Profilovka Rikkush

Rikkush

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 prosince 2009, 09:34:17

Ahojte Kóče,Hafíci,papoušci a dál:) Jak se mááte? Já vím že jsem dlouho nebyla na micinkách ale teď to napravím , půjdu se podívat na mé přátelé jak se mají a na jejich nové fotečky a dáále:) Těšíte se na Vánoce? Kastrace je už v pořádku ,dokonce už jsem byla i vytahovat stehy !

8 listopadu 2009, 22:01:54

Čauky.. Hlasíí se mimořádně skvěle prospaná KeSsie .. Tak dneska přijela panička z víkendu od její babičky a byla se mnou, vzala si mě domů kde jsem se totálně vyválela v posteli a parádně jsem se prospala. Na večeři jsem měla kapsičky od Whiskas.. :) méé oblíbené a co povíte kočičááci?? Kdo se těš na váánoce?? :)

23 října 2009, 13:22:20

tak nakonec to panička nevydžela a vzala si mě domů protože venku poprchá.. má mě ráda. dneska je pátek a já se tady válím na posteli.. je mi fajnoo .. pánička sedí u PC a já ležím a když panička potřebuje kašlat jde k oknu a tam se vykašle.. co 5.minut moje drahá paní raději větrá abych něco nechytila ! TeĎ zrovna jsem vyvalená na zádech přední tlapky za hlavou. Prostě polehávám. A co děláte vy kočičáci??

14 října 2009, 15:13:00

Ahojky Kóče a všichni ostatníí :) Kdo chce být náš Internetový přítel? Klidně si náš přidejte :) ----- Jinak dneska sem dopoledne musela čekat na mojí páničku,než příjde ze školy ! Jak přišla,tak si mě vzala domů,protože snížek mě studí :( Ještě mě čeká vlažné mléko a hoňka venku ---- Zdravím všechny Naše kamarády,Pac a Pusu KeSsinka *

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

KeSsie

Pohlaví
Datum narození

28. května 2009

Hmostnost

Něco přes 2.Kg

Krátce o mně

Čauky :) Jmenuji se KeSsie a je mi nějak půl roku. Jsem velký rošťák. Energie mám až moc :) . Pánička mě dostala na své narozeniny a patřím jenom jí, ale z rodiny mě mají rádi všichni :) Doma máme ještě psa a papouška (ten má taky profil) s papouškem kámoším ale se psem ne.. já bych se s ním bavila kdyby na mě pořád nevrčel. Když si dovolí něco víc než na mě zaštěkat dám mu drápkové dělo.:)

Co umím

Sedni,Lehni,Hop,Chyť ruku,hop (na hruť), Pac,Otoč

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jídlo za kterým bych se mohla přetrhnout ~ Je rozhodně šunka, paštička,kapsičky od whiskasu. Jinak mám mocinky ráda Granulky s příchutí hovězího masa,kuřecího a Ryb.

Oblíbená hračka

Pánička mi nedávno koupila hrací myšky co vypadali jako živé. Někde jsem je zašantročila a zapoměla kde :D :) Jinak se ráda hraji se šňůrkami od bot a ze vším co dělá nějaký zvuk !

Co ještě zbožňuji

Internetovou stránku Miciny, Rodinu,Kamarády, hračky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

RoKynka

Pohlaví
Hmostnost

---

Krátce o mně

Ahoj jmenuji se Rokynka a jsem strašně ukecaný ptáček.. dřív na mě volali Roky protože si mysleli že sem kluk ale podle všech předpokladů jsem holka.. takže Rokyna.. neboli Rokynka.. Umím strašně moc slov :) jsem moc šikovná Sem mazlíček rodiny.. patřím celé rodině,ne jako KeSsie - ta patří nejmladší člence rodiny,která tady založila můj i KeSsky profil :)

Co umím

Rokynko řekni : Sem papoušek žako Rokynka.. když mi to řeknu tuhle větu zopakuji

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Čerstvé buráčky,piškotky,nudličky,mrkvička,kolínka

Oblíbená hračka

Žebříček,hračka zvaná krteček

Co ještě zbožňuji

určitě když si můžu brnknout z klece na gauček

Fotky

Přátelé (30)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?