Profilovka Milena

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 listopadu 2016, 19:02:17

Já koukám! Tři roky a ještě kousek se panina neuráčila napsat mi něco do deníčku. Pořád dělá že dělá a na záznamy mých veledůležitých dobrodružství čas nemá. Já si ale myslím, že po těch letech prostě zapoměla psát! :D :-DD A že bylo o čem psát! Například jsem absolvovala operaci levé zadní nožičky - utržený vaz v koleni. Nic příjemného, ale všechno dobře dopadlo a já běhám dál jak poděs. I když, už teda nejsem zrovna štěně, takže mé běhání se maličko zklidnilo. Ubyli mi na kopci někteří kamarádi a jiní naopak přibyli. Ovšem do mého miláčka Montiho jsem zamilovaná pořád. A on mě pořád přehlíží!:_(

3 září 2013, 20:59:56

U nás je dnes velký svátek!!! Panina si udělala čas na psaní do deníčku, to je skoro zázrak. Ale k věci - dnes jsme na procházce v lese potkali skoro černou zmiji. Naštěstí jsme já i kámoška Ema šly až za našimi paničkami a ty jsou dostatečné těžkotonážní, aby udělaly malé zemětřesení a tak zmije stihla zmizet do trávy. Já jsem se sice snažila běžet za ní, ale panina na mě tak vybafla, že jsem raději vycouvala.Pak se ale přiznala, že si leknutím málem čůrla do trika... Náladu jí spravilo o kus dál asi deset modřínových klouzků. Jinak nebylo v lese vůbec nic, u nás je pořád ještě moc sucho.

9 března 2013, 20:58:02

Asi si dám inzerát na novou paninu! Ta moje pořád nemá čas - hlídá dvojčata, vaří, uklízí a já abych všechno kontrolovala. V mezičase si vyjede někam k doktorům a beze mne!!! Zatím jsem si ale uhájila své dvě hodinky denně. I když ne tak docela - občas místo přírody musím s paničkou do města. A to já opravdu, ale opravdu nemusím! Nevíte někdo o nějaké nové paničce, takové, co by se mi věnovala celý den?

26 února 2013, 20:29:07

Nooo, sněhu je venku ještě dost, ale je těžký, mokrý a moc špatně se v něm chodí. Na válení se v něm si ale místo vždycky najdu. Nechce se mi ani aportovat - na chodnících jsou hromady štěrku a ve zbytcích sněhu se běhat moc nedá. Panička hučí, že když už toho tolik napadalo, mohlo to ještě týden vydržet. Zrovna mají u nás děti prázniny. A venku se odpoledne objeví jen výjimečně, za to se vyrojí party výrostků po setmění a dělají strašný kravál a hlavně nepořádek. Ještě před asi 10ti lety býval kopec plný dětí, teď asi sedí u PC. Taky už sníh není zrovna bílý, mění se v šedivý a s ním i moje srst na nožkách a podvozku. Už se fakt těším na jaro!!!

22 února 2013, 18:04:50

Hurá, hurá, je tady pátek odpoledne a naše cácorky jsou zaparkované doma u maminky! Celý víkend mám paničku jen a jen pro sebe. Dnes už s ní nebyla kloudná řeč, nervózní jak sáňky v létě - ty dvě naše kopretinky jí dávají pořádně zabrat. Pokud zrovinka nespí, tak melou a melou a vypínač nikde. Maruška si dokonce dokáže zpívat i u jídla. Mně panička pošle na místo a já jdu, holky takové povely kupodivu neznají! A to jsou o rok starší, než já. Ale jinak to zase tak špatné nebylo, procházky se nešidily a vyšlápli jsme si několikrát i do lesa. Dva dny tady padal snížek a venku to vypadalo jako na Ladových obrázcích. Nádhera!! Jenom ty děti věnku chyběly. V létě je kopec i hřiště celkem zaplněné, ale teď asi sedí všichni u televize nebo u počítačů!? Ty naše dvě cácorky se ale ven těší, stejně by je babička nenechala čučet na telku celé dopoledne. Dnes u nás hustě sněží už od rána a všude je zase bílo. Trochu to fouká, ale dá se tam vydržet a hlavně se v tom snížku docela dobře běhá. Je pěkně sypký a neřeže do tlapek. Teď už jsem ale doma a po dobré večeři odpočívám v paniččině posteli. Když bude chtít, tak ji na kousek pustím!

18 února 2013, 19:47:49

Hodně dlouho jsem ti do deníčku nic nenapsala Beruško. Připoměl mi tě deníček jednoho našeho kamaráda. Když jsi k nám přišla, bydlela ještě doma moje dcera, ta se později odstěhovala jezdila domů jen občas. To úžasné vítání, když jste se zase viděly je nezapomenutelné. To bylo kňourání, povídání a mazlení a nebralo konce. A to ještě nebylo všechno, chodívaly jsme naší Blance naproti k autobusu stejnou cestou, jako na procházky okolo řeky. Jenom jsme za mostem musely přejít silnici a dát se na druhou stranu. Jednou jsem ti neprozřetelně řekla, že přijede Blanka a ty jsi byla k neudržení! Měla jsem hrozný strach, abys sama nevběhla na silnici. Naštěstí jsi se zastavila a počkala na mě. Víckrát jsem už nic takového neříkala, počkala jsem až Blanka přejde silnici a pak jsem tě na ni teprve upozornila. Pak přišel tvůj upřený pohled a sprint! A vítání mělo jen svůj první díl vždycky ještě pokračovalo doma, opravdu jste se jedna druhé nemohly nabažit!

18 února 2013, 19:25:59

Víkend je pryč a já mám zase na hlídání naše dvě cácorky. Ještě že jim nemusím i vařit, to naštěstí obstará panička. Šly s námi zase ven, ale místo sáňkování dnes stavěly sněhuláka. Já jsem chvíli běhala za talířem, ale pak mě ten ostrý sníh řezal do tlapek. Tak jsem dělala průzkum a najednou jsem pod sněhem zaslechla nějaký šramot. Hrabala jsem jako o závod a vyhrabávala jsem i trávu, jenže ta myš byla rychlejší! Možná se mi to povede příště.

16 února 2013, 23:04:42

Parádní sobotěnka! Holky u maminky a Ema u své paničky. No a já jsem tu svoji měla konečně jen a jen pro sebe. Venku ještě dost sněhu zbylo, i když je strašně mokrý. To mi ale nikterak nebrání každou chvíli se v něm vyválet. Dokonce jsem vyzkoušela, jak chutná. Panička mi házela kuličky a já je honila, až se mi jedna podařila chytit. Hned jsem ji zase vyplivla - vždyť to není vůbec dobré a ještě je to studené!! A ještě jedna skvělá zábava na mně čekala na louce. Tři nádherné čerstvé krtince. Panička trpce litovala, že sebou nemá foťák. Musela jsem po důkladném rozhrabání těch hromádek vypadat úžasně, protože moje i Emina panička smály na celé kolo. Mělo to jen jedinou chybu - sprchování podvozku trvalo trochu déle, než je u nás zvykem.

13 února 2013, 19:35:06

Dnes už je to třetí den, kdy u nás bydlí kámoška Ema. Její panička je v nemocnici a Ema už u nás byla dříve dvakrát. Nadšení u nás z toho ale nevládne, protože Emička je trošičku rozmazlený pejsek. Nezná povel místo, sedni a hodně jiných. Místo toho si dokáže na paničku štěkat, když chce piškotek. Jenže u nás šéfuje panička a dokáže být hodně přísná. Naštěstí je Ema chytrá a rychle pochopila, kdo je u nás šéf. Venku na sídlišti a na louce chodí stejně jako já bez vodítka, jenom si vybírá vyšlapané cestičky. A asi se trochu nudí, protože talíř nosit nechce a klacky místo aportování baští. A že je venku sněhu požehnaně, včera a dnes napadalo nejméně 20 čísel! Povím vám, že po hodině běhání v té nadílce jsem utahaná jako pes. Ven s námi chodí i naše dvojčata, máme je zase na hlídání místo školky. Asi aby se panině nezkrátily žíly. Jak vypadám při návratu můžete vidět na fotce. Je sice starší, protože panina na focení momentálně nemá čas, ale přesně tak vypadám po každé procházce!

9 února 2013, 20:08:10

Já toho mám tolik k povídání, že se paničce určitě zavaří klábosnice. Například jsme se dověděli, že kámoš Jessik - mini jezevčík - má epilepsii. Vyfásnul léky a asi je bude brát už napořád. A asi je z toho pořádně nervózní, protože provádí hrozné věci. Normálně si dovolil dvakrát štípnout do nohy sousedku, která má dalšího kamaráda Arnyho. Oni se kluci vůbec nemají rádi. Má na noze pěknou modřinu - ta sousedka! Taky se po našem sídlišťátku začínají drze promenádovat veverky. A já ještě pořád neumím lézt po stromech. Musím uštěkat paňuli, ať mě přihlásí do nějakého kurzu. Včera jsem přesvědčila hned dva městské strážníky, že je nezbytně mě pořádně pohladit na bříšku, jinak s nimi nebudu kamarádit. Jednoduše jsem sebou plácla na záda a čekala. Pochopili a docela se snažili. Dnes jsem si zase intenzivně pečovala o své drápky. Naše malé hřišťátko už je suché, tak jsem pilně aportovala na betonu. No a drápky, které mi na sněhu utěšeně rostly, jsou zase hezky zkrácené. Bez stříhání. Nakonec zážitek z dnešního odpoledne. Vyběhla jsem z domu a hnedlinko po pár krocích vyběhl na trávník klučina s flintou, poskočil a padnul na zem. Pak vstal, zaběhl za roh, a hned se zase vynořil a znovu spadnul. A už se nehýbal. Koukla jsem na paničku a ona mi říká : běž Sissi, dej mu pusinku! Tak jsem běžela ke klukovi, očichala jsem mu ruku a pak jsem mu pořádně olízla čumák. Začal se smát a hned vyskočil a hezky mě pohladil.

6 února 2013, 20:47:46

Tak už nejsem hrdina. Panička už ví, čí to byl labrador a taky ví, že je mooc a moc hodný a nikdy se nepere. No ať, mně jeho pozornosti obtěžovaly! No a panina si včera a dnes ráno vyzkoušela, že není vždycky dobré kamarádit se všemi pejsky. Včera šla odpoledne do lékárny a najednou na ni zezadu skočil pejsek a našeně se vlnil a pokukoval po kapse. Páník ho volal, ale on si běžel pro piškotek. Je to ale její kamarád Colby, já ho zrovna v lásce nemám a nevšímám si ho. Dál šla s pěknými blátivými otisky. Dobře jí tak, kdyby mě vzala sebou, tak by se neodvážil přiblížit. No a dnes ráno ji zase obletoval Jessik, s tím kamarádím i já. Nechtěl dát pokoj, pořád se vnucoval a kňoural, tak ho panička chytla do náruče a muchlila se sním. Jessik byl notně překvapený a celý ztuhnul. V tu chvíli mu na čumák sáhla jeho panička a on ji kousnul do prstu. No prostě jezevčík, ti jsou občas nevyzpytatelní. I když nevím, co bych udělala já, kdyby někdo cizí vzal do náruče mně.

4 února 2013, 23:22:24

Dneska jsem byla za hrdinku! Ale abych začala od rána. Musela jsem paničku doprovodit na trimování - její hlavy, ne mě! Aby nedošlo k omylu! Pak jsme jenom zaskočily domů - já napít a panička vyčůrat. Jestli já bych kvůli tomu chodila po schodech... No a venku už na nás čekala Ema s paničkou a šly jsme si zaběhat a vyskoušet, jestli je louka na kopci moc promáčená. Potom nás paniny odložily u obchodu, naštěstí jen na chvíli. Sotva se vrátily, přiběhl odněkud černý labrador, úplně sám. Hned si začal dovolovat a očmuchávat nás jak patníky. Ema si to chvíli nechala líbit a pak se schovala za paničku. Mě to přestalo bavit hodně rychle, tak jsem ukázala své krásné zoubky a strašlivě na něj zavrčela.Jenže mu to nestačilo, obešel mě a zase si začínal. Tak jsem zvýšila intenzitu vrčení a přidala k němu vybafnutí. Zarazil se a koukal na mě jak puk, tak jsem to znovu zopakovala u udělala proti němu výpad. To už na mě ale panička zavolala, nech toho a ke mně. Tak jsem chvíli počkala, frajer to vzdal a odběhl a já šla k paničce jako hrdina! Ona sice hučela, že to nesmím a že mě jednou některý pes překousne, ale viděla jsem, že se směje.

2 února 2013, 21:00:13

Dnes jsme měli volno, holky byly doma a panička se věnovala jenom mně. Teda - skoro. Ovšem bez některých jejich pozorností bych se klidně obešla. No řekněte sami, koho baví nechat se sprchovat a sušit nějméně 3 x denně??? Naprosto nechápu, co má proti čistému blátu, vždyť ono stejně v její postýlce opadá a já zůstanu čistá, že jo... Sněhu je tu už jen sem tam hromádka a na louce jsou místy pořádné kaluže. A do toho ještě prší. Ale na louce a mezi zahrádkami se najde i spousta mnohem zajímavějších věcí - například zaječí nebo srnčí lentilky! Mňam. Mňam říkám já, panina ječí - nežer to ty prase!! No ječí hezky, ale já mám pro strach uděláno. S jejími pajdavými nohami na mě nemá. I když, abych jí udělala radost, na chvíli zobat přestanu a když se začne něčím okolo kochat (a to je každou chvíli), tak si zobnu zase.

30 ledna 2013, 19:58:51

Dnes už nemůžu psát o hezké zimě. Ještě včera to docela ušlo, dnes už je venku jenom břečka. Panička už mě ani neobléká, protože bych do trika jenom sbírala vodu! Takže zase mě po každé procházce čeká sprchování podvozku, brrr. Na druhé straně - venku je mi stále dobře, hlavně když zrovna moc neprší. Vždycky se ještě najde trocha sněhu, ve které se můžu vyválet. No jo, jenže dnes panička ty procházky pořádně odflinkla! Nastěhovaly se k nám totiž opět cácorky, obě jsou děsně ukašlané a nemůžou ven. Tak musela panička zkrátit i mé prochajdy, to aby se děda doma s holkama nezbláznil. A už to máme najlanované až do pátku, zase hlídání. Navečer sice mažou holky domů, ale to zase musí panina něco předvařit, protože by dopoledne všechno nestihala. Já mám stejně štěstí, že panička bez těch procházek nemůže být, určitě by jí chyběly stejně jako mně.

27 ledna 2013, 23:12:40

Zimička je u nás pořád stejně krásná, po ránu 7, odpoledne 5 pod nulou, prostě správná zima. Jenom ten vzdoušek by mohl být čistší. Já momentálně žádné velké túry nedělám, protože si panina někde ulovila virózu a prý musí mít klidový režim. Ne že by mi klídek vadil, do postele k ní jdu vždycky ráda. Ale zas tak úplně mě panina lenošit nenechá. Dopoledne i odpoledne chodíme kousek za barák na kopec uježděný sáňkami a tam se nádherně běhá. Panička mi z kopečka hodí balónek a já jí ho zase poctivě přinesu. A že mám výdrž, pokaždé skoro celou hodinu. Doma se jenom nadlábnu a jdu si taky dát klidový režim. Ale paničku na kousek taky pustím!

23 ledna 2013, 20:00:44

Ta zima je přesně podle mého gusta! Klouzačka už zmizela a panina změnila trasu odpoledních procházek - chodíme serpentínou , která není udržovaná, pouze ji občas projede pluh. Trasa jako z pohádky, už tam chybí jenom sáně tažené koňmi. Ćím vyjdeme výš, tím je na stromech větší námraza a tím víc pohádkově to vypadá. Jenže to všechno zajímá spíše paničku, mně se líbí, že je tam spousta stop jiných pejsků a také zvěře. Takže mám pořád co čmuchat. A jelikož jsem dobře vychovaný pejsek, chodím bez vodítka , poslouchám povely "na bok", "čekej, auto" a podobně. Jenom jediné nejsem schopna se odnaučit - lovit traktory. Panička nechápe, že mám děsnou chuť každý traktor chytit, zakousnout a zahrabat. Stejně dělá zbytečný kravál. Tak jsem dnes vystartovala za traktorem s radlicí, jenže jsem ho nedohonila, protože panička strašně ječela stůj!! No, nepřejte si slyšet, co jsem musela poslouchat já, ach jo. Ale to byla jen chvilka, jinak bylo nádherně. Teď už jsem po večeři a jdu odpočívat. Taková trasa dá jednomu zabrat!

20 ledna 2013, 06:05:04

Krásná zima pokračuje, tak si to užívám. Dopolední procházka byla opět ve znamení aportu, ale nevydržela jsem tak dlouho, jako obvykle. Sníh na louce začíná být ostrý a bolí do tlapek. Odpoledne jsem ale měla úplně jinou zábavu. Naše dvojčata slavila šesté narozeniny a já jsem u toho nemohla chybět! Bylo tam veselo, přijel i malý Ondra s rodiči, tak jsem se nenudila. Nakonec jsem ale skončila přilepená k paničce na gauči, tam mě nikdo nerušil. A taky jsem občas ochutnala nějakou dobrotku, dokonce i kousíček piškotového dortíčku. Ale bez obav, na moji línii to žádný vliv nemělo! Cestou domů jsem to všechno vylítala.

18 ledna 2013, 20:51:33

Dnes i panina pravila, že je venku pořádná zima a ještě s větrem. Mně se to ale vůbec takhle nejevilo, v mém maskáčovém kabátku je teploučko a běhání za lítacím talířem jednoho pořádně zahřeje! Vůbec se mi nechtělo domů. Jenže beru ohledy na tu svoji šéfovou, kdyby mi onemocněla, s kým bych chodila ven, že jo!? Páník ani pořádně talíř neumí házet...

17 ledna 2013, 19:28:23

Zase jsem si trošku zaaportovala se svým zeleným talířkem, ale vydržela bych i déle. Jenže panina nechce být venku víc než hodinku, prý se špatně dýchá a už zase začala kašlat. A to dnes už foukal vítr, takže trochu toho nepořádku ze vzduchu rozfoukal. Takový smog u nás ve městě prý nepamatuje, je to stále horší a horší. Taky kámoška Ema stávkuje a nechce se jí chodit. Ulomila si drápek a bolí ji to. Ach jo.... Taky jsem dnes dostala drobátko vynadáno - poctivě jsem nesla talíř paničce, jenže kousek ode mě zavoněla ve sněhu čerstvá krtčí hromádka. Samo že jsem neodolala, talíř zůstal ležet a jsem vyhrabávala krtka. Bohužel se mi to nezdařilo, jenom jsem si na namrzlé fousy nalepila ještě kuličky hlíny. Nó, moooc mi to slušelo, jenom panina měla řeči, že jsem zase jako prase. Já nevím, vo co jí gou, vždyť mi stejně musí osprchovat podvozek, aby roztavila nalepený sníh. Tak prostě přibere i čumec, že!

15 ledna 2013, 20:37:38

No nazdar! Vždyť já už jsem tu nebyla skoro půl roku! Mám teda hooodně nezodpovědnou zapisovatelku. Z horkého léta do bílé zimy. A zimu já ráda, neznám větší slast, než se pořádně vyválet ve sněhu. Trochu mi to kazí panička, protože mě navléká do jakési maskovací kombinézy a pak to není to pravé. Prý jsem potom celá olepená sněhem a nemůžu ani pořádně běhat. Ale svůj lítací talíř si najdu vždycky, i když ho musím vyhrabávat ze sněhu.

4 srpna 2012, 00:18:13

No to byl zas dneska den! Sotva jsme se s paninou vrátily z dopolední procházky, už nás před domem čekaly naše holky. Tak každá vyfásla petflašku s pitím a mazaly na hřiště. Já s paničkou do kuchyně - někdo tu bandu nakrmit musí, tak jsem na to dohlédla. Bylo to nutné, paňule pekla kuřecí křidélka alá KFC a to by bylo škoda zkazit. Moje pozornost se vyplatila, naše Anče měla u jídla nějaké gramlavé pacinky a kus křidélka ji vypad pod stůl! Bylo mi sice sebráno, ovšem pouze zbaveno kosti a masíčko už mi zůstalo. Mňááám!

30 července 2012, 23:30:43

Ti naši mě chtějí úplně uštvat! Jednak panina napekla úžasně voňavé buchty a mně se málem ukroutil nos. Dostala jsem taky kousek, asi tak na jeden zub! No a dopoledne se k nám napakovaly naše dvě malé vichřice a ještě neodešly. Celé odpoledne jsem je musela hlídat na hřišti. Panina mezitím drbnila s ostatními babičkami. Jó, ještě před tím jsem asistovala při zavařování okurek. No a kdo myslíte že holky večer venčil a uspával, no já. Pak ještě dohlídnout na přípravu svačinek a celého vybavení na zítřejší velký výlet na houby. To zase bude práce, hlídat ty cácorky v lese!

26 července 2012, 22:12:16

Včera i dnes u nás konečně pořádně zapršelo! Panička se čílí, že všude prý rostou a u nás je v lese sucho! Já houby nemusím, ale chodit s našimi po lese a hledat je - to se mi líbí! Tak ať teda prší. Jinak ale, bouřky mi nesvědčí, nesnáším hřmění a vytrvale na ně štěkám. A dnes jsem se, prý určitě kvůli počasí, málem porvala. Teda já se jen bránila, napadla mě jedna francouzská buldočka. Naštěstí stačilo paničino zařvání a šla jsme od sebe. Já paničce k noze a buldočka na vodítko! Dobře jí tak, nemá si začínat!!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sissi

Pohlaví
Datum narození

20. prosince 2007

Hmostnost

8 kg

Krátce o mně

Nejkrásnější, nejmilejší, nejhodnější - ale stále teriér každým coulem. Miluju aportování míčku, lovení kosů a veverek - to naštěstí bez úlovku. Kamarádím s velkými i malými pejsky,nejraději mám kamarádku Emču - Jorkšír a zlateho retrívra Montiho.

Co umím

Slušné přivolání, sedni, lehni, přines ....

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno mimo granulky

Oblíbená hračka

míček, létající talíř

Co ještě zbožňuji

všechno mimo granulky, nejraději mlsání z kapes jiných pejskařů

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Čelsí

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem nalezenec, moji noví páničkové o pejskovi uvažovali a tak si mne nechali. Asi taky proto, že jsem tak hezká. Protože mám nádhernou hustou srst, postavili mi krásný kotec na zahrádce u domu. Strašně ráda hrabu, a půda pod celým kotcem je samá nora. Jsem vůbec ohromně temperamentní a nějaká malá procházka mě neuspokojí. Však taky moje panička se mnou poznala lesy široko daleko okolo Oder a díky mmě se tam nebojí.

Fotky

Základní informace

Jméno

Ajka

Plemeno

Dalmatin

Pohlaví
Datum narození

27. září 1992

Datum úmrtí

26. listopadu 2007

Hmostnost

asi 27 kg

Krátce o mně

Podle paničky ta nejkrásnější, nejmilejší, nejhodnější fenečka na světě. Moc ráda jsem aportovala, klacky nejlépe dvoumetrové. Ale jinak jsem se chovala jako dáma, držela jsem si odstup od cizích.

Co umím

Ke mně, sedni, lehni, zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno, i kvašáky

Oblíbená hračka

všechny pískací,dlouho ale nepískaly

Co ještě zbožňuji

Moc ráda jsem ráno vlezla do zahřáté paniččiny postele a nechala se přikrýt. Panička si mně vzbudila, když byl čas jít ven.

Fotky

Přátelé (76)

Články

Články

Psi a kočky v mém životě - 2

Už jsem se tady jednou vypovídala o svých kamarádech - koliích a kocourovi.

7. listopadu 2010 1:00

Ztracená pláštěnka

Tak tomu, co se dnes dělo u nás, nebudete věřit.

28. října 2010 2:00

Psi a kočky v mém životě

V naší rodině vždycky bývali psi i kočky. Už je to všechno hrozně dávno, moc si toho z dětství nepamatuju, ale nádherná trikolorní kolie je v mých vzpomínkách stále.

16. října 2010 2:00

Rozmazluju svého pejska

No ano, ano, především z pohledu nepejskařů svého pejska velmi rozmazluju!

12. října 2010 2:00

Co dělat s "taky milovníky" psů?

Moje panička je už několikátý den při ranní procházce na infarkt! Pravidelně potkáváme paniččinu známou s jejím krásným černobílým špicem.

30. září 2010 2:00

Nový domov

Bylo to jednoho dne v roce 1997, přesně na státní svátek 8.května. Moji páničkové mne naložili do auta a i s moji milovanou malou paničkou jsme jeli přes celou republiku - z Chebu až na severní Mor...

27. září 2010 2:00

PAN CHOVATEL

Přečetla jsem si starší článek "Tichý byznys kolem psů" a nedá mi, abych se nezmínila o svém zážitku z podzimu před třemi lety.

10. září 2010 2:00

Nevychovanci

Tak jsme si s Emčou a paničkami zase po ránu vyšli na asfaltový plácek mezi paneláky.

6. září 2010 2:00

Vzpomínka na kamarádku

Už to bude 3 roky co odešla do psího nebíčka moje 15,5letá nejmilejší psí kamarádka Ajka - dalmatinka. Dostala jsem ji od hodných lidí když jí bylo 4 a půl. Nechtěli se jí zbavit, ale dcera majitel...

16. srpna 2010 2:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?