Profilovka kikushka

kikushka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 června 2011, 00:25:24

Bohužel paničce,začal stávkovat počítač ,což je špatný nejen ,že nemůžem oplácet kostičky ale taky nemohla dopsat referát do školy :/. Ted je na kámoščiným notebooku a protože se počítač prej "pěkně zavařil " dobrý dva týdny tu nebude (nebo jen výjimečně) a proto se mooc omlouváme ,ale kostičky musíme vypnout:(.Panička pěkně zuří protože se skoro nedostane na počítač ,ale to já zas ne.O to víc se mi věnuje :D. Tak hafoj a nezlobte se.

6 června 2011, 13:05:40

Jak panička předpověděla,byli jsme na rybníce a protože bylo hezky pajd se šla tky koupat,trošku mě ale pozlobila.Nechtěl jsem za ní plavat /zrovna jsem si hrál s kámoškou -černou labradorkou/ tak se potopila.No já vám měl o ni takovej strach! Od tý chvíle sem z ní nespustil oči .Ještě by se mi utopila :).Doufám že příští víkend nám to koupání zase pěkně výjde :).

12 března 2011, 20:41:04

hafoj kamarádi! v posledních dnech sem si našel novou kamarádku Sáru je to čistokrevný voříšek :) sice není už zdaleka štěně ,ale je to dáma a o těch se věk neprozrazuje .I když není štěně chová se tak (někdy) a tak jsme si užili .V albu je naše fotka,kterou fotila Sářina panička a zároveň dobrá kámoška s piškotama :D .Takže hafoja! :D Omlouvám se ,ale fotky nejdou nahrát takže tady je alespoń odkaz na rajče kde je celé album http://mouse007.rajce.idnes.cz/Prochazka_Akim_a_Sara/ jsou zde i nějací lyžaři ,takže se nelekněte :D

19 února 2011, 16:39:59

Mooooc si užívám tyhlety sychravý dny :) s paničkou bráškama a Akimem koukáme na filmy a papkáme dobroty a paniččina maminka tvrdí že jsme stejně všichni šílení a divní :D .No uznejte pohled na labradora ,14ti letou holku a tři potkany jak svorně leží v posteli a ujídají většinou jablíčka je přinejměnším komický :D :D :D.

3 ledna 2011, 20:23:04

Nový rok je tu a s ním přišel nový kamarád 4. a to už poslední potkaní kluk do party jmenuje se Kuky ,protože celý den jen vystrašeně koukal jako Kuky z filmu :).Tad je to ,ale už střeštiprdlo ,lítá všude a ne a ne se zastavit :D.Jinak Akim už nás nechce sežrat sice se sem tam ješte oblízne ,ale už je to lepší :).Zkusili jsme novou podestýlku a je príma ,můžem doporučit (kukuřičný vřetena :D).Takže pac a pusu jdu si hrát :).

3 ledna 2011, 20:19:50

Tak je tu nový rok vše nejlepší k němu přejem :).Silvestr jsem oslavil v klidu a pajdině posteli :D.A dárečků jsme dostal hodně ,na muj vkus tam bylo moc "nevonících" věcí (míček,plyšák,pískací medvídek a gumová kost ) a málo "vonavých" věcí (čokoláda pro psy,zubní kartáček (takovej ten na žužlaní :D),pytlík dobrůtek od pedigree a sušený masiko ,který mi ale ujídají potkánci !) .No jak sem řekl byl jsem asi letos hodnej :D.

19 prosince 2010, 11:18:13

tak a jsou tu vánoce :) bohužel jsem si sníh moc neužil měl jsem totiž potíž s tlapkou takže se moje vycházky zužili na čtvrthodinové vycxházky po ulicích ,ješte týden mam být sice v klidu ale panička mě stejně už jednou pustile proběhnout se ve sněhu a bylo to príma (jenže ted už se zase bojí aby se mi něco nestalo tak musím vydržet ješte par dní) jinak doufám že si užíváte předvánoční čas stejně jako já pajda mi už upekla nějaký to psí cukroví tak se na něj už mooooc těším :) :P mnam!

8 listopadu 2010, 16:14:18

Včera jsme byli s pajdou (paničkou) tak unavení že jsme zapoměli napsat co se nám včera přihodilo.Byli jsme na statku spolu s našimi přáteli a protože se paniččiny kamarádky chtěli jít podívat do jedné staré stáje museli přejít přez takovou asi 40 cm širokou zídku která ale byla vysoká asi tři-čtyři metry.Má panička se mnou chtela počkat dole ale protože jsem byl na volno a chtel se tam taky podívat,vydal jsem se za nimi a než se pajda nadála stál jsem uprostřed na zdi a celý jsem se klepal...Pajda na mě volala ,lákala mě na pamlsek ale nic ani jsem se nehnul.Pak pajdu napadlo že obejde tu zídtku a z druhý strany me sunda (normálne bych tam skočil sám ale všude tam byla poházena stará železná korita a tak jsem se bál ja i panička abych si oi ne neublížil).Jneže její kamarádka ji předehnala a zkoušela to ona že prý je starší a vyšší a kdo ví co...jeenže k ní jsem neměl důvěru a nechtel jsem za ní...Tak mě šla sundat pajda(mimochodem ja vážím 40kg a pajda 50kg takže asi mělqa co dělat aby me unesla :))...no ¨kdybych já tam spadl...ješte že to dopadlo dobře :)

7 listopadu 2010, 17:50:06

Protože paničky měla pohmoždený kotník zrušila nám lekci na agiliti (myslela si že nebude moc chodit ale nakonec to rozhýbala a byla fit) rozhodla se mi to vynahradit aspon dloooouhým výletem :) vyšli jsme v devět ráno a teprve ted (16:45) jsme se vrátili a protože jsme oba uplne zmožení jen co panička dopíše tenhle čas půjdem si oba lehnout a spát až do rána takže ješte jednou se omlouváme a zítra všechno vynahradíma Akim a kikushka :)

18 října 2010, 18:06:59

ahoj kamarádi dlouho jsem nic nenapsal takže jedna velká novinka...s paničkou jsme začali sportovat a to konkrétně začali jsme běhat agiliti jo pravda paničku to nadchlo víc než mě ale to neznamená že by mě to nebavilo to zas ne mě to náramě byví zvlašt když se tam sejdou mí noví kamarádi Jaster (čestr) -teriér, Abby (eby)-bígl a Ina-parson russelteriér...no jo no jsem tam největší ale to neznamená že mi to de hůř to zas ne :D podle paničky mi to jde skvěle :P :)

4 srpna 2010, 22:40:45

Ted jsme přišli od pana doktora .A konečně jsem zdravý .Takže konečně můžem zase zajít na rybník.Teda ale ještěže už jsem zdravej ,protože ten pan doktor se mi nějak nezdá ,pořád na mě tak kouká ,ted mi strkal nějakou věc do ucha a minule mi dokonce něco píchl do zad!! :-o No to vám tak bolelo.Naštěstí mi panička slíbila že na píchanec půjdem až zas za rok tak to znamená že ted mam chvíli klid (ale já tam stejně za ten rok nepudu jenže to panička neví tak pst!)no ale zase sem jako útěchu dostal kostičku a mooooc zábavnou hračku (takovou tu jak z ní padaj dobrůtka :D)Takže když to tak zhrnu nebylo to zas tak zlí ...tak pac a pusu posílá akim :)

16 července 2010, 22:13:27

tak ted jsem přišel z rybníku a bylo to tam vážně super!!!a ještě lepší bylo že nás domů odvezla paniččina máma autem takže jsem nemusel jít v tomhletom úmorným vedru dobře 3 kiláky po svejch.jediná vec (teda spíše jedinej člověk)co mi to kazil byla ta protivna babizna co mé paničce vynadala že mě tam pustila že prej ted tam nemůže pustit děcko protože jsem tam prej načůral no taková blbost!!!a ještě že tam prý plave hromada chlupů ..no co tak těch pár chlupů... rozhodne jich nebyla hromada ale panička jí to vytmavila a řekla jí:prominte ale pokud vím tak tady zákaz koupání psů není a nevím jak jste přišla na to že tam načůral !!!a pokud vám tech par chlupů vadí tak si s děckama chodte na koupaliště tam žadní psi nebudou a šla se mnou zase do vody :)...a baba sbalila děcko(mimochodem pěkně protivny děcko) nafoukla papule a odkráčela na druhou stranu rybníka kde byl stejně další hafan takže nevím čím si pomohla...:))) to mám ale drzou paničku co??)když uvážíte že jí je 13 a tý babizně bylo minimálně 35..no co no alespon má panička co vyprávět :Dtak pá panička me jde vyčesat :D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Akim

Pohlaví
Datum narození

17. června 2005

Hmostnost

40kg ale nejsem tlustý!!!

Krátce o mně

jsem prototip labradora ,takže ke mě sedí vše o tomto plemeni a navíc jsem ještě originál :p každý cvik pochopím během chvilky :D ale splním jen pokud se mi chce nebo pokud z toho kouká nějaká odměna )což je pro mě i podrbání za uchem ale pamlskem taky nepohrdnu) miluju vodu a taky agility :D

Co umím

zákl. poslušnost ,povely agility ,dej pac,štěkej ,něco málo z dogdancingu ;)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno ale nejlepší je nějaký salám ale ten dostávám jen hooodně výjimečně....škoda no...

Oblíbená hračka

panička a uzel na přetahování :P

Co ještě zbožňuji

paničku,jídlo,pejsky...

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Zavík

Pohlaví
Datum narození

20. května 2010

Hmostnost

350g

Krátce o mně

Ahojky tak já jsem Zavík nejsem sice pes ale podle paničky se tak rozhodně chovám..miluju piškotky stejně jako akímek a rád se mazlím :)))

Co umím

popros! (no fakt :D)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty

Oblíbená hračka

paničkaaaa

Co ještě zbožňuji

mazleníííí

Fotky

Přátelé (32)

Články

Články

Nerozlučná dvojka

Bude to už měsíc, co se Akim a Alf viděli poprvé. Měli jsme s Alfovou paničkou (a zaroveň i mou dobrou kamarádkou) obavy, jak se naši dva "dominantní samci" snesou.

27. září 2011 2:00

zábavná procházka (podle pejska)

Hafoj.Jmenuju se Akim.Jsem labradorek a je 5 let. Jsem vcelku poslušný (teda alespoń to tvrdí panička).Ale mám jednu slabost.A to psí kamarády ,jak mám možnost ,běžím si s němi hrát.Takže se někter...

27. února 2011 1:00

psí staršpytel

Jmenuju se Akim ,v červnu mi bude už 6 let,jsem labradorek a bydlím se svou rodinou v bytě.Nejspíš i proto nechci chodit v noci ven.Prostě se bojím. Jednou jsem šel takhĺe s paničkou na večerní pr...

26. února 2011 1:00

Strach z povodně aneb Jak to vlastně bylo

Moje (Akimova) verze: Všichni si určitě pamatujete na ty nedávný povodně...Já taky!

5. srpna 2010 2:00

Akim a fenka Bára

No tak abyste alespon věděli o čem vám tu budu dneska s paničkou psát: To takhle jednou jsem na prochazce potkal moc pěknou fenku Bára se jmenovala ,ale protože zrovna hárala panička mě za ní nepus...

5. srpna 2010 2:00

Noční výlet

To jsem jednou měl v noci chuť jít ven ,jenže nikdo nebyl ochotný jít se mnoiu.Tak sem jakožto chytrý pes šel sám.A jak? Jednoduše páníček zapoměl zamčít a jak jsem už říkal jsem chytrý pes a tak j...

18. dubna 2010 2:00

Akim a koně...

Začalo to jeden pěkný jarní den.Tenkrát jsem jako obvykle šla s Akimem na procházku k jedné vesnici kousek od města.Všechno bylo v pohodě dokud jsme nedošli k louce kde si obvykle hrajem...

17. dubna 2010 2:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?