Profilovka Anička

Anička

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
21 srpna 2010, 23:42:29

Ahojky, kamarádi. Odjíždíme na dovolenou a vrátíme se až na konci prázdnin. Panička taky vypla kostičky... Chceme si pořádně užít prázdniny a ne jen sedět u počítače. Maggince, Štuplikovi i mě se po Vás bude hrozně moc stýskat a už se těším, až se zase v září tady všichni potkáme. Přejeme Všem hodně štěstí, zdraví a hlavně žádné starosti :) Všem chlupáčům posíláme pohlazení a pusinku a ať si ten zbytek prázdnin pořádně užijete !!!(samozdřejmě s vašimi miláčky po boku :) Papa .... máme Vás všechny moc rádi :)

15 srpna 2010, 22:22:37

Dneska byl velký úklidový den. Žehlilo se, vysávalo, umývalo, utíral se prach, zametalo se před barákem atd..... No a já jsem si hrála s mým kamarádem vysavačem. Skákala jsem na něho, stěkala, kousala až ze mě málem dostal infarkt :) Pak sem si hrála na honěnou se smetákem, ale to mě za chvilku zarazila pánička abych zase nebyla jak špin´díra. Odpoledne jsme si s páničkou a Štuplikem hráli na zahrádce. A pak jsme konečně usnula (na pět minut) a zase jsem lítala jak torpédo ( myslím že se ze mě panička taky brzy zblázní ). Přejeme všem krásný a hlavně slunečný nový týden :)

5 srpna 2010, 22:08:35

Tak to nebyl ten nejlepší nápad. Ale vždyť já za to nemůžu. Teda skoro. No, abych to vzala od začátku. Dneska k nám měl přijít pán od pojišťovny. Zrovna jsem poobědvala a šla jsem si zdřímnout do pelíšku. Vtom slyším zvonek. Jéé, tak tohoto člověka jsem v životě neviděla. Tak to ho musím pořádně přivítat. No, možná jsem to s tím přivítáním trochu přehnala. Měla jsem takovou radost, že vidím někoho nového, že jsem se samou radostí počúrala. A aby to nebylo jen takové malé ucvrknutí, které by se jen tak přehlédlo, počúrala jsem se mu rovnou do bot. Pánička na mě byla pěkně naštvaná. No naštěstí to ten pán vzal dobře a všechno bylo v pořádku. Má taky pejska takžě to pochopil. No přece nejsem jediný pejsek, kterému se to někdy stalo... Že ??

1 srpna 2010, 19:39:57

Dneska byl moc pěkný den. Celý den svítilo sluníčko a já byla s mojí páničkou na agility. Byla to zábava, dokonce došla i moje kamarádka Betynka. Byla jsem trošku unavená tak sem si na 10.min zdřímla. Hned jak jsem si odpočinula, zase jsem lítala po zahradě jak kulomet. Přeju všem moc pěkný den. Magginka

28 července 2010, 14:25:23

Dneska půjdu s mojí páničkou a její kamarádkou (která má mimochodem taky pejska) na agility. Mám tam pár kamarádů s kterými se honíme skoro po celém cvičišti. Doufám že si to užijeme jako minule. Hlavně aby se nepokazilo počasí. Kdyžtak potom napíšu jak to dopadlo :) Přeju všem pěkný den a užijte si ho :)

27 července 2010, 20:27:41

Dneska jsem byla s páničkou na dlouhatánské procházce. Naštěstí dneska nebylo vedro a cestou jsem se zastavili u pániččiné babičky. Hned jak sem přišla domů tak jsem se rychle napila a potom hurá spinkat do pelíšku. Dneska byl moc pěkný den doufám že jste taky měli takový úžasný den jako já :)

16 března 2010, 20:38:17

Dneska jse mi nic mimořádného nestalo. Ráno jsem šel spát zrovna když moje pánička šla do školy. Odpoledne jsem se probudil, napil se a něco hodil do žaludku. Okolo sedmé hodiny jsem se probudil a běhal v kolečku. No vlastně tam ještě pořád běhám. Ještě než odběhnu zpátky do kolečka chci vám poděkovat za všechny kostičky které jste mi poslali. Pá, pá a dobrou noc :)

12 března 2010, 15:42:10

Dnes jsem byl na tůře po pokoji. Startoval jsem přesně ve 14:00 a končil jsem v 14:32. Byl to obdivuhodný výkon. Nejdřív jsem šel navštívit koberec který je velmi měkký a není tak studený jako podlaha. Ale potom mě to omrzelo a šel jsem dál. Na mé další zastávce jsem navštívil psací stůl. Seznámil jsem se s novým kamarádem prasátkem ale moc do řeči mu nebylo. Vlastně v něm jenom něco chrastilo. A potom mi začala kručet v břiše. Tak jsem si zaběhl pro salátek který mi tam Anička nechala kdybych dostal hlad ( vlastně mě celou tu dobu hlídala :). Když jsem se pořádně napapal tak jsem ještě stihl prozkoumat akvárko (samozřejmě z venčí ,vody se bojím). A potom už bylo pozdě a byl jsem unavený. Tak sem si šel lehnout do mojí postýlky. A to je všechno z mé dnešní tůry. Štuplik

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Štuplik

Pohlaví
Datum narození

23. prosince 2009

Hmostnost

Tak akorát :)

Krátce o mně

Jsem džungárek jménem Štuplik(toto jméno mám protože jsem strašně malinký). Před 19.hodinou se obvykle probouzím a potom běhám a běhám celou noc ve své kleci. Tedy hlavně ve svém kolečku :). Potom jsi du lehnout. Mám zimní sněhově bílý kožíšek s šedým proužkem na zádech.

Co umím

Slyším na jméno

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mrkvička, salátek a hlavně PIŠKOTY

Oblíbená hračka

Kolečko na běhání

Co ještě zbožňuji

Běhání v mém kolečku

Fotky

Základní informace

Jméno

Maggie

Pohlaví
Datum narození

2. února 2010

Hmostnost

6,2

Krátce o mně

Tak toto je naše malá Maggie. Vzali jsme si ji z útulku, a je to ten nejhodnější pejsek na světě. Z prvu byla vystrašená ,ale potom se oklepala ,teď dovádí na zahradě a těší se na každou procházku . Je to mazel rodiny a nejsou s ní žádné problémy. S Magginkou jsme dokonce začali chodit na agility. Mám ji moc ráda a doufám že i ona mě :)

Co umím

Sedni, lehni, místo, štěkni, ke mně, dej pac a druhou, mrtvolka, překulit se, popros ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masičko

Oblíbená hračka

Kousací kostičky a provazek na přetahování

Co ještě zbožňuji

Aportování, běhání a dovádění s páníčkem !!

Fotky

Více fotek

Přátelé (48)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?