Profilovka Marci.konecna

Marci.konecna

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
9 dubna 2012, 01:46:36

Tak klouby mě trápí pořád, ale panička se na mě snaží dávat pozor, tak nemám bolesti tak často, jen když si hraju s nějakým psem a ten do mě narazí, tak mě chytne ten můj záchvat. Jinak jsme na trvalo přestěhované v Bohumíně - Záblatí. Máme tady plno míst na běhání a procházky a já jsem k tomu nafasovala i "nového" oficiálního panečka. No, mám ho celkem ráda a poslouchám ho, jelikož je na mě hodný a když jsme spolu sami doma, tak se mnou chodí na dlouhé procházky. Včera jsem byla na noc na hlídání u paniččiny mamky, po dlouhé době, to bylo vítání. Máme se moc rády. A v pátek mě trápil průjem. Tak hezké Velikonoce a ať už je tu brzy jaro se vší parádou.

24 října 2011, 14:44:28

Tak už zase beru antibiotika, minulý týden jsem dostala neskutečný průjem, tak mi panička nasadila hladovku a pak dietu, dostala jsem endiaron a živočišné uhlí a nic nezabralo. A jelikož jsme byly v Bohumíně, tak jsem poznala nového pana doktora, byl moc hodný a šikovný. Takže do středy budu brát tabletky. Teď už zase papkám granule, ale do teď jsem jedla rýži s kuřecím, to je jediná výhoda na střevních obtížích.

24 září 2011, 11:56:45

Tak po dlouhé době zase píšeme. Léto bylo krásné, i když počasí nevycházelo tak jak by jsme si představovaly, ale i tak super. Koupání, procházky, blbnutí s Reou. Během té doby jsme byly s paničkou a jejím novým přítelem na nějakých výletech. V Rožnově ve skanzenu, V Olomouci v Zoo, taky jsme se byli podívat za taťkou Ronem, s tím se moc nemusím, ale když jsme venku, tak se snesem. Jinak na dovolené jsme byly i s Reou na chatě v Pržně, tak vám bylo nádherně, velká zahrada, kousek od chaty řeka a lesy a pole. Super, akorát nám obě paničky onemocněly, tak se nějaké výlety moc nekonaly. Pak jsme byly několikrát na chatě u paniččina přítele v Horní lhotě a z tama jsem si přivezla angínu a pořezanou packu, je to tam prokleté:) Jinak super dovča. Dneska jedeme do Bohumína, tak jsem zvědavá jestli tam bude něco zajímavého i pro pejsky.

19 května 2011, 03:29:23

Dlouho jsme nepsaly, jelikož veškerý čas trávíme na zahradě, tam se maká, bude se mi dělat bazének, tak se moc těším. Můžu se osvěžit, když zrovna budu hlídat sama zahradu, to bude fajn. Jinak moře času trávíme u vody a na procházkách. Hlavně kolem Štěpána, to je nádherný rybník. Všem vřele doporučuju.

20 dubna 2011, 12:17:32

Včera jsme chtěly i s maminkou a paničkou jít na cvičák, ale byl tam pan hospodář a to je tak nepříjemná osoba, že paničce bylo během 5 minut skoro do pláče. Budeme tam chodit, jen když tam bude Marta, to je super cvičitelka z obedience. No, měly jsme po náladě, tak jsme jely na zahradu. Rea se svou paničkou na cvičáku byly a chtěly jsme si pocvičit i spolu, ale nic. No nevadí. Tak jindy. Dneska jdeme na brusle, to se zase proběhnu:)

19 dubna 2011, 09:13:40

Tak včera na mě panička vytáhla překvapení, obula si nějaké divné boty s kolečkama a byla strašně rychlá. Nejdříve jsem jí chtěla zastavit, ať neblbne, že si ublíží, ale zakázala mi to a říkala ať utíkám a já teda běžela. Bylo to super. Jely jsme kolem řeky, takže já se stihla i osvěžit a trasu co chodíme 45 minut jsme zmákly za 20minut:) Tak jsme si to daly ještě jednou. Pak se panička u auta přezula a šla zase po svých a šly jsme se projít kolem řeky a rybníků, což bylo něco pro mě. No byl to super den, zítra jdeme zase jezdit. Už se moc těším.

18 dubna 2011, 11:50:57

O víkendu byla panička v práci, tak jsem byla s maminkou a ta mi celé 3 dny co jsme byly venku házela balonky, tak jsem se vyběhala úplně do sytosti. Seznámila jsem se s bíglím klukem a jmenuje se prý Roy a nebo tak nějak. Tak s tím jsem se proběhla, ale moc ten kluk neposlouchá. A dneska ráno jsme potkaly kamaráda jorkšírka Kevina, jeho paničku mám moc ráda, vždy mě drbe a hladí a je ze mě hotová. A Kevča žárlí, ale moje panička mu to vynahrazuje a drbe ho. Dneska nevím co budeme dělat, ale možná půjdeme odpoledne k řece a tam se vyběhám a vyplavu. Panička má noční, tak s ní zítra asi nebude zase řeč:) Uvidíme. Chceme jít zítra na cvičák i s maminkou, ještě tam s náma nebyla, tak ať nás vidí cvičit a taky přiloží ruku k dílu:)

11 dubna 2011, 15:10:06

V pátek jsme jely na zahradu a pak jsme šly na obedience, moc mi nejdou aporty - činku prostě do tlamky nechci, ale to se spraví. Jinak v sobotu byla panička omrknout výstavu psů a říkala, že jsem stejně nejhezčí:) Jako bych to nevěděla. A pak přijela teta Verča i s Reuš. To jsme blbly a šaškovaly. Večer jsem byla tak unavená, že jsem byla skoro líná se najíst a to je co říct. Jinak včera byla klidná neděle, holky přijely a opékaly párky, tak nám musely odevzdat daň, mňamka. Teď jsme po 4dnech doma a já odpočívám v pelíšku. Ale nejdříve jsem musela popadnout svého malamuta a dát mu co proto:)

1 dubna 2011, 14:57:18

Teď jsme 2 noci po sobě spaly na zahrádce, a každý den tam za náma přijela Rea, byla jsem ráda a ani jsem nebyla moc protivná. A naučila jsem se hlídat zahradu a dokonce mě to i baví. Štěkám za plotem na podezřelá individua:) To jsem se naučila od Reušky, panička je ráda, aspoň se mnou nemá v noci strach. Jinak klasika, procházky, koupání, hrabání... Prostě čupr psí život.

30 března 2011, 12:00:14

V pátek k nám přijela V s Reou, tak jsme si daly rybníkový okruh.V sobotu jsme byly na zahradě a poprvé jsme tam i spaly. Přijela Verča, Rea, Renča a Daisy, tak nás tam byl šestičlený babinec. První jsme šly jen s Renčou a Dais na prochajdu ke Štěpánu - rybník - a tam se na mě nachytaly kotvice - to je nějaká rostila, co vypadá jako kotva a drží se na mě jako bodláky. Daisinka jich taky měla pár na sobě. Nic příjemného. Jinak Dais ani jednou neutekla, což je co říct. Je to přeci jen bassetka, tak k tomu má sklony. Pak jsme šly zpět na zahradu a tam holky rozdělaly oheň a opékaly buřty - mňamka. Od každé jsme dostaly kousek, takže pohodové odpoledne. S Reuš jsme blbly a Dais nám dělala rozhodčí. Byla sranda. Hlavně panička se moc smála, ale to bylo asi tou ohnivou meruňkovou vodou:) S Renčou vypily plnou misku. V neděli přijela i mamča a Verča s Reou odpoledne. Takže to byl super víkend. V pondělí jsem byla úplně mrtvá. Dneska zahrada - panička bude kopat díru na můj bazének, ať mi tam v létě není horko, když nebudeme zrovna u vody. A večer přijede V a Rea a budou rožnit, prý křídla. Tak to zase něco asi dostaneme. Budeme tam zase spinkat, hurá.

23 března 2011, 10:44:15

Včera jsme teda byly na zahradě a přijela tam za náma i maminka, tak si se mnou obě moje holky hrály s kachnou a já jsem byla šťastná jak blecha:) Ještě předtím jsme šly na špacír s paničkou a tak jsem byla i vykoupaná v potoce, prostě zase jedno super odpoledne. Dneska je tam venku hnusně, byly jsme s paničkou nakoupit u řezníka - můj nejoblíbenější obchod - a pak jsme se šly ještě projít, takže asi hodinu jsem čuchala ranní noviny. Ale panička se na mě i trochu zlobila, jelikož jsem nechtěla poslouchat a utíkala jsem za pejskama, no někdy mě to chytne a jsem prostě zlobítko:) Odpoledne půjdeme asi na jednu z naších oblíbených 2hodinových tras, ať se pořádně vyběhám než půjde panička na noční. Teď budeme bez auta nějakou dobu, protože prý musí autíčko na STK, říkala mi panička, že je to něco jako když já se jdu nechat očkovat. Však se včera činila, aby z něj vysála všechny moje chlupy. A jestli prý projde, tak mi koupí dozadu takový povlak jako má Rea v jejím autě. Takže zase budeme jako sestry:)

22 března 2011, 10:46:13

Včera byla panička v práci, ale dneska mi to vynahradí. Pojedeme na zahradu a půjdeme se určitě projít k vodě, to bude slast. A dostala jsem nové misky, jelikož ty moje se mi rozbily, když na ně Pavel seskočil - nechtěně. Tak mám misky ve stojánku, což je fajn a aspoň je nemusím honit po kuchyni:) A taky jsem dostala bleší obojek, z toho už tak velkou radost nemám, ale snad na mě už nebude panička útočit těma kleštičkama co vždycky, když na mě vidí nějakého klíšťáka, fuj.

20 března 2011, 20:48:05

Dneska měla panička vyjmečně volno, tak jsme využily neděli a jely na zahradu společně s Reuš a její paničkou. Asi hodinu a půl jsme byly na zahradě a běhaly a kousaly jsme se s Reou a naše holky si pily v pergole kafíčko:) Ale na moc dlouhé sezení to nebylo, jelikož byla celkem zima. Tak jsme se šly pohybovat a projít kolem řeky. To bylo něco pro mě, že. Panička sice říkala, že plavat nepůjdu, ale já jsem měla jiný názor a hned jsem ho uplatnila. No, co se dá dělat. Tomu nutkání se prostě nedá odolat. Takže to byla nakonec super neděle. Teď už jsem napapaná a spokojená a za chvilku půjdeme spinkat. Jo a Verča dneska dostala od naší maminky takový krásný polštářek na kterém bylo 5 fotek Rei, moc hezké. Dala si ho do auta v zadu na kufr, ať prý každý vidí, že má doma boxéééra:) Teda boxééérku.

13 března 2011, 12:37:47

Tak u splavu jsem se vykoupala do aleluja, bylo to super. Nepotkaly jsme sice žádného pejska, ale to nevadí. Já jsem celkem solitér. Jinak včera jsme byly s paničkou na obedienci a říkala nám cvičitelka, že je to 100 a 1 od té doby co jsme tam začaly chodit. Například vběhnutí do boxu mám prý úplně super. Pak jsme šly vyvenčit Reu, tak jsme si poběhaly a vyráchaly se v nějakém potůčku, vypadaly jsme jako prasata. Dneska ráno jsme potkaly mojí 13letou kámošku Aimy, to je taky zlatý retrívr. Už je sice stará a někdy protivná, ale chodím s ní ráda na procházky a paničky si taky rozumí. Ji panička vyčesávala, tak si ta moje půjčila kartáč a taky mě trochu sjela. Dneska se pojedeme asi podívat na zahradu, ale ještě uvidíme jak se nám bude chtít. Teda paničce, mi se chce dost. A na snídani jsem měla mňamku, nějaké ořezy z kuřecích prsou, pak granulky a k tomu konzervu Max, svalovinu s rybou. To byla dobrota.

11 března 2011, 14:20:54

Na obedienci jdeme až zítra, dneska si prý uděláme pohoda den. Půjdeme ke splavu, tak tam je to teda super. Voda úplně luxusní. Už se moc těším. Prý není pod nulou, tak můžu plavat.Ale mi nevadí i když je pod nulou, já s tím nemám problém. Ale panička se bojí, abych se nenachladila:) Ta je teda starostlivá.

8 března 2011, 14:55:48

Na obedienci mě to tentokráte moc nebavilo, jelikož jsme předtím byly na procházce dlouhé a tak jsem byla unavená. Tak panička říkala, že příště nic a budu pěkně natěšená. Jinak dneska přijede Rea, tak bude fajn, půjdeme asi do lesa. Hurá. A nebo k rybníkům. Je teplo, tak se můžu jít vykoupat. A předevčírem jsme potkaly Irského vlkodava Berušku, tak se paničky seznámily a byly jsme na procházce spolu 2 hodiny. Sice jsem byla trochu protivná, ale panička mě usměrnila:) V pátek jdeme na obedience, tak budeme dneska večer trénovat podávání dřívka. To mi moc nejde. Já ho najdu, zvednu.... ale nechci ho dát. Nejraději bych ho rozkousala, je to přece jenom taky klacek, že...

3 března 2011, 10:55:35

Tak střevní potíže jsou zažehnány, což je dobře. Včera jsme byly na procházce kolem rybníků a bylo to super, 2 hodiny v kuse jsem lítala a čmuchala a dívaly jsme se s paničkou na kačeny, ty se mi líbily až moc. Panička měla problém mě udržet abych za nima neskočila:) Jinak včera mi koupila vzorek granulí light, páč prý začínám přibírat, tak mi je bude míchat s těma mojima jehněčíma. Ale celkem mi chutnají, v první chvíli jsem k nim přistupovala nedůvěřivě, ale hlad je sviňa, že? Zítra jdeme na obedienci, tak už jsme včera trochu cvičily a dneska prý půjdeme taky trošku pocvičit. Hlavně tu chůzi u nohy. Chjo, co se dá dělat.

2 března 2011, 09:56:21

Mám průjem, chjo. Teda měla jsem v noci, teď už je to dobrý. Ráno jsem měla rýži s kuřecím, to mám fakt moc ráda. Teď si hraju se svým plyšovým haskym. Jinak v sobotu jsme byly na obedienci a nechci se chvástat, ale fakt mi to jde:) Teda až na chůzi u nohy, ale za granule nebo plíci není problém. Tento týden půjdeme taky, ale v pátek. Paní cvičitelka Marta je taky fajn, asi si s ní budu rozumět. Dneska mi panička pojede koupit granule a konzervy. Prý nějaké light, že by mi je jako míchala s těma jehněčíma, ať tam mám méně tuku, ale musí zjistit jestli je jako správný rozmazlenec budu papat:)

23 února 2011, 08:51:53

Včera jsme byly i s Reuš v Hlučíně na výletě, ale ještě předtím si panička potřebovala něco vyřídit, tak mě tahala po městě. Myslela si, že to bude mít během chvilky, ale chyba lávky - byrokracie je byrokracie. Tak jsem na ni musela čekat před třema poštama a vůbec se mi to nelíbilo. Ještě horší ale bylo, že jsou všechny chodníky posolené jako preclík. Hnus. Ale Hlučín byl fajn, i když jsem pak byla na Reu protivná a nechtěla jsem ji pustit do auta. No, panička říká že jsem jako nějaký doktor Jekyll a pan Hyde. Nevím co tím myslí, tak mi občas řekne že jsem blázen:) No, nikdo není dokonalý. Já už jsem prostě taková. Jinak teď po kastraci mám furt hlad, tak mě panička balamutí vařenou mrkví - syrovou já nerada a po vařené se můžu utlouct. Jen říkala, že budu asi větší zrzina. Což o to, mi je to jedno, ale maminka chce skoro bílého psa. Tak vymýšlí jinou variantu jak mi zaplnit žaludek abych nepřibírala a nebyla hladová:)

16 února 2011, 18:08:34

Tak na obedienci jsme byly v pátek i v sobotu a bylo to super, panička říkala, že jsem talent a i paní cvičitelka mě chválila, říkala jen že panička se musí zlepšit. Ale bylo mi i špatně, v neděli jsem asi 5x zvracela a paničky si myslí, že to bylo ze sušených ryb. Mojemu taťkovi Ronymu z nich bylo taky blbě. Normálně mi to nedělá problém, ale tohle byla asi špatná várka. Včera jsme byly na vet, na očkování. Blé, zase injekce. Snad už mi dají pokoj.

11 února 2011, 11:35:27

Dneska půjdeme cvičit obedience, poprvé. Panička už se moc těší a říkala, že se mi to bude líbit. Hmm, ať nechá posouzení laskavě na mě. Já vím nejvíc co se mi líbí. A říkala, že jelikož už k nám dorazil sport jménem Dock diving, tak až bude teplo, tak budeme chodit trénovat na Hlučín a na podzim by jsme zkusily nějakou soutěž. Je to někde u Brna, tak uvidím.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Míša

Pohlaví
Datum narození

1. listopadu 2008

Hmostnost

34,5kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Míša a narodila jsem se mamince Demině a tatínkovi Ronymu ve městě Sedlnice u Nového Jičína. Moje panička mě dostala jako vánoční dárek a ona tvrdí, že nejkrásnější, což je určitě pravda. Do nového domova jsem přijela 21.12.2008. Bylo mi sice smutno, ale dostala jsem spoustu hraček a papání a pořád se se mnou někdo mazlil. Divné bylo jen to, že jsem pořád něměla jméno. To bylo hádek! Panička chtěla abych se jmenovala Aria, maminka paničky a Pavel chtěli Piškot a bratr paničky nechtěl ani jedno. Tak se dohadovali, až maminka řekla, že vypadám jako Míša Kulička a už mi to zůstalo. Brzy jsem poznala svou nejlepší kamarádku, což je Rea - německá boxerka paniččiny nej kámošky Verči - jsme taková prima čtverka. Užijeme si spolu spostu legrace, ať už jdeme jen na obyčejnou procházku a nebo i na dovolenou. S Reuškou se pořád přetahujeme o klacky, hrajeme si na honěnou i na schovku. Jinak strašně ráda chodím k vodě, miluji plavání a dokázala bych vydržet celý den, jsem prostě vodnice jak říká panička. No prostě jsem veselá fenečka, která má radost ze života a ze svých lidí.

Co umím

Sed, leh, ke mně, k noze, stěkěj, plaz, pac, odložení, hop, pusť, hledej kachnu, maminku, Marcelku, Pavla a tak dále.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masenko a ryby - syrové, Acana grasslands, sýry, rohlíky - za ty udělám cokoliv a dentální tyčinky a sušené mlsky. Jo a vše co papají paničky mám určitě taky rádá, když to tak hezky voní.

Oblíbená hračka

Paničky, Rea s Verčou, klacky, jabka, kopačák, balónky všeho druhu a plyšáci- hlavně moje plyšová kachna a můj velký plyšák malamut

Co ještě zbožňuji

Paničky a panečky, Reu, Verču, Daisy. A VODU!!!!!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mourisson

Pohlaví
Datum narození

2. září 2009

Krátce o mně

Jsem kříženec peršana a obyčejné kočky, takže jsem fakt krásný. Nepatřím té paní co mi dělá profil, ale Míšu znám a ta paní co u ní bydlím nemá PC, tak nám ho založila společně s Míšou. Jsme v podstatě rodina, tak to bude sedět. Jinak jsem velice, ale velice inteligentní kocourek a všem se líbím a jsem krásný a vůbec nejsem domýšlivý. A doma tomu velím já. A to jak paničce, tak Daisynce a Míšu, když k nám přijde pěkně proženu. Má ze mě respekt:)

Co umím

všechny, ale neplním je...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, kapsičky, sušené maso

Oblíbená hračka

kulička co dělá hrozný rámus

Co ještě zbožňuji

Daisy - náš basset

Fotky

Přátelé (16)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?