Profilovka Wery-k

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
31 srpna 2009, 23:50:19

Háfák! :) Tak dneska jsem zjistila, že nemůžu chodit do psí školky, protože ještě nejsem plně očkovaná :( A zítra budu sama doma, tak mě zajímá jak to zvládnu, jsem zvyklá být pořád s někým a teď jdou všichni do práce a do škol. A teď už vytuhuji u televize :) Dobrou noc... HAF!

30 srpna 2009, 21:29:08

Haf! Dneska jsem byla poprvé ve školce (pro pejsky :-)) Moc se mi to líbilo, zkoušeli jsme různé povely, fotili se a zkoušeli tunel a houpačku.. bylo to bájo! Na houpačku jsem lezla pořád a všichni mě moc chválili a říkali, že jsem velmi chytrá a bystrá :-P Teď jsem na návštěva a už se těším domu do postýlky. Pac a pusu všem! :)

28 srpna 2009, 14:15:57

Ahoj deníčku, dneska se na mě ráno páníčka trochu zlobila, protože jsem ji probudila tím, že jsem ji škrábla "pěkně" přes obličej. Ale pak se to urovnalo pusinkou a vzala si mě na její polštářek, kde ráno dospávám, to co jsem večer promeškala :) ÁÁ! Včera navečer jsem dostala novou hračku- slepici- samozřejmě gumovou, né živou, ale s tou bych si taky určitě poradila. Musím ovšem přiznat, že jsem se nejdřív té slepice bála a schovávala se u paničky, ale nakonec jsem se do ní zakousla (do slepice, né do páníčky :)). Doma už se nepočůrávám, ale mám pořád problém- spát ve svém pelechu, nějak tam nemůžu spát :( a tak skáču do postele páníčkům :P Teď si jdu zase spokojeně lehnout pod nohy... HAF! :)

27 srpna 2009, 15:20:58

Mé jméno je Sára a narodila jsem se 29.6.09 na Moravě v Ujčově. Mám ještě 5 sourozenců a moje maminka se jmenuje Terezka. Žila jsem si v Ujčově skoro 2 měsíce, než si pro mě přijeli moji noví páníčci. Padla jsem jim hned do oka, a tak si mě odvezli :) Takže od 22.8.09 jsem jejich nový mazel. Přede mnou měli taky Kavalírka, ten jim umřel ve 13 letech :( ale ted už mají mě! :) Zatím jsme u nich velice spokojená a hlavně, že se mnou pořád hrají a mají mě moc rádi! :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sára

Pohlaví
Datum narození

29. června 2009

Hmostnost

1,82 kg

Krátce o mně

Co umím

Sedni, ke mně

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky, piškotky

Oblíbená hračka

Hroch, míček, ježek

Co ještě zbožňuji

Když si se mnou někdo hraje, chodí ven, chová, svoje páníčky a jejich ruce, vlasy, uši!

Fotky

Základní informace

Jméno

Bára

Pohlaví
Datum narození

3. července 1996

Datum úmrtí

19. srpna 2009

Hmostnost

10 kg

Krátce o mně

Co umím

Sedni, lehni, plazit, ke mně, čekej, štěkni!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Buřtík

Oblíbená hračka

Babrdle

Co ještě zbožňuji

jídlo, své páníčky

Fotky

Přátelé (24)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?