Profilovka pitta

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
28 března 2013, 01:50:15

To letí, koukám na datum, že už dlouho jsem nic nenapsal do svého deníčku!! To víte, teď mám již dospělejší zájmy a kdopak by odolal takové Sárině, či Laře a dalším fenečkám z okolí :) Panička o mně říká, že venku nejsem pes, ale chodící vysavač, protože mám pořád čumák přiraženej k zemi a čichám a čichám a čichám..... Když ono to tááááák voní, ale to panička nepochopí, že? Někdy je na mě rozlobená, že jí neposlouchám když mě volá, ale mám to "na háku". Pak dostanu pořádně vynadáno když se přišourám!! Včera se mi ulomil drápek až na lůžko. Nebolí to. Můžu běhat ve sněhu. Horší to bude až sníh sleze, ale panička mi to do té doby vyléčí. Denně mi na to stříká nějakou ošklivou dezinfekci, která mi vůbec nechutná a pak mi to obváže, takže doma kulhám jak Pajda :) Tak se Hafíci mějte fajn, já jdu do pelíšku a nechám si zdát o svých fenečkááááá...

15 dubna 2011, 14:55:09

Tak se mi čumák za dva dny zahojil díky péči mojí paničky, která se o mě strachovala, protože jsem byl bez nálady a moc klidný. To není u mně zvykem :)) Jinak jsme včera oslavili narozeniny společně i když počasí tomu moc nepřálo. To si příští týden vynahradíme, ale což, mi si s paničkou vyhrajeme každý den. Jelikož jsem z útulku a věk mi odhadli na duben před 2 roky, panička rozhodla, že budeme slavit společně 14.4. každý rok. Tak se už těším na příští rok!!!! Jinak děkuji za gratulace od ostatních na "Hafících" :)

5 března 2011, 00:56:24

Včera při večerním venčení, kdy jsme se s paničkou proháněli, teda spíše jen já pobíhal podél lesa. Cestou jsem potkal Elinu s paničkou a ještě jednoho psa, který na mě štěkal a dorážel při přiblížení. Chápu proč byl na vodítku :( Já jsem však zvídavý a kamarádský. Bohužel druhý pes /neznámé rasy/, jak jsem pobíhal okolo a přiblížil se zezadu, očichal a chtěl ukázat kdo má navrch, což se mi nevyplatilo! "Vyjel" po mě a už jsme byli v sobě. Musela mě panička odtrhnout. Nevím jak by to jinak dopadlo. Na to, že druhý pes byl malý, pěkně se mi zakousl do mordy. Panička mi pořádně vynadala a doma ošetřila škrábance od zubů. Teď mám poškrábaný a nateklý čumák a nemám na nic náladu. Dostávám studené obklady, které si vždy po chvíli tlapkou strhnu. Kdo by to vydržel mít na čumáku mokrý a studený zábal. Jo, panička mi pořád říká, že jsem moc velký dobrák nebo spíše blb a nemám pořád přibíhat ke kdejakému neznámému psu či fence. Někteří se prostě nechtějí kamarádit a jiným to páníčkové nedovolí. Také se mě jiní bojí jen proto, že jsem velký a těch je v okolí až dost! Vykládejte jim, že se chci jen spřátelit a ne ublížit. Tak snad po tomto incidentu budu opatrnější. No, spíše mi panička "utne tipec" a bude více krotit moje seznamovací potřeby s neznámými čtyřnožci. Však to bych nebyl pitbull, abych neměl šrámy a že jich za život ještě asi bude, že?

18 února 2011, 11:36:51

16.2.2011 byl pro mě smutný den, jelikož mi zemřel můj kamarád, morče "Pucík". Měl nádor a musel dřív do nebíčka než by si přál. Teď nemám doma koho prohánět a olizovat. Aspoň mám paničku, která i když byla nemocná, chodila se mnou ven. Moc s ní legrace nebyla, ale až se uzdraví tak mi to vynahradí a budeme zase spolu dovádět. Moc se oba těšíme na jaro a na dlouhé procházky a hraní s míčkem. Docela mi to chybí a tak jsem si našel náhradu - kameny. Hraji si s nimi jako s míčkem, ale oni nějak nechtějí skákat po zemi a tak je jen převaluji čumákem před sebou a panička nechápe, jak si s tím vystačím :)) Kolikrát jí slyším jak se směje tomu co dělám, ale mě to baví. No, nepočítám to, když mi hází sněhové koule nebo klacky k aportu. Jinak mě pořád učí chodit u nohy, ale mě se nechce a tak jí tahám což se jí nelíbí a zlobí se na mě. Když poslouchám, dá mi pamlsek a to pak stojí za to poslechnout. Musí mít se mnou ještě trpělivost!

16 října 2010, 02:02:39

Moje rodinka neví odkud pocházím, jelikož si mě vzali z útulku a kroutili nade mnou hlavou, jak může někdo takového krásného, chytrého a miloučkého psa dát pryč z domova! Mám novou rodinku a domov s pelíškem. Mají mě móóc rádi a především panička, kterou poslouchám a mám také rád. Doma za ní všude chodím a hlídám si jí. Padli jsme si hned "do oka" od první chvíle a jsme nerozlučná dvojka. Rád se kamarádím s ostatními pejsky, ale někteří jejich páníčkové to neumí pochopit a bojí se mě. Asi že jsem větší než jejich hafík. Já nekoušu a neútočím, ale když bude třeba a někdo "nevychovaný" si na mě dovolí, to se neznám! Moc mám rád vodu v přírodě, ale doma se koupat, to mě moc netěší. Jen to sušení ručníkem je moc příjemné :) Aportuji také rád za míčkem a přetahuji se o klacek. Většinou vyhraji já! Nejraději mám běhání po lese a nechápu co to panička sbírala a nesla domů. Pak to jedli a "mlaskali blahem". Říkala mi, že jsou to houby, ale kdyby raději sbírala buřtíky či kostičky, ale ty prý v lese nerostou. Škoda!! Teď se ochladilo a panička zkrátila vycházky. Asi je jí zima, ale mě to nevadí, hlavně že se proběhnu a pak jdeme spolu domů do teplíčka.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sorbon

Pohlaví
Datum narození

14. dubna 2009

Hmostnost

30 kg

Krátce o mně

Už jsem rozumný pes, který ví, že musí poslouchat povely a že za to dostane pamlsek!Sice mě lidi posuzují podle vzhledu a bojí se, že jim \"sežeru\" jejich miláčka,já jsem však kamarádský!

Co umím

všechny základní, jen se neumím rvát

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kvalitní granule, kosti a pamlsky

Oblíbená hračka

míček a když není po tlapce, stačí kamínek

Co ještě zbožňuji

svojí rodinku a hlavně paničku

Fotky

Více fotek

Přátelé (8)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?