Profilovka ღ Kočičák Mikýs ღ

ღ Kočičák Mikýs ღ

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 června 2010, 12:25:14

Tak, malá pánička zase marodí, je doma a hraje si se mnou už od rána =). A víte co? Já dneska celou noc spal na okně, málem jsem nespadl. Ale to už by nebylo tak hrozné, než předtím, když jsem shodil 2 květináčde za sebou a přímo do peřin. Pánička šílela! Přeji krásný týden, váš Mikýsek =)

30 května 2010, 21:43:45

Ahojky :), tak dneska jsem měl náročný den. Páneček šel dneska vypustit naše akvarijní rybičky do vody. Prý, že kvůli mě, pořád jsem totiž na akvárko skákal a pánečci se báli, že to sklo podemnou praskne. Tedy vůbec nechápu co tím mysleli, jako že jsem tak tlustý? Ne, to určitě ne. To protože, vrchní poklopec (skla) byl příliš křehký. A já zvědavec, jsem musel jít s pánečkem a malou páničkou k vodě, abych se koukal, jak páneček pouští ty rybky. Bylo to velice zajímavé a dokonce mi dala jedna rybka ploutví před čumák! Je to možné? Co si to vůbec dovoluje! Jenže pak s sebou mrskla a už jí nebylo. A víte co? Byl jsem docela blízko takového menšího lesíka z kterého vycházely divné zvuky, tak jsem se šel kouknout, to víte, jsem děsně zvědavý. A tééda, byl tam obrovský pes, takový tří barevný, byl huňatý a já byl oproti něj malý jako mravenec. Takové leknutí ste ještě nezažili. To bylo dokonce horší, než když zlobím a páneček mě straší! =D Zatím se mějte, váš Mikýsek ;)

19 května 2010, 16:22:27

Mňauk, jsem tady a nesu vám špatnou zprávu =(. Pánici mi říkali, že půjdu k veterináři a že mi budou dávat nějaké injekce, prý aby mě uspal. A víte co? já prý půjdu na nějakou operaci, to je hrůza! Už rostu a začínám si značkovat své uzemí. Ještě, že malá pánička půjde se mnou, ale doufám, že pana vet. nebudu muset zůstat sám. Jak se vrátím, tak vám napíšu ..

14 května 2010, 16:24:11

Mňauky, omlouvám se, dlouho jsem tady nebyl a tak po dlouhé době, jsem si říkal, že se tady zastavím a vše zkontroluji. Za tu dobu jsem tedy hoodně moc porostl a přibral na váze!! Teď pořád jenom něco papám, spím a lenoším, pánička mě skoro vůbec nepoznává. Zatím se mějte micinky a kocouři =), Váš Mikýsek =)

10 dubna 2010, 21:09:56

Dneska jsem byl skoro celý den s páničkou na počítači a trávili jsme čas tady na micinkách =). Jenže pánička mi ten můj speciální program vypla a pustila tam nějaké stránky a představte si, že jsem tam byl i já!! Že by měla zase nějaké nové? Ale néé, to musely být od nějaké její kamarádky =). A také tam byli nějaké 3 kočičky tady z micinek =) Dve takové mourovaté a jedna (to byl kocourek) takový bílo-černý .. No jooooo!! Jdu si asi schrupnout, zatím se mějte AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ

10 dubna 2010, 21:06:04

Ahoj lidičky, kočičky a kocourci, tak dneska jsem celý den jen spal a spal .. Pořád jen lenoším a nic mě nebaví. Můj kámoš (kterého ještě moc neznám) je kocourek od pániiččiné kamarádky a byl včera na kastrování, nebo jak se tomu mňauká. Má pánička mi včera o tom vyprávěla a já z toho dostal husí kůži. No to bylo FŮŮŮJ!! Představte si, že jste kocour a najednou s vámi udělá nějaký pán/paní, něco ošklivého a potom už jste jen KOČKA, já nechci být nic takového, já chci být pořád kocour s mými věcmi a záležitostmi!! Už tak o sebe pečuju skoro 24h denně a jen tak se toho nevzdám!! Ale já jsem si jist, že mě pánička k tomu pánovi nedá .. =) Je totiž moc hodná, ale někdy mě má plné packy, no téda jen když zlobím .. Ale to se vždycky spraví. NÉ JÁ NECHCI! A NIKDE NEPŮJDU!! ANI ZA NIC! NIKDY NIKDY NIKDY NIKDY!! ROZUMÍŠ PÁNIČKO??!! MŇAÚÚÚÚÚÚ!!

26 března 2010, 19:04:31

Ahoj milý deníčku =). Povím ti, že jsem si dnešek parádně užil. Pánička (ještě s ní byla jedna kamarádka) mě totiž vzala s sebou za takovým divným zvířátkem. Ale bylo na mě tedy opravdu veliké. To zvíře mělo protáhlý "pysk", na stranách veliké černé oči a takové divné vlasy. Také mělo nějaké kopyta nebo jak se tomu říká a dlouhý ocas (ohon?). Já jsem byl podle něho malinký jako mravenec, což bylo divný .. To stvoření vydávalo takové divné zvuky jako "ÍÍHÁÁ !!!!!" Pnička něco říkala, že se to zvíře jmenuje kůň nebo tak ňejak .. Bohužel jsem dostal bobky, tak jsem se páničky držel jako klíště. Ale to zvíře, tedy ten kůň, byl velice zajímavý !! To bylo báájo. Váš Mikeš ;)

25 března 2010, 08:03:58

Ahooj!! =P Konečně už svítí to krásně žluté kolečko na obloze (sluníčko) =) Tento týden byl asi nejlepší ze všech. Pánička mě pořád brala ven a jí byl tak šťastný, že jsem ani netrucoval a šel jsem sám na vodítku =D =). Mno .. já už musím, sluníčko se rozjasnilo a já utíkám si lehnout na okno (parappet) =D =).. Už nechci žádnou ZIMU!!!!!!!!!!

5 března 2010, 10:07:45

Ach joo .. Venku je zase zima a sněží a sněží .. =( Kéž by už bylo teploučko, nebyla by zima, bylo by LÉÉÉÉÉTO !! Ten sníh a ta zima mi musí všechno zkazit!!!!! =( Protože jsem už měl jet 2x autem s pánikama, ale nejel jsem, protože byla velká kosa!!!! Já nenávidím tu strašlivou zimu!!

2 března 2010, 10:37:36

Ahojky!! Tak dneska je prima den ;o). Konečně svítí sluníčko, ale venku je teda pořádná čvachtačka!! Ale to mi nevadíí =P.. Nadruhou stranu jsem rád, úplně se vyžívám u okna a to žluté kolečko co je ona obloze, to mi pěkně vyhřívá kožíšek. Mno teď už musím, užijte si sluníčka a já vám posílám pusinku na čumáček .

21 února 2010, 11:55:22

Mňaouky, jak se fšichni máte?? Já úplně skvěle jako nikdy!! vážně .. já nekecám =) !! Dneska jsem totiž dostal takovou mňamku od pániku. Ta mňamka chutnala po hovězím masíčku a taky jsem cítil tu chuť rybičky. Panečku to jsem se snad až za ouškama olizoval!! =P Určitě si al kladete otázku, proč, nebo za co jsem tu mňamku dostal .. Tak já vám to tedy povím. Totiž dneska jsem si lehl poprvé, ale úplně sám do svého pelíšku =). Ten pelíšek byl pro mě jen otrava, takže dneska to bylo poprvé co jsem tam usnul .. =) No za to se to tééda vyplatilo. Ale teď mě poslouchejte, musím si odskočit, protože to tady asi za chvíli pustím .. =D Čaúúúúky !!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

☺☻☺Myška☺☻☺

Pohlaví
Datum narození

28. února 2008

Hmostnost

300,5 g

Krátce o mně

Ahojinky, jsem 3 roční Osmák degu Myška.. I když už nejsem nejmladší, jsem stále hravá a přátelská .. Mám ráda svou páničku, Mikeška a Fifinku .. Tak toť asik vše o mě .. Zatím Pápááááá

Co umím

Přivolání na piškotek, nebo na písknutí ..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Krmivo pro osmáky, tyčinky, chipsy, někdy i sladkosti ..

Oblíbená hračka

Plyšové hračky a páničkovy ruce ..

Co ještě zbožňuji

Svého kamaráda Mikeška, páničku a Fifinku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

ღ♥ღMikýsekღ♥ღ

Pohlaví
Datum narození

27. září 2009

Hmostnost

4,5 kg

Krátce o mně

Ahoj přátelé :) Jsem vskutku normální Britský kocourek jako každý jiný .. Rád si hraju, jsem totiž veelmi hravý :) Ale .. Občas umím pořádně pozlobit ať už kohokoliv. Nejradějí lovím mouchy, to za nima běhám, skáču metry do vzduchu a dělám všechno možné .. :) Jsem pániččin blázinek. Přece jen mám za ouškama své .. Tak se mějte, papa :)

Co umím

Slyším na jméno .. :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky - Royal Canin, veku nebo rohlík s máslem či nutelou, masíčko - nejradši mám kuřecí, potom ještě kalamary, chobotničky atd ..

Oblíbená hračka

Špunty od vína, nejraději páničce někde odnáším boty (papuče), svůj vlastní míček, strašně rád něco lovím ..

Co ještě zbožňuji

Své pánečky a papání ..

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥☺♥ Fifinka ♥☺♥

Pohlaví
Datum narození

14. února 2008

Datum úmrtí

24. dubna 2010

Hmostnost

nevím, jsem tak lehká, že mě váha ani nezváží =D

Krátce o mně

Ahojky, tak to jsem já, bohužel jsem už umřela, stalo se to ve spánku a to v noci. Měla jsem ráda svou kamarádku Myšku a kocourka Mikýska, který mě neustále otravoval. Ale teď jsem se vrátila k mému bývalému, krásnému spolubydlícímu Lolíkovi. Mám vás všechny moc ráda, vaše Fifinka

Co umím

Už žádné

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Suchý rohlík,chleba, ovoce, zeleninu, tyčinku posypanou oříškama a různyma dobrůtkama, chipsy, normální solené tyčinky, slunečnici a všechno jídlo pro hlodavce .. a to asi vše ..

Oblíbená hračka

kapesníky

Co ještě zbožňuji

Teď mi zbyl jen Lolík, jsem pořád s ním .. S páničkou a Mikýskem a Myškou už nebudu ..

Fotky

Základní informace

Jméno

♥○♥Lolík♥○♥

Pohlaví
Datum narození

28. srpna 2007

Datum úmrtí

24. října 2009

Hmostnost

Nevím, ale už hódně, hódně málo ..

Krátce o mně

Ahoj!Jmenuju se Lolík, jsem křeček džungárský, který si užívá spoustu zábavy v nebíčku se svými kamarády .. Bohužel jsem umřel 24.1o.2oo9 na rakovinu! .. Byl jsem krásný a pohledný křečík .. Pánička mi říkavala Lolinku, Lojzíku, Loli a Lulu ..

Co umím

Žádné ..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

křupky, arašídy, chipsy, tyčinky a papání pro křečíky ..

Oblíbená hračka

urbousky ..

Co ještě zbožňuji

Své kamarády a taky páničku, Myšku, Fifinku a Mikeška ..

Fotky

Přátelé (242)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?