Profilovka Sasinka

Sasinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
16 července 2014, 11:53:11

Tak jsem neměla šťastný květen, lásky čas. Dostala jsem akutní zánět dělohy a musela jsem na operaci. Naštěstí všechno dobře dopadlo, díky včasné pomoci a výtečné paní doktorce :-) Takže jsem to zvládla, jsem už zdravá, jizva zahojená a já spokojená. Jsem stále stejně veselá a hravá. Sice už nebudu mít štěňátka, ale to přežiju.

16 července 2014, 11:47:45

Loňský porod koťátek se moc nevyvedl.....skončila jsem na císařském řezu a rovnou mi byla provedena sterilizace. Ze tří koťátek přežilo jedno jediné. Panička říkala, že to bylo nejdražší kotě :-) Krásné strakaté.....vymazlené. Už je v nové rodině a já si užívám klidu a volna. Pořád se někde toulám, což paničku rozčiluje, neboť si myslela, že se budu držet doma....ale to já ne. Já radši lítám po okolí. V březnu, když měla Molyna koťata, tak jsem se doma docela motala, ale pak jsem vzala zase dráhu....ale měla bych se doma ukázat...už mají o mě strach!

16 července 2014, 11:42:03

7.6.2014 jsem porodila svá první koťátka. Byla čtyři, ale jedno umřelo...bylo slabé. Měla jsem ze začátku problémy s kojením a staráním se....popravdě řečeno mi to bylo šumák. Ale panička se naštvala, domluvila mi a teď je ze mě vzorná matka :-)Koťátka mi dávají zabrat, ale už je s nimi legrace....pěkně řádí. Brzy půjdou z domu do světa. Jedno už má domluvenou novou rodinu...jsou to hodní lidé, na koťátko se těší.....Mám dvě holčičky a jednoho kluka .-)

26 září 2012, 10:02:00

To snad není možné... pokaždý, když přijdu domů, je nás doma víc a víc :-) Mamina Molyna se koťat už zbavila, ségra se o ně ještě stará.....a navíc se tady objevilo malé špinavé cizí kotě. Ach jo. Takže přijdu domů, trošku je pofackuju....to je legrace, jak jsou koťata malá a bojí se mě. A já je mám jak balonky :-)

26 září 2012, 09:59:16

Koťátka jsou už pryč. Méďu a Béďu si vzala babička s dědou. Pak si jedna paní odnesla Sovičku a pak šel i Moureček. Paní, co si vzala Mourečka, se domluvila, že si přijde ještě v říjnu pro Matyldu od Barnabášky :-) Tak budou spolu. Chtěla bych říct, že mám víc klidu, ale zatím to tak není, střídám se v kojení a starání se o koťata s Barnabáškou. A aby toho nebylo málo, tak před týdnem mi rodina přinesla domů "kukačku" :-) Malé špinavé hladové a zatoulané kotě, strašně uřvané!!!!!

25 srpna 2012, 16:48:16

Narodil jsme se 7.3.2012...a zůstal jsem sám jediný z 5-ti koťat, protože v noci byla šílená zima, mamina utekla z teplého domova a pelíšku, který pro nás naše rodina měla připravený a porodila nás venku nad ránem a sourozenici umrzli. Nejdřív si mysleli, že jsem kočička, až později zjistili, že jsem kocourek. A to pěkný lump!!!!! Malý rozmazlený rošťák. Byl jsem sám, tak jsem si užíval jak maminky Moliny, tak i ségry Barnabášky a bráchy Bobíska :-) Když jsem začal prozkoumávat okolí svého bydliště, byl jsem odcizen. Moje rodina neví, kde jsem, ale doufá, že se mám dobře.

25 srpna 2012, 16:06:01

8.7.2012 jsem porodila 4 nádherná koťátka - tři kluky a jednu holčičku. Byla s nima práce, ale už jdou pomaličku z domova. Dva chlupaté kluky Méďu a Béďu si bere babička s dědou, takže zůstanou v rodině a kluka Mourečka a kočičku Sovičku :-).....musíme dát někam do hodné rodiny....dohromady nebo i zvlášť. Je nás prostě hodně, a všechny koťátka si nechat nemůžeme.

11 prosince 2010, 10:17:04

Tak jsem dneska začala hárat...je to otrava. Už mi zase nasadili ty hrozné kalhotky a nesmím na sedačku....ach jo. Jinak si každý den užívám ve sněhu lítačky s Benem, to je bernský salašnický pes jako čakynka. Chodíme s holkama a s Benem bobovat a to je žůžo!!!!!! Jsem vždycky celá mokrá a vylítaná :o))) Paráda!!!!! Ale teď prý nebudu moct, ach jo.

3 října 2010, 11:33:23

Včera jsem byla za Čakynkou u babičky a dědy. Jooo to byla paráda, honily jsem se, tahaly a blbly:o)))) Super!!!! Holky šly pouštět draky a my měly celou zahradu a dvorek pro sebe:o)) Korinka na mě občas zavrčí, je to starší dáma.....tak se jí snažím vyhýbat....ale občas si do ní stejně rejpnu :o))) Jsem potvora!!!

1 října 2010, 17:57:49

Tak jsem se teď pěkně válel doma. Charles je potvora líná a snaží se mi všechno sežrat, tak jsem se musel taky chvilku doma zdržovat. Jooo to jsem se měl. Masíčko, granulky, mlíčko....mňam. Páníček uklízel posezení a našel tam mýho ulovenýho potkana. No, neměl zrovna radost a vyhodil mi ho :o((((

1 října 2010, 17:54:14

Tak se doma vyvaluju. Mám se fajn:o)) Už jsem otec. Mám koťátko s černou kočičkou od vedle:o)))) je moc hezké a je pořád u nás, běhá přes plot a holky jí moc mazlí, takže za nima stále chodí:o))) Panička mi dá do profilu fotku tý malý potvůrky:o))))Jinak jsem v pohodě i s Ouškem. Teď byl taky dost často doma, tak jsme se oba váleli na sluníčku a cpali si pupky:o))))

1 října 2010, 17:49:09

Tak si tady zase chrním, holky šly ven, panička kouká na Hafíky :o)))) Blbne jí počítač, tak tady nadává, tak prý alespoň napíše do deníčku. Tenhle týden jsem měla špatný, štvalo mě, že šla rodina do práce, školy a školky a tak jsem jim každý den udělala loužičku nebo hromádku:o((( Panička se moc moc zlobila!!!! O víkendu mě vykoupala, prý jsem už smrděla.....no nevím, co tím chtěla říct :o) Já taková krasavice!!!!!

22 května 2010, 10:04:07

Včera jsem se byla zase vylítat s Čakynkou :o))) Jooo to bylo. Doma jsem padla a chrápala jako zabitá!!!!!Pániček mě zlobil a škrábal a já chrněla a chrněla. Potom večer v ložnici, když jsme šli spát, tak jsem taky chrábala, že na mě pániček pořád křičel: Káčo, nech toho!!!!! No, jenže jak jsem toho mohla nechat.....panička se smála, že chrápu jak starej chlap. A že se u toho nedá spát. Nakonec nějak usnuli a já si chrápala až do rána:o))))

15 května 2010, 11:23:17

Tak panička si sedla večer k PC a hledala fotky do soutěže Micin a při tom prohlížení narazila na moje fotky :o))) bylo jí smutno, že nejsem s nimi, tak mi alespoň udělala profil, aby mě měla na očích :o))) Doufá, že se mám někde moc moc dobře :o))) Dostala jsem se do nové rodiny i s bráchama, aby nás minulá rodina nemusela utopit:o(((( Měli jsme se fajn, řádili jsme. Já byla trošku bojácná, takže kluci už lítali venku a mě se nechtělo. Nakonec jsem chodila taky, ale Charles se pro změnu držel doma. Taky se mu to vyplatilo:o))) Rodina odjela na dovolenou a starali se o nás babička s dědou a všechno bylo v pořádku. Druhý den měla přijet rodina domů a když přijeli, tak už je čekal jenom Charles:o((( Mě a Mourka někdo ukradl :o((( Volali nás, Charles nás volal a my nemohli přijít :o((( Drželi nás doma a pak nejspíš i odvezli jinam:o(

15 května 2010, 11:18:26

Tak panička si sedla večer k PC a hledala fotky do soutěže Micin a při tom prohlížení narazila na moje fotky :o))) bylo jí smutno, že nejsem s nimi, tak mi alespoň udělala profil, aby mě měla na očích :o))) Doufá, že se mám někde moc moc dobře :o)))Přišla jsem k nim i se svojí sestrou Rozárkou, ta byla zase vybarvená do želvovinova:o))) Byly jsme dvě krasavice, taky jen co jsme povyrostly, tak jsme chodily ven jako dvě princezny. Joo, to ti vesničtí kocouři koukali a nadbíhali :o))) Ségru asi někdo ukradl a odvezl pryč, protože jednou asi po několika měsících přišla domů a byla čistá, vypadalo to, že byla někde zavřená u někoho doma. Doma se jen ohřála a zase zmizela....už navždy:o((( tak jsem zůstala sama, ale né na dlouho. Narodilo se mi za čas krásných 5 koťátek. Všichni se báli, zda se o ně postarám, o všechny....ale postarala :o)))) Šikulka :o))))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kačenka

Pohlaví
Datum narození

16. února 2009

Hmostnost

21 kg :o))

Krátce o mně

Už jsem docela velká holka:o))) Moje rodina si mě přivezla až když mi byly 4 měsíce...dlouho jsem byla u maminky a u brášky :o)))) Podle papírů se jmenuji Karin, ale všichni mi říkají Kačenka....je to takové měkčí a hezčí :o))))Celá rodina mě miluje, pořád říkají, že jsem ten největší mazel. Hodně spinkám, ale umím taky řádit!!!!!Hlavně s Čakynkou, kterou mám u \\\\\\\"našich\\\\\\\" jak říká malá panička Eliška :o))) To je potom rachot:o)))Hodně chrápu, prý jako starý chlap:o))) A prdím a smrdím.....to padá celá rodiny smíchy a drží se za nos:o)))) No...někdy musím i já utéct z místnosti!!!!Ale stejně jsem ten nejspokojenější pejsek...teda fenečka....a největší miláček :o)

Co umím

Pojď sem :o)))) Jdeme hajat :o)) Pusinku malou :o)) Fuj! Ke mě! Nech ho!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Oblíbená hračka

kocour Charles :o)))...když mi uteče, tak žvýkací kost :o) Teď už taky můj gumový pískací buldok a pak všechny plyšáky holek:o))) Jo a zalíbily se mi kytky, už jsem paničce dvě zničila a celý vyhrabala...ta měla radost :o))

Co ještě zbožňuji

Miluji drbání na bříšku...to chrochtám blahem :o) taky miluju procházky, teda spíš lítačky, s Čakynkou :o))))A mazlení s páničky, taky honičky s holkama po baráku....to lítám jako ďas a vtom běhu se klouzám po podlaze a vyskočím už i na sedačku:o)))

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Barnabáška

Pohlaví
Datum narození

30. dubna 2011

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky a jiné zvířectvo

Oblíbená hračka

brácha

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bobísek

Pohlaví
Datum narození

30. dubna 2011

Krátce o mně

Jsem první kotě z vrhu, ten největší a nejkrásnější :-) Mám sestru Barnabášku a měl jsem i Letynku. Ale ta je už v nebíčku.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky a jiné zvířectvo

Oblíbená hračka

sourozenci a Kačenka

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Uhlík

Pohlaví
Datum narození

7. března 2012

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mlíčko od maminky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Myška

Pohlaví
Datum narození

29. června 2013

Krátce o mně

Jsem loňské kotě maminy Molyny, které zůstalo doma. Panička mě nedala.....zájemci se jí nepozdávali, takže si mě radši nechala....prý abych neskončila někde na talíři...brrrrr. Užívám si pozornosti s Molynou, a občas Barnabáškou....ale ta se teď někde toulá.

Fotky

Základní informace

Jméno

Bělka

Pohlaví

Krátce o mně

Byla jsem první pes, co si moje rodina pořídila. Vybrali si mě podle barvy. Když si pro mě přijeli, tak mě majitelka držela na rukou, takže mě neviděli v akci a už vůbec si nedokázali představit, co dokážu :-) Nyní jsem již v nebi. Nahradila mě Kačenka. Jinak jsem byla strašně živá, hravá, neposlušná, žravá, k neutahání....prostě šílenej labrador :-)

Co umím

sedni, lehni, zůstaň, ke mě....a jiné

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule a pak všechno co se dá sežrat :-)

Oblíbená hračka

všechno co se dá kousat :-)

Co ještě zbožňuji

všechno k jídlu

Fotky

Základní informace

Jméno

Ragnar

Pohlaví

Krátce o mně

Dne 22.8.2015 jsem přišel do nové rodiny....k Molyně a Myšce :-) Taky ke Kačence.

Fotky

Základní informace

Jméno

Letynka

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Amálka

Pohlaví

Krátce o mně

Jmenuji se Amálka, a byla jsem druhá kočička, kterou si moje člověčí rodina pořídila. Narodila jsem se někdy v květnu 2005.První byl kocourek Mikeš :o))) Já jsem s nimi byla nejdéle. Ztratila jsem se v roce 2008, když měla Micka koťata - Pata, Mata, Matěje, Vašinku a Ouška. Chvilku po mě se ztratila i Micka :o(((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, granulky, konzervy a to co si ulovím :o))))

Co ještě zbožňuji

dobré jídlo, pohlazení....nerada se chovám

Fotky

Základní informace

Jméno

Ouško

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem krásný už dospělý kocourek, narozený v létě 2008. Byl jsem nejmenší z pěti koťátek, které měla maminka Micka...byla krásná:o)) Já jsem byl ten nejmenší, že se panička bála, že umřu, ale maminka se o mě starala a já jsem byl i rváč a dokázal jsem to:o)))) Taky jsem se jediný dožil letošku:o(((( Maminka zmizela chvilku po tom, co nás odkojila, bratr Matěj a sestřička Vašička doplatili na svou zvědavost a umřeli mi jako malincí, chvilku po tom, co vylezli ven zkoumat svět. Pata a Mata si vzali babička s dědou k Čakynce, a ti tam vydrželi o chvíli déle...ale už taky nejsou mezi námi :o(((( Tak jsem zůstal sám:o(((( Letos mi páníčci pořídili kamarády, ale už z nich zbyl také jenom jeden kocourek.....nevím, co to máme po okolé za zlé lidi, že nám kočičkám ubližují:o(((( Panička je už z toho smutná a říká, že jsme poslední kočičáci co si pořídila :o((((( Taky jsem měl letos poprvé koťátka, teda né já, ale moje milá černá sousedovic kočička :o))))Jo a Charlesovi jsem naložil pár výchovných, než jsme se zkamarádili :o))))

Co umím

či či, na či či, papání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky a občas kapsička....jo taky myšičky

Oblíbená hračka

Charles a myšičky

Co ještě zbožňuji

vyhřívání na garáži a toulky

Fotky

Základní informace

Jméno

Molyna

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem černá kočička, kterou si tahle rodina adotovala v roce 2010...kdy jsem k nim přišla od sousedů se svým koťátkem, jehož otec byl hrdý Charles:-)Z koťátka kočičky se později vyklubal kluk Garfield...je zde taky :-) 30.4.2011 jsem na dvorku porodila tři krásná koťátka - Bobíska, Barnabáše a Letynku. Z Barnabáše se později vyklubala Barnabáška :-)Začali jsem všichni i s Ouškem a Charlesem, než je přejelo auto, tvořit velkou rodinu :-)Nemám ocas, o který jsem přišla při nehodě. Ale i tak jsem krásná!!!!!Každý rok mám koťátka, která rozdáme po rodině a do dalších dobrých rukou.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky, myšky, ptáci....

Oblíbená hračka

moje děti...

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mourek

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem brácha Charlese a Dominiky:o))) Narodili jsme se někdy v květnu 2009. V červenci mě a mojí ségru někdo sebral a odnesl nás pryč od naší rodiny :o((((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky, masíčko

Oblíbená hračka

brácha Charles...vždycky jsme ho mučili :o))

Co ještě zbožňuji

hrátky se sourozenci, mučení Charlese, mazlení a válení se..

Fotky

Základní informace

Jméno

Dominika

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem sestřičkou Charlese a Mourka :o)) Byli jsme veselá parta, než nás někdo od sebe rozdělil....nejspíš nás někdo sebral a odnesl:o((( Doma zůstal jenom Charles. Prostě asi někdo viděl krásná koťátka, tak je sebral a nedošlo mu, že mají domov:o(((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, konzervy, granulky

Oblíbená hračka

kuličky, myšičky..bráchové

Co ještě zbožňuji

mazlení, jsem trochu bojácná kočička, takže ochranu :o)

Fotky

Základní informace

Jméno

Micka a koťata

Pohlaví

Krátce o mně

Jmenuji se Micka, narodila jsem se někdy v červnu 2007 a přišla jsem do rodiny ještě se svojí sestřičkou Rozárkou. Ta potvora se ale začala brzy toulat, a tak se někam zatoulala:o( Já jsem zůstala doma a měla se dobře. Občas jsem se taky někde zapomněla, ale vždycky jsem se vrátila. Když mi byl rok, tak se mi narodilo 5 krásných koťátek. Vychovala jsem je a pustila do světa. Potom jsem se i já zatoulala :o(((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, granulky, konzervy, mlíčko a co si ulovím :o)

Oblíbená hračka

kuličky, myšičky...

Co ještě zbožňuji

mazlení, válení doma :o)))

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Líza

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem malá sestřička lumpa Čerta :o))Narodila jsem se někdy v květnu 2006. Přijeli jsme do nové rodiny až ze Slaného, panička si mě vybrala na internetu..chtěla zrzavé koťátko a bráchy jí bylo líto, že by zůstal sám, tak si ho vzala taky :o))) Bohužel nás brzy někdo ukradl :o((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzervy a granulky

Oblíbená hračka

myšky, brácha Čert

Co ještě zbožňuji

hrátky s bráchou, mazlení

Fotky

Základní informace

Jméno

Čert

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem kocourek dovezený až ze Slaného :o)))narodil jsem se někdy v květnu 2006.Přijel jsem i se svojí setřičkou Lízou, a byli jsem oba strašně, ale strašně zablešený :o((( Naše nová panička říkala, že tolik blech nikdy v životě neviděla .o(((( Byl jsem u nové rodiny jen chvíli....byl jsem se setřičkou tak krásný, že nás někdo ukradl :o((((

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzervy a granulky

Oblíbená hračka

ségra Líza

Co ještě zbožňuji

hrátky se ségrou a člověčí rodinkou :o)

Fotky

Základní informace

Jméno

Kryštůfek

Pohlaví
Datum úmrtí

23. června 2013

Krátce o mně

Jsem malý nalezenec, asi tak o dva týdny mladší než koťata od Barnabášky. V neděli 16.9.2012 mě moje nová rodina našla na silnici před jejich domem...vřískal jsem tam z posledních sil. Mokrý, podvyživený, hladový, špinavý a strašně opuštěný. Moje nová rodina mě přijala, jak ta lidská, tak už i ta kočičí...mám dvě maminky a několik sourozenců :-) To jsou bitky!!!Jak u mlíčka od maminky, tak u misek se žrádlem, tak i venku při hrách. Jsem strašně mazlivý, a o jídlo se dokážu pořádně porvat!!!!Už jsem i trochu přibral a dal se dohromady:-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mlíčko, granulky

Fotky

Základní informace

Jméno

Charles

Pohlaví
Datum narození

26. března 2009

Datum úmrtí

19. února 2011

Krátce o mně

Jsem malý roztomilý kocourek narozený v březnu 2009. Jsem takový malý krasavec:o)))) Páníčci si mě vzali ještě s mojí sestřičkou Dominikou a bratříčkem Mourkem, ale ti se v červenci, když byli páníčci na dovolené ztratili:o((((( nevím kam mi zmizeli, takže jsem zůstal sám:o(((( Dlouho jsem je volal a jsem stále takový malý ňouma umňoukaný :o)))) Ale mají mě všichni rádi :o))) Už jsem se zkamarádil i s Ouškem, starším kocourkem a s Kačenkou....tu miluju a ona mě :o))))Tak jsme zůstali s Ouškem sami...jako kočičáci. Panička říká, že už si žádné další kočičky nepořídí, když jsou v okolí zlí lidi...a to bydlíme na vesnici :o((((

Co umím

či či, na či či, papání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky všeho druhu a potom kapsičky :o))

Oblíbená hračka

balonky, myšky a Kačenka :o))

Co ještě zbožňuji

mazlení a hrátky s Kačenkou

Fotky

Více fotek

Přátelé (92)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?