Profilovka Axinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
18 prosince 2012, 11:38:38

haf, baf, tak Jordana jsem vychovala a teď se trápím s dalším nezbedným psíkem, je to takový julda mladý nevycválaný. 5íkají mu Leo, ale měl by dostat jméno černá ruka. Co potká to rozkouše, zahradu mi pěkně přestavěl a dokonce ten trouba skáče na velikou hromadu uložených desek a vyvaluje se tam jako nějaký král zvířat. A když ho konečně přemluvím, ať tam teda nelozí, tak si veme svůj pařez a běhá s ním a dovádí...Teď ho panička bere do haly a učí s etam, jak správně urvat chlapovi ruku, ale celkem mu to i jde, ale kdyby mě lépe poslouchal, tak to umí hned :-) haf baf, loučím se a zase někdy :-)

18 prosince 2012, 11:34:13

Letos si užívám spíše válení a běhání po zahradě, občas prověřím nového figuranta, aby mu spadl hřebínek :-P teď mě doma pořád chválí a doufají, že budou po mě nějaké štěňátka, jedna moje kamarádka, co mě ráda mazlí a venčí si chce vzít mojí dcerku, tak bych ji měl aspoň pod dohledem :-) tak snad ta psí slečna bude mít spoustu mojich psích miminek

18 prosince 2012, 11:31:38

Podávám hlášení :-) jsem veliký statný pes, mám rád fenečky a jsem opravdový gentelman :-) štěňátka vychovávám laskavou a pevnou tlapou. Teď mne v Ostravě připravují na zkoušku a když ji splním, tak si mne nějaký pán odveze a dá mě k policii nebo armádě, nejspíše do Něměcka nebo Ameriky a budu čmuchat a hledat bomby a drogy a občas postrážím i ve věznici :-)

10 listopadu 2011, 10:22:46

hafiky bafiky, ahoj všem, tak za ten čas se změnilo věcí, byla třeba úleva, že Ebony odjela, ale tak trochu mi je smutno, byla to taková opica :-) ale pro změnu vychovávám jednoho nezbedného kluka, strašné s ním, pořád něco škube a kouše, kdo to má uhlídat, jmenuje se Jordan, ale já mu říkám lump.

10 listopadu 2011, 10:20:37

ahoj ahoj, událo se spoustu věcí a příhod za tu dobu, co jsem tu nebyla :-) třeba už nejsem u mojí milované majitelky, ale zpátky u chovatele, ale on je taky fajn. cvičíme spolu a dás e to, jen si ho musím více vycvičit, je nějaký přísný, vůbec se semnou tak nemazlí jako panička, ale mám dobré zprávy, zase majitelku uvidím, svou milovanou :-) moc s ena ni těším a ona na mne prej strašně moooc

2 února 2011, 14:06:04

Dlouho jsme tu nic nepsaly, tak to musíme napravit. Štěňátka se povedla, teď jsou u svých majitelů :-) už jim bylo 9 měsíců. Teď zase panička otravuje, že chce další nebo co. Vždyť stačí Ebica opica, pořád mě škádlí a okupuje boudu, strašné, ale mám ji ráda, ale někdy bych ji raději kousla do zadku :-)

2 února 2011, 14:03:27

včera jse šla s paní a svoji tetou erikou na procházku. Krajina zasněžená, foukal vítr, byla zima, ale to mě nezastavilo před dorážením na tetu Eriku. Pořád ji koušu a tahám a škubu, jenom nechápu, že jí to nevadí..hm...v tom něco bude, asi musím přitvrdit. Pak jsme se vrátily, panička uklidila zahradu a já mezi tím usla :-) pak jsme spolu čistily kotec, to je sranda, vždacky kradu smeták a kyblík :-D to je žůžo :-) večer jsme dostaly nabaštit a já usla jako poleno :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Erika

Pohlaví
Datum narození

5. července 2004

Hmostnost

29-32

Krátce o mně

Aktivní fena, připravena v poslušnostech na ZVV 2 a IPO 3, jinak miluju stopování a obranama taky nepohrdnu. Se svým vůdcem ještě běháme canicross a dělámme dogtrekking. Jsem vlkošedé barvy, nejsem žádný hrbáč, nepotřebuju se nosit jako Rex, jsem pracovní pejsek a podle toho taky makám, spousta těch znakatých bratranců mi to závidí. Paničce nevadí, že nemám na výstavách jedničky, panička je spokojená s mými úspěchy na cvičáku. Hodně navštěvujeme mojeho super kamaráda člověka Michala a jeho rodinu z Ostravy, to je super, tam si můžu lebedit na kobercích a s každým se mazlit, ale vždy se zase těším na svou velkou zahradu. S paničkou a panečkem z Ostravy je mi fajn...

Co umím

sedni, lehni, vstaň, odložení ve všech polohách, aporty i přes překážku, plazení, překážky, revíry, mrtvvý pejsek, sudy, pac a druhou, štěkej, ke mně, na místo, hlídej a mnohé další

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vařené maso, pamlsky, lipánek

Oblíbená hračka

míček a vše co píská

Co ještě zbožňuji

svou rodinu, cvičák a pohyb

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Omarr

Pohlaví
Datum narození

18. února 2005

Hmostnost

33

Krátce o mně

Jsem velký, tmavě vlkošedý pes. Fenky mne mají rády, už mám mnoho potomků. jsem šikovný pracovní pes.

Co umím

vše dle IPO3 a ZVV1

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

syrové maso, uzené uši, granulky a piškotky

Oblíbená hračka

míček, rukáv

Co ještě zbožňuji

drbání, cvičení, procházky

Fotky

Základní informace

Jméno

Ebonny Fron Fighter

Pohlaví
Datum narození

10. září 2010

Hmostnost

pořád rostu, teď 15kg

Krátce o mně

Momentálně žiji v Německu, je ze mne chovná fenečka a mají mne moc rádi, taky dělám pánovi jen radost.

Co umím

Sedni, Lehni, ke mně, otočku, otevřít kotec, na místo, štěkej a pak vše podle IPO3

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky, piškotky a uzené kosti

Co ještě zbožňuji

svou rodinu, tetu Eriku a procházky a mazlení s paničkou

Fotky

Základní informace

Jméno

Jordan

Pohlaví
Datum narození

6. března 2011

Hmostnost

40 kg

Krátce o mně

jsem šikovný hravý pejsek, moje maminka a tatínek mají spoustu zkoušek a ocenění na výstavách, všichni říkají, že jsem celý otec :-) už pořádně cvičím a hezky koušu pana figuranta :-) Momentálně žiju v Americe a jsou ze mě nadšeni, sloužím v armádě.

Co umím

sedni, lehni, štěkej, chůze u nohy, čekej, přines, na místo, vpřed

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

meloun, rohlíky, tvrdý chleba a uzené kosti

Oblíbená hračka

létající talíř, pešek

Co ještě zbožňuji

hru, pohyb, létající talíř, ostatní psiska

Fotky

Základní informace

Jméno

Niki

Pohlaví
Datum narození

5. července 2013

Hmostnost

32

Krátce o mně

Co umím

IPO cviky a par dalsich blbinek

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

micek, pesek

Fotky

Základní informace

Jméno

Agent

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem silný energický pes, jsem velice přátelský a miluju male pejsky.

Fotky

Přátelé (13)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?