Profilovka Pete

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
25 února 2010, 22:07:36

Jejda, bude to vypadat, moji psí kamarádi, že pořád jenom zlobím, ale tohle Vám musím napsat. Páníčkova hodná paní, kterou taky ( trošku ) poslouchám :-), uvařila obrovský hrnec plný gulášové polévky. Moc to vonělo, po celým domě. Hlavně když ji jedli, ti dvounožci :-), to jsem seděl u stolu, hlavu hezky vysoko nad stolem a slintal a slintal, no, jako doga :-D. Ale páníčkova panička nechala zbytek polévky na našem zánovním sporáku, páníček odešel ven na zahradu a já dostal svoji večeři... No, a já, nemůžu za to, automatický reflex, jsem od své misky plynule přešel na sporák, do toho hrnce, bylo to vysoko, hodně výš, než moje mistička, ale bylo to tak dobroučký ... A já hltal, hltal, no trošku mi z jazýčku uteklo ven ... :-) Pak vešel do kychyně páníček - a bylo zle ! Já dostal, zase mne zahnal na místo za kůži na krku :-( , paničce i malé paničce vynadal a já, spokojený jsem slastně usínal s plným bříškem. No, víte kamarádi, to že byla ta polívka všude, mne netrápilo, bylo to všude, na sporáku, za sporákem, na kuchyňské lince, na zdi- muselo se malovat ... No, nevím, proč se páníček tak zlobil, když to bylo tak dobroučký ... :-) Haf :-)

31 ledna 2010, 21:30:40

Tak jsem se rozhodl, že si deníček psát budu. Jsem přece šikovnej pejsek, ne ? :-) Dnešní největší zážitek byl ten, že jsem zlobil páníčka. Jsem výborný hlídač a varuju svým mohutným, hlubokým hlasem každého, kdo projde kolem našeho domu. Ale dneska měl páníček u vrat kamarády a protože stále rostu a sílím, skákal jsem na plot a na vrata, až jsem se vybláznil tolik, že jsem málem vrata půlkou těla přeskočil ... Páníček mne potrestal a odvedl před těma kamarádama domů za kůži na krku, jako mne nosívala moje psí maminka, no musel mi to před těma známýma dělat, taková potupa ??? Tak haf, někdy příště . ( Asi bude muset zvednout plot :-) )

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Abellix Štěchovický poklad

Pohlaví
Datum narození

28. ledna 2014

Krátce o mně

Jsem modrej, velikej, divokej, moc rád vymýšlím nové lumpárny - ale s páníčkem, se kterým žijeme spolu, jsme nerozlučná dvojka navždy ;-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Carlos

Pohlaví
Datum narození

3. ledna 2009

Datum úmrtí

9. dubna 2014

Hmostnost

72

Krátce o mně

Bylo mi krásně ... s páníčkem, s Váma ....

Co umím

Nejvíc se mi líbí povel HAJÍ, to mi říká malá panička ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv :-)

Oblíbená hračka

Tlustej provaz a taky pískací hračky

Co ještě zbožňuji

Hračky, páníčky, a hlavně papání, hoodně papání

Fotky

Více fotek

Přátelé (340)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?