Profilovka Denča

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
15 prosince 2017, 04:48:45

Ahoj, kamarádi! Nezapomněli jsme na vás, jen panička má mooc povinností ..především školu a práci Jakmile bude kousek volného času, pošleme kostičky :D :-) Jinak Vánoce a Nový rok se už pomalu blíží, takže vám přejeme hezké prožití svátků a příjemný vstup do nového rok :-) :-)

9 října 2017, 02:38:59

Haf kamarádi, jsem ráda, že je vás a víc a víc :-). Začíná být chladněji, a tak raději řádím doma. Už se těším na Vánoce, až zas uvidím svojí paničku. Už rok je pryč kvůli škole, ale já vím, že se vždycky po čase vrátí a já se od ní na krok nehnu. Těším se, až se jednoho dne vrátí a pak budem už napořád spolu haf. Hezký start do nového týdne a pac :-) :-)

9 března 2010, 17:18:07

Sníh pořád padá a pak opět taje.Někdy je zima a jindy zase tepleji.Dneska mě moji paníčci vzali na výlet.Na Boreč.Museli jsme nejdříve jet autem..nerada jezdím autem,protože si myslím,že jedem k veterináři.Když jsme dojeli tak jsme pořád šlapali do kopce.Ze začátku mě to tam bavilo a já běhala všude kolem.Počasí také ušlo.Později,když jsme se měli vracet mi začala být zima a byla jsem unavená.Nakonec jsem však došla a v autě jsem se už moc nevrtěla.Jak jsem přišli domu já jsem ulehla do pelíšku a usnula.. :-)

22 října 2009, 22:10:06

Dneska jsem byla u veterináře kvůli mému očku na které jsem slepá.Museli mi dát injekci,protože to oko mám krvavé.Celý den jsem proležela a prospala.Neměla jsem chuť nic dělat.Dokonce ani jít ven a nebo si hrát.Převoz autem k veterináři také nebyl těžký..Bojím se jezdit autem,protože vím,že to vede k veterináři,ale né vždy.Zítra mi snad bude líp. :-)

19 října 2009, 22:43:47

Pořád a pořád zima.Já však si užívám posledních slunečních paprsků a běhám kromadou listí.Moooc mě to baví,ale pak mám listy až za ušima.Na dnešní procházce lesem jsem si hrála s kaštany.K večeru mě panička hezky učesala abych neměla rozcuchanou srst.Nakonec jsem ulehla do pelíšku a spokojeně dřímala.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Ferda

Pohlaví
Datum narození

8. května 2009

Hmostnost

--

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Zrní

Oblíbená hračka

Uvoneček v mé kleci

Fotky

Základní informace

Jméno

Nela

Pohlaví
Datum narození

22. února 2016

Hmostnost

3 kg

Krátce o mně

jsem malý psík s velkým srdcem :)

Co umím

sedni, popros

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masové konzervy a pamlsky

Oblíbená hračka

vše, co se dá kousat

Co ještě zbožňuji

roztahování se paničce přes půlku postele a hlazení na bříšku :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Sindy

Pohlaví
Datum narození

25. srpna 2007

Datum úmrtí

4. dubna 2016

Hmostnost

5Kg

Krátce o mně

Ahoj,já jsem Sindy.Má lidská rodina si mě koupila na jednom trhu kde bylo i více pejsků.Koupili si mě na podzim a hned jsem si musela zvyknout na zimu.Dnes už vyvádím jak v létě tak i v zimě.Nerada chodím k veterináři,protože mi často dává injekci kvůli mému levému oku na které jsem ve dvou letech oslepla.Také nemám ráda,když mě někdo češe.Je to z toho důvodu,protože bych si pořád jeno hrála :-).

Co umím

sedni,lehni,zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso,salámy a psí pamlsky :-)

Oblíbená hračka

míček a plyšáci

Co ještě zbožňuji

ležení v posteli,drbání na břiše

Fotky

Přátelé (43)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?