jsem držela tak pořádně, že mě mohl figurant vyzvednout. :o))) To byla taková sranda. :o)) Příští týden mám smulu a další týden se uvidí ;o)) Za 14 dní bysme měli zas jet na hory. Mocinky se těším, snad to výjde ;o) Všechny moc pozdravujem a přejeme pohodový pracovní týden.

16 května 2010, 22:24:24

Čusky, to je počasí co? Včera přes den bylo u nás celkem v pohodě, ale od večera začlo nebe plakat a nepřestalo do teď :o/ no a prý to má pokračovat, až do úterý .o/ Chjo to je otrava, na obranách jsme nebyly 14 dní. Jelikož bylo buď škaredě, nebo nemohl strejda figurant. No uvdíme jak to bude vypadat příští týden ;o)) S paničkou mocinky všechny zdravíme! A omlouvám se, že jsme neodepsaly :O( Pro příště to bude, už lepšejší ;o))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

REA

Pohlaví
Datum narození

5. září 2008

Hmostnost

30 kg

Krátce o mně

Ahoj jmenuji se Rea a narodila jsem ve městě Alhaurín el Grande, Costa del Sol (pobřeží), Andalusie(část)Španělsko. Můj tatínek se jmenoval Drux a maminka Sandy. Tatínka jsem bohužel nepoznala, jelikož než jsem se narodila tak náhle umřel. Maminka s paničkou mi říkalli, že to byl moc hodný pes. Mé paničce jsem byla dovezená její mamčou. Bylo 13. února 2009, když jsem přiletěla do Vídně a autem jsem byla převezená do Ostravy. V Ostravě bylo pěkně hnusně a na zemi byla nějaká bílá studená hmota.Brrr, z teploučkého auta se mi vůbec nechtělo. Po pár dnech mého pobytu jsem byla seznámená se zlatou retrívřicí Míšou (01.11.2008) a její paničkou (Marcelou).I snih, jak se ta hmota jmenuje, mi přestal vadit. Obě mám mooooc ráda a ráda s nimi trávím čas. Mezi mé kamarády, patří další pejsci na cvičáku, kde se učím rozumět své paničce. Povím Vám, že ta lidská řeč je fakt divná. :o) Jeden, aby rozuměl co se po něm chce.

Co umím

ke mě, k noze, lehni, sedni, vstaň, odložení, zůstaň, štěkat na povel, drž, pusť, revír - Zkoušky: ZZO, BH, ZM, IPO VO, ZVV1

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, granule, sýr, jogurt, sušené plíce, vepřové uši

Oblíbená hračka

pešek,baloneky, klacky, Miška, panička

Co ještě zbožňuji

svou paničku, Míšu a její paničku, běhání, mazlinkání, drbkání na bříšku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

MATA HARI de Guezman

Pohlaví
Datum narození

2. června 2013

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

balón, balón, plyšáci.......všechno co se dá kousat

Fotky

Přátelé (103)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?