Profilovka Věrka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 dubna 2016, 22:39:45

Ahoj hafíci :-) Dneska údajně mělo pršet, ale protože mraky nikde, tak jsme byli s páničkou na dlouhé procházce. Vzala mě na místa, kam chodila s Akinkem. Řeknu vám, bylo to dost do kopce, ale z louky byl krásně vidět Balaton. Potkali jsme tři pejsky za plotem a vůbec jsme na sebe neštěkali a tak jsme se mohli očmuchat a spřátelit. Byli to asi kámoši, protože i oni byli úplně v klidu, i když byli o dost větší než já. A tak jsme obešli celý Cvilínský kopec a dokonce jsme vyplašili sovu. Panička říká, že tak blízko ještě sovu neviděla, byla nádherná. Po dvou hodinách jsme došli na zahrádku 8-) A po dalších dvou hodinách domů a pak teprve začalo pršet :D Takže děkujem počasí, že nám tak přeje, bylo to fajn 8-) Mějte se báječně :-)

6 dubna 2016, 19:09:53

Ahooooj milovníci pejsků a kočiček a všeho živého :-) Moc děkujeme za kostičky, vracíme, jak jen to jde :-) Jak se máte? My byli včera i předevčírem s paničkou na zahrádce. Tam jsme si nejen pohráli, vyzkoušeli chození u nohy, sedni a čekej, ale taky jsme si parádně odpočinuli 8-) I když teda doma je doma a dneska vyloženě jen lenošíme :-D Panička pořád přemýšlí, jak mě přinutit přinést míček nebo klacek :-D pro mě je to možná větší zábava než pro ni :D Jo a dávejte si pozor!! Už jsem měl jednoho klíšťáka přisátého a asi šest jich po mě lezlo po procházce lesem. Co nevidět půjdeme koupit něco proti parazitům. Zjišťujeme, co je nejlepší, tak se třeba podělte o své zkušenosti. Mějte se a užívejte pěkného počasí. Pac a haf :-)

26 března 2016, 22:44:41

Všechny vás moc pěkně zdravím :-) HAF :-) Dneska jsme s paničkou dvakrát zmokli. Fakt se nám to moc nelíbilo. Mám krátké nožičky a tak jsem pak měl moc špinavé bříško i packy. Ale odpoledne už nepršelo a šli jsme řádit na zahrádku 8-) Zítra se prý posunuje čas. Půjdu teda o hodinu dřív ven? Nebo později? To je jedno :-DD Stejně se mnou panička půjde, až já budu chtít :D Veselé a šťastné a spokojené VeLiKoNoCe!!! ;-)

25 března 2016, 22:00:47

Ahoj všichni ;-D Tak jsme dneska konečně šli na tu zahrádku. Sice nám po cestě začalo poprškávat, ale ani mě ani paničku to neodradilo a na zahrádku jsme došli 8-) Doma jsem byl trochu smutný, protože mí malí kamarádi odjeli někam na chatu a tak jsme zůstali s paničkou samy. Ale zahrádkový lék zabral. Pořádně jsme se vyblbli a taky mě panička zkoušela, jestli přiběhnu na povel. A víte co? Jsem prostě šikovný :D Poslechl jsem vždycky a poprvé jsem pochopil k čemu je míček. Přinést ho sice ještě neumím, ale konečně jsem se za ním rozběhl a přinesl ho tam, kam se mi chtělo :D Panička mi na zahrádku vzala dokonce moji oblíbenou hračku - ponožku :D To byla paráda, nejen, že jsme se o ni přetahovali, ale taky jsem se radostí na ní pořádně vyválel :D A vůbec válel jsem se radostí skoro po celé zahradě :D Taky jsme chvíli jen tak seděli. Pane jo, to by jste nevěřili, kolik různých zvuků se na zahrádce ozývá. Bylo to super a doufám, že zítra půjdeme zase :) Však si to taky zasloužím. Byl jsem u veterináře na kontrole, líbil se mu můj sestřih :D dostal jsem včeličku a měl jsem strach, že mě vezou zase někam pryč. Ale ne, je to žůžo, přijeli jsme zase zpátky DOMŮ ;-)

13 března 2016, 14:01:05

Milý deníčku a všichni pejskaři a kočičkáři :D Jsem z útulku, nevím, kdy jsem se narodil, ani odkud pocházím, ani jaká plemena se ve mně skrývají. Jsem prostě voříšek ;-) Jednoho dne mě jedna hodná paní našla a začali o mě pečovat. Dostal jsem jméno Šmudlík. Museli mě ostříhat, protože jsem měl v chlupech zamotané peří a kuřince, tak asi jsem žil se slepičkami. Jsem dlouhosrstý, ale teď je ze mě fešák, jsem ostříhaný na lvíčka, kolem krku mám hřívu a svůj krásný ocásek si pyšně nosím nahoře. Říkají, že mám něco mezi 2.a 3. rokem. Jednoho dne jsem jel na zkoušku k jedné paničce, přivítala mě s takovou radostí, že jsem málem nepřestal skákat a vrtět ocáskem. A tak bylo rozhodnuto, zůstávám tady ;-) Je tu velká panička a tři malí páníčci. Všichni mě pořád hladí a češou. Dostal jsem nové popruhy, obojek, dvě vodítka, mističky i pelíšek, ale stejně spím s paničkou v její posteli a taky pro mě mají pořád nějakou dobrůtku. A hlavně jsem dostal nové jméno, jsem teď Danny, ale většinou mi říkají Danečku. Na své nové jméno už slyším po čtrnácti dnech i venku, panička říká, že jsem moc šikovný, umím si říct o venčení, trénuji ke mně a sedni a taky chození u nohy, když já tak rád všechno pročmuchávám a taky bych se chtěl kamarádit se všemi pejsky a prohánět všechny kočičky. Nejčastěji chodíme na procházky k Balatonu, ten se teď napouští, tak je fajn vidět, jak postupně voda přibývá a taky se tam učím trpělivosti, abych věděl, že i venku můžu být občas na jednom místě. Panička říká, že jeden pejsek jí odešel a byla moc smutná, a tak si pořídila mě. Je to super, protože úplně nejvíc miluji, když řekne "Hop" a já jí můžu skočit na klín a válet se po ní a nechat se drbat, je to prostě žůžo :-) Moc si přeji, ať už je venku hezky, pak prý půjdeme na nějakou zahrádku, už se těším, až to tam všechno pročmuchám ;-) tak pac a haf, mějte se a smějte se :-)

12 března 2016, 19:57:35

Ahoj, jsem Aki, teď už se sice na vás a na svoji paničku a na svoje lidské kamarády dívám z psího nebíčka, ale mnoho jsme toho spolu zažili. A tak se s vámi chci o nějaké zážitky podělit. Začnu tím, jak jsem se dostal ke své paničce ;-) Moje panička vždycky snila o tom mít Sibiřského Huskyho, vždycky říkala, že je to nejkrásnější plemeno na světě a tak, když se blížily její třicátiny, rozhodla se pořídit si ten nejlepší dáreček na světě. Pořídit si mě :-) Měl jsem asi dva měsíce, když si pro mě jela asi 300km jen, aby mě měla. Byl jsem poslední z mých sourozenců. Cestu jsem zvládl na výbornou a po té se začal rozkoukávat, chvíli mi bylo smutno po mé mamince, ale nevyl jsem jako mí bráškové a sestřičky a nemusela tak panička volat mému původnímu majiteli, co se mnou. Cítil jsem se asi dobře a spokojeně ve své nové lidské smečce. Moje panička má malé tři páníčky a brzy jsem pochopil, že budeme všichni kamarádi, pořád mě někdo hladil, drbal za uchem, česal mě a dával piškotky, ty jsem si velmi oblíbil :-) A pak mi dali jméno. Dlouho se rozmýšleli, jak mi budou říkat, prošli i psí kalendáře, abych měl to nejhezčí jméno na světě. A tak se ze mě stal Aki - Akinek. Někdy, když mě panička česala, to vypadalo, jako by si chtěla vytvořit ještě jednoho pejska :-DD No chlupy byly pořád a často a všude :D Panička mi vždycky při česání říkala, že mám alergii na vlastní chlupy, protože, jakmile mě začala česat, začal jsem kýchat :D Zamiloval jsem se do dlouhých procházek, do blbnutí, ale i do kočiček, které jsem při každé příležitosti prohnal :D Myslím, že mi to šlo dost dobře, i když většinou toho využily, že neumím lézt po stromech :-) Dokonce jsem jednou prohnal zajíce, ale o tom zase až příště :-) Tak pac a pusu, mějte se a smějte se :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Danny

Pohlaví

Krátce o mně

Všichni se ptají, jestli jsem ještě štěně, ale už nejsem. Jsem dospělý dva až tři roky starý pejsek :-)

Co umím

učím se :-) ale už umím: ke mně, sedni, popros, čekej

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

minipiškotky,pamlsky,maso,granule

Oblíbená hračka

ponožka

Co ještě zbožňuji

když mě někdo drbe a hladí a češe

Fotky

Základní informace

Jméno

Aki

Pohlaví
Datum narození

2. října 2009

Datum úmrtí

22. května 2015

Hmostnost

25kg

Krátce o mně

Když jsem byl malinký, byl jsem jako plyšová hračka :)

Co umím

sedni, dej pac, přines, hop

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty, maso,granule, mrkev, brokolice

Oblíbená hračka

pískací, aportovací, tahací

Co ještě zbožňuji

dobrý odpočinek

Fotky

Přátelé (13)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?