Profilovka Manička+RINGO

Manička+RINGO

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
18 prosince 2011, 20:09:50

Známá přísloví překroucená do psího jazyka * Kdo chce se psy výti, musí s nimi žíti. * Štěkati stříbro, kňučeti zlato. * Starého psa i novým kouskům naučíš. * Co nos necítí, to srdce neželí. * Kdo neumí loudit, ten ať nejí. * Čistota půl zdraví, špína celé. * Dobří psi se vychovávají sami. * Blecha do domu, sprej do ruky. * Co můžeš označkovat dnes, neodkládej na zítřek. * Bez žebrání nejsou koláče.

24 února 2011, 23:58:43

Zajíc přijde do hospody a zařve: "Kdo mi šlohl koně?! Ať se okamžitě přizná, nebo udělám to, co udělal můj strýc před padesáti lety!" Chvíli je ticho, potom pomalu zdvihne ruku medvěd a tiše vykoktá: "Sorry, máš ho za rohem." Po chvíli se zajíce zvířata bojácně ptají, co udělal jeho strýc. Zajíc jim odpoví: "Šel domů pěšky!"

8 ledna 2011, 01:00:06

A máme tu břečku a víc než důkladnou očistu, když přijdu domů :(( A v lese se nějak víc vyskytjí pachy zvířátek, až jsem to nevydržel a vyrazil. To se ale nelíbilo paničce. Byla pěkně namíchnutá a hnusně na mě vrčela, tak jsem radši ani nemuk a šel pěkně u nohy, že si to jako vyžehlim. Teď už se mnou mluví, ale byla to fuška!!!

6 ledna 2011, 22:00:39

Teď jsme byli na večerní procházce. Vlez jsem na chodník a co to? Všechny moje packy se rozjely:( Pak už jsem šel jenom ve sněhu, ale panička na tom byla hůř, protože někde byl tak úzký proužek sněhu, že se musela plížit podél hradby a já na ní pořád čekal. No než jsme došli na pole, tak to pěkně trvalo! Ještěže na poli je sníh:) Tak kamarádi, pozor na packy a na páníky!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

RINGO Anibob

Pohlaví
Datum narození

4. července 2009

Hmostnost

20kg

Krátce o mně

Jsem psí výrostek, takže pánička si se mnou dost užije. Nejradši chodím ven na procházky. Do lesa, na pole, no asi kamkoliv a nejlépe bez vodítka! Miluju hrabání na poli, na zahradě to mám zatrhnutý, ale někdy se zapomenu:) Už nejsem výrostek, ale pan pes, ale jinak to pořád souhlasí :-)

Co umím

ke mně(nic moc), jdeme(když jsem v dohlednu), pomalu(když mě netáhne vůňě lesní zvěře nebo jiná lákadla), táhni(to dělám rád, i když jsem na obojku a dusím se), sedni, lehni,vstaň,zůstaň, nesmíš(někdy si dělam co chci), dej pac, stůj!, štěkni!,panáček, popros, nahoru, dolů, hop (jako přeskoč), hledej(hlavně něco na zub), čekej!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso,sýr, piškoty, játrové keksíky od paničky

Oblíbená hračka

co se dá žvýkat a ohryzávat nebo to skáče

Co ještě zbožňuji

hry s paničkou(na přetahovačku, na honěnou a zápasy), zahradní i jiné hrabání a ohryzávání, procházky do lesa a čenichání.Drbání samozřejmě

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Megule

Pohlaví
Datum narození

1. srpna 2011

Hmostnost

málo

Krátce o mně

Už si to moc nepamatuju, ale prý mě nějaká slečna přinesla k panu veterináři, protože mě našla u silnice s přejetou zadní packou. Byla zlomená. Ale pan doktor mě ošetřil a uzdravoval. Muj člověk přišel na kliniku s jeho starou kočičkou, no a mě si hned odnesl!! Pacina je už v pohodě a vesele zdrhám před Ringoušem a učim se dokonalému šplhu stromovému.

Co umím

či či

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Zatím zjišťuji a ochutnávám stále nějaké novinky

Oblíbená hračka

Různé pohybují se přeměty a Ringo

Co ještě zbožňuji

plné bříško a veget v peřinách. A taky zkoumání terénu

Fotky

Základní informace

Jméno

Číča

Pohlaví
Datum narození

6. května 1998

Datum úmrtí

11. srpna 2011

Hmostnost

3,5kg

Krátce o mně

Doma mi říkají prostě a jasně Číčo. Jsem už postarší, ale dáma. Nedávno přibyl k nám do rodiny nový tvor. Říkají mu Ringo a pořád ke mě strká ten studený čumák. A nedá pokoj a nedá. A když mu uteču, tak zas štěká a to je taky děs. Bydlím v domečku o patro výš než ten štěkálista, s Honzíkem. Teď, když je zima, tak se z teplíčka ani nehnu, tatož abych chytala ňáký myši ;-)

Co umím

či či (jako pojď sem), ale jen když chci

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko :)

Oblíbená hračka

myška s rolničkou

Co ještě zbožňuji

sluníčko do kožichu a drbání

Fotky

Přátelé (67)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?