Profilovka Veronika

Veronika

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
13 června 2015, 15:12:36

Před 1,5 měsíci jsme obejvili rakovinu mléčných žláz. Po první operaci se zjistilo, že je bohužel nádor zhoubný. Začala jsem bojovat. Po 14 dnech od první operace se boule objevily znovu. Podstoupila jsem druhou operaci v naději, že to bude lepší. Druhá operace byla za mnou. Vše vpořádku, ale nádor se už rozjel 3 dny po operaci. Týden na to už víme, že nadále bojovat nelze. Čekáme a čekáme. Dnes večer jsme již nadále nechtěli, aby se nám naše malá holčička dále trápila a tak jsme ji nechali odejít do věčného psího nebe... bez bolestí a trápení...

25 srpna 2014, 17:31:34

Ahoj přátelé! Dnes jsem poprvé ve svém životě slyšela vysavač. Taková hrozná věc, která vydává takový rámus, ještě, že jsem byla se svou paničkou, která mě uchránila před tím netvorem. Také jsem dnes poprvé viděla, jak masožravá rostlina polapila dvě vosy. Hrozně mě to lákalo se tam podívat, ale panička to nedovolila :( Také jsem dneska měla ke snídani kapsičku kitekat, to bylo ale pochutnání! <3 S pozdravem hezkého dne Ťapka :)

25 srpna 2014, 17:29:14

Ahoj kamarádi! Už jsem se naplno rozkoukala! Ale dnes jsem byla na návštěvě u veterináře. Bylo to něco strašného! Čistil mi ouška a nakapal mi tam takovou hroznou tekutina, která byla velice nepříjemná a pak se mi vatou šťoural v ouškách. Pak jsem dostala svoje první očkování. Taková bolest! A pak jsem dostala ještě odčervení. Byl to hrozný zážitek a jsem ráda, že jsem už doma a pryč od toho hrozného pána. S pozdravem hezkého dne Ťapka

26 května 2012, 21:44:03

Zdravíme kamarády! :-) Dnes jsem se byla projít s kamarádem na procházce a nádherně jsme si zadováděli :) jak u vody, tak v lese i na louce. Prohnali jsme se kvítím, prohnali motýli i ptáčky, ačkoliv nám uletěli, kachny na vodě jsme vyplašili a dokonce i jiné pejsky. Den byl nádherný a rozhodně i vám pejskařům přejeme nádherné květnové dny! S paničkou se omlouváme, doufáme, že v budoucnu budeme mít opět více času na naše profily, abychom vám přinášeli novinky z naší psí říše. Ovšem bohužel je toho v poslední době moc na starost a tak není tolika času na naše profily. Moc se omlouváme a zase napíšeme!!! :-) Lassie a spol.

4 prosince 2011, 21:01:29

Zdravíme pejskaře!! Všem přejeme krásnou vánoční atmosférů a plno dárků a šťastný nový rok (víme přejeme brzy, ale bohužel nemáme tolik času, kolik bychom si přáli..) My se máme dobře, jen se nám stala před týdnem nehoda, kdy Lassie srazilo auto, naštěstí jsme měli štěstí a má zraněnou pouze nohu, kde má sešité šlachy, měla porušené kloubní pouzdro a otevřenou ránu s porušenou cévou.. Ránu máme přes celou nohu až k pátému prstu.. Ve středu pojedeme už konečně na vyndání stehů :) a tak se moc těšíme :) Bohužel jsem musela dostat límec, jelikož jsem si začala cupovat obvazy a tahat stehy.. Nakonec mi zůstane jizva.. nevíme ještě jak veliká, ale pomalu se musíme zase připravovat dále ve výcviku, jelikož v březnu nás čekají zkoušky a na nový rok bychom se chtěli účastnit pejskařského novoročního posezení. :-)) S vánočním pozdravem Lassie a spol. :-))

3 září 2011, 14:20:48

Omlouváme se, ale bohužel panička nemá už moc času a přes prázdniny jsme se sem nedostali, jelikož jsem byla bez paničky.... pořád mi někam jezdila :( ale ted si užíváme poslední krásné dny naplno.... sice jsem se přes prázdniny nic nenaučila, ale vyrostla jsem a mooc se těším na zítřejší cvičák! :-)) Jinak se mám krásně, předevčírem jsem ulovila kapra z našeho rybníka a ukousla mu hlavu.... pak mi ho vyhodili do popelnice - stejnak nebyl dobrej.... ale nebyl zrovna nejmenší... :-))

17 dubna 2011, 16:29:14

Ahoj!! Dneska jsem byla na cvičáku :-) už toho umím docela dost a dneska jsem dostala pochvalu od cvičitele, že jako jediný pes ležím správně. A to jsem si dřívávějíc nechtěla lehnout ani za nic. Pamlsky moc nepoužíváme, protože je moc nemusím, hlavně když mě panička pořádně pochválí, prý má ze mně strašnou radost, jaké dělám pokroky a hlavně hodně rychle rostu, na fotkach jsem ještě ta malá a teď už jsem skoro stejně velká jako Bessyna. Na cvičáku momentální spíše probíráme teorii, naštěstí všechno umíme, jinak bychom dělali asi kliky :-D vtip :-D Všem přeji krásné Velikonoce!!

30 března 2011, 19:37:04

Včera a dneska jsme byly na procházce v lese :-) jako vždycky jsem na vodítku, protože bych asi mohla utéct, sama nevím jak bych se zachovala...ale Lassie je vždycky puštěná a to byla i včera, když v lese byla poprvé, v lesíku začala štěkat na jeden pařez, asi se jí nelíbil, ale já to naprosto nechápala. Pak na sebe vrčeli přes plot s nějakým psem stejným jako my a chudák pes radši utekl za barák. To mě pobavilo. Jinak sluníčko krásně svítí a na slunci máme 34°C :-) prostě paráda!! :-)

29 března 2011, 10:00:17

Je to děs . psi! Už mi musejí dávat misky s jídlem i do výšky, kde ráda pobývám, jelikož na zemi bych přišla ńejspíš i kožich... Lassie je na mě asi alergická, ale už to není jako dřív, podle mě se už začíná mírnit, jestli je to tím , že dostala proutkem, že mě chce stáhnout z kůže, to opravdu nevím. Občas si mě majitelka bere domů :-) často už lovím myšky na poli, ale domů je zatím nenosím. :-)

29 března 2011, 09:57:16

V neděli jsme byli na cvičáku od 8:45 do 12:00. Bylo to super, hned jak jsem tam přišla, dala jsem o sobě vědět zuřivým štěkotem. A krásně se to rozléhalo. :-) Panička zjistila, že nemám ráda, když nějaký pes na mě položí packu. To jsem hned po něm šla zuby, i když mám zatím jenom mléčňáky :-) Na cvičáku jsme se toho zase učili...Na začátku jsme si zopakovali, sedni, lehni (to mi fakt nejde, nechci to dělat), vstaň, stůj, k noze (to už mi jde líp :-)) a chůze u nohy. Nové byli otočky a pak jsem skákala přes překážky, metrovka byla v pohodě, to se mnou skákala i panička a pak přišla na řadu kladinu, poprvé jsem měla trošičku strach, ale pak to bylo super, až jsem na ní málem lezla sama. A pak bylo ještě Áčko, panička mě musela vystrčit nahoru tam i zpět, ale podrhý už jsem málem běhala sama, až úplně nahoře, kde se to lomí, tak tam mě musí ještě popostrčit. :-) A nejlepší byly revíry :-) Panička běhala se mnou, nejdřív na vodítku a pak už to bylo bez vodítka, snažila jsem se a udělala jsem dobře, občas trénujeme i na procházce, jako např. včera jsem běhala mezi balíkama se senem. :-) Přejeme krásný týden!! :-)

21 března 2011, 20:42:40

Dnes už je večer a čas psaní... Píšu vám tedy jaký byl dnešek. Dopoledne jsme tahaly různé věci po zahradě a zlobily se s Besskou. Odpoledne ve čtyři hodiny nastala obvyklá procházka, zase jsem byla puštěná z vodítka, už pěkně rychle běhám a všechny dohoním. Párkrát na mě panička křikla a řekla fuj, jelikož na sousedním poli rozházeli hnůj, ale vždycky přijdu s kmitajícím ocáskem ze strany na stranu :-) přeci se nic nestalo ne??? Po procházce mi panička hodila aport a pak řekla přines a tak jsem jí s menšími zístávkami, kdy jsem si upravovala míček v puse, přinesla aport až k nohám :-) pak jsme se o něj přetahovali a nakonec jsem vyhrála :-) mám i nové pamlsky... Jinak všem kamarádům dobrou noc a sladké sny!!

20 března 2011, 21:39:17

Byla jsem porpvé na cvičáku. Hned jak jsem vyskočila z auta, začala jsem štěkat a štěkala dlouho. S ostatními psy jsem se očuchala a pak jsem se k nim zapojila i do výcviku, jelikož jsou už starší o dost, tak mě to moc nešlo, ale snažila jsem se. Chůze u nohy zrovna slavná není, ale sedni to už mi vcelku jde, ale lehni tak to vůbec, to mě museli nutit a pak silou a to jsem se bránila. Pak jsem zkoušela stopu, všechny pamlsky jsem snědla a našla si svůj míček s pomocí mojí paničky. Do auta se mi vůbec nechtělo, ale nakonec jsem musela a tak dopoledne skončilo. Odpoledne jsem byla utahaná z tříhodinového tréninku a tak jsem odpočívala. A všem kamarádům krásný nový začátek nového týdne!!

19 března 2011, 21:28:25

Dneska bylo všechno tak nějak jak poprvé :-) Dopoledne obvyklá procházka a pak to všechno přišlo... Ve tři odpoledne mě začala panička kartáčovat, no opravdu se mi to nelíbilo a bláto ze mně stejně skoro nedostala tak po 45 minutách se jí to povedlo. Nasedli jsme do auta a vyjeli za veterinářem. Nikdo tam nebyl a tak jsme mohli hned do vnitř, ale než jsem tam vlezla, pořádně jsem štěkala na veterinářovy psy. V ordinaci mě prohlídl, zuby, nohy, uši, oči a dostala jsem vakcínu proti vzteklině, trochu to zabolelo, pak jsem se vážila a mám už 14,4 kg! :-) Poté jsem tam začala štěkat, protože jsem se uviděla v odraze prosklenné skříňky a jak jsem se viděla, tak jsem štěkala na celou ordinaci...venku mě naložili do kufru auta, ze kterého skáču už sama. Pak jsme jeli navštívit moji sestřičku Sáru, je stejná jako já, jen asi o 3 cm menši a asi o kilo lehčí a uši má hnědě orámované, na ní jsem zprvu vrčela a štěkala, ale pak jsme si hráli, ale i přesto občas jsem na ní vrčela. Po asi 3 hodinách jsme jeli domů, v autě jsem spala až domů. A teď spokojeně papám večeři. :-) Dobrou noc kamarádi!! :-)

19 března 2011, 21:15:33

Celý týden zkráceně je ošklivo, od středy prší a prší a prší a k tomu ještě snežilo. Dnešek byl docela dobrý. Dopoledne jsme šli na procházku, jako vždycky. Odpoledne jsem už ale byla jenom sama doma, všichni byli pryč a to i Lassie, takže klid. :-) K tomu jsem dostala náležitou péči - česání, jelikož začínám línat... :-)

14 března 2011, 19:19:12

Dneska jsem byla venku až do odpoledne. :-) Když přijela panička domů, chtěla jsem jít za ní, ale Lassie mě uviděla a hned se za mnou pustila, nahnala mě pod jalovec. Pak jsem urychleně utekla na strom, tam si pro mě panička došla a vzala k sobě do náruče, jenže Lassie vyskočila na paničku a já se musela bránit a tak jsem jí začala fackovat, aby mě ten pes nechal, když si mě panička po zuřivém boji odnesla domů, zjsitila, že má ruce od krve. Okamžitě mě začala kontrolvoat a zjistila, že mám na přední pravé pacince na polštářku trochu škrábanec, nakonec krvácení přestalo a vše je už v pohodě. :-) A teď jsem doma a spím... dobrou noc.

14 března 2011, 19:11:15

Dneska byl super den! Dopoledne jsme si hrály s Besskou na zahradě, občas jsem prohnala nějakou tu kočku - Micku i Mourinu. V poledne jsem se dozvěděla, že jsem si nevšimla návštěvy na našem rybníce - kačer s kachnou. Odpoledne jsme šli na procházku, já už umím seskakovat z balíků, ale ještě ne jako Besska, ta tak hezky skáče, já jsem zatím jen tak trochu nemotorná, ale přes malinký proud vody už skáču jako kamzík. Na procházce jsem byla puštěná z vodítka, jelikož panička ví, že se budu držet Bessynky. Tak snad jí nezklamu. Včera jsem byla tak moc utahaná, že jsem ani večer už nepsala do deníku, lehla jsem si do hromady listí a spala, ani na mlíko mě nevylákali. Prostě holt velká únava...

13 března 2011, 19:42:45

Člověk by se z toho zbláznil... Včera samá návšteva, já tvrdla na zahradě a co víc, Lassie mohla jít na procházku - fakt nechápu... Dnešní dopoledne bylo v poho, probíhalo jako vždycky, s Lassie jsme se prali až málem chlupy lítali jak by řekla panička. Odpoledne už bylo zajímavější... V půl třetí jsme šli sesbírat ještě nějaké listí na zahradě...Lassinka samozřejmě sebrala pytle, pak se šlo na procházku, poprvé byla Lassie puštěná z vodítka a celou cestu mě provokovala, já jsem pak skákala přes balíky sena, tam za mnou nemohla. Po návratu domů se šla uklízet zahrada nanovo. Pokácel se jeden stromek, protože byl asi uhnilý, nevím přesně, ale vím, že budu mít co tahat po zahradě v příštích dnech... :-)

13 března 2011, 09:02:56

Hafojky :-) Včera u nás byla navštěva - spíše takový ńávštevní den... Dopoledne jsem se vykoupala v rybníku, tak jsem byla celá mokrá až za ušima. Odpoledne jsme šli s návštěvou na procházku, bohužel nemohla jít se mnou Bessynka, protože by nejspíš pokousala a tak jsem se courala, panička mě zprvu vzala na chvíli do náruče, ale že jsem pořádně težká a už mám víc jak deset kilo tak to moc dlouho nešlo. Ale jakmile jsme došlu za půlku trasy, kterou vždycky chodíme, už jsem šla hezky, jelikož jsme se blížili k domovu. U domu jsem se bála překročit takový hrouzně malinký ani ne snad potůček, tak mě panička trochu potáhla a nakonec jsem to přešla (takový malinký skok) a za týden už se těším moc a moc, nejspíš půjdeme prvně na cvičák! :-) Měli jsme jít už dnes, ale nemám vzteklinu a tak to musíme ještě odložit :-( a pak už budu moct chodit na větší procházky a někam třeba mimo naší vesnici se zajet podívat. :-) Krásný den všem přejeme!!

7 března 2011, 20:46:14

Hafojdy kamarádi! Všechno probíhá krásně, omluváme se, panička o víkendu nebyla doma a byla u svého taťky a proto nemohla hodnotit. :-( Všem děkuji za dárečky, jsou úžasný a mám z nich obrovskou radost!! V minulých dnech bylo vše úžasné, celé dny jsem venku, běhám a štěkám s Bessynkou. Vždycky si najdeme něco na hraní a paničce z toho pak jde hlava kolem, už jsme toho tolik roztahali a rozkousali, že to prostě nejde spočítat. Jednou nás panička viděla, jak se Bessynka vrátila do mladých let a vzala kus ukradeného hadru a běhala po zahradě a já se jí to snažila sebrat, prý to bylo velice komické, tak nevím. :-) Rozhodně se nenudím. Prohaním kočky, jen jak je vidím, chudinky pak vylezou na strom a já můžu pouze sedět pod stromem a hlídat, což mě nebaví a tak je radši nechám...dokud neslezou :-D S paničkou všem přejeme krásný začátek nového týdne a plno zábavy s paníkama!! Lassie s paničkou

7 března 2011, 20:20:42

Mňauky čičiny!! Dnes jsem byla venku. Venku je krásně!! Opravdu nádherně, svítí sluníčko a zima ustupuje. Akorát foukal studený vítr, ale mě to nevadilo, odpoledne už jsem chtěla domů a tak mě pustili domů, doma jsem se najedla, napila, panička si se mnou hrála, navzájem jsme se pošťuchovali a dokazovali si, jak se máme rády. Všem přejeme s paničkou krásný nový týden a hodně sluníčka a ti, co mají prázdniny, ať si je užívají!! Mourinka s paničkou

1 března 2011, 17:36:30

Miluju, když svítí sluníčko, aspoň se můžu vyhřívati, ale už to není jako dříve, teď když se vyhřívám, musím dohlížet na to, kdy se vynoří poděs jménem Lassie, celý den mě honí a nedá mi chvilku času, ani odpočinout si nemůžu, vleze všude, pod auto, pod lavičku, naštěstí na ten strom ještě nevyleze, ale počítám s tím, že za pár dní snad bude umět i lézt po stromě! To už by byl můj konec, nevím zda-li si chce pouze hrát, nebo ne, ale pokud jo, tak by to hraní pro mě nedopadlo určitě dobře...však to čičiny znáte, že se psy není občas rozumná řeč. :-( Všem krásný den a ještě lepší březen!!

1 března 2011, 17:30:06

První březnový den začal u mě asi takhle: Ráno, když bylo ještě -3°C jsem už byla venku a hrála si. Dopoledne mě Besska vzala na led a hned jsme dostali vynadáno, že tam nemáme lézt - nevím proč, asi abych se nepropadla. Odpoledne, když byla s námi venku panička, jsem uviděla naší mourovatou kočku Mourinku, ona si vlezla pod auto a já šla hned za ní. No a jak už jsem velká tak jsem se trochu šprajcla a nemohla ven, nakonec jsem jak si tak si vylezla, ale paničce to dalo zabrat, protože mě se pranic nechtělo a pak jsem začala kňučet. A teď už zase běhám a proháním kde se co dá... Krásný večer přeji!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Lassie

Pohlaví
Datum narození

21. prosince 2010

Hmostnost

38 kg

Krátce o mně

Jsem černá fenka s zrzavými packami, za krkem mám jakoby stříbrnou srst, ale s kapkami černé a prosvětlujícím čumáčkem, mám dlouhý ocas a hnědá až žlutá očka, jsem přátelská, ale štěkám, vrčím na všechny kdo přijde k nám, s Bessynkou hlídám revír a proto jsem i drsná holka. A jsem pěkné číslo, všechno koušu, nikoho ani něčeho neušetřím a na všechny vrčím a štěkám ať jsem nebo nejsem ve svém revíru, prostě vždy a všude připravena.

Co umím

Vše, co potřebuji a chci :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno co se dá jíst, ale když bych si měla vybrat, tak asi granulky Brit junior pro velká plemena a maso s mlékem

Oblíbená hračka

Míček na provázku, tenisák, činka, pet lahev

Co ještě zbožňuji

Mojí paničku a hlavně společnost a procházky, pet lahve, míče, pešíka

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ťapka

Pohlaví
Datum narození

1. května 2014

Hmostnost

3,2 kg

Krátce o mně

Jsem velmi energická, neustále všude lítám a rozhazuji všechny věci. Číhám na každý pohyb. Chovat se moc nechci, pouze ráno, když mám dostat masíčko. :)

Co umím

Fuj, přivolání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko

Oblíbená hračka

Vše, co je živé

Co ještě zbožňuji

Spaní, hraní, prolézání neznámých míst, chytání všeho živého

Fotky

Základní informace

Jméno

Bessyna

Pohlaví
Datum narození

8. srpna 2005

Datum úmrtí

7. června 2015

Hmostnost

45 kg

Krátce o mně

Moje srst je barevná :-) Postavu mám po mém otci. Všichni říkají, že na fenku jsem velká. Moje povaha je přátelská, klidná, ale pokud mi někde vleze do revíru, pěkně mu natrhnu klidně zadek, tak si dejte pozor. Kdo mi něco udělá, pamatuji si to a i můj páníček mě musí mírnit, když uvidím toho zloducha, co mi ublížil, abych já jemu náhodou neublížila taky.

Co umím

Základní povely + stopu, revír

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, mléko a syrová vejce a pamlsky od páníčka

Oblíbená hračka

To co můžu rozkousat :-)

Co ještě zbožňuji

Drbání za ušima

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Micka

Pohlaví
Datum narození

10. května 2001

Datum úmrtí

23. prosince 2012

Hmostnost

3.8 kg

Krátce o mně

Jsem přítulný vykastrovaný kocourek, moje srst je zrzavá :-) Občas, když mě má kamarádka Mourina štve, tak se dokážu i pěkně naštvat.

Co umím

Na zavolání přijdu

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, mléko, syrové vejce

Oblíbená hračka

Živá myš :-)

Co ještě zbožňuji

Hlazení a když je o mě zájem

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mourina

Pohlaví
Datum narození

8. května 2008

Datum úmrtí

22. července 2012

Hmostnost

2,5 kg

Krátce o mně

Má srst je mourovatá. Návštěvy nemám moc ráda. Jsem klidná, ale někdy mi šibne a lítám jako splašená po celém domě. S mojí majitelkou bydlíme v majitelčiným pokojíku. :-) Jinak jsem vykastrovaná. Ráda lovím také ptáčky, nebo myši. Nemusím moc mléko, jsem naučená na pitnou vodu.

Co umím

Na zavolání přijdu

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, voda z kohoutku (pitná), whiskas, friskies

Oblíbená hračka

Škrabadlo a vše co se hýbe

Co ještě zbožňuji

Klid od návštěv a pohodu

Fotky

Více fotek

Přátelé (24)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?