Profilovka Frederiček

Frederiček

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
31 ledna 2011, 16:20:25

O víkendu jsem pěkně vylekal paničku...když vyšla ven,tak se zhrozila,protože na schodech u dveří byly moje krvavé stopy....hned mě šla prohlídnout,ale nic neviděla,pak mě prohlídl páneček a taky nic nenašel. Nakonec zjistili,že jsem v tom mrazu hrabal do ledu (podle krvavých stop) a natrhl si na pacince polštářek,ale jenom trošku,ani to nebylo poznat....ovšem krve z toho bylo požehnaně! Teď už ale vím,že i led může být pěkně ostrý :-(

23 prosince 2010, 19:17:03

Ahoj,všichni...tak už je to za dveřmi. Naši kluci se nemohou dočkat zítřka a já také ne...bude nadílka :-) Přejeme všem,aby jste ten zítřejší krásný den zvládli v klidu a pohodičce,s lidmi,které máte rádi a aby všechno vyšlo podle vašich představ!!! Šťastné a veselé......!!!!

16 listopadu 2010, 19:18:48

Hafoj všem přátelům!!! Kdyby jste viděli, co se u nás děje...počasí nám přeje - zatím,tak se betonuje a maká o sto šest, panička stojí celé dny u sporáku a vaří,peče ,smaží, aby nám pracanti neumřeli hlady...ovšem pak nějak nemá čas na hafíky a je večer ráda,když sebou práskne do postele. Zítra je volno,tak mám místo běžné vycházka slíbený les,tak se moc těším! paaa a dobrou noc!!!!

9 listopadu 2010, 14:41:47

Dnes je u nás krásné počasí, ustal protivný vítr a přestalo pršet...no a navíc nám vysvitlo i sluníčko! Tak se radujeme a já si běhám od rána na zahradě, našel jsem si i místo na sluníčku,kde se rád vyhřívám,teplo - to já totiž miluju :-)Odpoledne půjdu na procházku, tak krásný den, Váš Fredriček

7 listopadu 2010, 09:58:33

Tak se včera začalo se stavbou nového plotu, naštěstí se ještě nemusí strhnout ten starý a tak mám zatím volný pohyb po zahrádce :-). makali jsme až do večera a já jsem asistoval, dostal jsem od paničky za odměnu kostičku a pár pamlsků. Jestli ta práce bude takhle pokračovat,budu naprosto spokojený! Krásnou neděli!

6 listopadu 2010, 09:29:57

Panička se dnes narychlovku dostala k PC,tak Vám ses alespoň ve zkratce něco písne....včera u nás bylo nádherně teploučko a tak jsme toho využili a večer si asi naposledy v tomto roce opekli buřtíky...to jsem si pošmákl!!! Jinak budeme stavět nový plot,tak asi budou trochu bojovější podmínky,protože si nebudu moct sám lítat po zahrádce,ale budu se muset venčit, brzy se zase ozvu a napíšu,co je nového! zatím všem krásný víkend,papapa

20 října 2010, 21:03:00

Dnes ráno jsme s napětím vykoukli z okna v naději,že bude nasněženo,jak slibovala předpověď...ale nic :-( ...abych to uvedl na pravou míru,tak se těšily pouze děti,protože mají sníh rádi a já, protože se vždycky zavrtám někde v teple do pelíšku a naordinuji si zimní spánek :-) Dokonce u nás bylo tepleji,než celý předchozí týden,takže ta zima k nám asi dorazí zítra. Přejeme krásný večer!!!

14 října 2010, 19:55:00

Skoro celý dnešní den jsem prospal...bylo dlouho mrazivo a tak jsem se zavrtal do pelíšku :-) Vystrnadil mě až malý páník, který se se mnou rád mazlí a nekompromisně mě donutil venku aportovat a přetahovat se o míček. Panička ze mě šílí,co budu dělat v zimě,když už teď jsem takhle lenivý :o)

7 října 2010, 11:20:16

Po dlouhé době jsme opět na Hafíkách a chtli bychom poděkovat všem kamarádům,kteří na nás myslí a posílají vzkazíky za trpělivost,než jim odepíšeme. Jinak je u nás nové pouze to,že se přes noc ochladilo a tak jsem si vyškemral nocování v domě,abych venku neumrzl :-) Krásný podzim!!!! Papa

9 září 2010, 17:43:32

Ahoj,kamarádi! Po dlouhé době,ale přece se panička dostala na PC a tak se Vám bude snažit pomalu odpovídat na vaše milé vzkazíky :-) . Minulý týden jsem byl v ZOO a koukal přes sklo z očí do očí tygrovi a vůbec jsem se nebál!!! Zato u výběhu vlků mě čekalo nemilé překvapení...jeden z nic se se mnou chtěl prát,ale já jsem zachoval dekórum a vůbec si ho nevšímal :-) Pak mě páníci pochválili a já byl moc pyšný !

31 srpna 2010, 19:18:45

Prší,prší,jen se leje! My tady máme ale psí počasí :-)takhle jsme si teda závěr prázdnin nepředstavovali :-( no co naděláme,možná bude i babí léto. Zatím se u nás všichni vzpamatovávají po dovolených a chystají se na zítřek. Tímto všechny hafíky,miciny a koníky moc pozdravujeme a omlouváme se za prodlevy v odpovědích na vaše vzkazy!!!

11 srpna 2010, 10:21:30

Včera jsem měl hody...panička koupila asi kilo exkluzivních klobásek, potřebovala do mě totiž nasoukat odčervovací tabletky. Kdysi jmi to dávala v kolečku salámu,ale na to jsem přišel,tak teď přišla s novinkou :-) Nenápadně ty tablety ukryla do klobás a já je zhltnul jako malinu,ani jsem nepoznal,že tam bylo něco navíc :-)) Může koupit další,moc mi to chutnalo!

5 srpna 2010, 10:14:38

Tak už se náš život pomalu dostává do starých zajetých kolejí...včera jsme s paničkou a klukama sekali trávu. Už jsem i u toho sekání hodný, dříve jsem na sekačku štěkal,ale to jsem byl ještě mrňavé štěně,teď už vím,že je to jen protivný stroj a tak si ho nevšímám :-) Kluci mi házeli balónek a aport,naučili se to a mají se mnou nekonečnou trpělivost,což se mi opravdu zamlouvá. Dneska zatím svítí sluníčko,tak asi opět vyrazíme ven :-) Zdravíme všechny...krásný den,papa

15 července 2010, 09:28:02

Ahoj,kamarádi! Máme se skvěle...užíváme si letního počasí se vším všudy..,koupaliště,bazén,grilování,procházky,lenošení,ale taky občas práce na zahrádce.Moc Vás všechny pozdravujeme. Možná mi páníčci našli nevěstu,zatím je to teprve v domlouvací fázi,tak se uvidí,ale nebojte,budeme Vás včas informovat.

11 července 2010, 09:29:26

Hafoj,kamarádi máme u nás vedro jako hrom,ale vy určitě také....páníčci jsou včne na koupališti nebo u bazénu a já dostávám pravidelně studenou sprchu..jsem totiž neplavec a nemám rád vodu,tak mě vždycky aspoň takhle osvěží.Nemám to vůbec rád,ale panička mi potom za odměnu dá nějaký ten pamlsek. Přejeme všem krásnou neděli!!!

7 července 2010, 11:42:25

Po delší odmlce jsme se opět dostali k psaní deníčku... bude to sice rychlovka,ale alepoň něco. Včera a předevčírem se nám ochladilo,takže jsme se nekoupali,ale měli jsme rodinnou sešlost a jiné milé povinnosti. Děkujeme všem za krásné vzkazy a přejeme krásné sluníčkové dny! Fredy a panička!

25 června 2010, 09:05:11

Dobré ráno,kamarádi! Tak se mi to začíná líbit...od té doby,co páníček ujel,tak si mě všichni rozmazlují pamlskama,panička mi podsrojuje a dokonce i paničky rodiče mi nosí uzené uši,uzené nožky a tak, takže ani nemám čas tesknit! Posíláme Vám všem obrovskou pusinku,moc a moc pozdravů a přejeme,aby se Vám vydařil víkend podle vašich představ!!! Papa

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Frederic Cacobes

Plemeno

Cane Corso

Pohlaví
Datum narození

30. prosince 2004

Hmostnost

55 kg

Krátce o mně

Jsem mazel vychováváný v rodině se dvěma malými dětmi,výběh mám na zahradě. Hledám fenečku cc - klidně i bez PP.

Co umím

základní poslušnost

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno kromě banánů

Oblíbená hračka

..většinu sežeru,takže pouze bytelné kousky :-)

Co ještě zbožňuji

svoji rodinku, jídlo

Fotky

Více fotek

Přátelé (83)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?