Profilovka Lucííík

Lucííík

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 prosince 2011, 18:20:21

Ahojky,po dlouhé době jsme se sem zase dostali,tak jdeme poupravit profil :( Daneček už odpočívá v nebíčku :( 22.7.2011 jsme ho bohužel museli nechat uspat. Měl špatné srdíčko,chodil na kapačky a podle veškerých výsledků mu selhávaly ledviny,játra a celý systám :(( Trápit by jsme ho nenechali. Teď odpočívá u nás na zahrádce a určitě na nás z nebíčka dohlíží a dává na nás pozor. Strašně nám chybíš zlatíčko,nikdy na tebe nezapomeneme. Byl jsi,jsi a zůstaneš mím miláčkem :) Posílám moře pusinek :-*

11 srpna 2010, 21:22:28

Ralfíčku všechno nejlepší k narozeninám a doufáme,že se ti ty tvoje první opravdu líbili a vydařili,když jsi dostal velikááánskou kost na zoubky a svůj první dortík :-) Měli jsme to slavit s Danečkem,ale když se vrátí až zítra,tak to oslavíme dodatečně ještě jednou :-) A už snad přijde ten parádní hřeben,co jsme ti objednali na vyčesávání :-) Hezký zbytek narozenin,máme tě rádi a nedali by jsme tě :-D

2 února 2010, 20:48:49

Ahoj kamarádi :-) Mám menší spoždění,vůbec nebyl časík psát deníček :-) V neděli jsme tu měli na návštěvě Pavlínku s Michalem a to víte... Michal má velkou konkurenci... Pavlínka je hodná a moooc se mi líbí. Možná začnu chodit na cvičák. Pavla by mi to měla zařídit u nějakého známého :-) Byli u nás až do jedné ráno,tak uznejte,že fakt nebyl časík :-D Stříhala paničku a udělala mi z ní kočku :-) Zítra jí bude ještě barvit a znova stříhat. Zato to vstávání pak stálo za to... Před pátou hodinou. Páníci museli do práce,ale já nééé,já si hezky spinkal :-D Po dlouhé době jsem byl zase sám doma a paráda,zvládl jsem to. Panička už totiž nemarodí a tak jsem zase sám :-( A mě se to s ní doma tak líbilo. Ale aspoň se mnou může chodit ven kdykoliv a né jen přes vycházky. No a včera se jí nechtělo písat,byla unavená,jak brzo vstávali. Dneska jsme si hráli a byli jsme na poli... Já řádil v té hromadě sněhu,ani nevíte jak. Ale měl jsem stopovací vodítko,protože jinak stávkuju a nenechám se chytit :-) Ty jo a v sobotu jsem ztratil známku z úřadu a z veteriny,ale našly jsme je :-D A mám problémy se vyvenčit :-( Je tu tolik sněhu,že jsem v něm až po bříško a to jen proto,že vespod už je namrzlej,jinak bych zapadl celej :-D No a vždycky když čůrám,tak mám pinďu ve sněhu :-( Ještě jsem se nenaučil zvedat pacičku :-( Snad nenastydnu... Tak zatím pááá já tu kňučím,že chci ven :-)

30 ledna 2010, 22:39:43

Ahoj kamarádi :-) Ráno jsem vytáhl páníky z postele už po osmé hodině... Ať furt nevyspávají ne??? Šly jsme ven a panička zaběhla do krámu... Jsem unešenej ze sněhu. Pořád nám tady sněží a sněží a já už do sněhu zapadnu celej :-) Ale řádim v něm pořád... Vůbec mě neodradí,že v něm nemůžu pořádně ani chodit,natož skákat :-) Páníci šly odpoledne k paničky rodičům,protože její táta měl včera narozeniny,ale vrátili se brzo :-O Panička se s tatínkem poháda a tak šly zase domů. Koukal jsem jako blázen,snad se spolu začnou bavit brzo... K večeru jsem páníkům asistoval v koupelně a dostal jsem ochutnat kousek zmrzliny :-) Jů takový věci bych mohl pořád :-) Jinak jsem vám vůbec neřekl,že mi minulý týden přivezli další pytel granulek... :-) Sice doma ještě mám načatý,ale to nevadí... Mám rovnou dva pytle nových :-) To se ale mám co???

29 ledna 2010, 21:54:06

Ahoj kamarádi :-) Tak dneska byla panička na kontrole u paní doktorky a od pondělka už může jít do práce. Já z toho vůbec nejsem nadšený. Byl jsem zvyklý,že jsem teď byl pořád s ní a najednou to bude všechno fuč :-( Mají v pondělí s páníkem oba dva ranní a já tu po takové době budu zase sám a mám z toho docela strach :-( Navíc celý týden :-( Už teď když někam jdou a mě sebou nevezmou,tak kňourám... Sice jen chvilku,ale i tak :-) Zase jsem rozpáral dalšího plyšáka a tahám z něj vatu :-D Jo a panička mi dá mňamku,jen co přijdu z venku :-) Dělala k večeři pudink a taky mi trošku nalila do mističky :-D Čekal jsem,až to vystydne a za chvilku ho dostanu... Jak já se těším :-) To bude bašta :-)

28 ledna 2010, 22:33:48

Ahojky kamarádi :-) Tak nám tady přibylo dalších deset čísel sněhu a pořád sněží a sněží... To bude parádička,už teď tam zapadám až po bříško :-) Tak jsme dneska s paničkou uklízeli celej byteček a mohl jsem se zbláznit z koštěte... Štěkal jsem na něj jako blázen. Po půl druhé přišla páníčkovo ségra a šla se mnou na procházku a ještě doma jsem z ní byl unešenej :-) A budu mít nejspíš zákaz vstupu do kuchyně :-( Panička dneska dělala k obědu smažený květák. Měla ho připravenej všechno,ale že ho bude péct až přijde páníček z práce. Tak když přišla Míša tak kecaly,kecaly a já si mezitím opět stoupl na linku a ten květák byl úplně vzadu,ale poradil jsem si a sežral jsem půl talíře. Ani mi nevadilo,že nebyl usmaženej,ale jen obalenej. Zase se do mě panička pustila,že prý jsem nenažranej :-( A asi má pravdu :-( Jak já byl nafouklej,to by jste nevěřili :-( Už tam nejspíš nic nenechají,protože až povyrostu ještě víc,bude to ještě horší. Teď jsem byl s páníkem venku a bořil hlavu do sněhu... To je paráááda :-)

27 ledna 2010, 20:39:01

Ahoj kamarádi :-) V noci ze mě páníci vůbec neměli radost... Přiřítil jsem se jim v jednu ráno do postele s tím smradlavým býkovcem a tak mě vyhodili :-( V pět ráno jsem jim tam s ním přiběhl znova :-D Tak mě vyhodili podruhé :-) Vstávali jsme s paničkou v půl deváté a v deset jsme šly na procházku do lesa. Ale jen jsme to obešly a šly jsme domů,byla tam zimina... Odpoledne jsem chodil taky jen na menší procházky a k večeru jsem potkal i Danečka :-) Ale nechtěl si hrát a vrčel na mě. Tak jsme se jen pozdravili a každej šel po svém... No a teď jsem šel zase ven s páníkem :-)

26 ledna 2010, 21:42:54

Ahoj kamarádi :-) Dneska jsem byl s paničkou zase vzhůru od pěti,ale v půl osmé jsme si ještě schruply až do půl desáte :-) Potom jsme šly do lesa a tam jsme potkali Bígla,tak jsme se pozdravili a ještě jsme tam potkali nějakého bulteriéra,tak jsme se pozdravili taky. Ale doma ze mě panička neměla radost. V neděli vyprala deky a povlečení a já dneska radostí,že si hrajeme a že jsem se zase viděl v tom skle opět tu deku počůral radostí.(teda pouze jsem učůral) Takže jí zítra musíme vyprat znova,protože dneska jsme se k tomu nedostali. Měli jsme tu návštěvu,tak jsme jí pak šly doprovodit domů :-) Stavili jsme se potom u Charlieho a pak jsme šly zase domů :-) Zase jsem tu smrděl s býkovcem :-) Mějte se :-)

25 ledna 2010, 22:18:50

Ahojky kamarádi :-) Tak dneska jsem byl ráno šťastnej pejsek... Měl jsem paničku vzhůru už od 5 hodin,protože nemohla spinkat :-D Ale mě to rozhodně nevadilo :-) Šly jsme se spolu v deset hodin projít,protože kvůli mě má ráno hodinu vycházky a pak jsme si hráli a já se válel na postely a zase štěkal na sebe,protože jsem se viděl ve skle :-) Pak nám z práce dorazil páníček a šel se mnou ven. Byli jsme chvíli doma všichni a pak jsem byl sám doma,protože jeli nakoupit. Zato když přijeli domů,tak je čekal šok a překvápko... To si nedovedete ani představit... Panička si ráno vyndala z mrazáku mleté maso,aby povolilo a já si pro něj skočil na linku,když nebyli doma a celýýý jsem ho snědl :-( Panička z toho byla normálně v šoku. Nic už mi říct nemohli,když mě při tom nechytili,ale stejně remcali. Takže jsem měl jejich večeři. Snědl jsem totiž kilo mletého masa... Ale už docela lituju. Nedostal jsem za to k večeři granule a pořád kňučím,nejspíš mě z toho bolí bříško :-( A dostal jsem z toho průjem :-( Příště si to nejspíš odpustím :-( A to ještě když jsme byli všichni doma,tak jsem běžel do kuchyně,odrazil se a už jsem byl zadníma nohama na lince. Ale páníček na mě houkl a tak jsem zase spadnul... Jj,nemají to se mnou lehké,co říkáte???

24 ledna 2010, 21:12:12

Ahojky kamarádi :-) Tak jsem ráno opět dělal páníkům budíček,tentokrát už od 7 od rána :-) Prý se v ložnici normálně začnou na noc a nebo k ránu zavírat,abych se tam nedostal :-( Ale já vím,že kecají,protože by mi to neudělali :-D Vědí,že jsem ještě malej a chci si hrát :-) Byl jsem dneska s paničkou v lese,tak jsem byl spokojenej. Odpoledne jsem zase měl pár důbrůtek a chtěli jsme jít na šachtu,že se tam pořádně proběhnu,ale foukal strašně studenej vítr,a tak jsme to jen obešly a šly jsme zase domů :-) K večeru se k nám přišel podívat páníčků (a samozřejmě) i můj kamarád Michal a přišel nám ukázat svojí novou přítelkyni :-) No je moc skvělá a fajn. Moc se mi líbila a doufám,že jim to dlouho vydrží. Má 5 letou fenku pitbula a jsme domluvený,že spolu půjdem někdy v létě na procházku,tak už se těšííím :-) Jjj,jdu se zase válet :-) Ahoooj

23 ledna 2010, 23:00:42

Ahojky kamarádi :-) Tak jsem dneska zase budil páníky hračkama :-) Zase jsem jim tam nanosil celkem tři... A tentokrát jsem je úspěšně vytáhl z postele už v 8 hodin :-) Ale jinak jsem se byl vyvenčit i v 5 hodin,ale to jsem je nechal ještě chvilku prospat :-) Potom jsme ceeelou dobu blbnuly a nemohli ze mě,protože má panička v ložnici opřené sklo z rámu na puzzle a já se tam viděl a takovou dobu jsem na sebe štěkal a vrčel :-) Normálně jsem myslel,že je tam cizí pejsek :-) Ale nebyl :-D Ještě,že tak... Na momentík se tu stavil Daneček,ale nešli s paničkou dovnitř :-( Jo a prý jsem strašně žárlivej... Jak se mi páníček přiblíží k paničce,tak jdu po něm :-) To jsem ale co???

22 ledna 2010, 22:34:45

Ahojky kamarádi :-) Dneska ráno ze mě panička nemohla... Měl jsem strašně hravou náladičku a tak jsem jí chodil ráno pořád budit :-) Nejdřív jsem se do postele přiřítil s plyšákem... A nic. Potom jsem přilítl s provazem... A zase nic. Nakonec jsem jí donesl i pískací gumovou kost... A zabralo to... Vstala. Pak přišla paničky mamina a vzala mě ven,protože panička ještě neměla vycházky. Potom spolu šly do krámu a koupili mi novou hračku - Provaz a na něm přidělanej tenisák :-) Strašně mě to zaujalo a blbnul jsem s tím celou dobu. Panička si to dokonce i natáčela :-) Pak jsem si chtěl hrát a zase jsem jí ke stolu nanosil snad všechny hračky co mám... Ale úspěšně,hrála si se mnou. Odpoledne jsme byli venku a potkali jsme mého kamaráda bígla,tak jsme se pěkně pozdravili. Byla u nás na návštěvě i páníkovo mamina a tak jsem se zase předváděl jak jsem mohl :-) A k paní doktorce jsem nemusel... Už jsem nezvracel ani nic jiného :-) Mám vás rád :-)

21 ledna 2010, 22:31:02

Ahojky kamarádi :-) Tak jsme dneska s paničkou zase vstávali až kolem deváté hodiny a pak jsme šly od deseti až do jedenácti s paničkou a její maminkou na procházku :-) Dokonce mi mamina donesla nějaký pytlíček s tyčinkama a pak nějaké psí želé na kousání,tak jsem to ochutnal a není to špatný,docela mi to chutnalo :-) Doma jsem pak odpočíval a odpoledne jsem venku baštil větvičky,protože u nás před barákem posekali větve na stromě a nejspíš z toho se mi udělalo špatně :-( Asi 7x jsem zvracel,nakonec už jen šťávy :-( Volali jsme paní doktorce jestli mi panička může dát RANISAN a kdyby se to nezlepšilo,jestli můžeme přijet. Tak RANISAN jsem měl povolenej a už je mi mnohem líp :-) Lehnul jsem si hezky na polštářek,co jsme vyndali s pelíšku (protože mi tam panička dala nadejchanější) a panička mě přikrila i dekou. Tak jsem se trochu prospal a už je mi podle páníků fajn,protože panička dělala k večeři bramboráky a abych nechodil do kuchyně a nespálil se,tak tam zavřela... No já vám pořád kňoural,jak malá holka,že mě tam nechtějí pustit. Mám děsnej hlad,ale paní doktorka říkala,že už dneska nemám papat ani pít,tak mi všechno sebrali :-) Jsem chudááák

20 ledna 2010, 22:15:20

Ahojky kamarádi :-) Ty jo se musím přiznat,že jsem dneska spinkal dlouho. Byl jsem venku akorád v pět ráno,abych se vyvenčil a pak jsme s paničkou spinkali až do půl desáté :-) Potom jsem dostal snídani a páníček byl dnes na krvy a tak byl brzo doma a šly jsme v deset hodin na procházku :-) Potom jsme doma koukali na filmy a šly jsme zase ven. Hodně jsme si i hrály,páníci jsou strašně unešený z toho,že vůbec nejsem lakomej a pujčuju jim hračky... Hlavně plyšáky,ty jim ráno nosím do postele,jakmile slyším,že jsou vzhůru :-D Před chvilkou byla panička ve vaně a jakmile vylezla,tak jsem bláznil,jako bych jí dlouho neviděl a přinesl jí provaz :-))) Vždycky mi poděkuje a řekne že jsem moc hodnej a to se fakt pěkně poslouchá :-)

19 ledna 2010, 22:23:14

Ahojky kamarádi :-) Tak dopoledne jsem byl na parádní procházce s paničkou :-) Šly jsme do lesa,kde jsem dováděl a blbnul o sto šest :-) Lítal jsem ve sněhu a lehal si v něm a moc se mi líbilo,když jsem tam zapadl celej a nebyl jsem ani vidět :-) Pak jsme zase doma odpočívali,uklidili jsme mojí skříňku s dobrotama a pár jsem jich i dostal... Byl jsem moc hodný a tak mi dala panička k obědu i konzervu :-) Takový věci mám strašně rád a mohl bych je pořád... Odpoledne jsme šly do lesa už i s páníkem,tak jsem zase řádil jako plašan :-) Měl jsem dneska obzvlášť mazlivou a ke každému se lísal a bylo mi úplně jedno,že mají páníci na práci něco jiného :-) Musel jsem být středem pozornosti :-) A tak to taky bylo :-) Teď jsem se šel vyvenčit,protože jinak ležíme v pelíšku a pouštíme si vřískot 3,ale naštěstí jsem statečnej kluk a nebojím se... Jen jsme si daly pauzu a za chvíly budeme pokračovat... Tak pa a dobrou noc :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Ralf

Pohlaví
Datum narození

11. srpna 2009

Hmostnost

18kg

Krátce o mně

Ahojkýýý,jmenuji se Ralf a jsem zlatý retrívr. Mám ještě 4 sestřičky a 2 brášky :-) Původně jsem sice z 8 sourozenců,ale jeden bráška to nepřežil :-( Narodil jsem se v Rakovníku,ale bydlím v západních čechách :-) Jsem hravý,přátelský a mám strašně rád děti... Najdu nové kamarády??? Budu moc rád :-)

Co umím

Sedni a zůstaň a jdi na místo... Zbytek se učím :-) Neumím ve třech měsících zázraky :-) A jako novinku už umím i lehni... Jsem šikulka :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule ROYAL CANIN Maxi junior,piškoty a hlavně sušený plíce a ouška ... Po nich bych se utloukl :-)

Oblíbená hračka

Plyšový králíček,teprve potom míček a provaz

Co ještě zbožňuji

Dlouhé procházky,spinkání v postely a rád štěkám... :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Dandy

Pohlaví
Datum narození

10. srpna 1996

Datum úmrtí

22. listopadu 2011

Hmostnost

18kg

Krátce o mně

Ahoj,jmenuji se Dandy a jsem 13letý křížený pudlík :-) Narodil jsem se v Benátkách nad Jizerou a teď bydlím v Habartově s Lucíííkovo rodičema :-) Sice tenkrát Lucííík chtěla,abych šel bydlet s ní,když se stěhovala,protože jsem její pejsek,ale mě se tam nelíbilo. Jsem zvyklí na svůj domov,kde jsem vyrůstal a tak jsem tam i zůstal :-) Nechtěla mě zbytečně trápit,když viděla,že se mi tam nelíbí a tak jsem tam kde jsem... DOMA :-) A jsem za to rád :-)

Co umím

sedni,lehni,nesmíš,zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzerva s kousky masa,granule PRO PLAN pro seniory a kousací tyčinky :-)

Oblíbená hračka

Tenisový míček nebo klacík

Co ještě zbožňuji

Válení na gauči

Fotky

Více fotek

Přátelé (377)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?