Profilovka Sanny

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 ledna 2013, 20:42:19

AHOJ DENÍČKU... Tak jsem tu zase a to po dlouhé době. :-) Budu se snažit trošku oživit deníček a také fotečky,které jsem za dobu své nepřítomnosti s paničkou nacvakala na foťák. U nás doma je spousta novinek. Máme nové bydlení a je tu celkem hezky,ale není nad ten baráček se zahrádkou,že..? Tak snad jednou bude. Panička domů zase přitáhla nové členy rodiny, kočku a mého "muže" :-) Vzala si z útulku Piťáska jmenuje se Sorbon a jsme super dvojka. :-) Spíme spolu v pelechu a řádíme venku,ale i doma.. No je tu velká sranda. Je to pár dnů co jsem zaslechla, jak panička mluví o dalším mimi.. Prej nějaký Bulíček či co. Tak jsem zvědavá co ta moje dvojnohá máma přinese. :-) Ale jako říkám vám,že o pelíšek už se dělit nebudu. Stačí ten můj "muž" co se strašně roztahuje. :-) ..Tajně chodím na sedačku,ať mám klid,ale pššššt... Panička to nesmí vědět,neb tam mám zákaz. :-) Hafíci, já jdu čuchnout do misky,tak přeji hezké sny. Pac a pusu :-)

22 ledna 2013, 19:40:00

Hafojky... Musím naštěkat do deníčku pár vět, než bude panička chystat večeři.. Je snad jasná packa,že jí u toho budu zase asistovat a dělat odborný dozor :-) Dneska jsem měl docela zlobivou náladičku, tak jsem dostal sekec přes zadek.. No ale stejně mě to jen tak nepřešlo.. :-) Z páníčka jsem si dělal "dobrý den" :-) Dneska už budu za hodného hafíka, za chvilku jdu ven,tak se loučím.. Pac a pusu :-)

6 února 2011, 21:59:42

Ahojky deníčku. Po dlouhé době jsem zase tady :-)Musím vám napackovat všechny novinky. Dostala jsem od paničky nové hračky. Radost jsem z nich měla,ale už je nemám. Zase jsem jim dala za uši :-)Tak jsem z dlouhé chvíle začala kousat židle :-) Panička z mé nové "hračky" měla veeeelkou radost.Včera byl hrozný večer.Spapala jsem něco fuj a tak jsem zvracela.Panička řekala,že mám utrum se spaním v postely.Ale jelikož je měkká povaha stačilo párkrát zakňourat a už si mě brala k sobě. :-)Njn,vím co na paničku vždy zabere :-)Dneska jsem byla na procházce v lese,byla tam nějaká pani a běhala "sem tam sem tam"já zase byla zvědavá,tak jsem si jí chtěla očmuchat.Baba na mě začala křičet "FUJ" asi se bála pejsku. No muj "skoro páníček"tomu nasadil korunu,na bábu přes celý les řval "Vy jste FUJ":-)Dneska to byla fajn prochajda. Posílám vám jednu velkou čumákovou,papa hafani. :-)

26 ledna 2011, 13:05:22

Hafojky deníčku. Včera mi bylo už 6.měsícu. Panička mi ze zverimexu přinesla tašku dobrot a nové hračky.:-)Ta jedna už je zničená:-)Zítra bych měla jít na cvičák,ale asi to budeme muset s paničkou odložit. Už jsem tam nebyla skoro tři týdny a je to znát. Prej si venku dělám co chci.. Že by na mě lezla puberta? :-)Tak to se má panička na co těšit.. :-D Jinak dnes se nic zvláštního neděje a dít nebude. Spala jsem s paničkou do jedenácti. A ted nás čeká venčení. :-) Jelikož panička jede po obědě pryč,já mám na programu ničení bytu.. :-D Tak zatím papa

24 ledna 2011, 11:38:13

Hafojky. Tak po pár dnech vám jdu štěknout co je nového.. Včera jsem zase řádila.:-)Doma na paničku čekalo tohle překvapení-loužičky,hromádka,moje miska s vodou převrácená.. Potopa byla všude :-)Pak jsem si chtěla vyzkoušet zimní oblečení paničky. Z botníku jsem si sundala rukavice,čepičku a šálu. :-)Nevím jak,ale asi záhadným způsobem se mi povedlo zavřít sama sebe v obýváku.. :-)Jelikož jsem tím pádem zavřela přístup i Abbynce která byla na druhé starně dveří,přepadla mě nuda..Tak jsem si zalezla do pelíšku a ve vteřině si všimla knížek Anglického jazyka. :-) Tak jsem se začala učit. Jen už se po mém výkonu nedají číst.. :-)) Panička byla mírně šokovaná.

15 ledna 2011, 01:55:26

Hafoooj kamarádi.. Tak jaký byl pátek?Já jsem zase byla doma sama,teda sama,s Abbynkou.Pěkně jsem se nudila.. S Abčou toho moc neni,už je to "mamina" co na pubertální zlobení nemá věk.. Tak jsem si poradila sama. Začala jsem cupovat pelíšek,všechnu náplň jsem roztahala po bytě.:-)..Ale toho řevu potom... :-/Dovršila jsem to tím,když byl paníček doma... Suvereně jsem si odnesla jeho zimní botičky k sobě do pelíšku a začala kousat.. Hmm,kuže!! Tu já ráda. :-))Však mě usměv přešel po tom co pániček vyšel z koupelny.. Jsem dostala po čumáčku..Další novinka je,že tady mám kamarádku.Teda mám jich tu hodně,ale tuhle znám osobně..:-)Snad se jí tady bude líbit jako mě.. Já se ješte jdu juknout do misky na granulky,neb mám zase hlad :-) Pak to vidím na peřiny. Tak brou noc hafíci..

9 ledna 2011, 19:17:24

Teda venku je to jedna velká louže.. :-/Ale i tak procházka byla super. Jsem v lese potkala krásnýho Amstafáka.. Byl to kus! :-)Škoda,že jsem ještě malá holka.:-)Po našem příchodu domů mi ale ztuhnul usměv. Panička mě hodila do vany-no nelíbí se mi to sprchování... :-//Asi pujdu do pelíšku abych byla čiloučká na večerní venčeníčko.Dneska to bylo náročný. Tak se tady mějte hezky. Páček

7 ledna 2011, 17:10:53

Hafojky,dneska jsem si udělala časek,tak packuju co je nového.:-)Včera byla s paničkou velká procházka.Nečekaně opět v lese.Všechno jsem tam hezky a důkladně očmuchala. Zítra má panička volno,říkala že až pujdeme z procházky vezmeme to přes zverimex. To vidím na něco dobrýho neb pořád hejbu hubou:-)Nebo dostanu novou hračku.. Jejda já se teším.Jsem zvědavá jak dlouho mi ta hračka vydrží v nerozkousaném stavu,asi tak hodinku. :-) Panička mi začala říkat zrzavá ničitelka. :-)Taky jsem včera udělala malér-paníček jsi šel lehnou a já šupky za ním. Jen jsem si tam učůrla a šupky k sobě do pelíšku. No to bylo řevu.. Tak nevím jestli za to "fuj" něco dostanu. Možná pleny-jako trest. :-) Tak já už budu končit. Jsem doma sama,tak jdu vymýšlet další lumpárny.. :-))

5 ledna 2011, 00:04:46

Ahojky.. Tak jak se máte hafíci? :-) Já dnes jsem byla s paničkou na procházce v lese.:-)..zase jsme dováděla ve sněhu.No bžunda to byla.Po procházce nás doma čekal uklid. Zase jsem štěkala na lux,ten se mi teda vůbec nelíbí :-)..Ale panička říkala,že jsem šikovná pomocnice.Už jdu do hajan,hodin je jak na kostele. Tak Vám přeji brou noc. Haf a pac :-)))

2 ledna 2011, 19:29:49

Hafoj deníčku,dlouho jsem tady nebyla.. Tak teď vše doháním-čeká mě rozdávání kostiček a.t.d. :-)No a taky Vám musím napsat co se za tu dobu stalo a nestalo.. Vánoce se u nás moc neřeší,ale dobroty jsem dostala i tak.Taky jsem ve zdraví přežila silvestr,ty rachejtle venku mi vůbec nevadí. Běhala jsem venku jako pominutá:-)Jinak jsem našla "kouzlo kousání bot":-)Sama jsem si otevřela skřín,panička nechápe jak jsem to dokázala. No a je jasný,že jsem si na žužlání vybrala ty nej boty!!Panička málem omdlela když přišla domů z práce. Dostala jsem na čumák,ale nic to semnou neudělalo a pár bot jsem ještě strčila do tlamičky.. :-) A řeknu Vám že mi ten den hezky utekl. Teď už nemám co kousat,panička všechny botičky uklidila. Místo bot mi koupila "peška"ten u nás doma vydržel pouhé dvě hodiny-hned dostal co proto. :-) Ještě pořád mám problém s tím "fuj"doma. Panička říká že jako 5ti měsíční štěndo už bych to mohla vydržet.Já se snažím,ale...Moc mi to nejde,když mě začně bolet bříško tak to pustím a je to. Mám ještě další novinu. Budeme mít doma kočku,ale jen na hlídání. Je to už starší dáma. Tak uvidíme jestli sní bude sranda a nebo bude pořád spát.U nás doma to bude hotový zvěřinec:-) ....Hafíci měj te se hezky přejeme Vám s paničkou opožděně Krásný nový rok,lásku od páníčku,samé dobroty a hlavně bezstarostný psí život. :-)Nikita a panička

14 prosince 2010, 13:26:45

Hafojky deníčku,mám velkou radost.. Už konečně umím "lehni" Na cvičáku mi to paní Petra ukázala,a já už to hned večer trénovala doma s paničkou. No a teď už to umíme na výbornou.. :-))Jinak jsem doma bez dozoru,pánici jsou v práci. Ale mě to nevadí. Jsem hezky v teplíčku a hajam protože venku je zase sněhová vánice a ošklivá zima. :-( Tak páček a mějte hezký den.. :-)

13 prosince 2010, 11:37:13

Čauky.. Tak vám štěknu,že jsem v sobotu byla zase na cvičáku. Bylo to super,až na jednu vlezlou fenku.Pořád mě kousala do nožiček.Tak jsem po ní vystartovala.:-)Panička byla mírně šokovaná.Říkala že jsem šikulka co si nenechá nic líbit. :-))No a neděle byla plná odpočinku. Procházka v lese byla taky fajn. S paničkou jsem cvičila to co jsem se naučila.. A šlo mi to. :-)Dneska jsem doma sama,musím být hodná.. Panička mi vyhrožuje,že mě bude zavírat do klece.. :-/ Než jí to přejde budu hodná a žádná klec se konat nebude :-)) Tak hafíci přeju hezký začátek týdne.. Pac a páček..

6 prosince 2010, 23:01:54

Tak vám řeknu,že procházka byla fajn. Trošku nám do toho padal sníh ale to vůbec nevadilo. :-)Jinak jsem dnes pěkně zlobila, už podruhé jsem se paničce vyčůrala do peřin.:-/ Tak jsem dostala na zadek a panička semnou nemluví. :-( Tak snad máte hafíci lepší začátek týdne než já.. :-(((

3 prosince 2010, 13:53:44

Ahoj deníčku. Tak včera jsem doma pěkně zlobila. Když panička přijela domů málem omdlela. Takový bordel ještě neviděla. Hned jsem věděla,že bude zle. :-( Panička si pro mě došla do koupelny a dostala jsem vynadáno a na zadek. :-( Ale po chvilce jsem si jí šla usmířit. :-) Dnes mám paničku doma. Plánujeme procházku do lesa.Už se teším. PS: Přísahám deníčku,že doma už budu hodňoučká holka.:-) Tak papa a hezký den. :-)))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Nikita

Pohlaví
Datum narození

25. července 2010

Hmostnost

Stále rostu.. Tak že pokaždé jinak. :-)

Krátce o mně

Jsem Amstafice Nikita.. Když jsem doma sama tak \\\"brutální\\\":-)Co vidím to zničím.A že mě to baví..Rostu jako z vody neb pořád papkám.Taky pořád zlobím nebo chrápu. Doslova.:-) Panička do mě v noci strká,páč se to nedá poslouchat..

Co umím

Sedni, Ke mě, Fuj, Nesmíš, Jdi na místo.Nekousej.Lehni. Štěkaní na povel mi fakt nejde.. :-))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Papám granulky,masíčko,piškoty a jiné dobroty... jsem nenažraná neustále hejbu hubou. :-)

Oblíbená hračka

Kostička,Provaz .. Koušu skoro vše co mi přijde pod nos.. :-) Občas koušu i paničku.. :-)

Co ještě zbožňuji

Já mám ráda asi všechno.. Procházky,papání,pejsky,hraní..Nejvíc asi postel a pak tu slečnu co tam spí se mnou.. :-) Takže paničku.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Sorbon

Pohlaví
Hmostnost

cca 30 kg

Krátce o mně

....Jsem jedna z těch psích dušiček,co to od narození neměla zrovna snadné.Od svých 4 měsíců života jsem byl zavřený po různých kotcích útulků.. Ale dnes už se mám fajn. Příroda mi jako \\\"bonus\\\" dala do vínku ještě jeden handicap-neslyším. Mě to moc nepřekáží,ale bohužel díky tomu musím stále chodit na vodítku. Na své modré oko, venku lovím fenečky. Panička říká,že jsem fešák. :-) No a jako každý piťásek jsem střeštiprdlo plné energie. Dokážu tu svojí smečku,která je mimochodem velká pěkně pozlobit... :-) A to je asi tak vše co Vám na sebe štěknu :-)

Co umím

Co to je?? :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kuřátko a těstoviny... Panička mi vaří :-)

Oblíbená hračka

Vše co se dá pořádně kousat... Třeba i paničku :-)

Co ještě zbožňuji

Svojí smečku :-) A válení v peřinách.

Fotky

Přátelé (114)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?