Profilovka KikShQa

KikShQa

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 ledna 2015, 12:04:47

Kamarádi, dnes je to přesně rok co jsem se narodila. Narodila jsem se v Otrokovicích, ale po pár měsících zjistlili, že má jejich syn alergii na mé chloupky. Říkala jsem si, co se mnou asi bude? Vyvěsili mě na internet jako nějakou věc a každý mě okukoval. Pak se najednou ozvali nějací lidé z Uherského Hradiště, ke kterým jsem ten den jela. Bála jsem se a schovávala, ale po sléze jsem zjistila, že jsou hodní a milují zvířata. Musím říct, že jsem spokojená. Spávám s nimi v posteli a je mi krásně. Děkuji všem, kteří si na mě vzpomněli a poslali mi přáníčko nebo nějaký ten dáreček. Děkuji všem. Mám Vás moc ráda kamarádi. Vaše Ashley.

16 ledna 2015, 14:42:50

Když spím jsem andílek, ale když jsem vzhůru stojí to za to. Bojím se vysavače a mopu, ale jinak mi není nic cizí. Právě spím na okně a je mi krásně. Panička ke mě sem tam přijde a políbá mě. Jsem v této rodině opravdu št'astná. Ano uznávám, že jsem někdy lump, ale dá se to semnou přežít :-)

18 listopadu 2013, 12:54:57

Ahoj kamarádi, přidal jsem pár nových fotek a od prosince budu zase soutěžit o medaile :-) Chtěl jsem Vás poprosit,jestli by jste mi dali like k fotce na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=467101180067627&set=a.466226686821743.1073741839.353757958068617&type=3&theater a jak se vůbec máte? :-)

12 srpna 2013, 20:47:54

Drazí kamarádi, děkujeme za medaile, které díky Vám máme. Ted' kostičky vypínáme, protože nemáme čas se tomu věnovat. Máme jeden druhého a užíváme si léta a na kostičkování na chvíli zanevřeme. Ale nebojte, zase se vrátíme! Máme Vás moc rádi a přejeme prima zbytek léta! Pac a pusu Šmudla a jeho panička Kristýna :-)

26 července 2013, 22:55:04

Moji nejdražší čtyřnozí kamarádi.. Největší novinkou tohoto týdne je informace od jedné hodné paní, která mi zdělila, že mé plemeno se jmenuje beagador. Vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje. Jsem prostě kříženec a o tomto jsem nikdy nic neslyšel. Je dobré to znát a vědět. Dotyčné paní moc děkujeme. A jak se máte v těch vedrech? My s paničkou jen tak lenošíme na zahradě. Je sice vedro, ale s paničkou to jde vydržet. Ona je moje všechno a když ji mám, jsem spokojený. Někteří píší, že panička byla na dovolené dva týdny.. což nepochopím, protože já bez paničky nevydržím ani den ne tak dva týdny. Asi bych se bez ní zbláznil. To víte závislost.. Co vám popřát? Snad jen trošku chladnějšího počasí! Musíme přežít víkend a pak už bude zase líp! Pac a pusu Šmudla s paničkou.. PS: Mám Vás moc rád!! A posílám nové fotečky =)

20 července 2013, 13:01:09

Haf, haf.. Veškeré úpravy domu jsou hotovy, ach.. to jsem si máknul. Spíš jsem na všechno a na všechny dohlížel. A jak se mám? Už dobře, není u nás žádný randál ani binec, prostě super. Právě jsem se prošel jsem po snídani a jak můžete vidět na fotkách jsem ten nejspokojenější pes na světě. Všichni o mě tak krásně pečují a mají mě neskutečně rádi. Poslední dobou jsem jen trošku víc nadržený a tak co mi vstoupí do cesty chci .. však víte co. Panička přišla s přítelem a na něm jsem to aplikoval :-D To byla sranda, nemohl mě střepat z nohy :-D a kamrád, který šel po cestě to samé. Ale tak už je to zase pryč a jsem zase ten normální pejsek.Chodíme do lesa, k rybníku, na zahradu.. A jak se máte vy? Mějte se krásně a nezapomínejte, že optarnosti není nikdy dosti! Nebezpečí číhá všude, tak bacha! :-) Pac a pusu..

6 července 2013, 16:04:19

Dnešní počasí mi uhodli přímo na míru. Je pod mrakem a mírně pofukuje. Včera jsme zase grilovali, mm to jsem se zase napapal. Ale taky rekonstuujeme dům, zateplujeme, děláme novou elektirku, měníme dveře a pár oken, které byly ještě dřevěné. Pomáhám s mícháním malty a hašením vápna. Je tady trošku hluk takže přes den si nedám ani šlofíka, ale co, doženu to v noci. Tedka si panička na chvíli sedla k pc, aby Vám mohla rozdat kostičky a nestačí se divit. Pořád si mě přidáváte do přátel, darujete kostičky a píšete krásné vzkazy. To se Vám tak líbím? Jen Vás chci poprosit, neposílejte mi dárečky! Mám jich dost a stačí mi. Jsem tak rád, že mám víc a víc kamarádů a přepychové umístění, které jsem vůbec ani při nejmenším nečekal. Je to jak odměna. Cítím se krásně. Milovat a být milován.. když se Vám ta láska vráti, kterou jste před tím vynaložili je to neuvěřitelný pocit. Mám Vás moc rád a nejraději bych Vám všem poslal kus pevného zdraví, ale to bohužel nejde.. tak aspoň posílám pusu a pohlazení! Krásný den..

1 července 2013, 16:40:47

Nejdříve bych chtěl všem od srdce poděkovat za krásná přání, dárečky, ale hlavně za to, že jste si na mě vzpomněli. Ani nevíte jak si Vás tady vážím a mám moc rád. Bez Vás bych byl nic, ale s Vámi se cítím jako někdo. Někdo, kdo je součástí Vás a máte ho rádi stejně jako on. Někdo, kdo miluje a je milován. Tento víkend byl krásný. Začalo to pátkem, kdy mě šla panička uložit ke spánku a najednou jsem měl v posteli pět nových kotátek. Samozřejmě se mi líbily, ale musel jsem kvůli nim spát venku. Druhý den k nám přijeli elektrikáři, což se mi nelíbilo, ale nakonec jsem je pustil. Panička mi sice musela vysvětlovat, co taky chtějí, abych to pochopil. Jasně, chtějí nám opravit elektřinu, protože některé kohoutky občas probíjely. A pak přišla neděle den D, kdy jsem měl narozeniny. Tohle byly jen takové malé, protože ty hlavní slavíme až ode dne kdy jsem u paničky, což je o 4 měsíce později. Dostal jsem novou deku, nové granule, hračky, kosti, maso s těstovinami,palačinky a spoustu pus a polibků. Palačinky mám často, ale tyhle byly výtečné. Nejdůležitější dárek který jsem v životě kdy chtěl, mám už dávno. A to je zdraví, láska a zázemí. Musím však říct, že se mám jako v bavlnce a nikdo na mě nedá dopustit. Takže mi celý den někdo třásl tlapkou a přáli mi hlavně zdraví, které je tolik potřebné. Prý mě milují! To je tak krásné slyšet!! Ach, kamarádi díky za Vás, že již 4 rokem se mnou kamarádíte a máte mě rádi takového jaký jsem. Mám Vás moc rád a každému opravdu každému, i tomu co mě rád nemá, přeji to, aby byl zdravý a měl kolem sebe lidi, kteří ho budou milovat. Když tohle dostane, bude štastný, tak jako jsem já. Krásný den! Pac a pusu Šmudla s paničkou PS: Jste prostě nejlepší, naše psí parta nikdy nezklame a držíme při sobě!!

29 června 2013, 14:18:05

Kamarádi, půl roku je úspěšně za námi. Když se na to zpětně podívám tak jsem měl několik klíštat, několikrát jsem se koupal a hlavně jsme s paničkou dělali a pořád děláme blbosti. Byly to pěkné měsíce i když někdy mrzlo tak, že jsem byl doma u paničky v pelíšku a někdy zase bylo horko, že se asvalt na ulicích roztopoval.. někdy zase byly povodně a někdy velké sucho. Pořád nemůže být dobře a já respektuji přírodu. Sice udělala škody, které jdou to sta tisíc ne-li do milionů, ale asi to tak chtěla. Musím zaklepat, že u nás nic nebylo. Ani povodně, ani velké sucho. Na zahrádce nám všechno krásně roste ( brambory, okurky, jakohy, maliny, salát, rajčata). Musím říct, že se mám skvěle. Panička o mě pečuje a dělá pro mě první poslední, jen abych byl spokojený. Ale přece jen jedna smutná zpráva tady je. Sousedka se odstěhovala z vesnice do města i se psem, kterého si její dcera doslova vyprosila. Je to čistokrevný retrívr, který je moc hodný a hravý. Ale v městě je jim na obtíž, a tak jej dali do útulku, což mi není lhostejné. Prý rodinné důvody, myslí jen na sebe, ale co ten pejsek? Je na ně navyklý a je s nimu rád. To moje panička by mi to nikdy neudělala. Jak říkala: Nechala by si mě i kdyby pod mostem byla. Já mám obrovskou věrnost a zázemí, ale co ostatní? Je mi jich líto.. Kamarádi, mějte krásné léto a budte rádi, že máte někoho, kdo Vás má rád. S pozdravem a přáním nádherných dnů přeje Šmudla s paničkou =)

10 června 2013, 13:04:09

Přátelé, díky moc za kostičky, které mi posíláte a následovně za medaile, které díky Vám dostávám. Konečně se nám sluníčko ukazuje na obloze každý den a u nás i bez jediného mráčku. Já jen tak lenoším. Polehávám v trávě a otravuji paničku :D Je opravdu moc nádherně a doufám, že sluníčko máte všichni!! A jestli ne, tak Vám alespoň kousek toho mého na dálku posílám! Pár přátel stačí mít, a máte všechno. Máte lásku, pochopení, soucit, podporu, oporu a souznění. Sám moc dobře vím, jak tyhle věci jsou důležité, a proto Vám je z celého srdce přeji. Mám Vás moc rád a na každém mém psím kamarádovi mi neskutečně záleží. Každé nečekané úmrtí mě vezme za srdce a tak Vás i Vaše páničky prosím, dávejte na sebe pozor a kontrolujte se po každé procházce jestli jste si náhodou nepřinesli kamaráda. Pac a pusu k tomu nespočet prosluněných dní posílá Šmudla s paničkou.. ♥ ♥

7 června 2013, 16:14:22

Dneska jsem se konečně sladce vyspal. Předešlou noc jsem nespal vůbec nebot' panička byla na koncertě cca 100km od domu. Čekal jsem na ni, ale dlouho nešla. Nakonec ji přivezl přítel v jednu hodinu ráno a to jsem měl takovou radost, že do dvou semnou musela chodit po vesnici. A až pak jsme oba zalehli. Dneska jsme se oba vyspali krásně a musíme říct, že i to počasí se uráčilo a sluníčko nám konečně vykukuje. A jak jste na tom s klíštaty? Já mám obojek proti nim, ale moc nezabírá. Klíštátka jsem měl už tři... Ráno jsem posnídal rohlík a granule, prošli jsme se s paničkou, šli doprovodit mamku na autobus a pak šli k lesu. Po příchodu domů mě panička vyčesala, políbala, pohladila a také mi řekla spoustu zajímavých věcí, které jsem ani nepochopil :D Ale pssst!! A ted'? Už jenom čekám až vyleze za mnou ven a pořádně si zablbneme. Mám ji moc rád a ona zase mě, svědčí to i na našich společných fotkách. Mějte prima slunečné dny a užívejte si se svýma páničkama :-) Zdraví Vás Šmudla s paničkou..

30 května 2013, 13:11:18

Měsíc květen je téměř za námi a já jsem jedině rád. Ne proto, že bude červen a bude hezčí počasí, ani ne proto, že budu o měsíc starší. Budu rád, když květen tohoto roku bude pryč, protože se v něm staly mnohé úmrtí našich miláčků. Nejvíce mě zaskočilo jedno u kterého bych to rozhodně nečekal. Byl to pejsek Darenek paničky Vlasty,ke kterému jsem měl dost blízko. Každý den jsem se na něj díval, sem tam jsem poslal pozdrav nebo kostičky. Když v tom jednoho dne chceme napsat vztaz, tak se náhle dočítáme o tom, že se na nás dívá z obláčku. Byl to šok a pořád jsem tomu nemohl uvěřit. Pořád dokola jsem se na něj díval a až po chvíli jsem pochopil, že je to pravda. Ihned mi vjely szly do očí a bylo mi na nic. Opět se můj svět na chvíli zhroutil a bylo mi dost smutno. Za několik dní jsem si uvědomil, že takový je život a každý jednou odejdeme. Někdo odejde dřív a někdo později, ale výsledek je takový, že nakonec odejdeme všichni. Byl to dobrý pejsek a při pohledu na jeho fotografii, je v našich srdcích smutek. Musíme si však uvědomit, že jemu tím nepomůžeme a že se krásně dívá se na nás z obláčku a nic ho netrápí ani nebolí. Vím, že je to stále bolavé a ještě dlouho bude, ale nejlepší náplast bude další pejsek. I já musím vyjádřit svůj velký dík tobě, protože jsi mě vždy hnal dál a dával jsi mi takovou pozitivní energii do života, kterou jsem si od tebe ani nezasloužil. Paničce Vlastě chci popřát mnoho sil, odvahy a energie zvládat všechno bez Darka. Všechno bude zase dobré a myslete na to, že Darek se na Vás dívá z nebe a usívá se. Neříká se mi to vůbec lehce, ale je to tak. Musíme to uznat. Snad se vám i tento smutný sloupeček líbil, patří Darenečkovi!! Darenku.. sbohem.. PS: Máme tě i nadále rádi a nikdy nezapomeneme!

25 května 2013, 16:16:02

Kamarádi, budou tomu již tři měsíce kdy jsem se s paničkou rozhodl, že budu bojovat o medaile a umístění. Moc jsme tomu nerozuměli a ani nevěřili, ale pak jsme se do toho vrhli až tak, že máme takové výsledky, které jsme ani sami nečekali. Máme krásné dvě medaile a za chvíli bude i třetí. Pořád se lepšíme, měsíc co měsíc máme lepší umístění a to jen díky vám, vřelé díky za přízeň a kostičky, které nám tolik pomáhají a čarují nám úsměv na rtech. Pořád dokola si říkáme, že to snad nemůže být ani pravda. Ještě nedávno jsme se dívali na pejsky, kteří se umístili a ted' mezi ně patřím i já. Neuvěřitelné, ale zároveň je to krásný pocit toho, že vás má někdo rád. Již třetí den slyším ze všech stran stížnosti na počasí. Ano, prší a je hnusně, ale přece máte své mazlíčky, kteří jsou s vámi pořád a je jim úplně jedno jestli prší nebo svítí. Chtějí být s vámi a sdílet všechno co děláte. Milují Vás takoví jací jste a je jim jedno jestli snimi budete ležet na posteli nebo stát na dešti. Chtějí vám být nablízku a tak jako Vy i oni Vám chtějí dát kus sebe. A to znamená, že vám chtějí dát své srdce...

14 května 2013, 16:00:21

Drazí kamarádi, tímto vzkazem jsem Vám chtěl projevit veliký dík a vděk vám všem! Možná se ptáte zaco? Děkuji Vám za to, že tady jste a věnujete se svým mazlíčkům a posíláte mi kostičky. Nikdy se Vám však nevrátí tolik kostiček, kolik jste poslali. Na světě je více zla než dobra, a proto jsem moc rád, že lidé jako Vy existují a pomáhají jeden druhému. Podáme-li příteli pomocnou ruku, nabízíme mu i své srdce. A velkou část svého života k tomu. Možná si řeknete, že tohle je jen virtuální svět a je lepší mít ho reálný. Realný svět je mnohem lepší, známe lidi osobně a můžeme se jim dívat z očí do očí aniž bychom uhli. Kdybych byl ve vaší blízkosti, vyjádřil bych Vám svůj dík osobně, ale protože jsme každý s jiného města..rozházení po celé republice, je lepší to říct tady. Opravdu Vás mám rád a cenním si Vás, moc děkuji. Sám za sebe musím říct, že mám tu nejlepší paničku a vy to víte! Každý z nás to ví, že má tu nejlepší paničku a ta pro něj udělá cokoliv, jen pro jeho zdraví, štěstí a radost. A jestli takovou paničku někdo nemá, tak mu to od srdce přeji. Mějte se moc krásně a užívejte sluníčka, dokud svítí. Večer budeme s rodinkou zase grilovat, to se zase napapám. Pac a pusu, Váš Šmudla =)

5 května 2013, 16:21:29

Konečně neprší a tak si můžeme užívat krásné květnové dny, plné sluníčka. Od rána se s paničkou sluníme, uklízíme a je nám fajn. Konečně jsem po dvou rocích poznal od paničky přítele, je to moc fajn kluk. Dnešní počasí je nádherné. Není moc horko ani zima, akorát na mě. Konečně se mě leze ten kožíšek, který jsem měl na zimu. Už se mně padá, ale pomalu. Za necelé dva týdny přijede pan dokror, prevence musí být. Dá mi asi tři injekce, proti vzteklině a dalším cizopasníkům. Nejhorší na tom jaru snad je to, že vylézají blešky, klíštata! Ale panička mě před nimi chrání různými preparáty. Dnes mě čeká krásný večer u ohínku a grilování s rodinou! Panička mi dnes sice uvařila hovězí maso, ale prý mi ho nedá =D, protože budu mít klobásy. Tak se tu mějte krásně tak jako já! Málem bych Vám zapomněl poděkovat za medaile, které mi dělají radost. Moc děkujeme. Váš Šmudlík!!

30 dubna 2013, 17:07:00

Drazí kamarádi, to mi ani nebudete věřit, ale dnes na mě panička spozorovala první klíště letošního roku. Pořád jsem si říkal co mě to kouše na hlavě, ale nevidím si tam :-D Myslel jsem si že je to klíště, ale nevěřil jsem, že ho chytnu takhle brzo. Mám i obojek proti klíštatům, ale nic nezabírá. Asi mám dobrou krev.. Konečně se to venku krásně porbudilo a je teplo, které mám tak rád. Dnes jsem celý den ležel na sluníčku i s paničkou, něco mi četla. Pak mě vyčesala, ale úplně celého. Jéé to bylo dobře :-) Zítra nám začíná Máj, lásky čas. Nevím jak vy, ale já to vůbec neslavím a kdyby mi to panička neřekla, tak ani nevím. Já a ona máme mezi sebou ten nejkrásnější vztah a Máj u nás trvá celoročně! Mějte se rádi a kochejte se rozkvetajícími stromy a celou přírodou jako já! Mám Vás rád, váš Šmudla s paničkou :-)

20 dubna 2013, 11:51:05

Tento týden byl ve znamení sluníčka, kdy jsem se od rána slunil. Ke konci týdne se to začalo kazit, ale to vůbec nevadí. Já a panička jsme sehraná dvojka a počasí nás nezastaví. Spolu jsme se slunili, vyhrabávali zahradu, ořezávali stromky,váleli se v trávě, uklízeli v domě a byli spolu při první bouřce, prvním dešti. Ve čtvrtek mi panička namazala polštářky na nohou, protože po té zimě dostaly určitě zabrat. Taky jsem chytil nějakou chřipku, ale naštěstí jsem se jí už zbavil. Bylo mi hnusně, měl jsem horečku, kýchal jsem a bylo mi na umření. Byla to právě panička, která mě s toho dostala. Dodala mi potřebné vitamíny a na noc mě pořádně přikrývala, aby mi nenachládaly záda! Musím říct, že jsem nadmíru spokojen. Ted' mě čeká pout', která je u nás a na které jsem se byl už podívat. Skamarádil jsem se s pejskem, kterého mají kolotočáři, ale moc příjemný nebyl. Když je u nás pout' schází se celá rodila, což je několik desítek lidí. Moc rád je všechny uvidím, ale důležité pro mě je, co mi všechno zůstane za masíčko, to si zase pochutnám... Kamarádi, mám Vás moc rád a proto, vás prosím dávejte na sebe pozor a věřte, že to nejcennější už máte. Ano, je to zdraví tak si ho pořádně važte! Váš kamarád Šmudla s paničkou :-)

13 dubna 2013, 21:49:56

Dnešní den byl perfektní, od rána svítilo sluníčko a já se slunil. K večeru se začalo stmívat a foukat vítr, který později vyústil bouřku. První bouřku v tomto roce, a že byla docela silná. Panička ví, že se bouřky bojím, a tak se mnou seděla venku a držela mě za packu. Hned mi bylo líp. Když bouřka skončila přijel děda a donesl mi anglickou slaninu, takže jsem měl o večeři postaráno. Později jsme s paničkou hráli fotbal, váleli se a bylo nám krásně..

30 března 2013, 21:02:38

Dnešní den jsme si s paničkou náramně užili. Když jsem ráno vstával, panička hned přišla a vyvěsila mi přikrývky ven, aby vyvětraly a načerpaly do sebe čerstvý vzduch. Pak následovala procházka, kde jsem vždycky na volno a jdu si po svých jako panička. Po chvíli čekám na zavolání, abychom šli stejným směrem. Po krásné procházce jsem usedl k snídani, u které mi panička četla. Když jsem všechno snědl, sedla si panička na pohovku a já vedle ní. Po čase jsem si lehl a natáhl hlavu na nohy paničky. Celé dopoledne mě hladila a česala, povídali jsme si a blbli jsme, když v tom najednou se po domě ozvalo oběd. Panička odešla na oběd a já byl chvíli sám, odpočinul jsem si a šel jsem rozdávat kostičky na hafiky. Panička přišla po hodině a donesla mi talířek masa,(uvařené vepřové) které měla na oběd. Je tak hodná, že maso nejí a dává ho mě. Pak jsme šli spolu vynést odpadky a cestou zpátky jsme si dali závod, kde jsem samozřejmě vyhrál já. Večeře byla taky dokonalá. Těstoviny s kuřecím masem a k tomu jsem si dal sáček piškotů. No, musím uznat, že jsem si pochutnal a do syta naplnil bříško. Ted' mě čeká krásná noc v čistém pelíšku. Za chvíli mě panička přijde uložit a zazpívat na dobrou noc, bez štípání blešek! Tak krásné dny s paničkou prožíváme pořád, jak jsem již napsal: Lepší paničku jsem si přát nemohl, je mi vším a nadevšechno na světě ji miluji!

3 března 2013, 21:00:14

Konečně jsem si užil sluníčka, které na nás v posledních dnech vykouklo. Když bylo tak krásně, naplánovali jsme si s paničkou tři procházky, které byly opravdu nádherné. Ráno jsme se vydali směrem k lesu, kde celá louka byla perfektně zamrzlá a sluníčko na ni házelo své paprsky. Obloha byla nádherně modrá..šli jsme dohromady s paničkou výš a výš a celou cestu jsme si hráli. Já jsem si občas odskočil, vyčmuchat nějakou tu stopu. Poté jsme si poseděli na velkých kamenech a nabírali jsme do sebe teplo ze sluníčka, které nám tolik přálo. Po chvíli jsme se vydali domů na oběd. Panička mi přinesla polívku a kosti, které jsem hned snědl a poté jsem se opět nahříval na sluníčku. Odpoledne jsme si vyrazili k Háji, to je taky takový les, ale úplně na opačné straně. Tam jsme se měli také krásně, ale bylo tam více mokro a domů jsem přišel totálně špinavý. Vysprchoval jsem se a v tu ránu přijel děda, uvítal jsem ho a šel jsem si lehnout. Poté mi panička přinesla večeři, což byly těstoviny s hovězím masem! Po večeři jsme šli ještě na jednu menší procházku a když jsme se z ní vraceli, byl úžasný západ slunce!Byl jsem tak unavený, že mě panička ukládala o půl sedmé a do pěti minut jsem spal. A víte v kolik jsem vstával? V osm hodin, ale ráno! Takže jsem spal 13,5 hodiny. Musím říct, že mě to unavilo,... ale zažil jsem nádherný den a to se cenní! Prožili jsme spolu ale opravdu krásný den! Východ i západ slunce, což je vlastně ta největší romantika pod sluncem!

28 února 2013, 12:15:12

Myslím, že tahle zima byla krásná. Konečně bylo dost sněhu, také jsem se v něm mohl konečně vyválet s paničkou, skotačit a zahrabat několik kostiček. Jednou večer jsem tak ležel, a v dálce jsem viděl něco, co se neuvěřitelnou rychlostí blížilo našemu domu. Byla to srnka, která zabloudila uprostřed vesnice. Byla hodně plachá a tak skákala přes ploty sousedům. Paničce jí bylo líto, tak ji rychle běžela pustit, aby se jí něco nestalo. Poté srnka skočila na zahradu i nám, kde skákala do všech plotů až si zlomila nohu. Pořád jsem na ni štěkal, aby neumírala, ale pozdě... My zvířata, ale také lidé žijeme jen jednou, a je třeba si život užívat až do poslední kapky. Vnímat a užívat si každé minuty z našich drahocenných životů, protože nikdy nevíme kdy přijde ta poslední minuta.

4 ledna 2013, 15:40:41

Když mě panička večer ukládala k spánku, tak mi říkala něco ve smyslu, že si uděláme výlet. Zpočátku jsem ji moc nevěřil, protože výlety v tomto počasí jsou nemožné. Když jsem však ráno vstal bylo slunečno a říkal jsem si, že je den stvořený jak na výlet. Sotva jsem si stihl zahrabat kost, tak panička vyšla ven a řekla, že jdeme. Vzala si batoh a do něj mi dala deku, pití i jídlo. Počkali jsme až přijede autobus, když však přijel musela mi panička dát náhubek, protože bez toho by nás do autobusu nepustili. Zpočátku se mi to nelíbilo a chtěl jsem náhubek za každou cenu sundat, později jsem však pochopil, že až projdeme pokladnou tak náhubek mi panička sundá. A také tak bylo. Usadili jsme se na posledních sedadlech, kde jsme měli pochopitelně dost místa. Já jsem se rozvalil a nechal od paničky škrabkat na břiše. Poté panička šramotila v tašce a najednou jsem ucítil takovou vůni, v ten moment jsem si říkal, že mám tu nejlepší paničku na světě. A taky že mám! Sbalila mi na cestu dvě obří kosti s uzeného kolena, které já mám tak rád. Kosti jsem skřupal po 10 minutách a pak mi došlo, že jedeme. Začal jsem mít strach a byl jsem nervozní. Panička mě stále uklidňovala a říkala, že se nemám bát. Začal jsem být klidnější když v tom autobus najednou zastavil. Měl jsem obrovskou radost, že budeme vystupovat. Panička mě zavedla na krásné místo, na louku u Bečvy. Tam jsem se vyčural a šli jsme dál. Prošli jsme snad všechno, co jsme měli v plánu a nakonec jsme se zastavili na mostě, kde jsme nakrmili pár holubů. Najednou za námi přišla nějaká paní a začala mě vychvalovat, jak jsem krásný. Pořád vyzvídala po paničce co jsem za rasu. Po chvíli jsme se s paničkou odebrali na nádraží. Napil jsem se, panička mi dala náhubek a jelo se domů. Na cestě zpátky jsem byl prý hodnější. Seděl jsem, místy i ležel, ale nejvíc se mi líbilo, že celou cestu zpátky jsem seděl paničce na klíně a díval jsem se z okna ven. Když jsem měl vystupovat z autobusu, najednou se mi nechtělo. Došlo mi, že autobus je vlastně dobrá věc a doveze mě tam, kam chci. Výlet mě zmohl a všechno to, co jsem tam viděl bylo pro mě úplně nové. Když jsme došli domů dostal jsem oběd a šel jsem spát. Spal jsem asi dvě a půl hodiny, když v tom přišla panička a začala mě hladit. Musím sám za sebe říct, že se mi výlet moc líbil a panička je tak hodná, že mi výlet vůbec umožnila a ukázala tak krásné místo. To ona jela jen kvůli mě, aby mi udělala krásný den a aby mě potěšila! Což se jí povedlo. Dávala na mě v autobuse pořád pozor, že mě ani vyfotit nestihla, ale co? Nevadí.. Zážitek mám krásný a zůstane v mé paměti, ale především srdci napořád!

1 ledna 2013, 14:15:09

Pes nemá zapotřebí rychlá auta, velké domy nebo značkové oblečení. Mokrý klacek bohatě postačí. Psovi je jedno jestli jsme bohatí, chudí, chytří nebo hloupí, oškliví, hezcí. Dejte mu srdce a on vám dá své. O kolika lidech tohle můžeme říct? Kolik lidí dokáže abychom se cítili vzácní, ryzí a mimořádní? Kolik lidí dokáže abychom se cítili výjimeční? Trávím s ním spoustu krásných chvil plných smíchu,hrátek a šťastných okamžiků, které mě dále naplňují a dodávají energii do dalších dnů. Celý den na nás čeká a když přicházíme neuvěřitelně nás vítá. Je to překrásný pocit štěstí a radosti. Sním jsem našla to, co mi chybělo. Našla jsem nespoutanou energii, radosti i starosti, lásku, nejlepšího přítele, plno hrátek, smíchu, šťastných okamžiků. Především jsem našla obrovský smysl svého života. Díky za to, že tě mám. Jsi ten nejlepší pes!

7 července 2012, 15:01:59

Máme krásné, slunečné počasí a tak jsme se s paničkou rozhodli zajet si k večeru na nedaleký rybník. Jeli jsme autem,cesta se mi moc nelíbila,protože nerad cestuji. Jakmile jsme tam přijeli, panička okamžitě skočila do vody a já na ní zíral. Opatrně jsem vkročil tlapkami do vody a bylo to příjemné. Avšak nikdy v životě jsem neplaval, tak jsem si nebyl jistý jestli to zvládnu. Panička opatrně trhla za vodítko a já plaval. Měl jsem ohromnou radost až do té doby, než se panička vzdálila. Chtěl jsem doplavat za ní,ale potopil jsem se celým tělem. Myslel jsem, že to bude můj konec. Panička okamžitě zareagovala, že se topím a běžela mi na pomoc. Vytáhla mě na břeh a bylo líp. Malinko jsem kuckal, protože mi voda vlezla opravdu všude. Poté jsem se otřepal a šel jsem prozkoumat okolí. Na vodu jsem se už nechtěl ani podívat. Viděl jsem tam ovšem paničku, která si vody užívala, tak jsem šel na chvíli za ní. Po koupání jsem paničku počkal, nebot' se šla převlíknout. Utřela i mě a mohli jsme vyrazit směrem domů. Cesta zpátky autem už nebyla tak náročná, jako cesta tam. Měl jsem dost, byl jsem unavený. Ležel jsem paničce na klíně a hlavu jsem měl z okna. Přejemný vzduch si hrál s mými oušky. Díval jsem se do zrcátka na paničku a i ona na mě. Jakmile jsme dojeli domů, dostal jsem večeři (těstoviny se šunkou) jak má být. Pochutnal jsem si a šel jsem si lehnout. Večer ještě přišla panička, což jsem vůbec nečekal. Blížila se bouřka, tak mě chtěla uklidnit. Hrála si se mnou, hladila mě a dala mi snad tisíc pusinek. Dala mě do kotce, abych nezmokl, protože bouřka byla blíž a blíž. Docela jsem se bál. Byly velké blesky,ale naštěstí přišla panička a uložila mně ke spánku. Pěkně mě přikryla a dala pusinku. Já jsem jí zase na oplátku olízl.

9 března 2012, 20:56:19

Milí kamarádi, dneska jsem se poprvé porval. Byli jsme s paničkou na konci naší procházky, když v tom se naproti nám žene boxer s páníčkem. Vypadal neškodně,ale pán ho neudržel a pustil jej. Vrhl se na mě a smýkal mě za zuby.Boxer nechtěl a nechtěl pustit. Jeho pán příšerně nadával a svého psa několikrát uhodil vodítkem se slovy: Ku*va pust' ! Nepustil a nepustil. Panička měla srdce až v hrdle. Strašně se o mě bála a ještě bojí. Nakonec jsme se odtrhli. Honem jsem letěl domů a nevěděl co mám dělat. Byl jsem celý vylekaný. Po půl hodině se podařilo paničce mě uklidnit. Ale když štěkne pes, jsem celý vylekaný a bojím se. Panička mi kontrolovala zuby a mám všechny. Snad nejsem nějak zraněný. Ted'ka ležím a moc se nehýbu. Mám všeho dost. Snad zítra bude líp. Panička se o mě strašně bojí. Dokonce několik desítek minut brečela. Snad mi nic není. Kamarádi držte mi pacičky. Děkuji :)) Váš Šmudla

25 února 2012, 13:53:22

Byl dneska na dlouhé procházce. Po procházce jsem přišel malinko špinavý, protože je všude mokro.Ale jsem št'astný.Konečně u nás svítí sluníčko. Zatímco jsem se vyhříval,tak má panička mi umývala kotec.Mám ho trošku zaneřáděný. To ale jen proto,že je venku bahno. Taky jsem při tom slunění dostal velký hlad. Snědl jsem dva rohlíky a granulky. Taky mě panička vyčesala. Já se ale mám. Kamarádi,momentálně jsem zaneprázdněný.Vyhřívám se na sluníčku.Musím toho využít než sluníčko zaleze.Mějte se krásně.Asi tak jako já.Mám vás rád. Váš Šmudla :-)

28 července 2011, 22:09:18

Dneska konečně vylezlo sluníčko,ale pak se zase schovalo a začlo pršet..Ještě že semnou byla panička.Byli jsme na procházce a pak jak začlo pršet,tak jsem byl v kotci s paničkou.. hráli jsme fotbal.. byl jsem ve svém živlu.. pak jsem se krásně napapal.Měl jsem knedlik se špekem a dva rohlíky.. trošku granulek a pak.. pamlsek.. No jo pěkně jsem se napapal.. mám plné bříško :)) Ted' se jen těším na spánek :)) Tak krásnou noc kamarádi :)*

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bíba

Pohlaví
Datum narození

26. srpna 2006

Hmostnost

5kg

Krátce o mně

Ahoj jmenuji se Bíba. Bydlím v Loučce, vážím okolo 5 kilogramů. Jsem kočka venkovní a tak ráda lovím :-)

Co umím

Pojd sem.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule, mléko, šunka

Oblíbená hračka

Myši, ptáci .. ale živí :D

Co ještě zbožňuji

Když mě někdo nosí a drbe

Fotky

Základní informace

Jméno

Šmudla

Pohlaví
Datum narození

30. června 2009

Hmostnost

14 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Šmudla. Jsem kříženec bígla a labradora = beagador. Strašně rád si hraji a chodím na procházky. Jsem hodný a kamarádský. Mám rád sníh rád se v něm válím, ale taky miluji léto. Na počasí nezáleží, hlavně když jsme s paničkou spolu :-)

Co umím

Sedni,lehni,k noze,běž,pojd,počkej,hop,pusu,pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Těstoviny-Vajíčko,Špek,Knedlík,Klobása,Granule,Tvrdý rohlík..

Oblíbená hračka

Uzel,Míč,Tenisák,Freesbee

Co ještě zbožňuji

Když mě někdo češe, drbe a hraje si semnou.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Vendelín

Pohlaví
Datum narození

15. března 2014

Hmostnost

3kg

Krátce o mně

Jsem zakrslý králík a jmenuji se Vendelín. Předchozí majitelé mi říkali Jingels jako rolnička, ale Venda je daleko lepší. Jinak si tak nějak žiju a všichni mě opečovávají, což se mi líbí a jsem za to vděčný :-)

Co umím

hop

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Rohlík, mrkev, chleba, vločky a vitamíny

Oblíbená hračka

Rohlík

Co ještě zbožňuji

Když mě někdo drbe za ušima

Fotky

Základní informace

Jméno

Ashley

Plemeno

Ragdoll

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2014

Hmostnost

4,50kg

Krátce o mně

Panička si mě vzala když mě mí předešlí majitelé chtěli dát do útulku, protože se doma vyskytla alergie. Tady jsem moc spokojená a št\'astná. Ráda zlobím a budím páníčky i v noci, ale i tak jsou ke mě hodní. Můžu říct, že bych neměnila.

Co umím

Hop, pojd\' sem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule, kapsičky,tyčinky, maso

Oblíbená hračka

Plyšový tygřík, tkanička, vršek, koulodráha

Co ještě zbožňuji

Když si se mnou panička hraje, drbání za ouškem a na bříšku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Hoblinka

Pohlaví
Datum narození

5. prosince 2014

Hmostnost

Pár deka

Krátce o mně

Jsem morčátko jménem Hoblinka. Mám ráda své páničky, ale jsem taková divoká. Musím si zvykat a to víte mládí.. :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Seno, tvrdý rohlík, mrkev, jablko, rajče, banán..

Oblíbená hračka

Větvičky

Co ještě zbožňuji

Hlazení a drbání po celém tělě

Fotky

Přátelé (215)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?