Profilovka Míša a Dorka

Míša a Dorka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
6 prosince 2010, 11:32:58

Musím si do deníčku něco napsat o svojí první zimě, sněhu, ledu, vánici,...Takže mám daleko víc volnosti, protože paničce to klouže a protože mě ještě nenaučila chodit řádně na vodítku, tak mě radši pouští. Sníh se mi líbí strašně moc, mám teď venku takovou radost, že musím skákat na lidi co potkáváme abych se o tu radost podělila. Jednou jsme šli ven v prudký vánici, ale já jsem si poradila. Schoulila jsem se pod keřem v závětří, počkala až panička ujde přiměřenou vzdálenost, pak jsem ji tryskem předběhla a v dalším křovíčku jsem si zas počkala. Taky jsme byli na běžkách. Rychle jsem pochopila, jaký odstup od páníčků si mám udržovat aby mě nenabrali na ty běžky a nepraštili hůlkou a že povel ke mně! znamená přijít ze strany a pak už to bylo fain, chvílemi jsme se docela pěkně proběhli ale do kopce na ně pořád musím čekat. No a s malou paničkou jsem jezdila na bobech, ale to jsem si moc neužila, nepustili mě z vodítka, bylo tam spousta malých dětí válejících se na zemi a to já prostě musim a panička na to nemá nervy.

2 září 2010, 14:25:35

Už jsme doma z prázdnin. Spoustu jsem toho zažila a poznala, jela jsem autem, vlakem, linkovým autobusem i na lodi - občas dokonce i s náhubkem! Spala jsem ve stanu, pod širákem i na různých cizích postelích a nejlepší na tom bylo, že jsem si mohla zalézt k páníčkům do spacáku. Potkala jsem spoustu pejsků (musím se pochlubit, že jsem se seznámila se strakáčem Edgarem)a lidí. Zato teď! Včera mě vykoupali. Brrr! A ještě k tomu mě dopoledne nechávají samotnou doma! Ale dneska prý se půjdeme podívat na cvičák, tak jsem zvědavá.

9 srpna 2010, 12:38:57

Ty prázdniny jsou teda náročný! Páníčci mě pořád někam tahají, ani nemám čas psát deníček. Tak jsme třeba jeli na lodi po Berounce z Plzně až do Skryjí a spali jsme ve stanu. A taky jsme byli stanovat u rybníka a lovili jsme tam ryby. Bylo to fain, pořád venku, spousta nových psích kamarádů a taky jsem stihla leccos nového ochutnat (to mi tedy páníčci nechtěli dovolit, ale většinou jsem byla rychlejší. No ale neni nad to vrátit se domů do sucha a tepla a zavrtat se do polštářů na gauči. A zítra už prý zase někam vyrážíme, tak si ty prázdniny taky hezky užijte!

29 června 2010, 12:19:42

Včera jsme se byli koupat na Senečáku, strašně mě to baví, všude spoustu lidí, pejsků, ty jejich deky a tašky všude položený, děti křičí, ... škoda že mě nepustili na volno, to bych si to užila ještě víc. Že umím plavat, to už jsem zjistila dřív, ale přišlo to nějak neplánovaně. Tak tentokrát jsem si to dno radši hlídala.

1 června 2010, 09:58:19

Tak už se v tom novém domově začínám rozkoukávat a myslím, že to nebude špatný. Co mě tu tedy nejvíc zaujalo jsou ty díry do země, prý kanály - tam něco tak zvláštně voní! Ale nemůžu se tam dostat. Taky jsem včera viděla holuba a velikánské popelářské auto. Ničeho se nebojím!

28 května 2010, 20:38:27

Tak už si mě ti nový páníčci odvezli domů. V autě jsem trochu plakala, pak jsem usnula, doma jsem to trochu prozkoumala, spapala jsem granulky a teď jsem si našla pelíšek na válendě v obýváku. Tak snad to bude dobrý. Děkuju vám za uvítání, panička říká, že je líná mi ten deníček psát, tak nevím jestli jí donutím.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Dorka Dakam

Pohlaví
Datum narození

30. března 2010

Hmostnost

17 kg

Krátce o mně

Panička říká, že nemohla udělat nic lepšího, než pořídit si MĚ!

Co umím

Ke mně, k noze, sedni, lehni, dej pac, druhou packu, zůstaň, čekej, nesmíš, ....

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, kosti

Oblíbená hračka

koš na prádlo, botník, shrnovací dveře

Co ještě zbožňuji

stulit se někomu do klína a spinkat, honit se s malou paničkou, pusinkovat páníčky a okusovat jim nos

Fotky

Více fotek

Přátelé (18)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?