Profilovka Jolanka♥

Jolanka♥

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 července 2013, 08:40:55

Ahoj kamarádi.. jak vidíte panička se vrátila! Za to dobu co jsme tu nebyli se stalo spoustu věcí.. 1) jak vidíte umřeli malinké morčátka :( FIFINKO a LILINKO ..móóc se nám po vás stýská..:'( 2) opustila nás i Kikinka :'( bylo to hrozné ..jeden den tu byla a druhý už byla pryč.. KIKINKO naše ...měli jsme tě hodně rádi..stýská se nám :'( 3) opustil nás kocourek Mazlík..on ale neumřel..šel na výpravu a už se nevrátil..asi někde našel život ,který se mu líbil víc..Vrátil se a teď krouží kolem našeho domu..Stýská se nám..vrať se k nám.. :'( 4) tři nás opustili..jeden se k nám připojil..:) v pátek 21.6 k nám teta přivezla nádherné koťátko'!! bylo to holčička..ještě nikdy jsme neměli kočičku HOLKU! :) Paničky ji pojmenovali ANGIE:) a já ji mám hrozně rád..a rychle jsem si ji oblíbil:) 5) Všichni jsme jinak v pořádku .. Jsme KRÁSNÁ čtverka : MOURINEK,TLAPINKA,TEDDYNEK a ANGIE :) : JSme dobří kamarádi a máme se moc rádi.. Mějte krásné prázdniny, KAMARÁDI TEDDYNEK :)

8 července 2013, 08:30:13

Ahoj..:) Panička už v pátek jede na 14dní pryč k moři:( Takže budu doma jen s velkým páníčkem Matějem, starou paničkou a Teddynkem,Tlapinkou a Mourinkem.. PAnička moc doufá ,že tam bude wi-fi tak jak píšou na internetu. Aby mohla dále oplácet myšičky.. Nerada by jsem ztratila tak KRÁSNÉ místo v TOP100 :3 Je ještě brzo a tak ležím v pělíšku:) Panička už mě zachvilinku půjde krmit. To se sem zase nahrne Teddy a bude skákat,skákat a skákat:D Včera byly otevřené dveře před dům a já jsem vyběhla ven! Panička mě začala volat ,ale já jako paličatá kočička jsem vlezla ze spodu do auta a furt sem nevylízala:D Panička se na mě potom zlobila..že tam musela tak dlouho čekat..:D Tak jdu snídat:3 DOBRÉ RÁNO .ANGIENKA.

1 července 2013, 18:27:48

Ahojte kamarádi:) Dneska je první den prázdnin..obě paničky doma. Furt se semnou hrají,že ani spát nemůžu:D Když se semnou nehrajou paničky,tak si semnou hraje Teddynek.. Panička si včera po dlouhé době vzpomněla na MICINY a HAFÍKY. Udělala mi profil a řekla ,že mi hned zapne hodnocení. Takže se teď snaží aby sem se umístila v TOP 100:3

24 května 2012, 22:28:55

V neděli 20.5 Mě panička strčila do vany a okoupala. Byl jsem poslušný a nijak jsem se nesnažil z té vany utéct. Dala na mě šampón a potom mě osprchovala vodou. Zapla fén a sušila mi srst. Když jsem byl dostatečně suchý pustila mě ven z koupelny..... V pondělí 21.5 Pondělí byl den jako každý jiný. Snídaně,mazlení,hraní večeře atd.. Ale šel jsem s paničkou pro mladší paničku do školky kde mě přivázala ke stojanu na kola a já jsem si poslušně lehl a čekal až se panička vrátí. Když se vrátila ukázala mi mého nového kamaráda. Drsnosrstého jezevčíka Bena...... Úterý 22.5 Tento den my začala strašně téct z očí. Panička si myslí že mám na něco alergii, protože jsem i pšikal.

17 května 2012, 23:26:55

Včera ráno jsem paničku chtěl probudit já ale zrovna když jsem skočil na postel se zase ozval ten budík. Panička mě vzala dolů ze schodů a pustila mě na zahradu. Potom jsem dostal snídani (granulky s masem z konzervy). Po jídle jsem se šel domů napít a lehl jsem si na pelíšek ,protože panička už odešla. Když se vrátila šli jsme na procházku. Potom už byl večer a já jsem šel spát... TEDDYNEK :-)

15 května 2012, 22:44:27

Včera ráno už mě zase vzbudil budík. Panička mě pustila na zahradu a já jsem se provětral. Po chvíly se panička vrátila a nesla mléčko pro Mourinka a jablko pro Tlapinku. Ale žádné maso pro mě! Panička mi prej včera večer dala poslední kousek. Tak jsem měl jem samotné granulky. Když jsem pojedl panička už dala najíst všem a tak mi dala čistou vodu. Hned jsem se napil a půlku misky vypil. Potom mě panička pustila dovnitř a tam jsem si lehl na pelíšek. Za chvilku zazvonil znonek a já jsem se ani nenamáhal štěkáním ,protože vím že to byla paniččina kamarádka s kterou chodí každý den do školy. Když panička odešla ležel jsem na pelíšku. I druhá panička odjela a já jsem zůstal doma sám. Naštěstí ale nejsem ten typ ,který by samou nudou rozkousal tře nožičku od židle. Když se panička vrátila tak jsme si spolu hrály. Potom šla ale zase pryč. A já jsem ale naštěstí zase nebyl doma sám. Byla doma i malá panička , s kterou jsem si hrál. Když se panička vrátila donesla mi masíčko a tak jsem měl zase moje oblíbené granulky s masíčkem. TEDDYNEK ;-)

14 května 2012, 21:43:31

Včera ráno jsem paničku probudil já. Vzala mě ven a vyvenčila. Dostal jsem jako vždy granulky a čistou vodu. Dnes byla panička zase doma a tak jsem si s ní hrál. Když páníčci dojedli oběd panička mi dala kousek masíčka ,který jí zbyl. Po obědě šla semnou malá panička na procházku na které jsem potkal mnoho psů. Když jsem se vrátil měl jsem ukrutnou žízeñ a tak jsem se napil. Za chvíly už byl večer a já jsem pojedl. Potom jsem šel spát a spal jsem až do rána... TEDDYNEK ;-)

13 května 2012, 22:00:23

Včera ráno jsem paničku probudil celkem pozdě ,ale jí to nevadilo. Byla totiž doma. Dostal jsem snídani a čistou vodu. Po snídani jsem šel za paničkou k televizi kde jsem si lehl a odpočíval. Potom mě to ale přestalo bavit a tak jsem šel na pelíšek. Panička mi dala na hraní buvolí kost a tak jsem si pošmákl a ještě jsem se zabavil. Potom sem večeřel a šel jsem spát. TEDDYNEK :-)

12 května 2012, 11:50:49

Včera ráno jsem probudil paničku a ta mě šla pustit na zahradu. Najíst mi ale dala druhá panička. Chvíli po tom co jsem pojedl tak mě paniččina babička vzala na procházku. Když jsem se vrátil rychle jsem se napil a šel jsem si lehnout na pelech. Na oběd panička vyšla s pokoje a tak se semnou pomazlila. Potom do něj zase zalezla a já jsem se nudil. Na večer potom jela druhá panička někam pryč a já jsem nevěděl co mám dělat. Panička za mnou ale došla z pokoje a hráli jsme si. Večeři už mi dala moje panička. Poojedl jsem a šel jsem spát.. TEDDYNEK :-)

11 května 2012, 18:30:39

Včera ráno mě nikdo neprubudil ,protože panička je nemocná a tak nevstávala do školy. Když vstala z poslele pustila mě na zahradu. Dala mi do misky granulky a šla si lehnout ,když jsem ale dojedl chtěl jsem jít za ní na horu a tak si pro mě přišla. Celý den jsem ležel na pelíšku u paničky a párkrát jsem si zašel ven. Večer jsem povečeřel a chvíli jsem se díval s malou paničkou na televizi. Potom už jsem šel ale spát. TEDDYNEK ;-)

10 května 2012, 08:43:41

Včera ráno mě probudila panička ,když šla dolů. Mě ale ještě nechala v pokoji ,takže jsem si ještě schrupnul. Potom jsem ji uslyšel jak jde po schodech. A utíkal jsem jí naproti. Vzala mě dolů a šla mě vyvenčit. Potom mi dala snídani a já jsem ji celou snědl. Pak jsem dostal čistou vodu ,tak jsem se hned napil. Potom už ale panička musela odejít tak jsem se sní rozloučil. Lehl jsem si domů do pelíšku a čekal jsem. Když se vrátila rozbalila objednávku co nám přišla(vodítko,pelíšek,atd...). Pelech jsem si hned oblíbil a vodítko hned vyzkoušel. Potkali jsme po cestě malého Jorkšírka ale jinak žádného jiného psa ne. Když jsme se vrátili panička my dala sušené střívko a já si ho hned shoval do pelechu. Panička mi taky dnes vyčistila zuby :-D Bránil jsem se jen trochu ale potom už to bylo v pohodě. Povečeřel jsem a potom jsem šel spát (jako každý den).... TEDDYNEK :-D

9 května 2012, 08:44:14

Včera ráno jsem probudil paničku já. Šla mě vyvenčit. Panička nechtěla ať jím pořád jen granulky ale proto že jsme doma neměli žádné maso tak mi do misky dala trochu pomazánkového másla. Mě to moc chutnalo a tak jsem snědl plnou misku. Potom jsem se rozloučil s paničkou ,která zase někam šla. Potom odjela i druhá panička s páníčkem. Tak jsem si lehl ven na židli a ležel. Když se panička vrátila tak jsme si spolu hráli. Včera jsme ani nešli na procházku jen jsme odpočvali. Na večeři jsem měl zase jen ty nudné granule. Panička mi slíbila že zítra už je určitě koupí. Když už jsem byl na pelíšku a už skoro spal,panička mě hladila a na hlavě blízko u oka mi našla klíště. Bylo celkem ještě malé ale ona mi ho radši hned vytáhla. Nejprve jsem nechtěl ale potom už ho měla vytáhlé a tak mi to ještě vydesinfikovala a bylo to. Potom už jsem mohl nerušeně spát. TEDDYNEK :-D

8 května 2012, 08:50:02

Včera ráno mě zase vzbudil budík. Tak jsem vyskočil pandi na postel a lehl si k ní. Ona mě začala hladit a zase usnula. Když se vzbudila bylo už celkem pozdě. Rychle mě pustila ven a já jsem se šel vyvenčit. Potom nám všem dala najíst ,ale já jsem dostal jenom granulky bez masa ,protože to nám už došlo. Když šla panička do školy ještě jsem se sní rozloučil. Potom jsem byl venku. Když se vrátila chvilinku si semnou hrála ale potom už šla zase pryč. Byla pryč jen chvíly ale potom byla taky chvíly doma a šla zase někam pryč. Když se vrátila udělala si večeři a šla nás nakrmit. Zase ta druhá panička zapomněla koupit maso ..... TEDDYNEK :-)

7 května 2012, 23:46:56

Včera ráno mě panička volala aby mi dala snídani. Jenže já jsem stále nešel. Tak mě dala misku s jídlem na terasu kde jsem ležel a já jsem si pochutnal na pěkně teplém mléčku. Když jsem dojedl panička mi vzala misku a umyla ji. Potom jsem slezl dolů kde jsem si udělal pohodlí na židli. Tam jsem jen tak ležel do oběda. To mě panička probudila aby mi dala kousek salámu. Pak jsem se zase uložil ke spánku. Probudila mě až panička ,když mě volala na večeři. Pojedl jsem a šel jsem spát. MOURINEK ;-)

7 května 2012, 08:26:53

Včera ráno jsem vzbudil paničku sám a ne ten budík. Šla mě vyvenčit a dala mi najíst. Potom jsem si s paničkou hrál s míčkem. Panička dělala pořádek v mích vecích (opravovala kšírky atd..) . Já jsem byl samozdřejmě u toho a když jsem ty kšíry viděl chtěl jsem jít ven. Ale panička neměla čas. Šla se mnou až po obědě ,jenže jsme šli jen kousek. Okolo šesté už se nám chyslaly večeře. Panička ale ještě čistila Kikince a Tlapince klece takže jsem se díval. Potom jsem dostal večeři a já. Po večeři jsme se ještě chvíli dívali na tv. Ale potom jsme šli spát. TEDDYNEK :-D

6 května 2012, 11:02:59

Včera ráno panička ještě nebyla doma. Čekal jsem ji u dveří. Dojela ale celkem brzy asi kolem osme. Hned mi dala snídani a mazlila se semnou. Pak šla ale zase pryč ,protože druhá panička soutěžila a tak se šla podívat. Já jsem na ni poslušně čekal u vrát. Když se vrátila šla na internet a objednala mi nový pelíšek,vodítko,antiparazit. obojek,šampón, speciální pastu na zuby,a kartáček,ještě nějaké pamlsky. Potom mi venku házela míček. Pak se šla zase podívat na druhou část soutěže. Když se vrátila dělala mi pořádek v pamlscích. A tak jsem se pořádně nadlábl. Panička taky musela čisit rybičce akvárko tak jsem se díval. Večer mi dala najís a šel jsem ven na dvorek tam jsem chvilku běhal a potom jsem šel spát. TEDDYNEK ;-)

5 května 2012, 22:49:57

Včera ráno mě panička nakrmila jako každý den. Potom za mnou přišla taková bílá kočička. Chvíly jsme si spolu povídali ale potom už jsem šel pryč. Když se panička vrátila ze školy hned zase odešla. Proto mě večer krmila druhá panička. Po večeři jsem si zalehl do pelíšku a spal. MOURINEK ;-)

5 května 2012, 22:45:18

Včera ráno jsem vstával brzy s paničkou. Panička mě vyvenčila a dala mi najíst. Potom ale musela spěchat do školy. Já jsem nemohl být venku protože pršelo. Tak jsem ležel doma na pelíšku ,jenže to si potom druhá panička stěžovala že jsou všude chlupy. Když jse panička vrátila ze školy šla se zbalit a pojedla. Panička jela navštívit mou kamarádku Enny a její štěňátka. Já jsem na ni pořád čekal u dveří jenže ona pořád nešla. Tak jsem se unavil a usnul. TEDDYNEK ;-)

4 května 2012, 08:28:58

Včera ráno mě i paničku probudily hromy. Hromy ale žádné blesky ani nepršelo. Panička mě dala najíst a chvilinku si semnou hrála. Potom ale musela do školy. A v tu chvíly ,když otevřela dveře začalo pršet. Ale opravdu hodně potom už zase jen trochu a potom vůbec. Všechno jsem to sledoval s bezpečí domova. Když se panička vrátila šla se učit ven na trampolínu kde si vzala i Kikinku. Já jsem chtěl jít za nimi ale panička mě nepustila. V tom zazvonil znonek a já ucítil mou psí kamarádku Dášenku. Šli jsme se společně projít. Zastavili jsme se u kraviček a tam jim pančky házeli trávu přes plot. Pak jsme šli dál a byli jsme venku asi 3hodiny. Po cestě zpět jsme potkali tři psy. Když jsme se vrátili měl jsem opravdu velkou žízeň a hlad. Panička mi všechno obstarala. Šel jsem si lehnout do pelíšku a tam jsem odpočíval. TEDDYNEK :-)

3 května 2012, 15:22:50

Včera ráno mě panička dala najíst a já jsem si šel lehnout na střechu. Tam jsem ležel skoro celý den. Když se panička vrátila domů seděl jsem na židli a spal. Panička se semnou chvíli mazlila jenže Teddy pěkně žárlil a tak se šla hrát a mazlit i s ním. Ještě chvíli jsem ležel ale potom jsem dostal hlad a tak jsem šel za paničkou ať mi dá něco na zub. A taky že mi dala. Dostal jsem masinko z konzervi. Když jsem potom dostal na večeři mlíčko šel jsem si zase popovídat s kočičím kamarádem. Potom jsem si lehl a spal. MOURINEK :-D

3 května 2012, 08:24:58

Včera ráno mě zase vzbudil budík. Panička mě šla vyvenčit a otevřela ptáčkovi klec. Nakrmila mě a ostatní zvířátka a já jsem se díval. Potom odešla panička do školy a já jsem si lehl na pelíšek. Když se vrátila šli s ní I její kamarádky , které úplně zbožňuju. Potom se šla panička dívat na televizi a hodnotit. Když vtom zazvonil zvonek. Utíkal jsem ke dveřím a zběsile štěkal zatím co panička zatím zvedla sluchátko a zeptala se kdo tam je. Já jsem netrpělivě čekal až mi někdo otevře a já si budu moct prověřit jesly ten za vráty je cizý nebo ne. A už konečně přišla a já jsem cítil že je tam Dášenka moje jezevčicí kamarádka. Panička otevřela a já jsem se sní utíkal pozdravit. Paničky se domluvily že se pujdeme projít. A tak jsme šli ,cestou jsme žádného pejska nepotkali. První jsem utíkal všude možně ale potom jsem šel paničce pěkně poslušně u nohy. Vrátili jsme se celkem pozdě. Já jsem se rychle napil a lehl jsem si do pelíšku. Tam jsem zůstal až do večeře a potom jsem šel spinkat. TEDDYNEK :-)

2 května 2012, 17:16:21

Včera ráno jsem se dole vůbec neukázal. Panička o mě měla strach. Na oběd už jsem konečně přišel. Ale panička mě dala najíst na terase,pry kvůli nějakému ptáčkovi. Když jsem dojedl ležel jsem na terase a vyhříval jsem se na sluníčku. Když už byl skoro čas k večeři stavila se na návštěvu jedna kočka. Chvíli jsme tam na sebe mňoukali ale pak mě to přestalo bavit. Radši jsem se šel k paničce dožadovat večeře. Jenže ona řekla je mám ještě chvíli počkat. Tak jsem si lehl vedle jejích nohou a spal. Po chvilce mě probudila že už je ten praví čas k jídlu. Po jídle jsem se odkradl pryč a šel jsem si najít pohodlné místo ke spánku. MOURINEK ;-) Ps: Moc rád bych poděkoval vám všem za myšičky ,kterých jste mi poslali opravdu moc. Ani já,ani moje panička jsme o medajličce na tak krásném místě ani nesnili.Takže vám všem moc,moc a moc děkuju. PPs: Kdo chce posílat myšky dejte vědět,moc rádi vám je pošleme. I když teď nehodnotíme (kvůli paničce ,která má pořád moc práce). :-D Jinak hezký dnešní slunečný den :$

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

♥ Tlapinka ♥

Pohlaví
Datum narození

12. května 2010

Hmostnost

2,2kg

Krátce o mně

Jsem krásný černý králíček :-)

Co umím

...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Seno, PAMPELIŠKY

Oblíbená hračka

Autíčko

Co ještě zbožňuji

..

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥ Teddynek ♥

Plemeno

Ši-tzu

Pohlaví
Datum narození

12. října 2010

Hmostnost

5 kg

Krátce o mně

Ahoj kamarádi, jsem malý pejsek plemene ši-tzu. Narodil jsem se asi 12.10 2010, ale jistě to panička neví. Jsem moc hodný a poslušný, moc rád se učím nové věci. Už umím spousty povelů. Pocházím od jedné známé mého páníčka,která mě dala mé nové paničce u které žiji.

Co umím

Slyším na jméno, Sedni, Pusť, ke mě, zůstaň, lehni, pusu, domů, škrábej, popros, hledej

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

1) Masíčko 2) granulky ,ale jen některé 3) SÝR - má ho hrozně,hrozně rád

Oblíbená hračka

Hraček má spoustu, ale nějak jsou mu fuk. Nehraje si

Co ještě zbožňuji

Paničku nejvíc

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥ Angie ♥

Pohlaví
Datum narození

21. června 2013

Datum úmrtí

9. července 2014

Hmostnost

1,0kg

Krátce o mně

Ahojky! Jmenuju se Angie. Pocházím od jedné tety. Nenarodila jsem se 21.6 2013.. přesně to totiž nevíme. Proto panička řekla, že budu slavit narozeniny v den ,kdy mě dostali. Jsem celkem inteligentní... no ikdyž, jak se to vezme. Jsem HROZNĚ přátelská..s každým se hned chci hrát a mazlit.

Co umím

...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

hmm..takže maso,maso a maso!

Oblíbená hračka

Ruka, potom ještě myšička, balónek a Teddy

Co ještě zbožňuji

...

Fotky

Základní informace

Jméno

♥ Mourinek ♥

Pohlaví
Datum narození

9. května 2001

Datum úmrtí

9. července 2013

Hmostnost

3,3kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Mourin. Narodil jsem se 9.5 2001. Mám rád všechno jídlo a proto my panička občas říká všežravče. Vážím 3,6kg.

Co umím

Čiči a slez

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno

Oblíbená hračka

Myška a provázek

Co ještě zbožňuji

...

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥ Kikinka ♥

Pohlaví
Datum narození

29. července 2011

Datum úmrtí

12. dubna 2012

Hmostnost

...

Krátce o mně

Ahoj, dne 17. 11. 2011 se mi narodila dvě malá morčátka FIFI a LILLY

Co umím

...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Seno,směs,jablíčko atd..

Oblíbená hračka

Tunílek :)

Co ještě zbožňuji

úplně všechno

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥ Mazlík ♥

Pohlaví
Datum narození

23. května 2010

Datum úmrtí

1. února 2012

Hmostnost

3,8kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Mazel. Narodil jsem se 23.5 2010. Slyším na jméno a taky na čiči. Rozumím i když my panička řekne abych slezl :D

Co umím

Čiči a slez

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso a mléčko

Oblíbená hračka

Myška,pérko a kulička

Co ještě zbožňuji

Jídlo

Fotky

Více fotek

Přátelé (325)

Články

Články

Jak jsem přišla k Teddymu

Fenka jedné tety měla zrovna štěňátka labradora, měla už poslední a my jsme si ho nakonec chtěli vzít. Jenže když jsme se jí ozvali bylo pozdě už i to poslední bylo pryč! Po nějaké době jsem uviděl...

1. ledna 2012 1:00

Nemocné očičko

Jednou jsme jeli s Teddynkem na procházku do přírody. A Teddymu se tam moc líbilo. Když jsme se vrátili domů, měl Teddy oko stále přivřené. Musela jsem jet ke kamarádce na přespání. Na druhý den mě...

18. srpna 2011 2:00

Teddyho ztracení

Jednoho dne u nás zazvonila kamarádka a já jsem šla za ní. Povídaly jsme si mezi vráty a pak se to stalo.

3. srpna 2011 2:00

Mazlíkovo ztracení ♥♥♥

Máme kočičku jménem Mazlík. Vzali jsme si ho na chalupu, která je daleko od našeho domu.

8. května 2011 2:00

Mazlíkova první procházka

Jednou u nás byla kamarádka a tak jsme se rozhodly vzít našeho kocourka na procházku.A tak jsme mu daly vodítko a šly jsme.

23. ledna 2011 1:00

Maxíkův životní příběh

K Maxovi jsme přišli na jedné burze.Chtěli jsme jiného psa, ale oni by ho zabili, protože byl nemocný.A tak jsme se všichni shodli, že mu dáme skvělou rodinu a skvělý domov. Mývával často záchvaty,...

25. prosince 2010 1:00

Tygřík

K Tygříkovi jsem přišla tak že mi ho dala teta. Byl to moc rostomilý kocourek ale teď už k příběhu.

25. prosince 2010 1:00

Mazlíkův příběh

Jednou byl zrovna pátek a mamka s taťkou jeli na chalupu.

21. listopadu 2010 1:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?