Profilovka Lucie

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
10 dubna 2018, 09:46:36

Ahoj všem, ozýváme se po strašně dlouhé době a to jen z toho důvodu, že jsme celé velikonoční svátky stěhovali veškeré věci do našeho nového sídla. :-DD :-DD Včera večer nám teprve připojili internet, takže konečně můžeme být s Vámi ve spojení. Od včerejška tu dokonce máme další tři chlapy na montáž nábytku, takže snad zítra konečně budeme mít kuchyň a panička mi něco dobrého uvaří. Chci ještě moc poděkovat za všechny kostečky, dárečky a vzkazíky, které jste mi poslali k narozeninám. :-) Nebyl ani čas Vám poděkovat. Mějte se fajnově a dneska mi držte palce jdu se nechat ostříhat. Jaspík.

24 března 2018, 13:52:08

Ahoj všem, děkujeme moc za kostičky, které jste nám posílali. Bohužel jsme tu týden nebyli, bylo hodně práce na bytě, kam se budeme příští víkend stěhovat. Panička byla v pondělí na stomatochirurgii, kde jí trhali 2 moudré zuby, takže je ještě taková mimo. :-DD :-DD :-DD Teď snad to bude lepší s tím naším chozením se. Zatím ještě nevím jestli nám přijdou na byt zapojit internet, takže tu asi začátkem dubna nebudeme. Mějte se krásně :_/ :_/

13 března 2018, 22:14:22

Ahoj všem, tak dneska páníčci dostali nemilé zprávy. :-( Naši nábytkáři museli posunout termín montáže nábytku až na 9.4. Páníček říkal, že se jasně domluvili, ale prý je to nějaké komplikované. Tak se nám to stěhování pěkně bortí. Budeme 10 dní bez kuchyně, ani žádně dobroty nebudou doma, bo nebudeme mít lednici. No jsem sám zvědavý jak to bude a jak to doma s potravinami vymyslí. .. Poradíte nám nějaké fígle?? :-DD :-DD :-DD

12 března 2018, 21:23:27

Ahoj všem, včera jsme tu nebyli, protože jsme celý den pracovali na novém bydlení. Uklízeli jsme, umývaly okna ... no prostě vše jsme připravovali k další fázi , abychom se mohli stěhovat. Tak se na nás nezlobte, děkujeme za bodíky a krásné vzkazy. :_/ :_/ Jaspik a unavení páníčci 8-)

9 března 2018, 22:15:37

Ahoj všem, tak dneska jsem byl s paničkou na kontrole u veterináře, protože už od operace uběhlo 6 týdnů. A jsme velice nadšení, protože se tlapka ze 3. stupně opravila na 0. stupeň. Je to tlapka úplně v pořádku!! :-) Panička mi ještě koupila Alavis - nějaká kloubní výživa, aby se mi packa udržovala v pořádku. Samozřejmě jsme řešili i druhou capinu, kde mě operace bude čekat asi na podzim. Potřebujeme aby se ještě zpevnili a posílily svaly a pak můžu jít na druhou operaci. :-) :( A aby toho nebylo málo, tak si panička všimla, že pár dní klopím hlavu a drbu si ouška. No véťa dneska konstatoval, že tam mám slabý zánět a dostal jsem kapičky na týden. Takže tak. :-) Nezbývá nám nic jiného než popřát všem krásný páteční večer a dobrou noc. :_/ Jasper

8 března 2018, 20:28:14

Ahoj všem, tak páníčci dneska z práce letěli rovnou převzít klíče od nového doma. :-) Zatím se ještě stěhovat nemůžeme, protože v druhé polovině měsíce přijdou teprve montovat nábytek, takže velikonoční svátky to jistí. :-) Už se těšíme, za 3 týdny jsme na nové adrese. Jasper

28 února 2018, 11:06:08

Hafoj všem, dlouho jsme tu s paničkou nebyli a máme takových novinek. Ale kde začít? Jasper podstoupil 23. ledna operaci luxace pately na jedné ze zadních nožek. Operace proběhla v pořádku i celé následující rekonvalescence. Příští týden v pátek jdeme na kontrolu 6 týdnů od operace, jak se koleno opravilo a budeme řešit druhou operaci. Paničku máme aktuálně nemocnou chytla nějakého bacila do krku, takže až do pondělí jí budeme mít doma. Stěhování se nám kvapem blíží. Ještě doladíme pár detailů a můžeme začít pomalu se stěhováním, hlavní etapa nás čeká o velikonocích - za měsíc. No máme toho požehnaně 8-} Ale hlavně, že všechno vychází, tak jak má. A vy se tu máte všichni dobře doufáme:_/ Přejeme krásnou prosluněnou středu , i když chladnou.

7 prosince 2017, 23:31:30

Hafoj všem, za tu dlouhou dobu co jsme tu pořádně nebyli, se toho pěkně událo. :-) Páníčci už jsou svoji skoro 4 měsíce, já už jsem prodělal menší trávicí problémy, ale hlavně, že jsme všichni v pořádku a máme se rádi. Teď před Vánoci jsou všichni doma v jednom kole. Pořád se něco chystá, nakupuje, do večera se páníčci střídají v práci. Ale o víkendech či ve volných chvílích mi to všechno vynahrazují. :-) Příští týden v pátek mě čeká menší vyšetření se zadní tlapkou. Paní veterinářka při poslední prohlídce si všimla,že mi nějak nesedí správně kloub, takže pro jistotu musím prý ke specialistovi. Takže jsme všichni docela zvědavý jak to dopadne. ;-) Co myslíte? No nezbývá mi než se rozloučit a dát tlap na dobrou noc ... :-)

29 července 2017, 10:15:59

Hafoj všem, s paničkou trošku nestíháme abychom tu byli každý den. Radši jsme spolu a paníčkem někde venku na procházce nebo v parku, či na nějakém výletě. Příští měsíc mají páníčci dovolenou, takže tu také moc bývat nebudeme a do toho nás čeká velká sláva... :_/ Dneska vypadá, že by mohlo být hezky, takže se odpoledne chystáme vyšlápnout na Vyšehrad. :-) Krásný den a víkend všem!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Nickღ

Pohlaví
Datum narození

16. dubna 2010

Hmostnost

3,3 kg

Krátce o mně

Ahoj kamarádi,když jsem se mojí mamince (Eliška) narodil tak mě její panička dala jméno Ben.Jenže já jsem na to moc neslyšel.Když si mě pak moje panička (Lucie)dovezla domů,tak přemýšlela,že mi to jméno nechá,páč se jí líbilo,jenže po 2 hodinách zjistila,že na to absolutně neslyším a že si dělám co chci a proto si sedla ke stolu a přemýšlela nad jinačím jménem.V tom jí napadlo..co třeba Nick..tak zkoušela na mě zbytek dne volat a já jako chytrý pejsek jsem na to slyšel!A proto se jmenuji NICK.Moje maminka měla těžký porod.Narodil jsem se jako 2. pře demnou byla moje nejstarší sestřička a po mě se jetě pak na svět vyklubali 2 sestřičky a 1 bráška.Ale moje 3 sestřičky porod nepřežily.S bráškou jsme dováděli 2 měsíce,až si pro něj přišli jiní páničci.A já jsem čekal,až do 17.7. kdy si pro mě také přišli.Rozloučil jsem se s maminkou ( Eliška s PP) a tatínkem (Oliver bez PP) a od té doby jsem se svojí rodinou..

Co umím

Když paničky na mě pískají,tak jsem hnedka u nich.Když se chystá něco dobrého na zub,tak to jsem všude jako první a čekám jestli něco upadne!! A když se panička zeptá : NICKY PUDEM VEN?! Tak hned běžím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky CHICHOPPE,mátové tyčinky,různé psí pamlsky.Taky mám rád zeleninu a ovoce! Sýr,mlíčko a nebo šunku

Oblíbená hračka

Moje 1.hračka byl míček,ale ten nevím kde skončil.Hodně si hraju s kačenkou,králíčkem a slepičkou!Všechno píská..:D

Co ještě zbožňuji

Nejraději provozuji s paničky maminkou tzv. GAUČING..odpolední i večerní sijestička:D Také mám rád ježdění mašinkou nebo autíčkem.Vždycky koukám z okna a pozoruji okolí!!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Jasperღ

Pohlaví
Datum narození

3. dubna 2017

Hmostnost

3,5kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Jasper. Narodil jsem se na Praze 9 u jedné velmi hodné paní. Jsem ze 4 sourozenců, dvě holky a dva kluci. Za novými paníčky jsem dostal 1/6/2017, kteří se do mě zamilovali. Sice se nezdám, ale jsem pořádné čertisko.

Co umím

sedni

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky, rýže, kuřátko, tvaroh a Míša

Oblíbená hračka

Oslík, míček, přetahovadlo, uzlík

Co ještě zbožňuji

mazlení

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Hanýs von Schtaubing

Pohlaví
Datum narození

12. dubna 2016

Datum úmrtí

13. srpna 2017

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

sušené banány

Oblíbená hračka

kolotoč

Fotky

Základní informace

Jméno

Pohlaví
Datum narození

21. listopadu 2015

Datum úmrtí

11. června 2017

Krátce o mně

Jsem slečna Křečíka Roborovského. Panička neví přesně kdy jsem se narodila a tak datum narození je ve skutečnosti datum, kdy mě panička dostala od přítele k narozeninám, které slaví v prosinci. Zatím jsem velice plachá, ale přesto hodně heboučká.

Fotky

Základní informace

Jméno

Dagღ

Pohlaví
Datum narození

25. května 2006

Datum úmrtí

5. srpna 2014

Hmostnost

42-44 kg

Krátce o mně

Ahoj kamarádi,jsem velmi hravý,hodně praštěný.Brání své území,takže když přijde někdo cizí,tak ho nepustím! Narodil jsem se jako 2.z vrhu,mám dalších 8 sourozenců z toho 2 brášky a 6 sestřiček.Páníčkové netrvali na PP,jinak bych je mohl mít,ale vůbec mi nechybí!

Co umím

Sednout a lehnout,dát pac a taky dokážu sedět jako veverka,ale jen když mi panička pomůže! Dagi čmelda

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko,kosti a psí pamlsky,a nejraději mám SUCHÉ ROHLÍKY♥ a nějaká ta kostička za odměnu

Oblíbená hračka

Lítací talířek,míčky a především moje KOSTIČKA♥ tu mám opravdu moc rád!! Dostal jsem jí od malé paničky.Taky bych zapomněl na koužek

Co ještě zbožňuji

Své páníčky a jezdit autíčkem.To já moc rád!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Šmudlaღ

Pohlaví
Datum narození

5. února 1994

Datum úmrtí

12. srpna 2009

Hmostnost

3-6kg

Krátce o mně

Ahoj kamarádi,byl jsem plemeno trpasličího pudla,ale trochu jsem přerostl.Dávali mi moc mlíčka!Když mi bylo 11let tak jsi páníčci pořídili mého kamaráda Dag.Nejprve jsem si myslel,že to sním nevydržím,jak pořád provokoval,ale pak jsme byli nejlepší kamarádi.Stále na něj a páničky myslím a hlídám je!!

Co umím

Když zavolali nebo pískli tak jsem přiběhl,umím taky panáčkovat.Sednou a lehnout taky zvládnu!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

svíčková,piškotky,granulky.Skoro všechno sním

Oblíbená hračka

Moje krásná bílá kočička,kterou jsem dostal,když jsem byl štěňátko,ale už nevím kde jí je konec.Tak nějaký ten míček

Co ještě zbožňuji

Podrbání za ouškem jak pravým tak i levým, a také na bříšku!

Fotky

Více fotek

Přátelé (366)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?