Profilovka Táda Herold

Táda Herold

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
30 května 2010, 16:33:06

!!!AHOJKY KAMARÁDI!!! Tak dnes se nic moc zvláštního nedělo!!! Včerejšek byl príma,protože páník byl dlouho vzhůru,jelikož jeho rodiče někam odešli.A tak nám páník dal konečně pořádně napapat.Řeknu vám to byla dobrota:byla to konzerva(hovězí)s kousky uzeného masa.to jsme si pošmákli.Víte jak byly ty volby já bych také ráda volila,ale prý mi není osmnáct.Tssss!!! .A víte koho bych volila??? Volila bych stranu která by dávala zdarma konzervy:-D. A dnes ráno jsem vyskočila na páníkovu postel a chtěla jsem se uvelebit.On totiž má za dvoupatrovkou skvělé cestičky(tunýlky)a já tam chtěla jít a vlezla jsem tam!!!Ale co to!!!Nešlo to zpátky,jelikož si za mnou parkoval kamion.Páník se válel smíchy a nakonec jsem se dostala ven.!Hurá!!! ZDRAVÍ PÍTA.

28 dubna 2010, 20:29:28

!!!!!!!!!!AHOJKY KAMARÁDI!!!!!!!!!! TAK SEM DNES SLYŠELA ŽE ZÍTRA BUDE AŽ 25 STUPŇŮ.TO JE DOBŘE.JINAK DNES RÁNO MĚ PÁNÍKOVA SESTRA PUSTILA DO JEHO POKOJE.NIKDO TAM NEBYL.TO JE ZVLÁŠTNÍ PÁNÍK BY TAM MĚL BÝT!!!A TAK JSEM VYLEZLA S MALÝMI PROBLÉMY NAHORU(ON MÁ TOTIŽ DVOUPATROVKU)A LEHLA JSEM SI TAM. !!!!!!!!!!PÁNI TO BYL ALE ŠOK!!!!!!!!!! TA POSTEL SE NAJEDNOU ZAČALA VLNIT A KROUTIT JAKO KDYBY POD NÍ BYLO PLNO HADŮ!!!VZTÁVALO TO A ZASE ULEHALO.A NAJEDNOU........SE Z PODNÍ VYNOŘIL OCAS PODOBNÝ PÁNÍKOVÝ NOZE.A PAK TO ZAČALO RŮST....ZVLÁŠTNÍ NE? A NAJEDNOU SE DO POKOJE VŘÍTILA PÁNÍKOVA MAMKA A ZAČALA NA TU VĚC KŘIČET A BOUCHAT DO TOHO ABY TO VZTÁVALO A ŠLO DO ŠKOLY.a K MÉMU PŘEKVAPENÍ SE VYNOŘIL PÁNÍK.!A TAK O TOM CELÝ DEN PŘEMÝŠLÝM UŽ JSME S KOČKAMA MĚLI I PORADU.ALE ZÁHADA ZATÍM NENÍ VYŘEŠENA.HEZKÝ DEN PŘEJE PÍTA A PÁNÍK.:-D

18 dubna 2010, 13:10:13

!!!!!!!!!!AHOJKY KAMARÁDI!!!!!!!!!! DNES JE OBZVLÁŠŤ KRÁSNÝ DEN A TAK SEM SE HNED RÁNO ROZHODLA ŽE SE PŮJDU PROJÍT.A TAK JSEM ŠLA,MŇOUKALA SEM NA VŠECHNY ZNÁMÉ KOČKY A KOCOURY A UŽÍVALA JSEM SI TEPLA.POTOM SEM JAKO ŠLA ZBUDIT PÁNÍKA A ON MNE JEN ODSTRČIL ALE JÁ MU NEDALA POKOJ.POTOM SEM NA NĚJ VYLEZLA(ON MĚL ZVEDNUTÝ NOHY)NO NA TY NOHY A PŘIPADALA JSEM SI JAK NA AJFELOVĚ VĚŽI A TAK SEM HLASITĚ MŇOUKALA.......A PAK SE STALO NĚCO HROZNÉHO!!!!! AJFELOVA VĚŽ SE ZHROUTILA!!!!SNAŽILA SEM SE CHYTIT ALE NEVYŠLO TO.... A TAK SE DOMNÍVANÁ JFELOVA VĚŽ ZHROUTILA I SE MNOU!!!!!!!!! :-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-( A VČERA SLYŠELI STE O TOM JAK UMŘEL TEN PREZIDENT TAKY SEM TO VIDĚLA A DRŽELA MINUTU TICHA JE TO PROSTĚ SMUTNÁ UDÁLOST. :-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-(:-( :-( :-( :-( NO VRAŤME SE ZPĚT JINAK CELÝ DEN MÁM A BUDU MÍT URČITĚ SUPER A VÁM TO PŘEJU TAKY:-). HEZKÝ DEN PŘEJE PÍTA.

4 dubna 2010, 18:54:16

!!!AHOJKY KAMARÁDI!!! TAK DNES SE NEDĚLO NIC ZVLÁŠTNÍHO ALE MUSÍM VÁM MŇOUKNOUT ŽE PÁNÍK TOUTO DOBOU NECHODÍ NA POČÍTAČ PROTOŽE SE MNOU POD JEDNOU STŘECHOU BYDLÍ SALLYNKA VAŠE GOLDINKA TAK PAŇKA JE STÁLE NA COMPU A NE A NE TAM PÁNÍKA PUSTIT!!!!!!!!! VÍTE JÁ BYCH SE TAKÉ RÁDA DOSTALA DO TOP.100 ALE TOTO MI V TOM BRÁNÍ A TAK JSEM Z TOHO CELÉ DNY SMUTNÁ:-( MĚLI SME PORADU S KOČKAMA ALE ANI TO NEPOMOHLO. TAK VVĚŘÍM ŽE MNĚ TAM DOSTANETE......... DNES RÁNO SPAL PÁNÍK NĚJAK MOOOOOOOOOOOOOOOOC DLOUHO A TAK SEM VYLEZLA NA JEHO POSTEL ABYCH HO ZBUDILA..... !!!!!!!!!!NEUSPĚLA JSEM!!!!!!!!!! TAK SEM SI ZNAVENĚ LEHLA A SPALA JSEM S NÍM.:-) JINAK CELÝ DEN PĚKNÝ A JARNĚ VONÍCÍ NOJO UŽ SE TA TEPLÁ OBDOBÍ... PŘEJI HEZKÉ VELIKONOCE. PÍTA.

15 března 2010, 19:35:59

Ahojky kamarádi tak vám musím mňouknout že s tím sněhem už je to nebe trapný:-/protože ty vochechule co se pomalu snáší k zemi a pěkně studí když se ti dostanou do kožíšku......zkrátka už mě to nebaví.A taky mám za úkol vám říct že páník tak často už nechodí na IT.(internet) a proto nemyšičkuje ale občas tam skákne takže se nemusíte bát:-). Přeji krásný zbytek večera i následující dny také....a dejte si pozor na padající sníh ze střech!!!!!!!!!!:-)

5 března 2010, 18:08:58

Čauky mňauky kamarádi to nám to dnes zase chumelí už mě to přestává bavit...Dříve jsem z toho byla nadšená protože chytat vločky no není to veliká zábava?:))Teď z toho moc velikou legraci nemám už mě z toho studí tlapky:-0!!!jinak všchno dobré...Jo abych nezapoměla včera i dnes je to v naší rodině divný...Páník a všichni se asi úplně zbláznili!!!Včera přijeli domů s nějakým klíčem a na něm s podivným pajdulákem a všichni si ten klíč museli alespoň chvíli podržet!!! A my jsme se k tomu radši ani nepřiblížili protože by nás asi vyhodili ven:-0..... Dnes budeme mít poradu co se to včera dělo a v zítřejším deníčku vám to povíme tak se těšte a zítřejší deník si přečtěte:-)). hezký den přeje Píta a páník.:-)

27 února 2010, 13:20:11

Ahojky dnešní deník si přečtěte!!!Dnes to není nic o mě ale o tom že dnes u nás nepůjde internet a tak nemůžeme psát ani myšičkovat:( . Je nám to moc líto ale věříme že se na nás nebudete zlobit. !!!!!!ALE POZOR INTERNET NEODCHÁZÍ NAVŽDY TAKŽE ZÍTRA UŽ SE BUDE NORMÁLNĚ MYŠIČKOVAT,KOSTIČKOVAT A PSÁT!!!!!! Hezký den přeje Píta a páník:).

24 února 2010, 17:43:57

Čauky mňauky kamarádi dnešní deník je právě zde:Dnes ráno jsem se probudila velice časně a šla jsem ven.Potom jsem přišla domů a dostali jsme najíst(tentokrát byla konzervička kuřecí)a když jsme byli po jídle tak jsem si trochu schrupla.Potom byla kočičí porada povídali jsme si o Olympijádě a potom ještě o konzervách a o pamlscích ale z toho jsme na to všechno dostali velikou chuť a tak jsme poradu ukončili.:) A odpoledne přijel páník a do večera už budeme lenošit atd. Sallka má spolubydlící odjela k veterinářovi tak jí držím palce. Hezký den přeje Píta.

19 února 2010, 16:45:56

Čauky mňauky kamarádi tady je můj deníček:Dnes ráno jsem se probudila ale chtělo se mi ještě spát jenomže můj pelíšek na kterým jsem dnes spala už byl hodně uležený a tak jsem šla vyhnat páníčka z postele stejně už měl vstávat.A pak jsem si tam lebedila jenže pak jsem dostala OBROVSKÝ hlad a tak jsem se chystala vstávat:).Bert a Šivo(jejich foto ve fotoalbu)už tam byly a také už čekali na snídani.Po jídle jsme šli ven se trochu provětrat ale byla velká zima a tak jsme šli na půdu zavrtat se do sena:)).Odpoledne jsme byly doma a já jsem čekala na páníka a společně s psí kamarádkou Sallkou(její foto ve fotoalbu aneb. má také stránky na HAFÍCI.CZ)jsme ho vřele uvítali a pak jsme s kočkama měli poradu jak míváme a potom jsme už byli doma a lenošily jsme.Krásný den přeje Píta POZOR ZPRÁVA PRO GORDONKA!!!!!!!! Aojky tak já jsem se rozhodla že vás se Sallkou budu oddávat souhlasíš? Píta:).

17 února 2010, 14:49:01

Čauky mňauky kamarádi toto je můj deníček:Dnes jsem se probudila velice časně a utíkala jsem k páníčkovi do postele.Cestou jsem schodila nějaké věci u počítače to pak panina(naše mamka)nadávala ale měla jsem z toho štěstí protože pak otevřela dveře k páníčkovi a pustila mě tam.Ale to neměla dělat(alespoň pro páníčka)když jsem se totiž dostala do jeho pokoje běžela jsem hned k bicím(můj páník totiž dělá bubeníka v kapele Drůbež)a když se do toho dají u nás doma tak je to lepší než v rádiu(alespoň pro mě ano)ale vraťme se k věci. Prostě jsem do něj jen malilinko strčila... BUCH!!!!!A buben byl na zemi!Páníček celý rozbrunátnělý vzteky si mě měřil zamračeným pohledem.Ajaj,řekla jsem si.To nevypadá dobře! A tak na mě chvíli ječel a pak mě chtěl vyhodit ale vedle mě taky nechtěli a tak mi dal od mé kamarádky Sallky(její foto na stránce) dobrůtku aby mě uklidnil a povedlo se.Jinak den proběhl příjemně..... COŽE!!!VEČER MÁ PŘIJET VETERINÁŘ RYCHLE SI NAJÍT NĚJAKOU SKRÝŠ..... Počkat to chce poradu rozhodl Chvost(Bert)........... Pokračování večer nebo zítra v deníčku tak nám držte palce:) hezký den přeje Píta:))

16 února 2010, 12:59:53

Čauky mňauky kočičky a pejsci tady je dnešní deníček:Když jsem se probudila tak jsem hned dostala veliký hlad:)a hnedle jsem začala hledat něco k jídlu.Dříve než jsem se probudila tak páník odjel k doktorce a pak se k mému překvapení vrátil (mezi tím jsem samozdřejmě dostala i s Šivem a s Bertem najíst.Konzervička byla stejná jako včera hovězí ale mě to nevadilo.)Po jídle jsme dali hlavy dohromady a řešili jsme jednu velkou záhadu.Včera i předevčírem jsme dostali jeden pendreček za den,dumali jsme kam se mohl podít ten třetí a pak Šivo vydumal že ho dnes ještě asi dostaneme,sami jsme ho na tom okně viděli tak se necháme překvapit.:) hezký den přeje Píta a paníček:).

15 února 2010, 20:05:49

ahoj všechny kočičky a pejsci tady je můj deníček:Dnes ráno jsem se probudila a šla jsem na čerstvý vzduch abych si trochu provětrala plíce.Pak jsem šla domů najíst se dobroučké konzervičky byla výtečná (hovězí):).Potom jsem si trochu schrupla a když jsem se probudila vzpomínala jsem na včerejší valentýn a na ten PENDREČEK tak se mi zase začali sbíhat sliny.Potom přijel páníček ze školy a já se Sallkou jsme ho vřele uvítali a potom jsem se dověděla asi nejlepší zprávu na světě večer jsme s kočkama (jejich foto je na stránce a ve fotogalerii)měli dostat další PENDREČEK mně se zdálo že toho včera bylo málo ale nevím to jistě. Krásný den přeje Píta a páník:).

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kleopatra

Pohlaví
Datum narození

14. února 2005

Hmostnost

asi 5 kg

Krátce o mně

Je to číča,kterou jsem dostal,za operaci,našla si mně sama,byla bezdomovkyně.Je to nejlepší číča na světě:)))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzervička

Oblíbená hračka

rybky v akvárku

Co ještě zbožňuji

svého páníčka,rodinu,Šiva,Berta,Sallku

Fotky

Přátelé (14)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?