Profilovka Šárka a mamka Lenka

Šárka a mamka Lenka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
13 července 2012, 15:29:47

Tak v sobotu jsme se vrátili z dovolené v Německu. Byli jsme tam na houseboatu. Mě i mým páníčkům se plavba velice líbila. Jen mě trochu zlobilo vystupování z lodi na úzká mola. Taky by mohli brát ohledy na psy. Na druhou stranu jsem se zase mohl každý den koupat a prohánět německé kachny. :)

31 prosince 2011, 13:21:34

Tak dneska pojedeme ke známejm mích páníčků! Těším se, protože mají obrovitánskou zahradu po které se skvěle běhá. Ale nejsou nadšení, když tam bobkuju. Nechápu proč. Jediné na co se dnes netěším jsou ohněstroje. Z těch ran mě vždycky bolí uši. Přeji všem pejskům a jejich páníčkům krásný silvest!

6 září 2011, 18:02:15

Tak malá panička už zase chodí do školy, což je škoda, protože teť se mnou na procházky bude chodit zase jenom páníček. Ale teť je to doma legrace, protozě k nám přijelo mimi ( páníčkova vnučka). Nevím proč, ale malé Lili připadám hrozně srandovní. Bohužel jsem slyšel špatnou správu o tom, že mě chtějí páníček a malá panička VYPOUPAT!!! Fajn, ale ať si nemyslí, že oni zůstanou suchý. Papa kamarádi Lojza.

2 dubna 2010, 13:54:05

No sláva!!!!! Nejdříve chci všem gratulantům mooooc poděkovat za přáníčka a dárečky k narozeninám. To jsem opravdu nečekal. DÍKY. Panička postupně vyřídí moji poštu a pošle poděkování osobně. Už jsem ani nedoufal, že se sem za vámi dostanu. Panička sice pořád seděla u PC, ale ťukala na monitor nějaká čísla, nadávala u toho a když jsem po ních chtěl, aby nakoukla na Hafíky.cz, řekla, ať se kouknu sám a napíši si deníček taky sám. ALE - už jste někdy zkoušeli psát na klávesnici? Já opravdu nechápu, proč lidi dělají ty ťuflíky tak malé... Prostě - nezvládl jsem to a musel jsem čekat, až bude s paničkou zase kloudná řeč. Malá panička pořád někde lítá a na ruku si pořídila dlahu - takže ani ta moji poštu a deníček nemohla opečovávat (jak slíbila). Jinak narozky byly fajn. Dostal jsem věnec buřtů (bohužel jsou gumové, ale zase se dá o ně super přetahovat). Tak to je zatím vše, jdu se podívat do kuchyně, co dobrého tam za chvíli bude vonět...

8 března 2010, 23:29:03

Dnes jen krátce. Páníčkové byli v práci a tak jsem pilně hlídal zahradu. Protože jsem slušně vychovaný pes, každého kolemjdoucího jsem zdravil vrtěním ocasu.Jsem z toho tak unavený, že jdu zalézt k páníčkům do postele - doufám, že mě k sobě pustí, když jsem celý den tak pilně pracoval.

7 března 2010, 20:25:27

Tak dneska jsem si pěkně pospal skoro až do oběda. Včera jsme totiž vyrazili s páníčkama na tah do hospody. Panička vzala kytaru a bylo to fajn... a trošku se to protáhlo. U nás v Praze svítilo krásně sluníčko a tak jsem si říkal, že se mnou půjde určitě panička do lesoparku. Ta ale seděla pořád u počítače a povídala něco o daních. Já sice nevím, co to jsou - ty daně, ale asi to nebude nic dobrého. Míček nebo kostička jsou určitě lepší. Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Na procházku mě vzali naši sousedi Terka a Péťa s maličkou Aničkou. Tak jsem se bezva vyběhal a teď mě omluvte - jsem unavený a jdu si lehnout.

6 března 2010, 19:17:25

Dneska zase padalo to podivné bílé nic, co zastudí na čumáku a potom zmizí. Páníček s paničkou moc radost neměli, ale já jsem zajásal. Ani mi nevadilo být na zahradě (chvíli), protože jsem se v tom bílém studeném nic krásně rochnil a válel... Velká panička odvezla malou paničku na prázdniny. Takže tady bude docela smutno.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Lojza

Pohlaví
Datum narození

30. března 2005

Hmostnost

40 kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Lojza a jsem zlatý retrívr. Bydlím se svými páníčky v Praze nedaleko hostivařské přehrady, což je přímo ráj pro milovníky vody jako jsem já. Jsem slušně vychovaný pes, trpělivý a vždy dobře naložený. Štvou mě jen \"vlčouni\" z našeho okolí... Když je potkám, mám chuť po nich skočit. Musím zdůraznit, že jsem pes DOMÁCÍ, na což moji páníčkové občas zapomínají a vyhání mě na zahradu. V tu chvíli se změním v \"zubožené zvíře\" - vrhám zoufalé pohledy na kolemjdoucí lidi a kvílím tak dlouho, než mě zase pustí domů. Prý je pobyt na čerstvém vzduchu zdravý, ale lehnou si na ovčí rouno a pozorovat dění kolem mě, je mnohem lepší. O můj deníček a dění tady se prý bude starat moje malá panička Šárka. Tak doufám, že tady oba najdeme spoustu kamarádů a kamarádek.

Co umím

jdeme na procházku ... tomu OPRAVDU rozumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kostičky od kuřátka či kachničky

Oblíbená hračka

gumová chrochtající prase

Co ještě zbožňuji

házení míčku a naši kočku Česinku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Česinka

Pohlaví
Datum narození

10. září 2008

Krátce o mně

Ahoj kamarádi,o maminku jsem přišla ještě jako úplně malé koťátko. Mě a brášku našla jedna moc hodná paní která mě ale nemohla mít doma. Ukázala mě její kamarádce a její holčičce Šárce která si mě hned odvezla domů. Můj bráška zůstal u té hodné paní co nás našla.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky a mlíčko

Oblíbená hračka

provázek s přivázanou kuličkou na konci

Co ještě zbožňuji

spánek, hlazení a drbání na bříšku

Fotky

Více fotek

Přátelé (13)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?