Profilovka Sonička

Sonička

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 března 2010, 14:18:40

Mě panička našla včera odpoledne, když se byla projít s dědečkem k potoku. Seděl jsem tam pod keříkem, a panička se za mnou rvala zuby nehty, až se paní z domu vedle, které ten keřík patřil, začla hodně škaredě koukat z okna. Včera jsem měla trochu okurky a teď sedím na větvičce. Jsem prostě mazel protože vždycky vylezu z ulitky, jen když jsem u paničky. Jsem hermafrodit (obojetník) tak prosím omluvte, že o mě chvilku panička píše jako o holce a chvilku jako o klukovi.

22 března 2010, 14:11:18

Včera odpoledne panička slavila narozeniny které měla ve čtvrtek (18.3.) a šla se projít s dědečkem. Když vyšli, panička povídá: "Podívej tady je spousta ulit, ale živej šnek žádnej. Koukej třeba tady ta velká hezká." a zvedla ulitku, na které jsem já seděla. Vzala mě na ruku a já po chvilce vylezla a začla zkoumat. Panička o mě říká, že i když jsem nejmenší, jsem nejrychlejší. Večer když mě zvedala, tak mi jemně nakřupla ulitku, naštěstí jen kolem obústí, takže to snad doroste, ale nevypadám, že by mi to vadilo. Teď spinkám, a panička je nervózní, že jsem pořád nic nesnědla.

4 března 2010, 14:46:38

Tak se panička právě dočetla, že já jakožto býk (jako znamení), jsem prý citlivější než jiné kočičky. No to nemůžem ani jeden posoudit, protože se s jinými kočičkami nestýkame. Panička o mě ale někdy říká, že jsem samotářský a nemazlivý, a taky urážlivý. Do toho si panička zapoměla vzít noviny... je trošku sklerotická a teď by si ráda četla a nemá co... A do toho ji štve (a mě taky) že Slovenská Mačka Trikolóra, má stejně myšek jako já. Proto BYCHOM VÁS CHTĚLI POPROSIT, že když už nějaké MYŠKY dáváte, tak je DÁVEJTE MNĚ! A NE TRIKOLÓŘE! Trikolóra není naše kočička, je to kočička kterou jsme potkali na slovensku a nepotřebuju, aby jí někdo dával body. Předem všem děkujeme.

1 března 2010, 18:56:51

Panička nestíhá a to přes celou čáru... teď se jde umýt a udělat si vlasy a pak si asi bude ještě dělat referát do dějepisu, Maďarská revoluce 1848... fuj... a dneska navíc dorazila domů až někdy ve čtyři... já právě zkoumám svůj pelíšek, který jsem dostal na Vánoce a zatím jsem v něm ani jednou nespal tak čau mňau

21 února 2010, 20:41:38

Panička se vrátila z hor už předevčírem. Prý by tam chtěla ještě. A potkala tam jednu micinku a přidala sem její profil tak se na ni koukněte, jmenuje se "Slovenská Mačka Trikolóra" :D A zítra jde zase do školy a vůbec se jí nechce, ještě horší je, že nejbližší prázdniny jsou až o velikonocích za necelých 6 týdnů a pak už nic až do července není... no aspoň má v březnu svátek a narozeniny, a babička a maminka má taky na jaře narozeniny.

5 února 2010, 13:48:06

Panička právě dojedla, a vůbec se semnou nerozdělila :( a pořád je chudina nemocná. Já se ji snažím uzdravit tím, že jí ležím u noh na posteli, naštěstí nepatřím k těm lovivým kočkám, které se zahryznou do končetiny jen co s ní člověk pohne. Ale pokud by semnou chtěla panička hýbat tak se naštvu a vrčím... Venku hrozně fouká takže jsem se dnes ani nepokoušel dobývat na balkón, ale jinak na balkón chodím i když je tam nasněženo, kupodivu mi to nevadí.

2 února 2010, 23:56:24

Panička poslední dobou moc nepíše. Zase je nemocná, achjo. Do toho nejspíš nebude o prázdninách lyžovat, ale to je na dlouhé povídání, hmm... a tak se těšila... Jinak jak leží doma tak pořád váže takové ty náramky z bavlnek a teď se pokouší o takovou velikou berušku, jenže zjistila, že udělala předchozí řadu skoro celou špatně, takže to bude muset nějak vypárat, bohužel je párání horší než samotné drhání... :( A jak se mám já? No, ale jde to. Teď zrovna ležím na posteli a čekám až si panička půjde lehnout.

20 ledna 2010, 22:51:08

Panička zas nějak dlouho nepsala že? Tak to shrnem: -bude mít na vysvědčení nakonec 2 z matiky! Hurá! Ale prej kdyby jste tu profesorku slyšeli... mno nic -konečně má nové maličké topeníčko, nebo jak se tomu říká -dneska zatápěla -v pátek jde do olympie nakupovat s Deniskou -zítra jde na neurologii -má novou vymakanou kalkulačku ...mno už jdu moc do detailů... Tak dobou noc a já ji zas ukecám ať něco napíše :D

11 ledna 2010, 20:26:26

Dneska mi byla panička ukázat ovečky... brrr... já se jich bál... Smrt v očích, vytasené drápky... něco tak velkého jsem ještě neviděl, a když jsem pak viděl psa, tak mi přišel tak malý a neškodný, že už jsem se ho ani nebál... Panička se teď nemůže dovolat kamarádce a učí se občanku, pak se jde učit ještě chemii, chudina... Tak jí držte pěstičky, protože tu dnešní matiku (jako všichni) totálně pokazila, a říkala že už to zítra ve škole vidí: Vy jste se na to všichni vykašlali! Jak můžete tohle odečíst od tohodle? To není možný! Já už vám to nebudu tolerovat! Proč když si to opravuješ, to píšeš takhle divně?! No a tak podobně. Ale teď musí jít chytit ježka, tak dobrou noc a hodně štěstí ať už vás zítra čeká cokoliv.

5 ledna 2010, 23:25:42

Dneska panička přišla ze školy, zabořila do mě obličej, začmuchala a začla mi nadávat, že smrdím jak když se počůrám, a tak mi dala preventivně dva celaskony, kdybych se náhodou počůrával. Pak jsem dostal jakousi novou pastu na chloupky v žaludku a ve střevech a teď ležím na posteli a když si panička půjde lehnout tak si půjdu lehnout do svojí bedýnky. Přece s ní nebudu spát v jedné posteli ne?

4 ledna 2010, 20:18:18

Panička říkala, že ze všem těch testů a písemek ve škole asi zdechne... a nebo se oběsí sama... prý "se to nedá" a profesorky jsou *** A že prý se na to může *** (radši vyhvězdičkovávám) Zítra biologie a angličtina, ve středu slohovka a dějepis, ve čtvrtek angličtina, zeměpis, čeština a fyzika, a v pátek informatika... A ještě jim nadávaj, že jsou na denním studiu a mají povinnost se učit z hodiny na hodinu... A nakonec mi na to řekla, jak se mám, a jak ráda by byla kočkou... A jak na tom jste (nebo jste byli) vy se školou?

3 ledna 2010, 19:30:54

Dneska se panička zase začla stresovat kvůli škole... snaží se to brát s nadhledem jak jí radí maminka, ale moc jí to nejde... Já jsem měl dnes zase trochu přesnídávky a jinak celý den jen ležím... panička mi včera koupila nové granule, vždycky jsem míval granule proti močovým kamenům, ale protože pro ně panička nestihla zajet na veterinu, mám teď nějaké pro tlusťoučké kočky. A podle návodu na obalu mě urazili! Prý dávkování podle kil: 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, a poslední 7+. Jak 7+? Tam má být ještě kategorie 8, 9, 10... atd. Přece nebudu v té nejvyšší kategorii! No ale musím uznat že jsou dobré. Tak já jdu zase odpočívat na sešit do chemie. Dobrou noc.

1 ledna 2010, 11:51:04

Panička tady dlouho nebyla, tak to vezme všechno jedním vrzem. Přejeme zdraví, štěstí, radost, úspěchy a všechno dobré do Nového roku 2010. Panička byla od pondělka u tatínka a přijela ve středu večer. Včera jsem byl celý den zalezlý a bál se... a paničky hráli monopoly. Ale od včerejšího večera je panička nějaká vystresoavaná, že nestihne všechny věci do školy... Protože ze začátku jí ty prázdniny vůbec neutíkaly a teď už jsou pryč, ani neví jak. Nejdřív pořád uklízela, pak byl štědrý den, pak jeden den babička u nás, druhý den my u babičky, potom jsme byli u sestřenice, pak za tím taťkou, silvestr... no a je pátek 1.ledna a ona vlastně nic nestihla... Tak vám ještě přeju klidný novoroční víkend bez stresu! :)

26 prosince 2009, 22:54:14

Au au... - povídala panička, velká panička ji totiž obejmula a trošku jí pochroumala krk... mno my jsme zajímavá rodinka :D Zítra panička pojede za babičkou, protože k ní přijede sestřenice... no komplikované... A dneska byla taky u babičky, dostala její vysněné a několik let posobě ježíškovi psané, MONOPOLY! A teď kouká na Prima COOL, na mrtvou nevěstu... je ráda že jí konečně funguje (teda doufá že už napořádát) televize, půl hodiny to štelovala a nadávala "té krávě hnusné" že ji "vyhodí z okna" jesli "okamžitě nebude fakat" a potom co uloupla kus omítky kvůli těm drátům, že "tu megeru" už "fakt zabije" že ji "půjde vrátit" a když to nešlo takto tak zkusila: "zlatíčko moje! no tak! funguj!"... a já prožil klidný spací den :D

25 prosince 2009, 20:40:22

Panička tady včera vůbec nebyla a jelikož to byl štědrý den, je to omluvitelné. Panička dostala novou televizi, ale ta svině chytá digitální signál i přes to, že v našem kraji by digi pokrytí být nemělo... jenže venku je teď nějaká vichřice nebo co, takže musela zapojit starou telku protože ta nová prostě nejela... Já jsem dostal nový pelíšek, ale stejně nejradši spím v té bedně od telky :D... A panička dostala ještě zlatý řetízek s perlou, což rozhodně není její vkus... ale už dnes ho na sobě měla a moc jí sluší. Dnes zase panička zkoušela něco kreslit, ale nechtěl jsem jí ukázat svoji hlavu a krásná očička v nějakém pěkném úhlu, a tak si půjčila ruku jedné z návštěv, ale moc spokojená s výtvorem nebyla... Teď je dole další návštěva kterou panička moc nemusí a tak je tady semnou! Heč! Já už půjdu zase spát. Tak se mějte a užívejte si svátků!

24 prosince 2009, 00:12:03

Dnes je mi celý den mizerně, zase mě (asi) bolí močové cesty, takže do mě panička rve celaskony... fuj... pokouším se čůrat a tlačím prakticky pořád, když sedím, stojím a i když ležím... mám celý zadek mokrý, takže trochu čůrám a navíc v moči nemám krev, takže se panička bojí abych neměl nějaký jiný problém než močové cesty. Řekl bych, že to není až tak akutní a proto nechceme na pohotovost jezdit, ale jinde teď asi nikdo nebude... taky kdo by dělal veterináře 23. večer? A navíc si panička všimla, že dělám ještě jednu věc! Některé loužičky olizuju, ale přitom vodu v misce mám. Panička je zoufalá! A ještě zítra paničky jedou na nějakou dobu pryč takže budu doma sám. NEMÁTE NĚKDO PODOBNÉ ZKUŠENOSTI? CO BY SEMNOU MOHLO BÝT?

22 prosince 2009, 23:45:53

Dneska jsme se zase s paničkou mlátili... nejdřív si vytáhla bednu a já jí do ní hned sednul, ale ona mi s ní pořád hýbala a to se mi nelíbilo tak sem se po ní ohnal pacičkou no a ona mi to (jako obvykle) hned vrátila... a ještě na mě naštvaně (protože už jí dneska lezlo všechno na nervy) zařvala, tak (protože už mám toho jejího ječění vážně dost) jsem zdrhnul... no a zachvilku jí mě přišlo líto, tak zamnou došla a začala mě lákat ať jdu za ní... no my si prostě rozumíme :D

22 prosince 2009, 11:51:59

Dneska píšu ještě za včerejšek. Dopoledne jsem chtěl jít ven, tak mě zase navlekla (moje panička) do nějakého oblečku, aby mi nebyla zima, ale já si ho sám sundal! Heč! Pak mi paničky na odpoledne odjeli, tak jsem byl doma sám. Dovezli si (kromě jiných, podle mě nepotřebných, krámů) osvěžovač vzduchu s vůní svařeného vína, po svařeném vínu to moc nevoní a včera jsem z toho byl nějak nesvůj, ale jinak už mi to nevadí. Tak já jdu s paničkou do koupelny. Pápá

19 prosince 2009, 23:28:47

Tak jsem se dneska zase pomlátil s paničkou, já dostal po čumáku a ona má šrámy na ruce... A proč že jsme se mlátili? No... panička chtěla uklízet tak mě chtěla na chvilku šoupnout na balkón, jenže venku je zima, tak mi chtěla dát můj růžový obleček, ale já ho nesnáším, tak jsem začal nadávat jako by mě kuchali zaživa, pak jsem paničku škrábnul a ona mi okamžitě vlepila jednu po čumáku (řekl bych, že ve zpětném úderu nebo jak to nazvat, je fakt rychlá :D ), ale jelikož je moje panička (a obvzlášť po dnešku) hodně odolná, tak si všimla až po chvilce že jí po ruce teče krev... nakonec mi hodila ještě na hlavu černý svetr, abych byl vklidu a nic neviděl, a já si ho konečně nechal sundat...

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Macek

Pohlaví
Datum narození

11. května 1998

Hmostnost

7 kilo

Krátce o mně

Jmenuji se Macík, jsem zelenooký, zrzavý mazlík, sice už jsem trochu starší a rok od roku těžší a těžší, ale pořád jsem aktivní a spokojený kocourek. Nemám rád děti, a proto jsem si na svoji malou paničku zvykl až po přestěhování, kdy jsem byl i přes nesouhlas nás obou strčen k ní do pokoje. Dnes už ji mám rád, a možná i víc než svou první velkou paničku, která sem zamnou do pokoje občas zajde. Stěhování, které jsem musel přetrpět asi před dvěma lety, jsem zvládl docela dobře. Mám za sebou několik zákroků, a to přes operace močových cest, po spálenou nohu a operaci nohy, ve které mám umělý boční kolení vaz. Nejsem zrovna přátelská kočka, svoje území jsem vždycky chránil, jak jsem jen mohl a nikdo jsem neměl žádného kamaráda kocoura ani jsem nelezl za kočkama. A jestli nemám rád kromě dětí ještě někoho, tak jsou to chlapy. Dědeček mojí malé paničky, na mě občas zařval, když jsem mu vlezl do obýváku. A o tom, že mě neměl zrovna v lásce svědčí i to, že jednou domů dotáhl nějakou úplně jinou zrzavou kočku, se slovy: Máte dole Macka, ale nechce jít domů. - paničky ale jen konstatovaly, že ležím pod oknem. Prostě mě nepoznal. Můj veterinář je taky muž, otec mojí paničky taky nikdy nebyl můj kamarád a vždycky jsem se prostě bál chlapů, stačilo aby na mě promluvili a já jsem stáhl ocásek mezi nohy a zdrhnul jsem.

Co umím

když panička zakřičí, tak zdrhnu; když jsem na balkóně a panička ukáže a řekne DOMŮ, tak jdu domů; slyším na jméno, ale protože jsem líný, tak většinou jen zvednu hlavu a nejdřív zkontroluju, jestli to má cenu se zvedat

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

rohlík a banánovo-jablečná přesnídávka

Oblíbená hračka

sešit matiky a pomůcky na rýsování

Co ještě zbožňuji

spánek

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Adina

Pohlaví
Datum narození

16. dubna 2001

Hmostnost

asi 15 kilo

Krátce o mně

Naše malá Adinka, se narodila 16. dubna v Kravařích. Pán, který nám dávala to malé milé štěňátko, tvrdil, že sice fena je čistokrevná, ale otec, je nějaký velký černý pes, kterého viděl přeskočit přes plot. Ale dnes o tom hodně pochybujeme protože vypadá spíše, jako skřížená s jezevčíkem, a má krátké nožičky.

Co umím

sedni, pac, místo, pojď sem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno možné

Oblíbená hračka

kus provazu se suky

Co ještě zbožňuji

drbání na bříšku jako každý pes :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Slovenská Mačka Trikolóra

Pohlaví
Datum narození

14. února 2010

Hmostnost

tak 2 kila

Krátce o mně

Tuto kočičku jsme potkaly s maminkou na dovolené na slovensku. Sedávala tam pořád na jednom kanále (šlo z něj teplo) a tak jsme jí tam nosily sušenky a jiné dobroty. Proto se omlouvám, když v této míce poznáte svoji kočičku.

Co umím

neumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

sušenky a konzervička

Oblíbená hračka

neznámá

Co ještě zbožňuji

sedávání na kanále a když za mnou někdo přijde...

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Helios

Pohlaví
Datum narození

21. března 2010

Hmostnost

juj, no měla bych ho zvážit

Krátce o mně

Omlouvám se, že tady nemám fotku. Ale je těžké fotit zblízka šneka. Ano šneka. Helios je páskovka keřová, jméno má po řeckém bohovi Heliovi (tedy bůh slunce), protože je nádherně žlutý. Šneci jsou hermafroditi (obou pohlavní), ale mluvím o něm jako o klukovi, protože má chlapecké jméno. Datum narození neznám, a proto jsem místo něj zadala datum nalezení (tedy 21.3.2010). Tento profil jsem mému miláčkovi založila hlavně kvůli psaní deníčku. Budu se snažit psát často.

Co umím

:D

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

okurka

Oblíbená hračka

šneci si nehrají

Co ještě zbožňuji

spánek, spánek, spánek

Fotky

Základní informace

Jméno

Tyché

Pohlaví
Datum narození

21. března 2010

Hmostnost

tak nízká že by ji váha ani nepostřehla

Krátce o mně

Jsem šnek ne pes. Jmenuji se Tyché (řecká bohyně šťastné náhody), protože byla opravdová náhoda, že mě panička našla. Jsem takový malý zázrak. Zázrak co má bez tykadel 6 milimetrů! Proto panička nechápe, kdy jsem se vyklubala, natož tak kdy mě jako vajíčko maminka nakladla. Protože kdybych se vyklubala v zimě, tak bych nejspíš vzhledem k mé velikosti nepřežila a navíc bych přes zimu trochu vyrostla. A kdybych se vyklubala teď někdy, tak kdy mě maminka stihla naklást když až do teď byla zima a nikde ani jedné šnečí nožky? Panička mě našla 21.3. společně s Heliem a Deméter, zatím s nimi nebydlím, protože jsem moc malá, ale až povyrostu (a pokud tohle složité období vůbec přežiju) tak půjdu za nimi do terárka. Zatím bydlím v perfektně zařízené bedničce od tyčinek do uší a naprosto mi vyhovuje.

Co umím

neumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zatím jsem nic nesnědla :(

Oblíbená hračka

nehraju si

Co ještě zbožňuji

spánek na víčku mé krabičky

Fotky

Základní informace

Jméno

Deméter

Pohlaví
Datum narození

21. března 2010

Hmostnost

zatím nevážena

Krátce o mně

Nemám fotku, stejně jako Helios a Tyché, protože šnek prostě fotit nejde. Jsem páskovka keřová, datum uvedené jako datum narození je datum nalezení. Moje jméno je po řecké bohyni rolnictví a plodnosti (pořád totiž papám a tak panička nenašla nic lepšího než rolnictví). Nevím co bych víc řekla, proto s koukněte na profil Helia.

Co umím

neumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

okurek, mouka

Oblíbená hračka

?

Co ještě zbožňuji

?

Fotky

Základní informace

Jméno

Fil

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Fil

Pohlaví

Fotky

Přátelé (9)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?