Profilovka King Nothing

King Nothing

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
24 srpna 2012, 23:10:20

Tak představte si co mi paničky provedly. Nejdřív za mnou přišla panička s nějakyma srandovníma šňůrkama, což o to já si ráda pohraju, ale než jsem se nadála, měla jsem je na sobě a nešly sundat! Následně jsem přes tu velkou skleněnou televizi, které paničky říkají francouzsky okno (velká skleněná televize se mi líbí víc a je dle mého názoru výstižnější...ty lidi), prostrčena do ní. Tam bylo ale zajímavých věcí. Nevěděla jsem jestli být zvědavá nebo se bát, nakonec jsem se ale stejně moc ráda vrátila domů, kde to dobře znám..přece jenom přes sklo je to bezpečnější :-).

10 července 2012, 08:41:21

Tak jsem zase marod, panča říkala, že mám nárok na jeden zdravotní problém ročně, no letos jsem to už o dva přetáhl. Ale panča se nezlobí, je moc starostlivá. Mám prý něco s očičkama, vypadaly mi kolem očiček chloupky, tak teď papkám antibiotika. Pan doktor říkal, že by mi to mělo do měsíce zase zarůst, tak snad. Jinak se nám zase doma začly objevovat maly loužičky, spíš to teda vypadá jako značkování, já o tom samozřejmě nic nevím, to panča to svádí na mě. I když je z toho trochu zmatená, protože já tohle nikdy nedělal, když jsem se počůral tak jsem pustil všechno, takže z toho byla pořádná louže. Já jí říkal, že jsem to nebyl...to duch já ho viděl, nevěří mi akorát prej neví, jestli to dělám pro to, že jsem zase marod nebo kvůli tomu malymu bílymu pometlu. No nechám ju u toho, protože se mi tak aspoň víc věnuje :-). Nedávno mi šeptala do ouška, že se ale nemusím bát, že by mě nedala za nic na světě, bez ohledu na to co provedu :-). Prý drobny problémy k životu a ke vztahům prostě patří, bez toho by to prý nebylo ono. Já se s ní nepřu, mám ji rád :-). Mějte se krásně kamarádi.

3 července 2012, 11:07:17

Tak už jsem od paničky dostala ten slibovanej dáreček, je to rozšíření pro koulodráhu. Jsou tam takovy maly kopečky, takže tam kulička krásné lítá a hlavně přibila kulička, do které když se plácne, tak začne blikat...to je prostě paráda. Akorát mi koulodráhu převážně okupuje ségra.

14 června 2012, 11:21:10

Tak po poradě s veterinářem už mi paničky vysadily prášky úplně. Už jsem týden bez nich a zatím to jde dobře. Akorát mi domů zase nastrčily malyho raracha. Je to takovy maly bily pometlo co se ničeho nebojí a klidně proliská i Mortyho. Toho se bojím i já a to jsem větší. No radši se držím stranou a užívám klidu. Naštěstí se to maly telisko ještě nikam nevyškrábe, tak můžu nerušeně spinkat na okně ať si dole dělá co chce. Děkuji všem za podporu :-). Váš Binky.

7 června 2012, 08:29:54

Včera nás paničky s Mortíkem naložily do přepravek a odnesly k panu doktorovi. Řeknu vám hrůza, nejen že mi paničky pořád kapaly nějaky hnusny kapičky do oušek, ale pan doktor mi do nich dokonce i šťoural, až sem se z toho chudinka malá celá poslintala :-). A vrcholem všeho mě ještě píchl. No prostě hrůza. Naštěstí jsme se nakonec vrátili domů a já to zaspinkala a večer už sem si zase hrála :-).

1 června 2012, 09:02:49

Děkuji všem za přivítání na micinách :-). Sem ze všeho ještě taková vyjukaná, taky jsem teprv takový malý pišišvor, jak mi říká panička. Doma už jsem se celkem zabydlela, akorát mi pořád kapou něco do oušek a to vám povím to je teda příšerny. Občas ještě nestihnu doběhnout na záchudek, ale paničky se na mě za to nezlobí. Prý jsem šikovná a brzo už to zvládnu. Ostatní kočičáci doma se mě nejdřív báli. Cirinka je prý dokonce moje starší sestřička. Taky už spolu lítáme a hrajeme si :-). Eddík už si se mnou taky hrává, akorát ostatní jsou vůči mě ještě takový opatrní. No snad se to zlepší. Taky jsem se už naučila hopkat po schodek. To je vám sranda :-). I když stejně nejlepší sranda je lovení paniček :-).

17 května 2012, 08:52:15

Všem moooc děkuji za přání k narozeninám. Dostal jsem ten nejlepší dárek - rybu a pusu čumákovku od paničky :-). Jinak jsem dostal nějakou učící sadu na ten jejich dvounožčí záchod. Je to celkem zajímavá sranda, ale čůrat se mi do toho fakt nechce. A taky nás prej všechny čeká ještě jeden "dárek". Prý má něco společnýho s Cirinkou. Prý je bílej a chlupatej...co to může být? Že by nová myška na hraní? Ale co by to mělo společnýho s Cirinkou? Jsem vážně strašně zvědavej kocour, co si to na nás zase vymyslely.

26 března 2012, 15:05:17

Tak vám musím napsat, co si ty dvě na mě zase vymyslely. Jedno odpoledne jsem si takhle spinkal na dečce u francouzskeho okna. Sem tam jsem mrknul ven, jestli se tam zase drze nepromenáduje nějaký ten ptáček. Z ničeho nic jsem byl ale polapen, byly mi proti mé vůli nasazeny kšírky a najednou jsem byl z druhé strany okna. Určitě si umíte představit mé rozčarování nad touhle nešťasnou situací. Paničkám jsem to taky rázně a hlasitě vysvětloval, co si o tom myslím. No naštěstí to trvalo jen asi 5 minut. No musím přiznat, že se mi to i malilinko líbilo. Trochu jsem se i poválel po zemi. Panička pak prohodila něco o černo šedym praseti, ale já už slyšel od Ciri a Eddíka, že panička má občas nějaky ty přeludy. Nejčastěji prý blouzní o nějakých vodnících ve sprcháči a v umyvadle, a taky o prasatech, co se neumí najíst aniž by zaprasili celou kuchyň, nebo o příšerách, co vyhrabávají hlínu, shazují žehličky a květináče. No prostě lidi no... :-). PS: ve fotogalerii mám nové fotky z této "vycházky".

29 prosince 2011, 10:12:45

Ahoj kamarádi, dlouho jsme se neozvali. Paničky prý nemají čas a my psát neumíme. No umíme, ale většinou to není moc ke čtení něco na způsob "kjdkjsdlhglag" :-). Hold přiznejme si to lidi jsou na tohle šikovnější. To vám musím napsat, co jsem si poslední dobou prožil. Nebylo to nic moc, nejdřív my bylo moooc zle, protože jsem snědl moc chlupů a nechtěly ven. Paničky mi musely píchat injekce a cpát mě práškama a to se mi teda ani trochu nelíbilo :-(. Pak mě zase převezly úplně někam jinam, kde jsem to vůbec neznal. To bylo snad ještě horší, začal jsem brečet a přestal jsem úplně papkat. To paničky strašně vyděsilo, tak hned běžely na veterinu a od tama jsem dostal prášky. Po těch se mi fakt ulevilo, začal jsem zase papkat a musím říct, že se mi tu začíná docela líbit. Paničky říkaly, že už se nevrátíme. Škoda měl jsem to tam fakt rád, snad to budu mít rád i tady. Je tu o moc víc místa a z okna je vidět spousta ptáčků, pejsků a dokonce i něco strašně velkýho. Paničky tvrdí, že se tomu říká kůň. Mějte se fajn. Váš Dafik.

6 října 2011, 15:57:44

Všem vám mooooooc děkuji za přáníčka a dárečky k narozkám, to jsem čuměl kolik jich bylo :-). Panče včera nebyly celý den doma a obě se vrátily až večer, totálně utahany, takže se prý oslava posouvá na víkend. Dárek je prej taky teprv na cestě, ale to je jedno, já už super dárek dostal - to maly šedobíly mrně :-).

29 září 2011, 16:37:18

Tak bráška Eddík už je taky v pohodě. Po návštěvě veterináře konečně přestal otravovat s tím, že chce kočičku. No musím mu to odpustit, asi to byla nějaká nemoc, protože k veterináři se přece chodí, když ste nemocní ne? Teď je s ním celkem zábava. Máme spolu parádní bitky, i když panče se to teda vůbec nelíbí, protože se prý bojí aby mi něco neudělal, že jsem prej ještě maličká...tss, možná jsem malá, ale prát se dovedu :-). Mě u veterináře zase vyčistili ouška, to vám povím, to se mi teda ale vůbec nelíbilo. Pak jsem ještě dostala nějakou kapičku za krk a prej už bude dobře.

28 září 2011, 12:21:26

Tak moje trápení hlady paničky včera završily tím, že mě narvaly do přepravky. Ale nebyl sem sám, do druhé přepravky narvaly Binkyho a do tašky ještě to maličky šedobily třeštiprdlo. Pak nás všechny naložily do takové velké vrčící krabice, pak jsem cítil pohyb, a za chvilku nás zase vyložily a odnesly do takové škaredé místnosti, plné škaredých pachů. Dostal jsem včeličku do zadečku, byl jsem připraven bojovat, ale to vám povím najednou se mi začalo chtít tak strašně spinkat, že jsem tomu nemohl odolat. Pak už si jen matně pamatuju cestu domů, a pak, že jsem byl doma, paničky kolem mě pořád poletovaly a kontrolovaly, protože mě moc neposlouchaly ani vlastní nožky. Nakonec jsem to šel radši zaspat. Dneska už je mi dobře, ale mám takový pocit, jako by mi něco chybělo a né a né přijít na to co to je. Taky už nemám potřebu volat žádnou kočičku...zvláštní.

27 září 2011, 10:12:52

Tak už mi dal Eddie celkem pokoj, ale pořád volá nějakou kočičku. Sem mu říkala, že já jsem přece kočička, ale on, že jsem ještě malá a že tomu nerozumim..tss. Dneska prý zas musím k paní doktorce, zkontrolovat ouška, prý pojedem ve velkým i s Eddíkem a Binkym. Aspoň tam nebudu trpět sama.

27 září 2011, 10:05:00

Tak vám musím povědět, to prtě maly ve mě něco probudilo a já si uvědomil, že chcu strašně moc kočičkuuu, ale dospělou ne takovy škvrně. A tak na nějakou pořád volám, kočičkooooo, kočičkoooo, ale ono nic :-(. A jako by to nebylo málo, tak mě paničky asi přestaly mít rády, protože mě od včerejška nedaly napapat. Sice mě pořád mazlí a utěšují, že už se mi dneska uleví, ale já chci papat a chci kočičkuuuuu, papat a kočičkuuu...

23 září 2011, 20:39:07

Tak už mě Cirinka vzala dneska na milost, pustila mě k sobě a tak jsme spolu spinkali celý odpoledne. Já se vám musím svěřit...já se asi zamiloval :-). Chci být pořád s ní, dávám na ni pozor, aby se jí něco nestalo, ale ona je tak trochu netykavka :-). Panče si ze mě dělaj srandu, že jsem přece kluk a navíc v pubertě a ani to není moje koťátko...ale co oni vědí. Vždyť my taky nejsme opravdu její děti a stará se o nás, tak by tomu měla snad rozumnět, no ne?

23 září 2011, 20:34:08

Tak vám musím napsat, že ten muj novej brácha Eddie se asi úplně zbláznil. On si asi myslí, že je moje maminka..ale já už maminku mám a navíc jsem už velká holka. Vůbec se ode mě nehne, pořád mě umývá a kontroluje a představte si tu drzost, snaží se mě přenášet do bezpečí. No chápete to? Já mám vlastní nožky, umím chodit, co mě má co nosit. A navíc je divnej, v pubertě, měl by spíš přemýšlet o výrobě koťat a né o jejich opečovávání. Nestalo se vám někomu něco podobnýho?

23 září 2011, 10:42:07

Tak vám musím písnout, jak to u nás probíhá :-). Ti tři starší bráškové (Mortik, Dafik a Binky) mě berou celkem dobře, většinu času si mě nevšímají a nechávají mě si hrát. Ale Eddie to je jiná, si představte, mám ho furt za zadkem. Vůbec mě nenechá a furt mě vočmuchává, ožužlává a vůbec mě ruší při hraní. Abych ho trochu umírnila, tak mu vždycky pořádně nadám a jednu mu ubalím, ale moc to nepomáhá. Panička říká, že jsem hérečka, že se mě ani nedotkne a já už řvu, jak kdyby mě vraždil..ale ona to prostě nechápe. Si musím sjednat respekt hned, aby si nedovoloval, že jo :-).

22 září 2011, 08:51:45

Tak už panča pustila mezi nás toho malýho prcka, prý už je zdravá. Je to fakt taková malá bleška a mě prostě nedá spát, chtěl bych si ju pořádně očmuchat a tak, ale ona se moc nenechá a furt zdrhá, potvůrka jedna malá. Prý za ní chodím jako stín..tsss. Taky už mi párkrát slušně ubalila :-). Snad se to zlepší.

21 září 2011, 10:03:44

Tak už mi prý dneska dají poslední prášek. Ne že bych si všimla, že nějaký dostávám. Dávali mi jen v pravidelnou dobu takovou bílou mazlavou věc, říkají tomu taveňák a jestli je to ono, tak to chcu klidně dostávat dál :-). Očička už mi dneska prý ani mazat nebudou a to hlavní prý už mě pustí za ostatníma...se mooooc těšim :-). Zítra vám povím jak to dopadlo :-).

20 září 2011, 13:58:35

Včera mě panička vzala na obhlídku mýho novýho domova (i když prý jen dočasného, protože se budeme všichni stěhovat). Musela mě držet v náručí, protože jsem pořád v karanténě a řeknu vám už je to pěkná nuda. Paničky za mnou sice kdykoliv můžou přijdou, mazlí se se mnou a hrají, ale už bych s něma chtěla být pořád. Tak abych se vrátila k té prohlídce, mají to tu fakt moc hezký, spousta hraček a tak :-). Viděla jsem i všechny moje novy brášky. Dafik s Eddíkem si mě prohlíželi opravdu se zájmem, ale Morty s Binkym dělali projistotu, že mě nevidí...prostě, když mě zahlídli, radši se hned začali koukat jinam...to sou mi teda způsoby. Ještě pár dní a budu moci jít za nima. Snad se budeme kamarádit.

15 září 2011, 23:30:14

Takže se panička asi nezbláznila. Odpoledne, těsně před příchodem paničky z práce, jsme byli druhou paničkou zavřeni v pokoji. Po chvilce jsme zas byli vypuštěni, jenže to vám povím, ty pachy! Něco tu voní jako nová kočička s příměsí vetrináře, a vychází to z dalšího pokoje, kam nesmíme. Prý je to malá kočička a je v karanténě, páč má prý zánět horních cest dýchacích, zánět spojivek, ušní svrab a ještě navíc blechy. Prý ji budeme moct poznat až za týden...to jsem tedy strašně zvědavý...

15 září 2011, 09:44:56

Panička se nám asi už úplně zbláznila, včera večer si nachystala přepravku, dala do ní dečky a nějaky dobroty a tak. Morty se celej hned vyděsil, že zase půjde k paní doktorce, a zaplul pod postel :-). No a normálka ráno odfrčela do práce s prázdnou přepravkou. No chápete to? Zapomněla do ní dodat nějaký chlupatý obsah. Nebo, že by se chystalo něco o čem nevim?!

5 září 2011, 21:09:10

Tak si to černobily tele (Dafi) konečně lehlo do prý jeho novýho pelíšku (samozřejmě je můj ať si panička říká co chce :-)). Akorát si tam ten trouba lehl, když už se mi tam placatil Morty. Normálka si to plácl přímo na něj. Morty jen kulil oči neschopen jakýhokoli pohybu :-). No naštěstí si to po chvilce zase rozmyslel a z Mortyho slezl. Pak si mi Morty stěžoval, že ho Dafi zalehává pravidelně už od svýho příchodu. Prý nepomáhalo ani varovné syčení a vrčení, takže na to Morty nakonec rezignoval a jen tiše trpí :-). No mě naštěstí nikdo nezalehává. Doufám, že to tak i zůstane, nejsem ničí podložka na spaní. Panička ty dva nafotila, takže prý přidá ty fotečky Dafikovi do fotoalba.

4 září 2011, 11:04:23

Paničky včera přitáhly dom supr věc. Je to plyšovej pelech, kterej vypadá skoro jako brácha Morty. Je celej černej, má oči a dokonce i ocas, kterej se skvěle vožužlává :-). Že je to prej dárek pro Dafiho k narozeninám, jenže ten černobílej trouba se ho normálně bojí :-D. Samozřejmě jsem byl v něm jako první já. Pěkně sem si ho ušlapal a usnul spánkem spravedlivým. Ale běda, sotva jsem ho opustil nasocknul se mi tam Morty. Skoro tam nebyl ani vidět a pěkně dlouho se mi v něm válel než konečně vypad a mohl sem tam znovu já. Teď se o něj střídáme a to černobíly jelito se ho ještě pořád bojí, což já vítám aspoň zbyde víc pelíškovýho času pro mě :-).

2 září 2011, 16:57:30

Tak si představte musel jsem změnit svůj bojový pokřik aby se mi ty dvě přestaly smát a nadávat mi do čivav. Nový pokřik je kratší a výstižnější proste AUAAAA, myslíte že to zabralo? NE. Sice mi přestali říkat čivavo, ale stejně se mi smějí a pořád na mě že auva. Hrůza prostě nepozdnají pořádný bojový řev kocouří šelmy.

16 srpna 2011, 22:45:49

Tak ťapulinku už mám v pořádku a rybička o víkendu taky byla. Ale já bych bral rybičku každý víkend, vlastně každý den...vlastně pořád. Já chci rybu :-). No paničky jsou teď pořád nějak zmateny a furt mě opouštějí, a hlavně ta moje není se mnou, tak často jak by měla, že prý zařizují stěhování. No já nevim teda, stěhoval jsem se s paničkou už mockrát a nikdy kolem toho tolik nenadělala, prostě sbalila těch pár svých věcí a hlavně moje věci a samozřejmě hlavně MĚ, to všechno naložil nějaký její známý do auta a jelo se kousek po Praze. Či jen naložila mě do přepravky a jelo se vlakem z Prahy do Uničova. Nikdy kolem nebylo tolik pobíhání, dohadování a vymýšlení. Vypadá to na něco většího, no tak uvidíme...:-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Dafi

Pohlaví
Datum narození

29. srpna 2006

Hmostnost

4,2 kg

Krátce o mně

Vzali mě z ulice jako malé prtě, stačilo si lapnout před paničku, když šla z práce, a zoufale zamňoukat a už jsem se nesl pod bundou. Od té doby nevystrčim za dveře ani capku. Všechno hojně komentuju a jsem šilenej mazel.

Co umím

papat, ek-ek (=ptáček za oknem :-))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kuřecí maso

Oblíbená hračka

fazole, vrtulka a laserovy ukazovátko

Co ještě zbožňuji

mazlení, teploučko a měkoučko :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Binky

Pohlaví
Datum narození

30. dubna 2007

Hmostnost

7,2 kg

Krátce o mně

Paničky mě vzali z ulice jako maličky podvyživeny kotátko. Od té doby jsem rostl a rostl, až ze mě vyrostlo 8,5 kg hrocha :-). Teď držím přísnou dietu. Nedávno se u mě bohužel objevila epilepsie, ale teď, co papkám prášky, mi je už dobře. Jsem taky neuvěřitelně náruživý mazel, hlavně s velkou paničkou.

Co umím

papat

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky

Oblíbená hračka

balónek s catnipem, uchošťouch

Co ještě zbožňuji

mazlení a jídlo :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Eddie / Kuky

Pohlaví
Datum narození

5. října 2010

Hmostnost

4,6 kg

Krátce o mně

Asi ve dvou měsících se mě ujala jedna moc hodná paní, která se stará o takovy nalezenečky jako jsem já a hledá jim nový domov. Měl jsem tam moc fajn kámoše se kterým si nás pak vzali jedni dvounožci, ti ale nějak nezvládli mou živou a hravou povahu :-) a tak mě zase vrátili. Nakonec si mě vzala moje panička, která už je prý na takový výlupky jako jsem já zvyklá. Prvních pár dní jsem se sice tvářil jako hotovej andílek, ale brzo jsem si začal oťukávat teritorium. Prý jsem přírodní úkaz, ničeho se nebojim a z ničeho nemám respekt, no však to se ví, že jo :-). Mám tři bráchy, sou moc fajn a když už si se mnou nechcou hrát aspoň jim lovim ocásky :-). Jinak jsem taky veeelikej mazel :-).

Co umím

už se učím ten nejdůležitější - papat :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zatím skoro všechno :-)

Oblíbená hračka

koulodráha, cvrlikátko, pípající pavouk, balónky (čím větší dělaj hluk tím líp :-))

Co ještě zbožňuji

mazlení, lítat po bytě jako šílenej a pořádně u toho řvát :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ciri

Pohlaví
Datum narození

4. června 2011

Hmostnost

4,2 kg

Krátce o mně

Jsem prý první paniččina kočička, u které zná její původ. Narodila jsem se černé kočičce spolu s dalšími 3 sourozenci. Jsem pry mazliček, ale i bojovnice. Hned první den jsem paničce uštědřila pár pořádných škrábanců. Taky co mě měla hned jako první věc tahat k veterináři, že jo. No zatím se tu rozkoukávám, mám 4 brášky, 3 mě spíš ignorujou, ale Eddík, s tím jsme pořád spolu :-).

Co umím

zatím nic

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoli co se tváří, že je alespoň trochu k jídlu :-)

Oblíbená hračka

všechno od balónků, papírků, přes škádlítka až po paniččeny nohy pod peřinou :-). Ale úplně nejlepší hračka je asi brácha Eddík :-).

Co ještě zbožňuji

jídlo a bráchu Eddíka

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Cassie

Pohlaví
Datum narození

2. dubna 2012

Hmostnost

1,2 kg

Krátce o mně

Jsem mladší sestřička Cirinky.

Co umím

nic

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

papírky, koulodráha, popř. cokoli se pohne

Co ještě zbožňuji

lítání se ségrou po celym baráku :-), lovení všeho co se pohne

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mort

Pohlaví
Datum narození

15. května 2005

Datum úmrtí

22. června 2016

Hmostnost

4,6 kg

Krátce o mně

Panička si mě donesla ze Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi když mi byly pouhé tři týdny. Teklo mi z čumáčku i očiček a celkově jsem na tom nebyl moc dobře. Panička mě ale vypiplala a vyrostl ze mě velkej zdravej kocourek, absolutně oddaný a milující svou paničku :-).

Co umím

papat

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

losos, Gourmet, granulky Royal Canin URINARY

Oblíbená hračka

nudle (neuvařené samozřejmě :-)), škrabátko - vlna, papírky

Co ještě zbožňuji

paničku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Merry

Pohlaví
Datum úmrtí

29. dubna 2013

Krátce o mně

Kočička, co se k nám chodila krmit. Nikdy nám úplně nevěřila a byla hodně plachá. Bohužel se nám ji nepodařilo včas odchytit a vykastrovat. Zemřela při porodu. Merrinko..nikdy na tebe nezapomeneme :-(.

Fotky

Přátelé (141)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?