Profilovka meridor

meridor

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
28 října 2012, 02:05:32

Všimli jste si toho pelíšku, co Fergie dostala do začátku? Ta růžová korunka? Ano? Tak ta je teď moje. :) Nejprv o ni nestála ani jedna z nás, tak ji panička schovala. Nedávno ji zase vytáhla a mně se "nový" pelíšek zalíbil. Na Fergie je stejně moc malý a já se do něj vejdu akorát.

25 dubna 2012, 22:30:20

Ráda bych byla tygří lady, ale holt jsem Hello Kitty... panička mě povzbuzuje, abych se u misky nenechala vyhnat Sísou, ale hned jak z nás spustí oči, radši se klidím, Sísa někdy hučí, kdoví proč si přivlastňuje obě misky a já se s ní přece nebudu prát... však žrádla je dost a kdo si počká, ten se dočká.

15 května 2011, 11:38:07

Co to kotě předvádí, je opravdu tristní. Celou věčnost se chystá a sbírá to svoje tlusté břicho, než přeskočí 30 cm a její pokusy o lovení mašličky jsou k popukání. Takhle by si neudržela ani polomrtvou myš. Dále je naprosto nesamostatná, od paničky se nevzdálí dál než na 3 metry a jak je chviličku sama, už kňourá. Dá se tomu ještě říkat kočka? No měla jsem pravdu, je to polštář na nožičkách... kde je kočičí čest?

15 května 2011, 11:30:08

Sísa mnou opovrhuje, protože neumím skákat. Vyleze si na skříň a dívá se na mě shora. Ale já jsem přece spíš pozemní kočka... můj nejdelší skok (nebo spíš pád) byl asi metr z vršku šplhadla na sušák na prádlo, kde mi nožičky propadly mezi dráty, tak jsem se rozplácla. Páníčkové se tomu smějí ještě teď... ach jo.

16 března 2011, 02:17:17

V neděli jsem se poměla. Páníček udělal steaky a pak naštěstí odešel od svého talíře. V mžiku byl steak můj a páníček ho už pak nechtěl. Sice trošku vyváděl, ale to on jen tak. Půlku dali tomu svému mazánkovi, zcela nezaslouženě, ulovila jsem si to přece já. No ale taky bylo pak spousta zbytků z kuřete a to naštěstí Fergie všechno nechala mně.

7 března 2011, 16:53:47

Pravda, že nuda tady už není. Kotě leze, pobíhá, vrní, jen co se na něj sáhne, no prostě si získalo páníčky (hlavně paničku) okamžitě. Já většinou sedím a pozoruju ho, občas na něj dorážím nebo ono na mě, a pečlivě sleduju, jestli zůstala jeho miska nechráněná - dostává mnohem lepší žrádlo než já, prý proto, že je to kotě, ale já to neuznávám, proč by kotě mělo dostávat lepší, šéf jsem tady pořád já. Fergie mi olízala zadeček, takže je to jasné. A navíc, Fergii zase velmi zajímá moje žrádlo! Jenže panička tu misku pečlivě chrání... jen občas mi dovolí trošku ujíst, abych nebyla smutná. Vedle Fergie konečně vyniknou moje kvality. Měli radost, že jsem k ní byla hned kamarádská. A vedle té chlupaté batolící se kuličky vypadám veliká a elegantní. Až prý Fergie půjde na výstavu, možná půjdu taky. Jen kdybych neměla na zádech ten hloupý flíček. Určitě bych vyhrála první cenu mezi domácími kočkami. Jsem přece nejkrásnější.

24 února 2011, 13:15:52

Včera přivezli to nové koťátko. Nechali nás oddělené asi hodinu, kotě si zatím přisvojilo můj obývák. Trochu zrada... ale je moc pěkné a já jsem na něj strašně zvědavá! Konečně to vypadá na konec s nudou. Jenže kotě na mě zatím syčí a hučí, tak já na něj taky, aby si nemyslelo. Ale ono se orazí, včera už mě nechalo přijít blíž a očichat si ho. Teď zase sedí za skříní, v mém oblíbeném úkrytu.

16 ledna 2011, 20:49:56

Hmm.. tak panička přece jen změnila názor (škrábance se zahojily a určitě zapůsobil i můj neodolatelný pohled a hlásek - já to věděla ^^), je jí mně líto, že musím být pořád sama, tak se mi chystají pořídit kámošku. Ale ne prý už takového divocha, ale polštář na nožičkách - ragdolla. Moc se na něj těší. No a já jsem zvědavá. Za měsíc ho přivezou.

2 prosince 2010, 18:29:40

Jsem doma hodně sama, protože páníčci chodí do práce. Už přemýšleli, jak by to vypadalo s druhou kočkou. Páníček by byl nadšen, panička je toho názoru, že jen přes její mrtvolu. Asi na ni nedělám dobrý dojem. (Já! JÁ!) Prý jsem dareba a nenechám se chytit a když si se mnou teda chce hrát, tak jen sedím a koukám. Jo a taky hra na kousanou ji nebaví.. nevím proč, je přece tak pěkná.. :) to páníček mě klidně nechá viset na ruce zakousnutou. Však taky u něj hajám raději. Ale ani on nemá pochopení pro kousanou ve 4 ráno a dává mě na chodbu do mého pelíšku. Lidé jsou divní.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sísa (Sissi de Meridor)

Pohlaví
Datum narození

2. srpna 2009

Hmostnost

1,95 kg a asi už víc nevyrostu

Krátce o mně

Jsem hnědá mourovatá kočička, kříženec mourovaté domácí kočky (maminka) a Egyptské Mau (tatínek), docela drobná, mazlivá a velice ostrá, mám zelená očička, velké uši a dlouhé nohy. Jsem fakt "kočka", jen mám na zádech vytržený malý chomáček srsti , kožíšek mi tam dorostl světlejší a delší než okolní proužky - proto říkají, že si mě aspoň poznají, a když jsou na mě naštvaní, říkají mi plešoune.

Co umím

nene!, zůstaň, fuj a slyším na svoje jméno - nepřiběhnu, ale aspoň se otočím, pokud ovšem volání nedoprovází zvuk pokládaného talíře a příboru, to pak poslouchám na slovo; hop (na žrádlo). Jako správná Egypťanka hlídám páníčkův klidný spánek, ležím mu za hlavou a předu.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Fergiino jídlo a kradené maso

Oblíbená hračka

mašličky, válečky, tužky, nohy, prasátko na zdi, pletená vlněná šňůrka

Co ještě zbožňuji

mazlení, svou prolízačku, postel, žrádlo, osísávání páníčků, dosísávání zbytků z talířků, hru kousaná, odpočívání, pac do pusy, když páníček spí, lovení Fergie a závody s Mařenkou

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Fergie (Fergie d'Aeibiscat)

Plemeno

Ragdoll

Pohlaví
Datum narození

21. listopadu 2010

Hmostnost

stále víc a bříško mám jako džbán (ke 4 kg)

Krátce o mně

Jsem radgollí sealová bikolor holka a mám krásně tmavé modré oči. Jsem hravá a zvědavá, ale mám strach z neznámých věcí a lidí (a koček). Svoje vlastní miluju.

Co umím

slyším na jméno; ne, pojď, hodná

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule, kapsičky, \"dělnické\" žrádlo... no skoro všechno, taky podle toho vypadám.

Oblíbená hračka

mávátko s lametami, pletená šňůrka nebo mašlička na tyčce

Co ještě zbožňuji

běhání za šňůrkou kolem překážky, ležení před monitorem, mazlení, spaní na svých oblíbených místech, jídlo a samozřejmě paničku, chodím za ní

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mařenka (Maria Antonia de Meridor)

Pohlaví

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vaničky Winston

Fotky

Přátelé (6)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?