Profilovka Pavlína

Pavlína

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 prosince 2009, 17:55:56

No je po Vánocích na stole je pořád něco dobrého,občas něco dostanu ,panička říká jen trochu,ať si nezvykám.Na pořádnou pRocházku to moc není,všude sypou a mě to pak pálí do tlapek.Tak jen trchu se proběhnu,,zdrhnu"a hůrá domů,je zima. Dnes mě to lákalo zůstat u sousedů,ulovil jelena,to bylo a ještě pár dnů bude něco pro můj citlivý nos.

27 září 2009, 23:24:02

Po celý týden nic moc,panička chodí do práce tak na mě nemá tolik času.Vyklízela se půda,chtěl jsem pomáhat,ale panička mě vyhodila s tím,že bych byl jak dobytek.Dnes jsme šli na procházku do lesa,našli se i nějaké ty houby,ale mě to nezajímalo,tam bylo pachů a vůní ,pořád jsem měl nos u země.Když jsme přišli domů,tak jsem vypil mísu vody a plácl sebou na pelech.

2 září 2009, 20:59:02

Dnes se brzy vstávalo,malej šel do školy a já musel brzy ven.Moc se mi nechtělo,ale potom panička odešla a já to dospal.Dnes se nevařilo,ale měl jsem granule a vyloudil na paničce bramboráky (ňam).Poté jsme byli celé odpoledne venku,pomohl ,,pověsit´´ prádlo.Večer půjdu na menší procházku,dostanu večeři a plácnu sebou na pelech.

31 srpna 2009, 22:12:05

Odpoledne jsem po procházce pomáhal paničce při pletí,ta měla radost.Když já hrozně rád škubu trávu a trhám drny a tak co šlo o kýble,to já ven.Co na kupu,to ven.To bylo jmen:ty vole nech to,já tě praštím,nehrabe!!kretene.Ale nic se mě nestalo,ona to tak nemyslí.Tak jsem to vydržel asi dvě hodiny a jak bylo hotovo,šel jsem se projít na krátkou procházku.Po návratu dlabanec a šel odpočívat.

31 srpna 2009, 22:01:47

Dnes jsem mohl být na placku(říká panička).Panička s babi řádily v plevelu a mě si moc nevšímali,sem tam mě pohladily.Chvíli jsem se povaloval a potom jsem dostal ten nápad jít se válet na silnici.To jsem tomu dal,ještěže páni řidiči mě viděli a vyhli se mi.To mi panička pěkně vynadala a když mě chytla dostal jsem na zadnici,ne že by to bolelo,ale zasloužil jsem.K večeři jsem dostal poté mléko a šel odpočívat.

30 srpna 2009, 22:45:26

Dnes po večeři jsem vyrazil s paničkou na dlouhou procházku,vzal jsem sebou svou také svou psí sousedku Betynku.Šli jsme u nás jak tady říkáme za přejezd,poté po lesní cestě.Já musel na dlouhém vodítku,jinak bych vzal tutově prý roha(říká panička),Betynka pobíhala okolo nikam daleko,abychom se jí neztratili.Bylo to moc fajn,byli jsme pryč hodinu.Po příchodu jsem vymetl své misky a uložil se do pelíšku.Dobrou noc přeji

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Charli

Plemeno

Dalmatin

Pohlaví
Datum narození

30. dubna 2007

Hmostnost

28

Krátce o mně

Jsem pes který miluje svou celou rodinu a všechny děti co znám.Občas štěkám i na koho nemám,dělám hrdinu(jinak se cizích trochu bojím).Přímo miluju honičky okolo všeho a všech.

Co umím

sedni ,k noze,řekni si

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

klacek,tenisák

Co ještě zbožňuji

Válení na gauči a u paničky v posteli,ale tam chodím až když je pryč pán a potají,co miluji venku je voda a hrabaní těch nej děr

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Tomin

Pohlaví
Datum úmrtí

10. října 2013

Hmostnost

3kg

Krátce o mně

Tulák který našel domov.Stalo se to letos na jaře,někdo mě tu asi vyhodil z auta.Nějaký čas jsem se potuloval až mě porazilo auto,pak jsem dorazil k domu kde mi dali trochu mléka a granulí,tady zůstanu řekl jsem si,třeba mě nevyženou.A nevyhnali,udělali mi pelíšek ,dali mi misky jen pro mne a koupili granulky.Rány po nehodě se mi zahojili,jen to dýchání už nebude lepší,ale mám domov a to je hlavní.Začátkem května jsem si na týden odešel(za číčama),vrátil jsem se ,vyhublý a špinavý a byli moji lidé rádi že mne vidí!Mysleli si že mne zajelo auto,bydlíme u silnice,ale já dávám si pozor vím jak moc to bolí.Když můžu spím v domě na křesílku nebo tajně na půdě.

Co umím

přiběhnu na zavolání...Tomi....

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko,ale jinak sním všechno

Oblíbená hračka

nemám

Co ještě zbožňuji

Hlazení to přímo miluju a pak když mě kartáčují to si užívám.Rád jsem v blízkosti lidí které znám k cizím moc nejdu.

Fotky

Základní informace

Jméno

Dennys II.

Plemeno

Dalmatin

Pohlaví
Datum narození

8. listopadu 1998

Datum úmrtí

14. února 2007

Hmostnost

30

Krátce o mně

Byl to náš první flekounek,kterého jsme si přivezli z útulku.Prožil s námi 4 nádherné roky. Po těžké nemoci odešel v klidu domova do psího nebe za asistence paničky a vet.lékaře. VZPOMÍNÁME Datum narození jsme dali podle dne kdy jsme si ho přivezli.

Co umím

nerad jsem poslouchal

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

hadr

Co ještě zbožňuji

Svou adoptivní rodinu,teplo a hlavně jídlo

Fotky

Přátelé (72)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?