Profilovka Carol-and-Nessie

Carol-and-Nessie

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
11 října 2010, 22:17:14

Panička už je zdravá,tak zase kysnu sama doma.Na zahradě ted' hodně trénujem slalom.Myslím,že mi to docela de,ae občas prostě zkouším,jestli umí tyčky uhýbat.To ze mě pak má panička srandu a to se mi vůbec nelíbí.Když se mi minule v rychlosti povedlo vyvrátit slalom,páňule se mohla usmát.Jako by na tom bylo nco směšného!Prostě sem se netrefila no.Panička už mi chystá granule tak se jdu najíst.Zatím čao!

26 srpna 2010, 13:29:42

Dneska jsem majitelku zase potěšila myšičkou.Sice mě pochválila,ale myš mi vyhodila.Když jsem se uložila na obvyklé místo a chtěla spát,Nessina na mě zase začala dorážet a chtěla si hrát.Protože jsem zrovna neměla náladu,pdkráčela jsem do paniččiné postele a uložila se tam.Dobrou noc!

17 srpna 2010, 14:14:51

No teda ta panička ale schytá!...A to slíbila,že bude psát pravidelně! Pche!....No tak abych se toho ujmula sama.Takže Konečně mám svoje stránky(no musím uznat,že se paničce docela povedly),na cvičáku už jsem členem klub a běhám čím dál líp (no fakt,jenom se zeptejte paničky). Dneska máme jít na cvičák,ale venku se to pěkně sbíra na bouřku.Achjo!...No třeba se to vybere.Tak ahoj!

28 května 2010, 15:10:29

Ahojky! Včara jsme zase navštívily cvičák.Tentokrát jsme trénovaly hlavně skočku,tunel a kruh.Nejvíc(jako vždy) jsem byla nadšená z tunelu.Tunel jsme trénovaly už víckrát,ale včera nám to ztížili tím,že daly dva za sebe.Ten první byl kratší a zahnutý ale ten druhý byl na nejdelším.Týjo to bylo super!Běhala jsem a běhala a když jsem proběhla oba bez zastavení panička měla ohromnou radost!Dala mi plnou hrst pamlsků a nadšeně mě chválila a dokonce jsem si mohla jít hrát s ostatníma.Tak si říkám: Není to supet?.Mě to hrozně baví a ještě mě za to někdo chválí.

23 května 2010, 17:58:14

Páni já mám zase záááážitků! Takže popořadě.Včera jsem s paničkou jela ke koníkům.Bylo to super!Nejdřív jsem se hrozně bála.Nechtěla jsem vůbec vkočit do stáje. Ale po chvíli mě hrůza přešla.Mám dokonce spoustu nových kamarádu.Třeba malou borderku Connii,buldočku Emičku,Aranku,borderky Scubi a Robbie....No je jich moc.Dokonce se kamarádím i s koníky.To jsem ale odvážná co? Zatím si troufám jenom k poníkům,ale počkejte,jak vyrostu!Moji největší(nebo taky nejmenší,jak se to vezme)kamarádi jsou Guli a Kim.Panička mě chtěla seznámit i se svojím koníkem,ale shini jsem se bála. Mají tam taky super halu.A ještě víc super skoky. Však jsem se taky vylítala až až. tak PP a zase se ozvu

18 dubna 2010, 12:11:37

Ahoooj!....Dneska jsme celé dopoledne pilně trénovaly.Já už jsem úplně vysiléná,takže se asi půjdu na chvíli natáhnout.Odpoledne mě panička chce po prvé seznámit s koníky.Žádného jsem zatím neviděla,takže už se těším.Potom vám povyprávím,jaké to bylo.Na příští víkend plánujeme první návštěvu cvičáku. Tak čao jdu spát!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Shine

Pohlaví
Datum narození

16. května 2005

Krátce o mně

Ahojky! Jsem 5-letá šimla,která ráda skáče a miluje cválání venku.

Co umím

Nic zvláštního

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mandarinka

Co ještě zbožňuji

Když se mi panička věnuje

Fotky

Základní informace

Jméno

Nessinka

Pohlaví
Datum narození

30. ledna 2010

Hmostnost

asi 12 kg

Krátce o mně

Jsem velmi velmi aktivní fenka.Někdy cvičím ráda a když se mi nechce,tak vůbec.Panička o mně říka,že jsem zmlsaná,ale to není pravda,jenom mám ráda dobroty.Nejradši jsem ,když se můžu proběhnout s kamarády ze cvičáku

Co umím

Umím kdejakou blbost-smutný pes,úklona,pac,ale přivolání.....pche.....přece se nebudu obtěžovat ne?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sýr,šunka

Oblíbená hračka

Frisbee

Co ještě zbožňuji

Naši kočičku,majitelku (někdy=),a agility

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Šmudlík

Pohlaví
Hmostnost

asi 0,5 až 1 kg

Krátce o mně

Ahoj. Jsem hladkosrsté morče barvy aguti. Byl jsem první paniččiné zvířátko.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mrkvička,okurka,salát

Oblíbená hračka

Miska.Rád si s ní kutálím po kleci

Co ještě zbožňuji

Pozornost

Fotky

Základní informace

Jméno

Niki

Pohlaví
Hmostnost

asi 2 kg

Krátce o mně

Jsem mourovatá kočička,která má ráda své majitele,žrádlo a v omezeném množství i toho chlupatého potrefence.=D Po špatném zacházení cizím lidem nevěřím,ale pokud si mě získáte a jste na mě hodní,rychle se skamarádím.

Co umím

Niki žrádlo! xD

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Lidské (šunka,sýr,jogurt...)

Oblíbená hračka

Psí přepravka (ted\' už škrabadlo)

Co ještě zbožňuji

spaní na psím pelechu

Fotky

Přátelé (6)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?