Profilovka kobylka_sarinka

kobylka_sarinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 července 2014, 15:16:48

Narodil jsem se 12.5.2014 v Boleticích a dnes - 1.7.2014 - si mě má nová panička odvezla do nového domova. Hned mě nechala přivítat se s kocourem Tatrmanem a kocourem 50Centem, ale Tatrman na mě vrčel a Fifty pak vrčel jak na mě, tak na Tatrmana. Panička mě tedy pro jistotu hlídala, už tak jsem byl vyděšený. Nakonec jsem si našel úkryt v obýváku pod stolkem. Asi po dvou hodinách, kdy už jsem se tak nějak otrkal a panička mi připravila bomba pelíšek ve stolku pod televizí, přišel páníček a hned se na mě šel podívat. První, co mi řekl bylo "Ahoj Brůsi" a tak mi to už zůstalo - jmenuji se Bruce Willise :) Večer páníček usl na gauči u televize a tak jsem se nakvartýroval k němu a spali jsme takto až do 4 ráno, kdy se odebral do ložnice a mě nechal v obýváku úplně samotného. V šest hodin ráno jsem se cítil už opravdu sám a tak jsem mňoukáním přivolal paničku, měl jsem radost, že přišla a běhal jsem za ní po bytě až do té doby, než odjela do práce. Ještě mi dala ohřáté mlíčko k snídani, mňam :)

16 ledna 2013, 18:26:25

Dnes je to přesně měsíc, co si mě panička pořídila :) Zatím tedy se mnou nebyla v terénu, jen chodíme do haly, ale nyní o víkendu snad počasí dovolí výjížďku :) V týdnu nestíhá kvůli práci a minulý víkend vzala ven Balíka a já šel s malou Terkou do haly. Teď o víkendu se prý ale vyměníme :)

30 prosince 2012, 12:22:17

Něco z rodokmenu: Otec našeho Tabasca (Docs Tabasco) byl v majetku C.T.Fuller (Toma Fullera - zemřel 5.9.2011 ve věku 92let), který byl v roce 1989 uveden do síně slávy NRHA a v roce 2001 do síně slávy AQHA. V roce 1983 byl špičkový jezdec Rocky Dare na koni Docs Tabasco "Open World Champion". Děda Docs Tabasca - Joe Cody zemřel ve věku 37 let, také je v síních slávy NRHA a AQHA. Je to legenda, která předává své úžasné geny. Do historie reiningu patří mj. jeho dcera Paprika Cody, která je babičkou našeho Tabasca.

29 prosince 2012, 23:28:34

V roce 2003 byl dovezen z Itálie do ČR na ranch Desperados jako 7letý. V Itálii byl velice dobře přiježděn do reiningu. Byl také na Nord ranchi a na Ranch Rychnov. Bohužel kvůli jeho úrazu na zadní noze v létě 2010, ho museli stáhnout ze závodů a po zhojení rány prodat už jen na rekreaci. Byl prodán výbornému kováři Janu Štemberovi na vandry, od něho byl prodaný v roce 2011 do Teplic, odkud jsem ho koupila já v polovině prosince 2012.

29 prosince 2012, 23:10:41

Sportovní výsledky s Petrou Čechovou: 2.místo barrel race - IV.kolo Ranch Rodea Halter Valley (RRHV 2010) 5.místo pole bendig - IV.kolo Ranch Rodea Halter Valley (RRHV 2010) 5.místo adrenalina mix - Adrenalina Cup (Klodzko-Polsko) 6.místo barrel race - Adrenalina Cup (Klodzko-Polsko) 3.místo barrel race - Adrenalina Cup (Wroclaw-Polsko) 2.místo/1.D barrel race - NBHA CZ (Polkovice) 2.místo/1.D barrel race - NBHA CZ (Fox Riders ranch) 1.místo barrel race - VII.kolo RRHV

14 srpna 2012, 10:24:27

Včera jsme si s paničkou pěkně zaskákali kombinace na jízdárně :) Měla ze mě fakt radost, ale když jsme se blížili k metru, tak mi to trošku kazila. Přez metr jsme pak už nešli, jen jsme koukali na malou Lucinku, jak krásně skáče. Jinak musím říct, že má ze mě panička fakt obrovskou radost, jak nááádherně šlapu :) Jsem prostě borec :)

16 července 2012, 09:56:52

Tak včera za mnou byla opět panička s mým malým jezdcem Péťou a Pepa se svýma dvěma dcerama. Jezdili jsme v hale, aspoň mě to bavilo více než kruhovka, do které často chodím tyhle tři prcky vozit. Malá Terka jezdí krásně sama a včera se mnou klusala přez kavalety, trošku jí to dávalo zabrat, ale zvládla to. Lucinku jsem vozil jen krokem a pak jsem měl v sedle čtyřletého Péťu. Klusali jsme na lonži a on z ničehož nic ztratil rovnováhu a zbuchnul. Samozřejmě jsem hned zastavil! Péťa spadnul do měkkého (v hale máme jako povrch hluboký jemný písek a textilii), chvíli řval, ale poté, co ho panička přesvědčila, že má obě ruce i nohy, tak šel opět do sedla a po chvíli zase statečně klusal :) Panička si mě také vzala pod sedlo a chvíli mě mučila na kruhách a různých jízdárenských cvikách. Párkrát jsme si dali tři malé křížky v řadě bez cvalového skoku mezi nimi. Prostě jsem byl prý opět úžasné zlatíčko :)

25 června 2012, 01:47:11

Dnes za mnou byla majitelka :) Vilma, co mě jezdila přez zimu, si vzala Vikiho a šli jsme společně na jízdárnu. Bylo fakt vedro, ale i tak jsem šel do skoků s chutí, nejdříve jsme šli křížky. Poté má jezdkyně křížek na diagonále zvýšila a z křížku na dlouhé stěně udělala kolmák, který ke konci tréninkové hodiny ještě zvýšila. Byla ze mě nadšená, prý pojedeme na hobby, když teď máme parťáka do přívěsu :)

16 května 2012, 17:36:04

Panička za mnou včera byla. Nejdřív na mě jezdil malej Péťa, dokonce i klusal a pak na mě šla panička. Byla ze mě opravdu nadšená, jak jsem krásně šlapal, prácička úžasná, Vilma se mnou odvedla obrovský kus práce :) Před týdnem si ale koupila pětiletého valáška Vikiho, tak mám nového kámoše :)

29 dubna 2012, 16:12:30

Poslední víkend v květnu 2011 - panička se stěhuje! Do Děčína!!! Nechala nás tady se svým tátou. Ten se o nás pěkně staral, také jsme chodili vedle k babice a k dědovi, kde jsme také dostávali baštu, mňam. Po 14 dnech si panička odvezla Jambíka, že je to její mimísek a musí ho mít u sebe. Stále se jí ale stýskalo po Ferdíkovi a tak si ho tam na konci léta vzala také. Mě neodvezla z jednoho prostého důvodu, tady jsem si zvykl a nové prostředí jsem nesnášel dobře.

29 dubna 2012, 16:06:08

Říjen 2010 - panička odjela na 6 týdnů do Jihlavy a o jejího dvouletého prcka a nás se stará její táta. Ten je ale toho názoru, že kočka má být venku a tak nás vždy přez den vypustil, mě a Ferdu násilím, Jambík šel dobrovolně a rád. Ze začátku jsme prý byli vyděšení a dvě noci jsme se někde schovávali, ani domů jsme nešli (já a Ferda, Jambík se nebál a večer si klidně šel ke dveřím mňouknout). Když se ale vrátila panička domů, už jsme byli otrkaní a chodili jsme bez problému ven i domů. Ona z toho nejdříve neměla radost, ale pak když viděla, že jsme spokojení, tak si oddechla a když jsme si zamňoukali na okně, tak nás pustila ven :)

29 dubna 2012, 16:02:46

konec září 2010 - panička se rozešla před několika měsíci se svým přítelem, ale stále bydleli spolu. Teď se usnesla, že to tak fakt nejde a zbalila nás kocoury do Kostomlat, kam se posleze přestěhovala i ona :) Nastěhovala se do domku se zahradou, kde jsou dva byty, nahoře jejího táty a dole "její". My jsme byli u ní a zkoumali nový terén, Ferdík to tam znal, protože tam byl měsíc jako kotě, než se nastěhovali do Oldřichova. Jak ale panička nosila věci a tahali nábytek, tak jsme se rozhodli jít prozkoumat terén i "tam ven". Jambo šel hned neohroženě ven a lovil listí, já a Ferdík jsme jen tak stáli mezi vchodovýma dveřma a pozorovali jsme okolí. Ferdík se pak osmělil a chtěl jít za Jambem, ale něčeho se lekl a utekl kamsi. Pak ho panička lovila venku, byl táááák vyděšený! Měl oči jako pětikoruny a ani se od ní nechtěl nechat chytit, chudínek. Bůhví co ho vyděsilo, já raději ven nejdu!!!

29 dubna 2012, 15:55:15

Září 2010 - konečně jsem se osmělil a už se procházím po bytě. Je tu kocour Ferdík a Jimi Jimbo Jambo, který byl ztracený, ale objevil se pár dní po mém příjezdu. Takže panička najednou měla kočky tři :D Jambo s Ferdíkem jsou nerozluční kamarádi, hrajou si spolu, spí spolu, mazlí se spolu, navzájem se myjou... Ferdík se totiž Jambíka ujal jako jeho máma :)

29 dubna 2012, 15:52:30

Narodil jsem se 16.8.2009 a patřil jsem starší paní. Ta mě ale ze zdravotních důvodů musela dát pryč a tak si mě nová panička vyzvedla 29.8.2010 v Mostě, když jela z festivalu Rock for Church(ill). Jeli jsme do Oldřichova, kde bydlela a tam mě vypustila. Usadil jsem se na lednici a několik dní jsem pozoroval druhého kocoura z bezpečí, panička mi tam musela dát i žrádlo.

12 dubna 2012, 11:09:42

Nedávno mé malé jezdkyni přišel mail s tím, že mě jedna holčina vlastní. Maily byly takové zvláštní, tak panička ze začátku nevěřila, ale pak přišly fotky! Nejdříve ani tak nevěřila, ale pak si fotku zvětšila a prohlédla si mě detailně a ANO, jsem to já!!!! V létě se za mnou chce jet podívat tak snad to vyjde, držte mi palce!!!

8 března 2012, 12:06:57

Děkuji kamarádi vám všem za medailičku!!! Panička řešila nějaké rodinné problémy a tak neměla čas kouknout, jak to se mnou vypadá a hlavně neměla vůbec čas na vracení myšek. A ona mi ta medailička zrovna vyšla! Opravdu velký dík vám všem - kočičímu mušketýrskému klanu i jiným micinám, psíkům z gaučů i ze zahrad a také všem koníkům a poníkům, co mi poslali myšky. MOC DĚKUJI :)

30 ledna 2012, 19:57:52

Už je to přez 14 dní co mi Lexinku odcizili. Přímo z mého bytu ji 18.1.2012 ukradl můj expřítel na přání své matky, která mi následně vyhrožovala po telefonu. V sobotu 28.1. jsem byla u ní před barákem kvůli krádeži auta, které mi ona sama odcizila přímo před barákem a ani jeden policista u nich dalmatina neviděl. Bojím se, že Lexu ihned prodali!

20 ledna 2012, 12:09:01

Padl tady dotaz, jestli si hraji již jen se svýma hračkama, nebo jestli se stále fušuju do módy. Mého návrhářského talentu je opravdu škoda pro někoho, kdo si toho neváží! Zkusila jsem boty, taky se jim to nelíbilo!!! Rozhodla jsem se tedy dělat bytovou desigenérku - rozdrápala jsem dvoje dveře, utrhala lišty od lina, rozkousala poličky na kříňce a roh velké skříně, okousala jsem opěradlo židle a potrhala sedák. Dále jsem rozkousala plastové otevírání oken. Také z toho panička není nadšená, tak nevím, kde mám svůj talent a smysl pro krásu uplatnit...

16 ledna 2012, 09:00:33

Bohužel jsem se nyní o víkendu dozvěděla, že nejsem z vrhu A, ale z vrhu B. Moje maminka se narodila 4.5.2010, ale již v březnu 2011 měla své první štěňátka, tedy ve svých deseti měsících, když sama byla ještě štěňátko!!! Měla šest štěňátek, jeden pejsek se narodil bez ocásku (s ním a mou sestřičkou z prvního vrhu je nyní panička v kontaktu). Mno a sedm měsíců na to měla nás, další 4 štěňátka. Je mi maminky opravdu líto, že se dostala do rodiny "množitelů", které ji mají jen pro peníze. Tomu nasvědčuje i rozdílná cena prvního a druhého vrhu. Paní zjistila, že se štěňata prodala a tak ty další dala za víc. Paničce ještě pár dní předtím, než pro mě jela, navýšila cenu, že prý očkování stálo víc než čekala a že si to započítává do ceny. Moc dobře totiž věděla, že mě panička hodně chce a že ty peníze dá! Ostatní štěnda už byla pryč, mě si panička brala jako poslední...

12 ledna 2012, 08:25:04

Páníček mě chce prodat. Prý Kátě za 10tis. nebo mě prodá jinam, doufám, že Káťa na mě tu desítku sežene. Panička je z toho nešťastná, bojí se, abych neskončila někde špatně... Ach jo... Už tak toho má dost a ještě tohle... Ten rok 2012 se tvářil na krásný začátek a nakonec jedna špatná věc za druhou... Ach jo...

11 ledna 2012, 11:07:13

Panička je ze mě na větvi. Všechno rozkoušu! Včera jsem rozkousala kabel od internetu, celou lištu od lina podél chodby, pytel na granule, opěradlo židle, madla na okně a poličky skříňky! Panička přišla právě včas, když jsem si do pelíšku donesla její boty a páníka pantofle... Mé hračky mě nezajímají, ty nejsou in... Teď je toho na paničku tolik a ještě já jí přidělávám starosti navíc, místo abych jí z toho všeho svou láskou vytáhla... Je jí posledních pár dní opravdu hodně smutno a já nevím proč...

7 ledna 2012, 23:35:05

Včera 6.1.2012 přijela veterinářka, panička si mě nechala poslechnout, protože se jí zdálo, že hůře dýchám a také zkontrolovat očičko, které jsem měl předevčírem nateklé. Oko jsem měl již v pořádku, patrně mi do něj jen něco fouklo a i dle poslechu jsem vypadal, že mám dýchací cesty čisté, ale pro jistotu mě ještě panička nechá prohlédnout sondou (vzhledem k tomu, že jsem byl předloni vážně nemocný s dýchacími cestami, tak prý nic nenechá náhodě). Mno každopádně veterinářka říkala, že jsem pěkně tlustý a že bych měl začít pořádně dělat, protože mám prověšené břicho a opadlé zádové svaly. Tak musím posilovat a získat kondičku. Jéje to bude tyranie, žádné flákání se stádem u balíku senáže, ale pracování na jízdárně... Už teď se mi nechce... No nic, jdu stesk zažrat senáží :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Vašek

Plemeno

Tarpan

Pohlaví
Datum narození

30. srpna 1989

Hmostnost

cca 350kg

Krátce o mně

Vašek je hřebec s úhořím pruhem, barvy šiml. Skvělá povaha, lehce zvladatelný, ale velice temperamentní. Nevhodný pro úplné začátečníky (maximálně povodit), pro pokročilejší na jízdárnu či lonž, do terénu pouze pro zkušené. Jakmile vycítil špatného jezdce, dělal si co chtěl :-) Jinak je to mazel, v boxe i ve výběhu 100%, ošetřovat ho mohou i děti!

Co umím

překroky, přeskoky, levádu (stát s jezdcem na pokrčených zadních nohách), úklonu, couvání na ukázání prstem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

oves, pochoutky, tráva

Co ještě zbožňuji

drbání v uchu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

VIP

Pohlaví
Datum narození

12. května 1995

Hmostnost

dáma svou váhu neprozrazuje

Krátce o mně

jsem histerka ze země, ale pod sedlem 100% spolehlivej koník

Co umím

jsem skvěle přiježděná

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Co ještě zbožňuji

pastvu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Tabasco Dreaming

Pohlaví
Datum narození

2. června 1996

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Falko

Plemeno

Hafling

Pohlaví
Datum narození

25. května 1997

Hmostnost

silná nadváha

Krátce o mně

Skutečně obézní valach haflinga, který byl kvůli své přežíravosti a velké váze několikrát schvácen (kopyta), musí mít dietu. Ježděný westernově, s téměř každým si dělá co chce.

Co umím

základní výcvik

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno od slámy po oves

Co ještě zbožňuji

žrádlo

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Backley

Plemeno

Angloarab

Pohlaví
Datum narození

17. května 1998

Hmostnost

tak normál

Krátce o mně

Backley je charakterní valach s vyšším podílem araba, KVH 155cm. Nekonfliktní, lehce jezditelný, temperamentní, zvladatelný, poslední roky jak stárne, stává se lekavějším.

Co umím

vzpínání na povel

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

čerstvá tráva

Co ještě zbožňuji

pamlsky, banány, meloun

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Charlie mon Biquet

Plemeno

Tarpan

Pohlaví
Datum narození

24. května 2004

Hmostnost

nadváha

Krátce o mně

Charlie je valach, ale byl kastrován až 3měsíce před 4.rokem. Je naprosto klidný a hodný, mohou se kolem něj motat děti, pro děti a nejezdce vhodný do kruhovky, na lonž, na procházky. Na jízdárně pro nezkušené tlačivější, do terénu i pro mírně pokročilé jezdce. Mezi konmi bezproblémový. Na nové lidi si zkouší co si může dovolit :-)

Co umím

prosit, na hlasový povel se rozejít, naklusat, nacválat, zpomalit a zastavit a to bez dalších pomůcek k pobízení či brždění

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

pamlsky, tráva

Co ještě zbožňuji

čištění hřbílkem na krku a plecích, cviky podle Lindy Telington Johnes, různé hry (tréninky formou hry)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

20. října 2006

Hmostnost

4kg

Krátce o mně

Narodil jsem se někdy v říjnu 2006 v Huntířově u Děčína, otec je normální polodivoký černý kocour, matka perská kočka. Ve věku dvou měsíců jsem se stěhoval ke své současné paničce do obce u Teplic - do Kostomlat. Jelikož jsem nikdy nebyl venku, byl jsem i nadále v bytě. Dvakrát mě zkoušeli položit do sněhu před domkem, ale nelíbilo se mi to. Po štědrém dnu jsem s paničkou jel k jejím rodičům do Ústí nad Labem a další den do Mankovic u Oder a do Nového Jičína na Moravě k rodině paničky přítele :)) Za pár dní zpět. Od jara jsem začal chodit i ven, měl jsem spousty kočičích kamarádů, momentálně mám jednoho stálého. V únoru 2010 se panička stěhovala z RD do bytu a vzala si mě s sebou. Mě se tam ale nelíbilo, tak jsem šel hned, jak začly tepla, k paničky tátovi na své teritorium - na záhrádku RD. Jsem líný kocour, kočky nedoženu a tak se na jaře snažím obskočit paničky druhého kocoura, o rok mladšího Piškota.

Co umím

uměl jsem sedni, ale teď na to prdím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzerva, mléko, syrové maso

Oblíbená hračka

židle na spaní, pomník na spaní

Co ještě zbožňuji

spánek, baštu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Fifina

Pohlaví
Datum narození

28. listopadu 2006

Hmostnost

10

Krátce o mně

Páníček mě koupil v Ředhošti jako 3 týdenní štěně. Prodejce tvrdil, že jsem kříženec čivavy a krysaříka :D

Co umím

ke mě

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsička Pedigree

Oblíbená hračka

kočka

Co ještě zbožňuji

čerstvé maso a párky

Fotky

Základní informace

Jméno

Piškot

Pohlaví
Datum narození

20. listopadu 2007

Hmostnost

4kg

Krátce o mně

Přečtěte si deníček, je tam vše, hlavně o mých krušných začátcích! Byl jsem nalezen u silnice na pokraji smrti :-(

Co umím

neumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky, masíčko co si ulovím

Oblíbená hračka

lovím ptáčky a myšky

Co ještě zbožňuji

mazlení, žrádlo

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ferda

Pohlaví
Datum narození

20. června 2009

Hmostnost

3kg

Krátce o mně

Panička mě našla v obci Drahkov u Teplic v lednu 2010 kolem osmé večer zrovna tu noc, kdy mělo být -30°C, tak mě vzali do auta a odvezli do Kostomlat. Nejprve řekla, že jen na noc, abych neumrzl, protože její přítel Fanda nechtěl od další kočce ani slyšet! Nakonec jsem ale nikam nejel a zůstal u nich. Byl jsem týden v Kostomlatech s Matýskem a Piškotem, poté se panička stěhovala do Oldřichova a já s Matesem jsme šli s ní, po měsíci šel Mates zpět do Kostomlat a mě hledali nového kamaráda. Nejprve jsem tam měl dva kamarády z Ledvic (Mates a Tonda), protože jejich panička byla v nemocnici. Ti tam byli téměř dva měsíce. Mezitím mi sehnali stejně starého černého kocourka - Mikeše (původně také Matýsek). Ten ačkoli byl od narození v bytě, odmítal chodit na kočičí záchod a chodil všude po bytě, do postele apod. Poté, co panička přijela k večeru a dávala spát dvouletého prcka, Mikeš si přisedl u její nohy v dětské pokojíku a začal čůrat, tak ho druhý den odvezla do nedaleké rodinné stáje, kde byla spousta koček a měli dobrou péči. Byl jsem tedy zase sám, tak jsem v červnu dostal dalšího kamaráda - koťátko kocourka Jimíka.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule a kapsičky Whiskas

Oblíbená hračka

psí granule Chappi ve tvaru kostky, dětské malé kostičky a kuličky

Co ještě zbožňuji

mazlení, spaní v posteli, hraní na honičku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Loki

Pohlaví
Datum narození

16. srpna 2009

Hmostnost

asi 4 kg

Krátce o mně

Jsem mazel a jedlík

Co umím

žádné

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Whiskas

Oblíbená hračka

hraju si s ostatními kocoury

Co ještě zbožňuji

mazlení

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Jimi Jimbo Jambo

Pohlaví
Datum narození

23. dubna 2010

Krátce o mně

Jako každé kotě jsem zlobil páníčky, nyní je mi 1,5 roku a mimo courání venku hlavně spím v posteli :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzervy, kapičky

Oblíbená hračka

jakékoli kotě

Co ještě zbožňuji

mazlení, spinkání, papání, koťata

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Magic Alexis

Plemeno

Dalmatin

Pohlaví
Datum narození

1. října 2011

Krátce o mně

Jsem mladá dáma a také se tak chovám. Mé destrukční období skončilo s prvním háráním a konečně můžu dělat páníkům radost :)

Co umím

Místo, sedni, ke mě, u mě pojď, volno, fuj, nesmíš, čekej, pac, hop, dolu, vem si...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky Darling nebo Chappi, miluju vývary a kradu kočkám Whiskasky :)

Oblíbená hračka

koťě Ťuplík, pořád si ho tahám do pelíšku

Co ještě zbožňuji

mazlení a řádění, běhání a pamlsky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bruce Willise

Pohlaví
Datum narození

12. května 2014

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

myška

Fotky

Základní informace

Jméno

Kowalski

Pohlaví
Datum narození

27. dubna 2011

Datum úmrtí

20. května 2013

Hmostnost

zatím ještě ani kilo :)

Krátce o mně

Adoptovala si mě panička, která má doma mého ročního bratrance jménem Jimi Jimbo Jambo. Máme doma fenku jezefčíka Fifinu a ta si mě adoptovala za své miminko.

Co umím

kšššc - to když lezu na stůl :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky whiskas

Oblíbená hračka

kulička s rolničkou

Co ještě zbožňuji

kapsičky a masíčko

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Radar O'Reilly

Pohlaví
Datum narození

1. května 2011

Datum úmrtí

20. srpna 2011

Hmostnost

do 500g

Krátce o mně

Mám jméno po desátníkovi O´Reillymu ze seriálu M*A*S*H :) Protože jsem při cestě zíral z auta jako radar a páníčci přišli na to, že mám kukuč jako Radar :)

Co umím

čičí (přiběhnout)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzerva a maso

Oblíbená hračka

Jambo

Co ještě zbožňuji

mazlení, hraní, spaní pod peřinou

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ketty

Plemeno

Dalmatin

Pohlaví
Datum narození

22. června 1996

Datum úmrtí

10. srpna 2011

Krátce o mně

Jsem skvělá charakterní fenka, naposledy jsem měla štěňátka 14.2.2009, to jsem měla jen 4, jinak jsem vždy měla 12 - 15 štěňat! Jako mladá jsem milovala výjížďky s koňmi, plavání, cestování a vandry s páníčkama. Také miluji své sousedy \"od naproti\", kteří si mě poslední 2-3 roky berou vždy na procházku nebo k sobě domů, kde mě cpou všelijakýma dobrotama. Mají mě rádi a já je.

Co umím

Sedni, lehni, plaz, zůstaň, pac, hledej, sičák (štěkat) a kočička (štěkat a lítat)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty, konzervy, maso

Oblíbená hračka

už si nehraji

Co ještě zbožňuji

Drbání a jakoukoli pozornost

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Micinka

Pohlaví
Datum narození

20. května 2006

Datum úmrtí

20. listopadu 2007

Krátce o mně

Vzhedem k vyhrůžkám od jedné uživatelky ohledně toho, jak jsem zemřela zde mažu svůj příběh. Někdo neunesl pravdu a odsoudil paničku za to, že veřejně napsala, jak to se mnou bylo. Přitom panička mě bránila do poslední chvíle!!! Bohužel, bohužel někdo si myslí, že když nikdo neřekne pravdu, že s týráním zvířat bude konec, ale tak to není. Lidi budou zvířata týrat dál! Bohužel to vždy slízne jen ten, kdo tu pravdu odkryje na veřejnosti! Takže z toho důvodu příběh mažu!!!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše

Fotky

Základní informace

Jméno

Ferdík

Pohlaví
Datum narození

20. června 2007

Datum úmrtí

20. září 2007

Krátce o mně

Moje matka byla původem divoká kočka domácí, postupně ochočená, otec sousedovic perský kocour s papíry. Dostala jsem klučičí jméno z důvodu, že paničky tatínek měl nutkání opačné pohlaví vraždit právě kvůli tomu, aby jsme se dál nemnožily... Tahkle mé pohlaví nezkoumal a mohla jsem tu zůstat - panička si mě chtěla pro mou krásu nechat. Po tatínkovi jsem ale zdědila záněty očních kanálků, s tím jsem měla problémy. Na konci srpna letěla panička na 14dní do Bulharska a pak už mě nikdy neviděla. V té době tu ale všechny koťata a kočky z okolí zakousával sousedovic pes, takže jsem patrně i já skončila v jeho zubech...

Fotky

Více fotek

Přátelé (92)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?