Profilovka Vlaďka Šmakůsek a Broček

Vlaďka Šmakůsek a Broček

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 října 2015, 22:00:03

Hafoj kamarádi, tuhle jsem měl na zahradě ježka a ani jsem nepípnul a hrál jsem si s ním :-) Pak na to panička přišla, no to bylo ale keců, prej jestli chytnu blechu tak uvidím nebo štěkáš kvůli každý blbosti a ježoura si tady potichoučku kutálíš :-) no a co, já jsem si ho našel tak co !!! ;-) Přeju všem krásný večer haf

10 dubna 2015, 11:08:03

Hafojky kamarádi, hádejte co mi dneska naši udělali. Ráno mě vzbudili už v 7 hodin, naložili do auta a odvezli mě k vetovi. Tam mě nechali píchnout, nakoupili kapky do uší, pipetku a prášek na odčervení a zase se jelo domů. Já jsem ani nepoznal, že mě vet píchnul tak jsem si říkal proč mě brali s sebou :) no ale už jsem zas v peřinách a můžu to hezky dospat :) tak ahojky máme vás rádi :)

23 února 2015, 21:29:33

Hafojky kamarádi, panička dneska povlíkala a protože je venku bláto tak jsem ty čistý prostěradla hned okytičkoval pacinkama :) no to bylo radosti. Páník dělal venku a paňule v ložnici a nikdo mi pacinky neotřel u dveří tak co ?! Když jsem šel pak ven tak jsem zapísknul, tak ke mě naši přiběhli a mě bolelo hodně očičko. Koukali mi do něj, ale nic neviděli. Hrozně mi z něj teklo. Aso mi tam něco vlítlo, ale nic nebylo vidět. Hladili mě, šli jsme do pelíšku a mě to pořád bolelo. Pak jsem zavřel očička a panička mi povídala a hladila mě a ono se mi to pak vyplavilo. Panička mi pomáhala. Teď už je to dobrý. Teď už spinkám a přeju vám všem krásnou dobrou noc :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

BROČEK

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

♥♥ ŠMAKŮSEK ♥♥

Pohlaví
Hmostnost

14kg

Fotky

Základní informace

Jméno

Šmakůskovo fotky

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Bročkovo fotky

Pohlaví

Fotky

Přátelé (215)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?