Profilovka Sektik

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 června 2010, 15:05:49

Jéje to je ale počasí, že by psa nevyhnal a my musíme trčet venku na děšti. Teda boudu tu máme, to zas jo, ale stejně je tu nevlídno, navíc ji celou zabere Aida a já se tam pak nevejdu. Musím jí vždy zdůraznit své vůdčí postavení a vyrazit ji. Nechápu, proč mi sem pánečkové takové motovidlo přivezli:-( Ale zase je alespoň sranda a mám si s kým hrát, když tu celý den nejsou. Prý ale brzy budeme mít nový plot a na zahradě krásnou travičku, to pak hry dostanou zcela nový rozměr!:-)

3 června 2010, 14:57:59

Tak zima odezněla, ale naštěstí to jaro je takové studené, takže mi je pořád hej. Když ale zasvítí sluníčko, funím a hekám a chladím se na dlaždičkách. Chodím taky s paničkou na cvičák, pan cvičitel mě pořád chválí, ale panička tvrdí, že moc chytrá nejsem, ale já jí to stejně nevěřím:-) Jinak se mám prima, baví mě hopsat ve vzrostlém obilí na poli (prý tam vypadám jako delfín křížený s ovcí), škádlit Adélku, okusovat boty a válet se po pánečcích v posteli. Zkrátka mám každý den spoustu práce a k tomu musím stihnout ještě trochu zazlobit. Takže mě omluvte, jdu se opět věnovat svým povinnostem:-)

5 února 2010, 14:38:59

Tak jsem byla poprvé doma bez pánečků - jé to byla dovolená! Hlídala nás Anička, která s náma byla pořád doma a chodila denně na dlouhé procházky. Když přijeli pánečci, tak jsem na ně štěkala jak na cizí a bála se jich, tak panička honem běžela pro kuře, aby si to u nás vyžehlila:-)

25 prosince 2009, 20:00:47

Vánoce mám ráda, dostanu spoustu dobrot, cukroví, vánočku a hlavě jsou se mnou pánčkové celý den doma, chodíme na procházky a zbytek dne proležím v pelíšku. Taky teď se válím na pánečkovi, který mi slibuje, že mi vyčistí polštářek. Ale letos je to jiný, je tu s náma Aidička a ohrožuje mý štěňátka - kuře, králíka a prasátko a já je bráním a pánečci mi za to hubují a říkaí, že mám falešnou březost a štěňátka mi schovali:-(

25 prosince 2009, 19:54:22

Tak můj první Štědrý den je za mnou, dostaly jsme s Adélkou plný kontejner hraček a dobrot, k večeři nám páneček upekl kuře a ráno jsme zobali cukroví a vánočku. Už chápu, proč mají člověci ty Vánoce tak rádi:-)) Jen panička se zlobila když se s námi místo pořádné vycházky jen klouzala po venku, protože cesty se nám tu proměnily ve skluzavky s ostrůvky bláta. Tak snad za rok bude snížek dýl, protože mně to v něm ohromě sluší!;-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Aida

Pohlaví
Datum narození

15. září 2009

Hmostnost

45 kg, ale už moc nerostu

Krátce o mně

Tak 1) jsem roztomilá, 2) jsem krásná, 3) jsem úžasná. Pánečkové mi sice říkají, že z toho vyrostu, ale taky mi říkají pochcánku a piraně, takže já jim nevěřím:-)

Co umím

ke mně a poslouchám na cinkání misky

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno, ale Adéčino chutná vždycky líp

Oblíbená hračka

Adélka (moje psí kamarádka)

Co ještě zbožňuji

jedení, hraní a spaní, zkrátka celý život

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Adélka

Pohlaví
Datum narození

27. července 2006

Datum úmrtí

9. února 2016

Hmostnost

31 kg (jsem takové věčné štěně)

Krátce o mně

Tak 1) jsem krásná, 2) jsem krásná a 3) jsem krásná.

Co umím

sedni, lenhni, ke mně, k noze, zůstaň, čekej, štěkej, dej pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty, kuře, sýr

Oblíbená hračka

pískací kuče a králík, když mám falešnou březost

Co ještě zbožňuji

lidi, spoustu lidí, kteří si mě všímají

Fotky

Přátelé (32)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?