Profilovka Romy

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 června 2010, 23:03:04

Ahoj! Zase jsem ulovila mouchu a moc jsem si na ní pochutnala. Oánička mě při tom natočila, protože jí její potenciální tchýně nevěřila, že to umím. A protože jsem dostala příležitost muchu zblajznout, udělala jsem to rychle, ať mi tu dobrotu panička nevezme a nesní třeba sama :-D

8 června 2010, 12:10:31

Tak úspěšně jaem se naučila papatz konzervy a dokonce už i granulky pro koťata. Ulovila jsem na okně 3 mouchy, které jsem slupla jako malinu, což se mím páníčkům moc nelíbilo. Nelíbilo se to ani mému bříšku, protože jsem se poblinkala. Už je mi ale zase dobře a zlobím víc a víc.

26 dubna 2010, 14:56:54

Milý deníčku, jmenuji se Sisi a je mi něco kolem pěti týdnů. Jsem kočička, kterou opustila maminka a které umřel sourozenec. Nějací lidé mě odvedli do útulku, kde mě krmili stříkačkou ráno a večer a přes den jsem si musela poradit s Whiskas. Měla jsem úplně ulepené bříško, čumáček a tlapičky a brala jsem antibiotika. Pak si pro mě přišli dva mladí lidé. Hlasitě jsem dávala najevo, že mám hlad. Ostatně to dělám pořád:-)Vzali si mě domů. Mám tu svůj pelíšek, ale stejně - sama jsem byla už dost dlouho, a tak spím s páníčky. Jsem moc spokojená. Krmili mě co 2-3h teplým mléčkem ze stříkačky a chodí se mnou na záchod. Ještě to sama neumím. Ale z misky jsem se už pít naučila! Ani tlapky do ní už nestrkám. Jsem u nich už sedmý den a daří se mi. První dva dny mi museli dávat antibiotika do mléčka, abych neonemocněla, jako můj bráška, takže mě ještě raději neumyli. Ale já si s tím poradila sama, heč! Doma jsem už prošmejdila každou škvíru. Hlavně za ledničku ráda chodím. Taky po každém spánku vedu souboje s dekou, která je na křesle, co okupuje pánička. Zatím je to 50:50, ale jednou tu deku přeperu! Panička mi objednala plyšovou myšku a peří na jakési udici. No jsem zvědavá, jestli mě to zaujme. A taky nové - lepší - stelivo, záchod a dvě misky. A víte, proč mám datum narození 20. duben 2010? Protože to si mě vzali Kája a Romy z útulku a začala jsem nový život 

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sisinka

Pohlaví
Datum narození

20. dubna 2010

Hmostnost

1 kg

Krátce o mně

Sisinka je maličké koťátko z útulku, kterou opustila maminka a zemřel jí sourozenec. Snažíme se jí dát maximální péči, aby byla silná a zdravá kočičí slečna. Je na ní poznat, že je velká bojovnice s velkou chutí do života:-)

Co umím

Pojď sem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masooooo

Oblíbená hračka

Deka

Co ještě zbožňuji

Spánek, hraní si, papání, páníčka, paničku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mischel

Pohlaví
Datum narození

20. srpna 2010

Hmostnost

asi 2,5Kg

Krátce o mně

Jsem chlupatá číča a i přes můj mohutný zevnějšek jsem hbytá, mrštná a aktivní :-) Umím i aportovat a to jsem se naučila sama :-)

Co umím

Ne! Ven! Pojď sem. Na čičí :-D

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všecko

Oblíbená hračka

antistresový balonek paničky

Co ještě zbožňuji

hry, jídlo a spánek

Fotky

Přátelé (5)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?