Profilovka Kamila

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
25 července 2011, 16:47:32

Včera jsem byla na velikánské procházce poprvé se všemi - s papánkem a maceškou a s Momíkem a Ňúňou. Papánek měl provaz a já jsem se s ním přetahovala....a nepustila jsem! Pak jsem ho tak pevně držela, že jsem si lehla na zádíčka a papánek mě pomalu táhnul a jela jsem po trávě jak na sněhu a nepustila jsem! A nakonec mě vytáhnul, že jsem zvedla tlapky ze země a visela jsem jako opička a nepustila jsem!!! A taky jsem vrčela a tak.....prostě to bylo báječné. Prohnala jsem trochu i Momíka a Ňúňu. Taky jsme našli ostružiny a já jsem si je trhala sama z keříčků, to byla dobrotkáááááááá!

9 května 2011, 19:15:58

Lajdačíme to tu, což? No jo, jenže nějak času je pomálu. Jak u nás začali bydlet ti psové, co už mají skoro umřít, jen je dycinky honem odvezou. To je vám peklo, to vám povím. A dostal jsem zakázáno říkat tu, jak tam některý ti pejskové žijou. No aspoň, že můžou najít novou rodinu, co se o ně postará a má je ráda. Teďka hledáme zase macešku pro Dorišku. Nevíte o někom, kdo nutně potřebuje takovou střapatou pejsuli? :-))

8 května 2011, 16:31:17

Jééé, já se musím všem moc pochlubit! Že nevíte co budu mít? Postrojek a vodítko!!!! Ale JAKÉ???? http://picasaweb.google.com/114729299601612939585/ModryFloral?authkey=Gv1sRgCIjlsd7epqvRuQE# Romík dostane jen obojek, protože je jako sloník a postrojek musí mít hodně pevný :-))) Kdybyste chtěli vidět všechny, můžete se koukat tady: http://www.obojky.wbs.cz/Galerie-polostahovacich-obojku.html

9 dubna 2011, 21:54:55

Téda já vám něco musím řííííííííííct!!!! U nás je novej kluk!! Opravdicky! Riko. Páni, je hrozně zvláštní, má dlouhý čumák, to je moc srandovní. A pral se s Romíkem, ale jak! Já jsem z toho celá pryč. Teď už Romík dal pokoj, on ho totiž pořád otravuje a skáče na něj. Pak se diví, že se Riko zlobí. Už jsme si spolu i pohrli. Já jsem na něj mávala tlapkama, jako aby si šel pohrát, tak na mě kvíkal a laškovali jsme. Jenže pak přiletěl Romík a zkazil nám to. :-( A Riko mu zato dal na zadek.

28 března 2011, 23:17:54

Konečně jaro. Taky je u vás hezky? Maceša s náma chodí na louku, k ovčínu, ale ovcové tam ještě nejsou. Julča tam občas vleze do té ohrady, jak je malinkatá, tak proleze, ale maceš ji hnedka vyžene. Tak se tam prolítáme, počmucháme kde co. O víkendu jsme měli tentokrát změnu, nebylo kuře a něco, ale těstoviny a vajíčko. To mě teda otrávilo. Tak jsem vyzobával vajíčko a Julča pak vděčně dojela zbytek. Ona je popelnice, s prominutím. Někdy, když se kouše nohu třeba, se úplně děsím, že se sní. :-))) Taky na nás lezla rýma jakási, ovšem jsme dostali koňské dávky jitrocelového sirupu s medem - a to je panečku léčeníčko, to si nechám líbit.

18 března 2011, 21:17:43

Trochu jsem se odmlčel, což? Já vím, ale jistě to chápete, jste tu přeci psí duše jako já. Zkrátka je někdy potřeba přiložit psí packu k dílu a ne jen se pelešit. Jinak nové je u nás to, že Juliš dostane ohrádku. Koukáte, co? Ona je totiž taková opice a vymýšlí lumpárny a kolikrát se já i přidám teda....ehm....no. Posledně deset kilo kočičího steliva po celém bytě....

7 března 2011, 09:57:39

Dneska to je smutný, prosím, připojte se všichni !!! Zabíjet psy není řešení! Kampaň na pomoc slovenským psům bez domova Psy bez domova čeká na Slovensku často velmi smutný osud. Pes může být ihned po odchytu utracen nebo se může dostat do tzv. karanténní stanice, kde mu také hrozí smrt. Psi a dokonce i březí feny se skutečně utrácejí. Kolem některých karanténních stanic vládne naprostá anarchie. Psi zde žijí v nehumánních podmínkách, v mrazu na studeném betonu bez odpovídající péče. Fenám se v takových podmínkách rodí štěňata, která umírají. Svévolné utrácení psů je zde na denním pořádku. Situaci zhoršuje i nezodpovědné chování majitelů psů, díky kterému se zvířata zejména na venkově nekontrolovatelně množí. Slovenská vláda problém zatím neřeší. Proto vznikla tato kampaň, která má na situaci slovenských psů bez domova upozornit, a donutit slovenské politiky, aby se začali zabývat řešením! Více je tady. http://slysim-psi-plac.profi.cz/

5 února 2011, 22:28:11

Nemáte někdo známý kolem počasí? To je otřesný, ve čtvrtek chumelilo a myslíte, že tu něco je? Prd. Já bych se tak hrabal ve sněhu... Ale nevadí, zase bych nemohl cápat těma kalužema plnýma mlaskavého bahníčka - to by byla velká škoda. Kouzelně se pokaždé zaprasím a macešu obcházejí mrákoty :-))) Dneska jsme byli venku na hřišti a Julča si na sebe nebrala ani svou termosku.:-) Bezvadně jsem si pohrál. Klukouš se se mnou tahal o klacky, a pak jsme se honili, potom on vylezl nahoru na takový prolézací žebřík a já jsem chtěl za ním, ale nešlo mi to. Tak jsem ho za to pozlobil, a když slezl, skákal jsem na něj a okusoval mu boty, jenomže on má houby smysl pro humor a dostal jsem pěkně vynadáno.:-( Ale kdybyste viděli tu naši Juliánu! Jak lítala! Maceš rychle běžela s piškotem v ruce a Juliš za ní, ale takovýma skokama, že jsem úplně valil oči. Skoro jsem chtěl kontrolovat, esli nemá u prdýlky ohýnek. Nikdy bych neřekl, že umí Julča tak rychle běhat (no mezi námi, to bych neřekl ani do naší maceši :-)) ) Potom tam maceš seděla na takový prolejzajdě, co se tam jde po třech schůdkách, tak Julča je vylezla za ní a hnedka dostala jako piškot! Pak je sešla dolů a co myslíte?? PIŠKOT! A jaký z toho dělala maceš zase divadlo - že jak je Julisnice opice šikovná a holčička a pusinka a skorem jako by popřela teorii relativity .... no hnus. Jako Julina si takhle lážo plážo vycápne tři schody a nacpe se piškotů, div z toho nepukne a já jak osel imrvére chodím nahoru a dolů čtyři patra a dostanu v každým patře čtvrtku, ano ČTVRTKU, piškotu!! Já to dobře vím, ona si macešinka jako myslí, že mě ošulí, jenomže já nejsem žádný tohleto, abych nepoznal rozdíl mezi celým piškotem a mrzkou čtvrtečkou. :-((( To je peklo prostě. Co čekají, že ze mě bude s takovýmhle dospíváním? Pak jsme přišli domů, vrazili mě do vany (já to nesnáším) a potom jsem si chtěl hrát dál, tak kvílím na papánka, ať šecko nechá a hraje si se mnou - na co tady nakonec taky je? Předpokládám, že nikdo z vás není tak prostá duše, aby si myslel, že si se mnou opravdu hrál. Prý se mám kouknout na Julinku jak je hodná a hajá :-((((((( Tak to mě dorazilo. Zvažuju, že se nabídnu k adopci... Ovšem nedosti na tom přátelé, nedosti. Někde zas pobrala rozumy moje milá panička a pucuje mi vrásky na tlamce. No a jelikož jí to přijde málo, maže mi je potom eště nějakým odporným čímsi. Někdy tak sedím a čučím na ni, jak tu něco kutí a říkám si, co to je za osobu, jestli nesložila někde slib, že mě přivede do buldočího blázince... Jo a dneska jsme dostali vařené kuřecí masko. Tím ovšem nemůže za žádných okolností zmírnit všecko mé dnešní utrpení!

5 února 2011, 21:52:30

Já jsem dneska byla venku bez oblečku! To jsem koukala, ale ono tam je teplíčko. A kdybyste viděli jak jsem s maceškou běhala - to byste koukali. Umím totiž být moc rychlá. A pak jsem chodila i po prolézačce po schůdečkách a dycky jsem dostala mlsotku, když jsem je vytlapkala nahoru nebo jsem sešla dolů. Byly to jen tři schůdečky a to se mi líbilo. Romík tam lítal samozřejmě jako by mu uletěl rozum a tahal klacky a honil klukouše a dostal pak vynadáno, protože na něj skákal a kousal ho....kiškiš. :-)

14 ledna 2011, 19:51:10

Sníh je fuč :-( Ach jo. To je tak hloupý, venku břečka a bláto, nemůžu se tam válet a hrabat. Ale i tak chodím ven pořád rád, nakonec když se to vezme kolem a dokola, je mi celkem fuk, jestli prší nebo sněží, hlavně, že jsem venku. Jenže maceša s Juliší mi to kazí, poněvač mají dycky hrozně napilno domů. Čili já se pocuruju, okouním, sem tam hodím pišací podpísek, aby si ostatní pesové měli co číst a abych svou zdržovací taktikou přiváděl macešu k šílenství. Ona totiž nechce škubat moc vodítkem a má tu smůlu, že já to vím. Taky se nechala slyšet, že venčení je psí čas, což značí, že máme v klidu capkat a ňuchat kde se nám co líbí. Pak ona s klepajícím se Julišákem stojí u vchodu do domu a s rukou nataženou dva metry od sebe čeká. Vodítko je vytažené nadoraz. Prší, tak stojí pod stříškou. Mě pršení neva. Důležitě vrazím palici do chumlu nějakého chvojí nebo jiného šáší a strašně soustředěně čmuchám, aby to bylo slyšet až k ní. Maceš získá pocit, že se věnuju moc důležitému výzkumu a dle své zásady, že venčení je moje doba a nemám být popoháněn, stojí jak tvrdé Y a čeká. Sem tam zavolá něžným hlasem " Romí, pojď jdeme domů". Já se k ní pootočím zadničkou, ve snaze jí naznačit, co si o tom myslím. Ona samozřejmě nechápe. Lehce zatahá za vodítko - já se okamžitě vzepřu a popocházím o kus dál, čímž ji vytáhnu zpod stříšky na déšť ven. To ji dycinky načuří, zavelí "domů" a táhne mě. Já jako jdu, ale jak chromý, co packa packu mine. Každé dva kroky se zastavím a zbystřím, našpicuju ušiska a zatvářím se moc ostražitě a znepokojeně. Ona zase zatáhne a já jdu jak chromý atakdále, atakdále... Prostě hezky si pohrajeme, ona je bezvadně ufuněná a mě to baví. Když už jsem takto surově vyrván z náruče přírody zpátky domů, doma nasadím taktiku "něco chci a nevím co". To se jeden posadí, tváří se jak pytel a vyluzuje vysokým hláskem "chňú, chňú". Nesmí se ovšem zapomínat, že přitom se musí koukat zásadně do zdi a ne na někoho. Všechny doma to hrozně rozčiluje, ale papánek mi hnedka nemůže pořádně vynadat a vyšoupnout mě do předsíně. Má drahá oduševnělá maceš totiž bude nejdřív akových 20 minutek dumat, že mi třeba cosi je nebo něco chci či - nedejbóže- je mi smutno!!! Pak mě sice prokoukne a do té předsíně mě vyrazí, ale před tím si zas užiju srandy :-))) V té předsíni se pak spokojeně natáhnu a spinkám jako beruška...:-))))

26 prosince 2010, 21:19:20

Tak tady všichni pořád povídali, že budou Vánoce. Tak jsem čekala, co to je, protože jsem žádné ještě nezažila. Ale už se na ně budu vždycky moc těšit. Takových dobrotek do bříšenka a tolik mazleníčka a pelíškování...ale mám u Romíka v pelíšku rozhryzanou velikou kost, tak musím běžet pokračovat! Cestou se stavím u paničky pro pusinku a podrbání - já mám práce, že nevím, kde mi chvostík stojí!

26 prosince 2010, 21:14:40

Je ze mě fanda Vánoc! Jednoznačně. Ale pochopil jsem, že je to jen jednou do roka, což mě poněkud zarmoutilo. Zkusím podat zlepšovací návrh, ať se to koná kvartálně, no ne? Nedostali jsme pravda ty mňamky, co měli naši, ale odpoledne byla vařená jatýrka, srdíčka a žaludky a když všichni večeřeli, dostali jsme s Julčou maličkatý řízeček. Kocouři měli kuřecí maso syrové. Nevím, proč jim to chutná... A potom najednou ten omašlenej píchavej stromek rozsvítili a bylo to moc moc hezké a já jsem dostal na kousání kuchyňskou štětku na nádobí, to je prostě nejlepší hračka a Julča takovou velekost a oba jsme byli moc spokojení. Jo a taky jsme dostali každej půl vanilkového rohlíčku. Půlku. Mě. Chápete to? Chtěl jsem celý nejmíň, ale znáte macešu! Nedá a nedá. To je k uzoufání někdy s ní. Začala, jak by nám bylo špatně a veterinářem strašila...a nedala. Pak už jen psí sušenky. Jsou taky dobrý, ne že ne, ale pardon - vanilkovému rohlíčku se to nevyrovná. Chtěl jsem jí nabídnou poctivou výměnu, ať si jí ty sušenky a já si dám rohlíčky - jenže jsem se nějak neodvážil. Tak jsem myslel, že když nedá rohlíček, dá řízek. Cha!!! Já jsem prostě nepolepšitelný naivní pes. Myslí si snad někdo, že dala řízek? Doufám, že nikdo z vás není taková duše prostá... Zas mě aspoň potěšilo, že jsou s náma doma. A vypadá to, že budou i další dny. Tak mám časy prasečí, vyžaduju si pozornost, vynucuju si rvačky a bitky s papánkem, mazlení a drbkání od macešky, ráno ji vzbudím, až se chce ven mě, cpu se jim do postele, kdy si vzpomenu a prostě samé báječné věci. :-)) A peru se s Julišákem. Ale jen sem tam. S ní to není ono, ona je moc malá a když se naštve, kousne mě moc. To já nemám rád. A je to potvora ušatá. Jak ona se s maceškou mazlí a ňuchňá a chechtá se u toho provokativně. Já pak dělám, že se nekoukám, aby si jako nemyslela, že mě to nějako čuří. Jistěže mě to čuří, ale ona to vědět nemusí.... :-)) Zrovna leží u mě v pelíšku a hryže zas jakousi kost. A mě dala maceš starou peněženku, co kdesi vyhrabala, tu si jdu honem požužlat....

5 prosince 2010, 13:44:55

Týýýýýýýýýýýýýjo! Žúžo, bájo! Ten sníh mě prostě baví. Dneska jsme byli na dlooouhý prochajdě a já jsem se tam ohromně vyřádil. Lítal jsem s mlaďoušem ve sněhu a s papánkem a byl jsem celej zachumelenej, jak jsem se tam válel a honili jsme se a vůbec...jé. :-) Já bych tam byl půl dne jenže samozřejmě mě tam nenechají :-((( Juliš pochopitelně nezklamala. Za chvíli byla vlepená u maceši za bundou. Já ji nechápu... místo aby využila ohromný možnosti k řádění, tak se nosí pod kabátem. Ovšem doma - to jí okřejou hnidy a už je u mě v pelechu a zlobí mě. Dostal jsem špunt na žužlání...schválně hádejte! Kdo ho má?

17 listopadu 2010, 20:00:31

Byla jsem u doktora a dostala jsem pigárko. Jeli jsme busem, a to já nemám moc ráda. Moc lidí a vůbec. Ale pan doktor říkal, že jsem krásná! Takže se mi tam pak moc líbilo :-) Pak jsme šli nakoupit a normálně mě dali v tašce do takového velkého košíku na kolečkách a klukouš mě vozil! Všichni lidi koukali, a ukazovali si a smáli se. Nevím čemu. Taky si musím přeci nakoupit...Hlavně mě vyfotili, podívejte se, jak mi to slušelo! Taky přišel mladej páneček na novou hru. Utíkám z pokoje vedle a on mě jako pronásleduje, a na konci se otočíme a utíká zase on a já ho pronásleduju velkýma skokama - to mě moc baví.

17 listopadu 2010, 17:49:30

Dneska je údajně jakýsi svátek. A něco na tom asi bude, protožeš maceš uvařila kastrůlek plný srdíček, žaludečků a jatýrek z kuřátka a nakrájené na kousíčky nám toho každému dala do misky pěknou porcičku. To byla svačinka, o jé. To jsem si ale poňuchňal :-)Už se nezmiňuju o tom, že Juliša dostala taky. Prostě dostává šecko a maceša je taková, že pěkně dohlíží abysme jako každej dostali stejně a abych náááhodou Juliše nešel krást od tlamky. Hrozný s ní...Tejka myslíte, kde je? U mě v pelichu v polčtářkách čisťoučkejch voňavejch a prdí mi do nich...jen s mrkněte k ní do fotek! Tam je důkaz!

28 října 2010, 12:40:11

Tak si tu krásně bydlím a vegetím a užívám si konečně. Dostala jsem i kabátek aby mi nebyla zima a moc mi sluší. Prý jsem v něm jako beruška. Ale Romík se mi smál, že jsem termoska. On je moc hloupej někdy. A především módě vůbec nerozumí. Já si myslím, že mi to moc sluší, nechám se venku vyfotit a dám sem fotku, abyste to taky viděli. Jenže teď musím běžet, jsem po snídani a pohrála jsem si a chce se mi spinkat, tak letím za klukoušem do postýlky, on tam má krásné teplíčko...

28 října 2010, 12:30:51

Konec října a já jsem tu takovou dobu nenatlapkal ani řádek! Tak to zase vezmu po pořádku. Julča je prostě už úplně otrkaná. Všude leze, šecko bere, vyvaluje se, kde se jí zlíbí. Pořád se che mazlit a prostě hnus. Když to dělám já - no prosím, ale to je přeci něco docela jiného, ne? Konečně je pryč to léto s těma vedrama. Zase je hezky chládeček, příjemně, můžu lítat jako blázen a nezadýchám se. Všude je zas listí, to moc pěkně šustí, jak v něm cajdám tlapkama. No ale dneska ráno! Mysle jsem, že padnu do psích mrákot. Víte, že Julču oblíkli? Čestný moje slovo. Maceša ji navlíkla do červenozelený kostkatý vesty. Termovesta, že to prej je. To jsem se posmál teda, tak Julče říkám termoska :-))) Ale zase je teda fakt, že ona se venku klepala - hlavně ráno a večer. To nevím, co bude dělat v zimě až napadne sníh a bude mrznout. Zřejmě, jak znám macešu, Julče dá ušanku a kožich a sněhule :-)) Juliša už se zase polepšuje s tím venčením, venku vzorně loužičkuje a bobeší a dostane za to dycky piškot a maceša je z toho vedle a vykřikuje jak je Julinka šikovnááááááá, a jakou udělala loužičkůůůůůůůů. Já bych si mohl, s odpuštěním, učůrat nevímco, ale mě se jen řekne, že jsem pašák. Jediné, co mě uklidňuje, že Julčí bobíky taky vyhazuje jako ty moje. (Jistě jste četli celý můj deníček, tak víte, jak jsem byl raněn a zklamán zjištěním, že moje bobky sbírá, aby je vyhodila...)Jinak si s Julčou hrajeme, já ji koušu a hopkám kolem a buším do ní tlapkama a ona na mě ječí a kouše mě. Někdy mě kousne hodně, to pak teda jako kvíknu. Hraje si i s macešou, ale jinak než já. Já se rád peru. Julča si hraje tak, že maceš jí prstama oťupkává tlamku a vydává u toho zvuky jak opička a Julča jí ty prsty honí a žižlá a směje se u toho a chrochtá jako šílená. V noci spí jedině a zásadně v posteli s mlaďasem. Nikdy jinde. Já spím rád leckde po podlaze, někdy v pelíšku, ona ne, to jen přes den někdy zdřímne na pár minut na zemi, ale jinak je imrvére nakvartýrovaná u mě v pelechu nebo po gaučích. Pěkně zhejčkaná. Nejhorší ale je, že ji maceša naučila na šecky dobrotky. Proč jí ukazovala, jak je dobrej banán? Že rohlíky nemusí žrát suchý, ale třeba se sýrem nebo marmeládou? Dyk Julča se může umlátit po suchým rohlíku a je spokojená. Maceš má prostě potřebu porád zbytečně rozmazlovat. Mě samozřejmě ano, na to mě má. Ale Julča? Ta má časy prasečí! Po schodech ji zásadně nosí, pořád se bojí, že je hubená, že zakašle, že si prdne, škytne....Pche. Vrchol, ale NAPROSTEJ vrchol všeho je, že když si maceša dělala své toustíčky s kaviárem, pochopitelně jsem dostal i já svůj kaviárový toustík. Jenomže Juliša TAKY! Zíral jsem ohromeně a doufal, že mě klamou smysly.... Neklamaly. Do teďka jsem nepochopil, co to znamená. Že tu ta uchrochtaná prdivá ušanice bydlí na furt, to jsem strávil. Že mi sprostě zabrala pelíšek a já se musím nacpat k ní, když tam chci, to jsem taky překousnul. Ale že by sežrala i sama sebe, a jí všecky laskominky jako já...to....já....no to prostě přes srdce nepřenesu!

6 září 2010, 20:53:59

HOROR!! JEN PRO OTRLÉ!! Víte, co se mi tudle stalo? Tak si jako očůrávám rohy a trávu a tak. A přijdu domů a už cestou domů jsem se ošíval a pokníkával. Ovšem doma jsem spustil tyjátr! Ječel jsem, vozil jsem se po zadku, skákal...no nebudu to protahovat. Spálil jsem si pišišvora kopřivou!

20 srpna 2010, 22:53:56

Tak je to tu moc zajímavé. Dávají mi jíst samý dobrotky. Maso, piškotky, ovoce a zeleninku a mlsky. Ale taky mi dávají léky a vitamíny a to mi teda nechutná. Mám pelíšek měkkoučký a teploučký a v něm polštářek s medvídkem a plyšového oslíka. Abych se jako nebála. Pořád mě někdo mazlí a hrajou si se mnou. Taky jsou tu kocouři a takový legrační pes Romeo :-))

20 srpna 2010, 22:10:55

Já vůbec nevím, co mám psát dřív! Normálně Julča jo!!! Tak já jsem celej vedle páč jen ji přivezli z toho Hodonína, tak začala hárat. Ale jelikož jsem eště moulis, tak mě víc zajímá jídlo a hraní...ale i tak na mě musej dávat pozor, jelikož jako vona je teda děsná šmajchlířka ta Julča a pokouší a tak. Ale jinak si dáváme aspoň pusinky :-))) Maceša ji samozřejmě děsně porád muchlá a mluví na ni, jako by se právě pominula rozumem, ale prej to Julča měla moc těžký a ošklivý a musíme na ni bejt moc hodný. Tak jsem na ni hodnej. Jak jinak, ne?! :-))))) Nebojí se jí kocouři, ani jeden ani ji nezlobí jako mě. A ona se normálně!!! ale vopravdicky!!! nebojí ani VYSAVAČE!!! To je, co? A jak chrápe! No mě trefí, to byste mysleli, že tu máme dva papánky a ona jedna Julča. A žere normálně jak mlejn. Maso, to hltá, že se bojím, že sní i mě a už ji naučili taky samozřejmě mlskat vařený kuřátko, a taky broskve a banánek. A piškotky... ALe asi bude kámoška, tak se nebudu doma nudit, když tu budu sám. Možná se nechá ukecat, a založíme trestný protikočičí komando!!!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Romeo z Agátové cesty

Pohlaví
Datum narození

18. června 2009

Hmostnost

30 kg

Krátce o mně

Nejsem člověk a nejsem ani pes. Jsem Anglický buldok.

Co umím

pokud se mi chce

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv

Oblíbená hračka

cokoliv, co se dá kousat a rozkousat

Co ještě zbožňuji

Jídlo, spaní v posteli s papánkem a macešou, zlobit Julču, jídlo, mazlení, jídlo, hraní

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bonnie z Liptovského Mikuláše

Pohlaví
Datum narození

10. května 2011

Hmostnost

4,5 kg

Krátce o mně

Jsem přeci Bonynka!

Co umím

no ještě moc né

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

MASÓÓÓ !

Oblíbená hračka

cokoli na přetahování a pak kocour

Co ještě zbožňuji

Papánka a macešku a Kubíka a Julču a Romíka a kocoury a šecko!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Julie z Hodonína

Pohlaví
Hmostnost

Už je to mnohem lepší, mám něco kolem 9 až 10 kilo.

Krátce o mně

Malá jsem pořád, ale rozhodně ne ustrašená. Jsem pěkná čertice, a když na to přijde, tak se umím pěkně prát a ubráním si svoje hračky a misku s jídlem. V hlavičce mám hrozně chytrý mozeček a vymýšlím někdy pěkné darebnosti. Ale miluju svoji rodinu a jsem ráda, že je mám.

Co umím

Poslouchám na slovo a jsem moc hodná. Dokonce venku nechodím na vodítku.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko prosím, to hlavně a pak piškotky.

Oblíbená hračka

Všechna kousátka a žužlátka a Romík.

Co ještě zbožňuji

Hlavně jídlo, pak hlazení pupíčku, chňapkání po ruce, spinkání v posteli.

Fotky

Více fotek

Přátelé (65)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?