Profilovka Aktiyata

Aktiyata

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 září 2011, 18:01:25

DĚKUJEME VŠEM KAMARÁDŮM ZA DÁREČKY A PŘÁNÍ K NAROZENINÁM.kRÁSNĚ JSEM TO DNES OSLAVIL A I NA ZAHRÁDCE JSEM PÁRKRÁT ZAJÓDLOVAL,PLNO DOBRŮTEK JSEM ZBAŠTIL A I S CINDOU JSEM SE PODĚLIL.KRÁSNÝ DEN JE DNES A TAK SE STŘÍDAVĚ OPALUJI A PAK SE ZASE CHODÍM CHLADIT . MĚJTE SE HEZKY A PŘEJI VŠEM POHODU A SPOKOJENOST.....VÁŠ GASTON

15 července 2011, 00:51:46

Moji milí kamarádi ,moc vám všem děkuji za gratulace a dárečky.Mám vás všechny rád,to víte že jsme to doma patřičně oslavili a dobře se napapali .A co bylo dárečků to ani štěknout nejde, procházka u Vltavy byla nádherná v tom teplu přímo osvěžující,prostě paráda kamarádi však to znáte sami .Váš zase o rok starší Bak.......

17 května 2011, 16:27:24

A UŽ JE TADY MÁJ MĚSÍC LÁSKY ČAS. KAMARÁDKA BESINKA SE HÁRÁ A GASTON DOMA NA ZAHRADĚ JODLUJE A STÁLE NOSÍ PÁNÍČKOVI VODÍTKO, ABY S NÍM ŠEL NA PROCHÁZKU .JO NA PROCHÁZKU ZA BESINKOU HO TÁHNE JAK NAMYDLENÝ BLESK.A DOMŮ HO ZASE MUSÍ PÁNÍČEK POSTRKOVAT JAKO KOZU.NENÍ TO PRÝ JEDNODUCHÉ ...TEN HLAS PŘÍRODY..

22 dubna 2011, 00:53:13

Teda kamarádi moc mě ty vaše gratulace dojaly a móóóc za ně děkuji a také za dárečky.Oslava byla na chatičce tam udělala panička táboráček na zahrádce a opékaly se různé dobrůtky ,to víte že jsem také dostal.Vonělo to na dálku až se sliny sbíhaly.Mějte se moc hezky a přejeme vám krásné VELIKONOCE.

2 března 2011, 00:21:10

Ahojky ,moc mě těší ty vaše gratulace k svátku a upřímě za ně děkuji,to jsem vám chtěl štěknout.Protože nemám zapnuté hodnocení,ale vy naší paničku znáte a víte,že když má čas tak vám vždy ty kostičky naháže do mističky.Dnes byl krásný sluníčkový den a na vycházce bylo nádherně a s kamarádkou Cindy jsem se proběhal po louce.Přejeme vám všem krásné počasí v měsíci březnu,zdraví Beruška a psí smečka.

23 prosince 2010, 23:44:59

ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE,PŘEJE VŠEM CINDY A GASTON. MUSÍM SE POCHLUBIT JAK SE MÁM VÝBORNĚ U NOVÝCH PÁNÍČKŮ.PÁNÍČEK MĚ CHVÁLÍ, ŽE POSLOUCHÁM LÉPE JAK GASTON, OVŠEM AŽ NA TO VODÍTKO. PANIČKA DĚKUJE VŠEM ZA KRÁSNÁ PŘÁNÍČKA OD VÁS. POZDRAVENÍ POSÍLÁ BERUŠKA A PSÍ SMEČKA.

23 prosince 2010, 23:36:20

PŘEJEME VŠEM KAMARÁDŮM A JEJICH PÁNÍČKŮM KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH V KLIDU A VE ZDRAVÍ A POHODĚ. AT MÁTE HEZKÉ POČASÍ AKORÁT TAK NA PROCHÁZKY PŘÍRODOU.MĚJTE SE HEZKY A TROŠINKU SI TAKÉ VZPOMENTE NA ZVÍŘÁTKA, KTERÁ JSOU BEZ DOMOVA. PŘÁNÍČKO POSÍLÁ BERUŠKA A CELÁ PSÍ SMEČKA.

23 prosince 2010, 14:25:21

Už jsem z té naší slečky Stefinky celý ucaprtaný. Kdybyste viděli, jaký je to ďábel! Jo, to když jsem já byl v jejím věku, tak to byla jiná disciplína! Ale tahleta slečinka, ta si může dovolovat, co chce. Když ji panička chce usměrnit, tak vytasí zoubky, sekne a když ji za to vynadá, tak sekne 2x tolik. A já? Pán smečky? Hmmm.... bída s nouzí. Zatím ji nechávám, je to ještě štěnisko, ale přijde den, kdy si to s ní vyřídím!!! Pořád za ni leštím u paničky průsery!!! A že jich je!!! Každý den nějaký nový. Už aby dostala rozum. To si ulevíme všichni. Minulý týden byla na tetanovce. Když ji dostanu já, tak pospávám a polehávám, zadek bolí....jenže ona? Nic, prostě nic, co by ji bolelo. Asi se Jára spletl a dal ji nějaku na povzbuzení. Řádila jak černá ruka dlouho do noci. Jojojojo, panička mi chtěla udělat radost se štěňátkem a jak to dopadlo. Bak

23 prosince 2010, 14:10:13

Dnes panička přišla dřív z práce a tak jsem ji letěla přivítat s pugétem. Už jsem to někdy viděla, jak ji k narozkám přinesli kytky. Jenže, kde teď, 23. prosince rostou na zahradě kytky? Nerostou a tak se nedalo nic dělat, vyrvala jsem rybíz i s kořenem a slavnostně na uvítanou ho nesu paničce. Byl trošku větší, nevešel se do chodby, ale tak jsem to vzala silou, počmárala jsem bílé stěny v chodbě kořeny, ale donesla jsem ho na uvítanou i s hlínou! Jak jsem vídávala, že panička za puget dávala pusu, tak tady se nic takového nekonalo! Představte si, že ho drapla a druhými dveřmi letěl ven z domu!!! A zase to: "Stefino! Co to je?" Už jsem věděla, že je zle, ale to už tam zase byl její miláček Bak, co mi neustále zachraňuje průsery, které dělám nějak často. Zase mi to prošlo, ani do kožichu jsem nedostala. Tak na zítra musím vymyslet něco jiného. Uvidíme, zase napíši. Stefinka

23 prosince 2010, 13:59:05

Když paničce zazvoní ve 4,30 budík, tak vstávám první. Někdy se stane, že si ještě pár minut přispí, ale to já ne. Tak takhle jednou ráno nechtěla vstávat. Tak jsem s Bakem čekala věrně u postele, až se vykope. Chtěla jsem udělat dobrý skutek. Přinesla jsem ji brýle. Jelikož to trošku déle trvalo, než bývá zvykem, tak jsem slintala, přežvykovala a poposedávala u postele. Konečně vstala! Hurá, udělám ji radost a přinesu ji ty brýle. Jenže panička viděla něco v mé tlamičce a začala hartusit, že jsem ji zase ožrala benjamínu. Když dala rozkaz pusť, tak co jsem měla dělat? Otevřela jsem tlamu a z ní vypadly brýle. Brýle? Vůbec ten spletenec drátů nepřipomínal to, čemu dvounožci říkají brýle. Panička jen vykulila oči a otázala se sama sebe, to že jsou moje brýle? A kde mám sklo? Proboha, co to je? Stefino!!! To už jsem věděla, že je zle. Snažila jsem se zdrhnout, ale nebylo kam. Můj věrný přítel Bak stál vedle mne a dodával mi odvahy. Věděla jsem, že když je u mne, že to ve zdraví přežiji, tak jsem nikde dveře už nehledala. Přežila jsem to. Panička také, ale brýle bez skla nejsou to pravé. Panička si sedla, posbírala skla a snažila se dát brýle do původního stavu. Ano, snažila se, ale výsledek? Pokroucené, ožrané, poškrábané a zohýbané brýle sice nosí do práce, ale dobře přes ně nevidí. Stefinka

1 prosince 2010, 15:36:22

Chcete se zasmát? Čtěte!!! Dva pacienti, dvě různé ordinace. Dva pacienti odkulhají současně na dvě lékařské kliniky se stejným zdravotním problémem. Oba mají těžkou poruchu chůze a zdá se, že potřebují náhradu kyčelního kloubu PRVNÍ pacient je vyšetřen během hodiny, stejný den je zrentgenován a je vyzván nástupu na operaci příští týden. DRUHÝ pacient navštíví obvodního doktora. Ten jej pošle ke specialistovi,kde je objednán na vyšetření za 8 týdnů. Posléze je rentgenován a jeho snímek je prozkoumán až následující týden.Konečně je mu naplánována operace, na kterou má nastoupit za dalších čtvrt roku. Proč jsou takové rozdíly v zacházení se dvěma pacienty? První z nich je zlatý retrívr. Druhý je důchodce.

2 října 2010, 01:06:26

Jsem dlužná ještě podat zprávičku o Cindy a jejím zdravotním stavu.V pondělí jí vytáhli stehy a dostala také očkování.Rána se jí zahojila moc dobře a bez komplikací.Byla na kastraci ze zdravotních důvodů a jsme rádi,že vše dobře dopadlo.Děkuji kamarádům co měli o naší Cindy starost.Přejeme všem mazlíčkům hodně zdraví a lásky.

27 září 2010, 00:46:19

Ahojky kamarádi,děkujeme všem za pozdravy a povzbuzení.Cinda operaci snašela bez problémů,byla statečná a moc hodná,neměla žádné komplikace.Zítra v pondělí to je deset dní po tak jdeme vyndat stehy a pak vám povíme co a jak říkal pan doktor. Součastně také děkujeme za kostičky snad se nám podaří aspoň ta jedna medajlička.

16 září 2010, 01:48:19

Moc se omlouváme,že nebudeme moci vracet kamarádům kostičky,protože Cindy bude operovaná a tak se jí budeme muset věnovat,aby bylo vše v pořádku.Snad to pochopíte a nebudete se proto na nás zlobit.Děkujeme a držte nám pacinky.Jak budeme moci zase se zapojíme.Zdraví Beruška a psí smečka.

3 září 2010, 21:31:54

TAK JSEM NAROZENINY JAK SE PATŘÍ POŘÁDNĚ OSLAVIL.PANIČKA UPEKLA PRASEČÍ OCÁSKY TO VÁM BYLA BAŠTA.....MYSLÍM ŽE TO VŠEM CHUTNALO . I NA DORTÍČEK DOŠLO VÍTE TAKOVEJ JAK VAŘILA V TÉ POHÁDCE...KOČIČKA A PEJSEK BYLO TAM VŠECIČKO DOHROMADY CO JÁ MÁM NEJRADŠI.POTOM BYLA PARÁDNÍ PROCHÁZKA S PÁNÍČKEM A TED JDU DO HAJAN ....PÁ PÁ KAMARÁDI

18 srpna 2010, 23:39:54

Jak začalo pršet a ochladilo se tak to je mi dobře,ale ta velikánská tepla ta mě pořádně sužovala.Dýchala jsem prý jako traktor,,,,nevím co tím mysleli.Tak aby neřekli tak jsem jim dneska ráno ukázala jak umím sprintovat .Před naším domečkem se schovával v tůjkách, takový ošklivý opelichaný kocour bez ocasu,tak jsme ho s Gastonem hezky prohnali.Jen žíznivá čára byla za náma to panička čubrněla....a pak říkala,že ani by to do mě neřekla jak rychle utíkám.Tak se mějte hezky a všem co jsou v zaplavené oblasti držíme pacinky a palečky,aby již nebyly žádné přírodní pohromy .

10 srpna 2010, 23:01:40

Začínám zlobit, dnes jsem paničce rozkousala na chodbě pytel cementu, který měla připravený na tu naši psí voliéru. Aby nezmokl, tak ho nechala na chodbě. Já neměla co dělat, tak jsem ho začala cupovat. Když přišla nečekaně dřív domů, tak jen zírala. To jsem chtěla stihnou rozcupovat celý, ale přišla moc brzy, nestihla jsem to. Tak uklidila a znovu jela do práce. Náhodou, asi se ji to líbilo, ani mi v tom fofru nevynadala. Naopak, odpoledne jsme vyrazili k Vltavskému kanálu, zjistit stav vody. Vltava je rozlitá, Labe už přeteklo také, má přes 6 metrů. Všichni se tu bojíme, aby se nám tu neopakovaly povodně z r. 2002, Držíme všem palečky, ať už neprší a svítí všem sluníčko. Stefi a spol.

9 srpna 2010, 22:01:11

Ahojky všem dvojnožcům i čtyřnožcům! Můžete mi někdo z vás poradit, jak ve zdraví přežít stěněcí věk? No,vysvětlím. Panička přivedla do naší rodiny štěně. Nic by na tom nebylo tak hrozného, kdyby to bylo štěně normální... Prý je čistokrevná s průkazem původu a je to slečna. Hmmm... možná je to slečna Conny Stefanie, ale já si myslím, že je to Brutální Nikita. V pátek mi prokusla tvář. Panička vařila odvar z vlčího jabka, dávala mastičku od naší paní léčitelky a pořád se to nechtělo hojit. Bodeď by se to hojilo, když ta Nikita mě do toho pořád kouše. Vysvětluji ji to vrčením, ale ta potvora na mne vrčí 3x tolik a pořád mi ukazuje ty její zoubky. Sedne si proti mně a ňafe na mne, až to zabalím a jdu si lehnout jinam. Pak si mne panička vezme k sobě do ložnice a tam jedině se dobře vyspím. Ráno si Nikitu vezme do práce, abych se mohl léčit klidem a spokojeným spánkem spravedlivých. No hrůza, stěně do baráku, čagan do ruky..... kdybyste viděli tu pohromu, panička už má jen jedny hodobóžové kalhoty, v ostatních jsou takové malinkaté dirky, tak do výšky kolen... pantofle už zařvaly, rohožky jsou na camprcampr, teď okusuje nábytek v kuchyni. Asi napíši knihu "Jak přežít štěněcí věk". Váš Bak Z Kopce radosti

9 srpna 2010, 21:45:42

Musím se přiznat, v pátek jsem prokousla Bakovi tvář. Mám ho ráda, ale v zápalu boje jsem kousla a bylo. Dnes jsme všichni jeli k našemu dvornímu panu doktorovi. Jára si prohlédl moje zoubky a uznal, že mu díru do tváře neudělala panička, ale já Stefi. Tak mě za to naočkoval nějakými povinnými iněkcemi, dal další tabletku na nějaké červy a věnoval se Bakovi. Tomu musel ostříhat chlupy na tváři a ošetřit nějakou tekutinou, která nevypadala zrovna moc módně. Dostal také dvě iněkce, jednu proti zánětu a další asi nějakou vitamínovou. Tak jsme jeli domů jako spráskaní psi. Nakonec z celého strachu jsem se ještě paničce poprvé v autě poblinkala. Jak jsem taková bojovnice za práva štěňat, tak se u veterináře bojím. To ani paničku nekoušu, jenom se držím, aby mne nedala na zem. To si lehnu a ani se nehnu. Poprvé, když jsem byla u Járy, tak jsem se celá klepala strachy. Teď už to bylo lepší. Jára je paničky i Baka kamarád, tak bude i můj. Stefi

15 července 2010, 00:24:46

Kamarádi hafíci,micinky a koníčci předem Vám všem chci poděkovat za milá přáníčka a plno dárečků.To víte ,že jsme to doma pořádně oslavili a panička mi nachystala pořádnou baštu.Musím vám prozradit moje kamarádka Štefi ta také ochutnávala a ochutnávala až měla bříško jako vzducholoď,mysleli jsme s paničkou,že se bude vznášet naštěstí jen pouštěla duchy.Hi hi hino to bylo zážitků a dojmů ,to se nám budou zdát hezké sny .Mějte se hezky kamarádi a dávejte na sebe a na svoje páníčky pozor,ať jste všichni v pořádku.Váš Bak z Kopce radosti.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Gaston

Plemeno

Bígl

Pohlaví
Datum narození

3. září 2005

Hmostnost

22

Krátce o mně

Co umím

všechny,ale kdo by se nechal pořád komandovat,jsem slušně vychovaný pes a vím co a jak,že ano vážení...není nad disciplínu -- nevyplněno --

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno

Oblíbená hračka

Plyšáci

Co ještě zbožňuji

svého páníčka a procházky přírodou

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Cindy

Pohlaví
Datum narození

3. prosince 2005

Hmostnost

45

Krátce o mně

Co umím

základní

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

-je vděčná za každý kousek

Oblíbená hračka

nebyla zvyklá mít nějakou hračku,nezná to

Co ještě zbožňuji

všechno,mimo granulí

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Stefanie

Pohlaví
Datum narození

20. května 2010

Hmostnost

32

Krátce o mně

Bývala jsem taková malá kulička, která ráda spinkala, strkala se se surozenci u krmení a rychle přibývala na váze. Už mi bude 9 týdnů. Teď vyjídám misku Bakovi, znárodnila jsem pelíšky a stala jsem se jedničkou smečky.Jsem drzá a vzteklá na paničku i Baka. Dnes si to se mnou už panička musela vyřídit naostro a mám pěkný průser.

Co umím

K noze, ke mně,lehni, sedni, zpátky, NE,nesmíš, čůrat,jdeme na zahradu, jdeme na procházku, je toho hodně.Začíná mi puberta, tak zapomínám poslouchat!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jsem masožrout

Oblíbená hračka

Plyšáci, Bak, vše na co dosáhnu

Co ještě zbožňuji

Jíst, spinkat, hrát si s plyšáky, blbnout na pískovišti, kousat boty, uši a nos paničce, Bakovi oždibovat tlapky, je toho hodně.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Boris

Pohlaví
Datum narození

4. února 2018

Fotky

Základní informace

Jméno

Naše smečka

Pohlaví

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bak Z Kopce radosti

Pohlaví
Datum narození

14. července 2004

Datum úmrtí

23. října 2017

Hmostnost

Jsem trochu přibral 53,5 kg

Krátce o mně

Jsem přátelský, ale když se něco děje paničce, tak umím zasáhnout. Studoval jsem obranu u jednoho mělnického poldy. Paničce občas vynadal, že mne rozmazluje, přiznám - měl pravdu.

Co umím

Všechny rád splním už i bez piškotů

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Piškoty, vše od masa, koláče a buchty

Oblíbená hračka

Plyšáci a pantofle

Co ještě zbožňuji

Všechny dobré lidičky, ale pejsky si vybírám

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Maverik z Ungeltu

Pohlaví
Datum narození

16. dubna 2005

Datum úmrtí

30. dubna 2012

Hmostnost

32

Krátce o mně

Říkají o mne, že jsem hodný, mazlivý, poslušný. Někdy zazlobím, jako každý hafík. Baka rád nemám a on je na mne alergický také. Mají s námi potíž. Snad se to jednou srovná.

Co umím

Všechny co chci

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sním vše, co mi dá panička

Oblíbená hračka

Moji kamarádi

Fotky

Více fotek

Přátelé (407)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?