Profilovka Dafinka

Dafinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 prosince 2013, 21:58:08

Včera jsme byli na krásné procházce... Pánička a její kamarádka vzaly koně na vyjížďku a já s kamarádčinými psy jsme si běhaly po poli. Pánička cválala po poli a já s Ashley jsme se pořád honily, pobíhaly před koňma a hrály jsme si. Pánička přišla domů celá zmrzlá, myslela, že ji upadnou prsty, ale stálo to :)

14 ledna 2013, 20:20:33

Dneska to byl pro nás akční den.Odpoledne mě pánička vzala na procházku do polí.Po chvilce mě pustila bez vodítka,a tak jsem šla pěkně vedle ní až do chvíle,než jsem chytla stopu.Začla jsem páničce utíkat až k lesu,celou cestu za mnou utíkala a ječela na mě :D.Asi půl hodiny mě tam naháněla a když mě konečně chytla,tak byla pořádně naštvaná.Vrátily jsme se domů a po chvilce jsme šli k babičce,která má jezírko s kaprama.Běhala jsem po zahradě,ale pak mě napadlo že se půjdu za těma kaprama podívat.Nejdřívě jsem chodila po ledě,který byl na jezírku.Uklouzly mi packy a až jsem byla ve vodě s kapříkama :D.Když mě paňule šla z okna zkontrolovat,viděla mě jak se snažíl vylézt ven.Rychle mi běžela pomoct,ale než tam doběhla tak už jsem byla venku z té ledové vody.Paňule byla ráda,že se mi nic nestalo.No a mě jedno koupání s kaprama bohatě stačilo :o).

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Dafne

Plemeno

Bígl

Pohlaví
Datum narození

5. února 2009

Hmostnost

14kg

Krátce o mně

Pánička si mně koupila 31.3.2009 a narodila jsem se ve Frýdku-Místku.Původně si chtěla koupit psa,ale když uviděla mně tak asi nemohla odolat těm mým očím:D.Říká že jsem strašpytel,protože se někdy bojím vody...Dokážu ji naštvat tím,že když mě vykoupe uteču jí,jdu se vyvýlet do bláta a pak příjdu celá špinavá:D.

Co umím

Sedni, lehni, čekej, nesmíš,dolů...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sním všechno na co příjdu, ale nejraději mám maso :-)

Oblíbená hračka

Hraju si se vším,na co příjdu.Ale nejraději mám mojeho plyšového medvídka:o)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Darcy

Pohlaví
Datum narození

31. srpna 2013

Hmostnost

1,5 kg

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, kapsičky

Oblíbená hračka

Hraju si se vším, na co příjdu :o)

Fotky

Přátelé (544)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?