Profilovka Miška

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
15 listopadu 2012, 13:21:39

Milý deníčku, dnes jsem byl u pana doktora na kontrole. Tlapička mě moc bolela, nechtěl jsem panu doktorovi dovolit, aby mi na ní sahal, takže nakonec mě něco kouslo do zadku a za chvíli se mi chtělo strašně spinkat... Bylo mi pak úplně jedno, co mi s nožkou dělají, prý si ji pan doktor i vyfotil zevnitř, to nechápu jak... Panička říkala, že uzdravování bude asi trvat déle, než předpokládala, protože kostičky jsou v tlapce asi nějak zpřeházené nebo co... No ještě že teď budu mít od doktorů aspoň na 2 týdny pokoj!

15 listopadu 2012, 13:17:47

Milý deníčku, moje léčba pokračuje zatím bez komplikací. Sice mi museli ze zadní nohy vyndat jeden šroub, který dělal neplechu, ale byl to jen malý zákrok, byl jsem statečný a vydržel jsem to bez uspání :-) Nožka je ale pořád ještě oteklá a nestoupám na ni. Z čeho ale měla panička radost - ta velká rána na noze se mi už krásně zahojila, tak už mi do ní pan doktor snad nebude šťourat :-)

8 listopadu 2012, 13:08:14

Milí kamarádi, ozývám se po delší době a bohužel ne s dobrou zprávou. Včera se na veterině zjistilo, že mám zlomené tři prsty v pravé zadní tlapce. Takže mám dlahu, baštím prášky a snad se budu dobře hojit. Nejhorší je, že vůbec nesmím ven, tak nevím, jestli se dřív zblázním já, nebo panička!

29 října 2012, 14:16:33

Jůůů v sobotu nám napadl první letošní sníh!!! Moc se mi teda ven nechtělo, i když mi panička dala bundu. Ale dal jsem se přemluvit a bylo to docela fajn, hopsal jsem v závějích a nakonec mě paňka musela přemlouvat na zpáteční cestu, když už ji zábly ruce :-) Koukněte na fotky, jak mi to slušelo :-)

24 října 2012, 13:06:20

Milý deníčku, včera jsem byl na kontrole u pana doktora. V čekárně byla docela zábava, pokecal jsem s kámošem a oběma se nám moc líbila malá jezevčí slečinka (kámoš teda vyváděl tak, že si panička zacpávala svoje ušáky :-D) V ordinaci to už bylo horší, tlapka se panu doktorovi moc nelíbila a dělal mi ošklivé věci, při kterých mi tekla krev :-( Naštěstí to nebolelo a páníček mě u toho držel v náručí, tak jsem se ani moc nebál. Běhat ale zatím pořád nesmím :-(

18 října 2012, 17:34:22

Milý deníčku, přidal jsem pár fotek ze včerejší vycházky. Byl jsem samozřejmě opět moooc hodný kluk, taky jsem si cestou popovídal se svým malým kamarádem skotským teriérem Badym. Dneska je opět krásné počasí, tak už vyhlížím za oknem a čekám, co si pro mě dneska paňka vymyslí :-)

18 října 2012, 17:29:23

Ach jo, tak mám zase zafačovanou i přední tlapenku. Trošku moc jsem lumpačil a zase mě bolí :-( Musel jsem k panu doktorovi, koukal se mi takovou hučící věcí dovnitř na kosti a na to moje železářství, naštěstí bylo všechno na svém místě. Ale vůbec se mi to nelíbilo, bál jsem se a chtěl jsem odejít. Teď už je mi lépe, zase můžu na tlapku stoupnout, ale na vycházky vůbec nesmím, jsem skoro pořád zavřený doma a je mi smutno, ani s Casperkem si nesmím hrát :-( Ach jo, už abych to měl všechno za sebou.

15 října 2012, 15:44:19

Milý deníčku, moje léčba pokračuje úspěšně. Z přední tlapky už mi bandáž sundali, ale tu zadní mi páníci každé dva tři dny ještě pořád musí převazovat. Je to pokaždé trochu boj, protože oni nechtějí pochopit, že já si ji chci ošetřovat jazykem sám. Taky už zvládám krátké vycházky, vždycky tak na čtvrt hodinky se jdeme projít naší ulicí, pak už jsem moc unavený. I když včera, když jsem potkal nejdřív naši novou bíglí sousedku s kámošem buldokem a potom ještě oblíbené dvounohé kamarádky, jednu malou a jednu velkou, to jsem měl energie na rozdávání :-)

15 října 2012, 15:38:27

Milý deníčku, původně jsme si mysleli, že podle předpovědí víkend proprší a my budem především koukat na telku, ale naštěstí jsme si mohli užívat sluníčka :-) Hlavně v neděli to bylo moc fajn, panička mě vzala s sebou na dlouhou procházku s kočárkem, byl jsem strašně moc hodňoučký. Potkali jsme dokonce i malého kamaráda, se kterým jsem si chvíli mohl pohrát. Jen mi bylo líto, že tam se mnou není Rockýsek, on ještě nemůže moc běhat. A taky ti musím štěknout, že mám novou kamarádku v ulici! Nedávno se přistěhovala krásná bíglí slečna a taky za ní často jezdívají psí návštěvy, to by bylo príma, kdybychom si spolu mohli hrát :-) Už jsem si s ní chvilku popovídal přes plot a její dvounožci se mi taky líbí, vždycky se na mě usmívají, když jdu kolem. Tak snad to paňka nějak spunktuje :-)

12 září 2012, 11:44:24

Milý deníčku, v sobotu jsem podal velký sportovní výkon :-) Jel jsem s páníčkem na kole navštívit rodinku ve Stěžírkách. Chvilku jsem ho musel táhnout, ale v lese jsem si mohl běhat a čmuchat jak jsem chtěl. Moc se mi to líbilo a ani jsem nebyl moc unavený. Těšil jsem se i na kamaráda Artieho, ale on na mě pořád chtěl skákat jako bych byl fenečka a to se mi ani trochu nelíbilo. Naštěstí páníček nedovolil, aby mě obtěžoval, takže jsem mohl v klidu ležet u jeho židle a kontrolovat, jestli se masíčko na grilu náhodou nespálilo. Domů nás vzal strejda autem a to já taky moc rád!

12 září 2012, 11:39:31

Milý deníčku, v sobotu páníček s Rockym odjeli na výlet na kole a nechali nás s paničkou doma samotné. Nám to ale nevadilo, nejdřív jsme zašli navštívit babičku a dědu a potom mě panička vzala na pole. Byl jsem moc hodný a poslušný, akorát jednou jsem si chtěl pohrát s bažantem, co stál u cesty. On ale vůbec nechtěl běhat, i když jsem na něj štěknul, tak jsem se radši zase vrátil k paničce. Ta si se mnou hraje kdykoliv chci :-)

29 srpna 2012, 13:36:37

Milý deníčku, jak brácha slíbil, povyprávím vám o tom, jak jsme v pondělí vyrazili zase maličko potrénovat v tahání. Paňka měla dovolenou a zachtělo se jí trochu sportovat, samozřejmě od nás se očekávala aktivní účast :-) Vyrazili jsme k lesnímu rybníku Špalák, paňka si naivně myslela, že jí někdo bude stát o koupačku. K čemu, když jsou všude parádní bahnité kaluže po nočním dešti! Paňka prskala, že k čemu se má hodinu táhnout k rybníku, když jsem akorát jako prase a víc než vodní radovánky nás zajímají kobylince na břehu a vůbec byla furt s něčím nespokojená, prý já táhnu hodně a Rocky zase málo, tak mi teda řekněte, co ta ženská vlastně chce??? Ale musím uznat, že u toho rybníka bylo fakt krásně, sluníčko hřálo a my tam byli úplně sami, běhali jsme po hrázi a bylo nám fajn, i panďuli, ačkoliv se snažila tvářit jako bububu :-D

29 srpna 2012, 13:30:18

Milý deníčku, koukám, že už jsme pěkně dlouho nehlásili, co je u nás nového, tak vám štěknu, co jsme dělali v sobotu a u bráchy si můžete počíst o našem pondělním výletě. V sobotu páníček odjel pryč a paňka se rozhodla zariskovat - vyvedla nás zase jednou mezi lidi na fotbal :-) Zúčastnila se celá naše rodinka včetně miminka, které jsme si zatím mohli jen očuchávat, na hraní nám ho ještě nepůjčili. Mně to ale nevadilo, měl jsem tam plno strejdů, kteří se ode mě nechali pořádně oblízat a taky pár dětiček si mě chtělo pohladit, takže o zábavu bylo postaráno. Dostali jsme pochvalu za vzorné chování a už se těšíme na opáčko, protože to pro všechny bylo moc příjemné odpoledne a podvečer :-)

12 června 2012, 16:36:29

Milý deníčku, v sobotu jsem byl sám doma! Panička zmizela s Caspim hned ráno a páníček taky později musel do práce. No co se dalo dělat, hlídání baráčku a kozích a ovčích holek zůstalo jen na mě. Měl jsem s tím plné ruce práce, tvářil jsem se jako že spím, abych případně zmátl nepřítele a mohl vyrazit ze zálohy. Jen jsem občas pokecal přes plot se sousedem. Večer se panička s Caspim vrátili, přivezla mi krásný nový obojek a vzala mě na vyjížďku na kole. Jeli jsme se podívat za páníčkem na hřiště, kde běhal za mičudou - a já zase nesměl! Na hřiště mě pustili až když bylo po všem a to se tam se mnou zase paňka předváděla, jak umím chodit u nohy, obraty, odložení a přivolání a taky jsme si spolu trošku hráli na honěnou. Všichni mě obdivovali, jaký jsem pěkný a šikovný kluk a plno strejdů si ode mě nechalo udělat pravý boxeří peeling obličeje.

12 června 2012, 16:15:00

Milý deníčku, v sobotu panička vstala podezřele brzo. Rockýska nacpala páníčkovi pod peřinu do postele a na mě volala, že mám jako jít s ní. No nejdřív se mi moc nechtělo, radši bych chrněl jako Rocky, ale pak jsem v předsíni ze zapakovanýho báglu a připaveného košíku na moji tlamušku vydedukoval, že se asi jede někam do daleka a to já moc rád! A taky že jo. Naložila mě do vlaku a jeli jsme straaašně dlouho, prý 3 hodiny říkala panička... Byl jsem celou cestu moc hodný a sklízel jsem obdiv spolucestujících. A jak jsem byl překvapený, když po vystoupení z vlaku na nás na nádraží čekala moje kámoška Ennie! Cestovali jsme pak ještě společně tramvají a kus pěšky, ale to už se mi tak moc nelíbilo, měl jsem trošku nervíky a taky teplo mi bylo, takže jsem funěl jak lokomotiva a panička měla o mě trošku strach. Dorazili jsme na něco, co bylo podobné jako náš cvičák, akorát tam bylo jednou tolik pejsků a samí boxerci jako já! Ze známých tam kromě Enušky byla ještě Nola a Laylla. Pochopil jsem, že všichni ti pejskové čekají, až na ně přijde řada a pak budou nějakou dobu běhat pořád dokolečka a taky dělat pózy a ukazovat zuby a jeden z dvounožců jim do toho bude chytře kecat. No byl jsem docela rád, že jsem přijel jen fandit! Enča a Nola se toho ale musely zúčastnit, panička říkala, že jim to šlo moc pěkně, tak jsem jim pogratuloval a dal jsem jim velkou blízanou. Škoda, že jsme museli vyrazit na zpáteční cestu dřív a nestihl jsem si s holkama pořádně zablbnout. Ta cesta domů, to bylo teda pro mě peklo! Bylo mi strašné horko a nemohl jsem popadnout dech. Ve vlaku mi panička půjčila svoji mikinu, kterou namočila ve vodě, tak se mi trošku ulevilo. Už jsem se ale nemohl dočkat, až se doma natáhnu na dlažbu a nechám si zdát o všem, co jsem ten den zažil.

5 června 2012, 12:46:20

Milí kamarádi, musím vám všem poděkovat za přání k mým narozeninám, panička mi je všechny poctivě přečetla. Na oslavu jsem dostal výborný jogurtový dort s jahodami, akorát že mi z něj panička ujídala! A vůbec nás teď celkově trochu zanedbává, prý má plné ruce s plánováním nějaké velké slávy... Snaží si to u mě vyžehlit aspoň tím, že mě bere pravidelně na kolo. Taky jsme v neděli byli fandit páníkovi na fotbale.

5 června 2012, 12:43:10

Milý deníčku, úplně jsme zapomněli štěknout, co jsme dělali předminulý víkend. Jeli jsme s pánečkem do práce, teda on pracoval a my jsme mezi tím s paničkou trekovali po okolí. Bylo to moc fajn, koupali jsme se v lesním rybníčku a potom jsme zase zabloudili, ale paňka prostě zamířila přes pole směrem ke kostelní věži a taky to šlo :-) Byli jsme oba moc hodní, v zápřahu i na volno :-)

21 května 2012, 18:01:12

Milý deníčku, máme novou kámošku! Babiččini sousedi nám konečně půjčili na hraní jejich Berušku, kterou jsme zatím mohli oslintávat jen přes plot. Je to teda pěkná potvůrka a nebýt takové vedro, tak bysme ji po zahradě pěkně prohnali! Takhle jsme se spíš mordovali vleže na trávě. Cestou domů jsme se ještě stavili v oblíbeném bahnícím potoce. Taky dopoledne na cvičáku jsem perlil, většinu cviků už zvládám bez vodítka :-)

21 května 2012, 17:52:47

Milý deníčku, v sobotu jsme s paničkou oba dva vyrazili vlakem do města, to byl zážitek! Nejdřív jsme se prošli po městě a užívali jsme si obdivu kolemjdoucích a pak jsme si dali menší trek v lesích. Moc se mi to líbilo, pěkně jsem táhnul, někdy až moc, říkala panička :-) Sice bylo teplo, ale v lese příjemně a taky nějaká ta bahnící kaluž se našla, takže jsem to zvládl v pohodě :-)

14 května 2012, 18:44:17

Milý deníčku, musím se pochlubit, jak mi to šlo včera na cvičáku. Poprvé jsem trénoval "uličku" - to znamená, že mě panička odloží na začátku uličky tvořené ostatními psími kamarády a já pak na povel musím proběhnout tou uličkou rovnou k ní a nikde se nezastavovat! Paňka měla trochu obavy, jak to zvládnu a jestli to zas nebude vostuda, ale podařilo se mi to parádně a panička měla veeeelkou radost! Pak jsme taky ještě dostali pochvalu za perfektně synchronizované překonání překážky a áčka :-) Za odměnu mě pak panička vzala na vycházku k řece a pak už jsem mohl celý den odpočívat u televize :-)

14 května 2012, 18:40:57

Milý deníčku, minulý víkend jsem šel svůj první oficiální závod v dogtrekingu. Bohužel páníček se nezorientoval v mapě, takže jsem se neumístil na předních místech, ale ani mi to nevadilo, beztak na trofejích záleží víc paničce než mě, hlavně že jsem se pořádně proběhl :-) To Casperko byl úspěšnější, skončil 9 z 20 a paňka říkala, že prej je to úspěch a čas měl taky slušný. Doufám, že budu mít ještě příležitost pořádně to soupeřům natřít!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Casper

Pohlaví
Datum narození

13. listopadu 2009

Datum úmrtí

9. září 2014

Hmostnost

25 kg, no jsem spíš taková drobnější fenečka :-D

Krátce o mně

Ahoj, jmenuju se Casper a jsem bílý boxerek, přesné datum mého narození není známo, jako den narození panička uvedla první den v mé nové rodině. Můj start do života nebyl nejlepší, naštěstí můj osud nebyl lhostejný dobrým lidem, kteří mne zachránili a poslali k tetě Alici. Ta mě vypiplala z nejhoršího a taky mi našla novou fajn rodinu, protože sama si mě nechat nemohla. Za to ji vždycky budu mít moc rád a bude patřit do mé rodiny :-) Teď bydlím s bráškou Rockym a kocourkem Čikem, mám teplý pelíšek, dobré papání a hodné páníky, kteří se mi snaží vše zlé vynahradit. Jsem čertisko s výrazem andílka, lump, roztomilé lotřisko, pérák, něžný brouček...

Co umím

Sedni, lehni, pac, k noze, ke mně (ale dělá mi problémy :-D), zůstaň, pros, vpřed, stůj, vstaň a začínám trénovat agility

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv v jakémkoliv množství. Mám plechovou hubu a gumový střeva :-D

Oblíbená hračka

Plyšové hračky, tenisák a jiné míčky, rád blbnu i s bráškou Rockym a dalšími placatkami

Co ještě zbožňuji

Hlavně dobré papáníčko, pak mazlení s paničkou a klidné očmuchávací vycházky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Čiko

Pohlaví
Datum narození

1. května 2007

Datum úmrtí

8. července 2014

Hmostnost

při posledním vážení kvůli narkóze jsem měl 3,5 kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuju se Čiko a jsem úplně obyčejná míca domácí bez rodokmenu, otec neznámý, matka se pohřešuje :-) I když vlastně zase tak obyčejný nejsem, po úrazu mi totiž pan doktor musel ufiknout celý ocásek :-( Už jsem se z toho ale vzpamatoval, hlavně, že to nedopadlo hůř, podle pana doktora jsem mohl i ochrnout. Naši mě ale milujou i bez ocásku!

Co umím

umím přijít na zavolání a když panička řekne \"dolů\" tak vím, že jsem zřejmě někde, kde nemám co dělat a musím mazat pryč :-D Ale jinak na ty povely moc nejsem, od toho má panička naše placuše :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky

Oblíbená hračka

no já na to hraní už moc nejsem, ale když mě to chytne, proháním po podlaze plyšovou myšku a taky někdy koušu paničku do ruky a boxuju se s našima placatkama :-)

Co ještě zbožňuji

masíčko, mlíčko, drbání mezi ouškama

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Rocky

Pohlaví
Datum narození

28. května 2008

Datum úmrtí

30. ledna 2014

Hmostnost

30 kg, ale musím dávat pozor, aby mi nelezly žebírka :-D

Krátce o mně

Ahoj, jmenuju se Rocky a podle mé paničky jsem ten nejkrásnější boxerek ve Střední Evropě, hodnej, hezkej a chytrej kluk :-) Mám moc rád lidi i zvířátka, chci se s každým skamarádit, pořádně si ho očmuchat a olízat, no prostě trochu poděs, jako každý správný boxer :-) Nejradši se ale mazlíkuju se svojí rodinou. Podle mých páníků jsem taky pěkný strašpytel, ale já si myslím, že jsem spíš obezřetný! Jsem vždycky v dobré náladě a připravený vyrazit za dobrodružstvím!

Co umím

sedni, lehni, zůstaň, čekej, ke mně, k noze, aport, pusť, fuj, dej pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

baštím maso se zeleninkou, ale nejvíc miluju ovoce, hlavně jablíčka a banány, můj oblíbený pamlsek je sušené maso

Oblíbená hračka

Uzel na přetahování, boty, plyšák, petka, míček s rolničkou

Co ještě zbožňuji

Válení s paničkou v pelechu, psí i člověčí kamarády, dobré papkání, výlety, blbnutí na zahradě...

Fotky

Více fotek

Přátelé (73)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?