Profilovka Sunivel

Sunivel

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 června 2013, 13:26:16

Haf světe, mám tři měsíce a jsem děsnej lump, paničce jsem sežral bačkory a ohlodávám svoji starší segru co to dá. Ale je to všechno moc fajn. Furt se někdo rozplývá, jak jsem malý roztomilý štěňátko a já ho za to pak rafnu do nohy, zvlášť když mě moc duchlí :)) jinak jsem teda mazel víc než segra, od paničky se nehnu na krok a nejraději se tulím na klíně (dokud se tam vlezu).

22 února 2013, 11:30:34

Můj milý deníčku. Paničku chytají roupy a chce mi pořídit kamaráda/kamarádku, protože ode mně štěňátka mít s velkou pravděpodobností nebude, což přežije :) stejně bude mít brzy štěňátka vlastní.. ehm.. děti :) A proč dalšího kamaráda? Protože máme zahradu a zviřátka a já, abych se přiznala, tak se zviřátek bojím. Celé dlouhé tři roky jsme strávili ve městě s pejsky a lidmi, umíme chodit po chodníku, čekat u obchodu a u přechodu, ale s ovečkama mi to prostě nejde, o koníkách ani nemluvim. Navíc bude fajn, když tu na hlídání domu a zvířátek budeme dva!

7 října 2012, 01:05:34

Můj milý deníčku, ještě jsme ti za mé tři roky nic nenapsali.Za docela důležité panička považuje, že se tak trochu bála psů a zodpovědnosti a zatím to za ty tři roky zvládáme na jedničku. Nehneme se od sebe na krok, krom návštěv doktora či vyšších kulturních akcí a když mě venčí páníček,jinak jsme pořád spolu. je to moc fajn. Mám bezva brášku, který mě chodí každý týden navštěvovat a honíme se spolu za klacíky nebo plaveme v rybníku.Život je prostě fajn :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Surja (Slunce)

Pohlaví
Datum narození

5. října 2009

Hmostnost

20kg

Krátce o mně

Jsem zatím maličká, ale už si zvykám na společnost a poslušnost.S paničkou chodim do práce, do čajovny, je to tam moc fajn :) spousta zajímavých věcí. Mám ráda všechny lidi okolo, protože mě hladí, mazlí se a mají mě rádi. Neskáču na ně, panička to totiž nemá ráda a zlobí se. S jinými pejsky se snáším dobře, pokud si chtějí hrát tak si hraju o stošest, ale pokud jsou na mě zlí, tak utíkám a kvičím, cením zoubky a bojím se.. Ale až vyrostu, tak to bude lepší :) Panička ze mě chce mít společnici na výlety a pro mazlení a různé aktivity (aby nelenošila) tak se snažím jí ukázat, že to spolu zvládneme a dělám ji svými pokroky velkou radost. *** Už nejsem maličká už jsem vyrostla a panička by mě nedala za nic na světě a já ji taky ne :) udělám, co ji na očích vidím. Snažím se kamarádit s koníkama, ovečkama a kočkama, pást neumím, ale třeba to ještě s paničkou doženeme.

Co umím

Ke mě, sedni, lehni, zůstaň, stop, jdeme,k noze, nabok, kutulu, čumáček, pacička,bříško,hop,kdojeto, sežerho :))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv, co mi dá panička (ale nejlepší jsou piškoty)

Oblíbená hračka

Míček, klacík, uzlík

Co ještě zbožňuji

Drbááááníííí, klacíkyklacíkyklacíky, mičekmičekmiček :)) a vodu v jakémkoli skupenství

Fotky

Základní informace

Jméno

Čandra (Měsíc)

Pohlaví
Datum narození

1. března 2013

Fotky

Přátelé (17)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?