Profilovka Mae

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 února 2012, 23:57:35

a máme tu únor, užíváme sněhu i když při těchto mrazech ani moc ne. Minulou neděli jsem s paničkou zajela do Janovic na procházku s Orchid a její paničkou, ale bylo škaredě, déšť. Panička slibuje, že jak trochu poleví počasí, tak zase spolu někam vyrazíme, už se těším. Panička plánuje dovolenou, tak budu u tety Petry na hlídání, to já ráda, tam mě rozmazlují :) Tak na sebe v těch mrazech dávejte pozor a já se zase ozvu, až u nás bude něco nového :)

29 listopadu 2011, 23:03:28

baf pro všechny :) byl jsem v neděli s paničkou a tím velkým psem na výletě, část cesty jsem ťapkal po svých a část mě panička nesla v tašce pro bafíky. Naučil jsem se do ní sám lést a vyskočit ven :) na návštěvě u kamarádky v Janovicích jsem řádil s čínským chocholatým psem a nahatým kocourkem, byla to paráda :) venku je pěkně a teplo, tak chodíme řádit ven, sem tam se ještě stane nehoda s loužičkou, ale jsem ještě mimino, tak mám nárok :)

16 listopadu 2011, 22:40:37

ahoj lidičky, čím začít ?? Jsem malé štěně, ještě mimino :) hodně spím, jím a občas si hraju s kamarádkou Alex nebo človíčkem Eliškou. Panička semnou chodí na procházky, krmí a stará se. Prej tu zůstanu do prosince a potom poputuji do Brna kde budu dělat společníka, ale prej jim budu chybět ... no, oni mě určitě taky, přece jen si na ně zvyknu, ale v Brně mi bude dobře. Budou mě tam vykrmovat, rozmazlovat, budeme se toulat po procházkách a mají tam senzační park pro bafany.

16 listopadu 2011, 22:17:37

téééda, dlouho jsme tu nebyly. Máme za sebou první obranu, na cvičáku než odešli všichni páníčci i bafani jsem byla nejistá. Pak přišel pán a cpal mi hadr, prej si chce hrát, takže jsem si hrála, ale pořád mi všechno bral, takže jsem se rozlobila a ukázala mu na co mám zuby :) Panička semnou byla v září dva dny na horách, teda byla to fuška, ale bylo tam krásně, běhala jsem navolno, akorát za dva dny 38km. ... no, řeknu vám, dostala jsem zabrat, ale nejsem žádné BÉČKO a došla jsem úspěšně až k vlaku. Dneska panička koukala na Rychetské hory, prej tam je málo návštěvníků, krásný výhled a celá trasa má 30km. , ale prej to asi kvůli mému kamarádovi Buddym necháme až na jaro. Teď prej jen Orlické hory a nějaká lehká tůra ... ale copak já vím, co pro paničku znamená " lehká " ?? :)

31 května 2011, 10:56:52

tééééda, my to tu pěkně zanedbáváme :) první hárání jsme úspěšně zvládli. Horké dny trávíme u řeky, Alex vedra moc nemusí. Eli ráda vodí Alex na vodítku, naštěstí netahá, ale i tak to vypadá komicky a není poznat kdo koho vlastně vede :) Poslušnost i nadále "pilujeme" ... snad se nám podaří dostat na Propet do Brna zkusit jak zvládne hodně zvířat i lidí pohromadě. Pokud ji cvičím správně, tak zvládne :)

29 dubna 2011, 15:54:09

a máme tu jaro v plném proudu. Naše slečna nám začala hárat, ale vybrala si tu nejnevhodnější dobu, protože k nám přijela sestra se svým psem Tobim - pastore maremmano. V poslední době se mi asi nejvíce líbila procházka do chráněného území Morávka, mohu jen doporučit. Také jsme dostály slibu a prošly se s kamrádkou v Janovicích po kopcích, poté navštívily místní fotbalové utkání. Výstava psů nám sice nevyšla, ale nevadí, na podzim bude ještě jedna a možná nám vyjde Propet v Brně. Momentálně dokud nedohárá, tak se nic extra konat nebude, protože příval hormonů je na ni znát :)

23 března 2011, 15:04:57

a máme tu jaro, čas běží :) zanedlouho Alex oslaví své první narozeniny, je z ní pořád ještě velké mimino, ale také ochranitelka mých dětí, umí se předvést i jako dáma. Vyrážíme do přírody na dlouhé procházky, kde nemám obavu ji pustit na volno, protože její poslušnost je lepší a lepší. Nedávno jsme na procházce spozorovaly dva hrající zajíce, v první moment jsem měla obavu, že se za nimi Alex rozběhne, ale stačilo syknout a zůstala stát. Společně jsme tam nehnutě stály a koukaly jak dovádějí. Myslím, že čas který trávíme jen my dvě spolu nás spojuje, učíme se poznávat jedna druhou ... Občas zavítáme i do města, bohužel, nemám to ráda stejně jako Alex, ale je to nutné zlo, v zájmu socializace a zvykání na rušivé podněty. Čeká nás návštěva fotbalového utkání v Janovicích, ale předtím s kamarádkou a její fenkou náháče je utaháme v místních kopcích :). Začátkem dubna nás pak čeká návštěva výstavy psů v Ostravě a jiné ... určitě si to nenecháme pro sebe :)

18 února 2011, 17:50:33

nějak to tu zanedbáváme :) no, rozhodně to není tím, že by se u nás nic nedělo. Panička si pořídila koloběžku a čekáme na teplejší počasí, abychom ji otestovaly venku. Jak budu umět běhat vedle koloběžky, budeme zkoušet kolo. Chodíme na hory, postupně prodlužujeme trasy, ale s citem, prý abych pak neměla špatné klouby. Chystáme se zase do Brna, ale ještě nevím zda vlakem nebo autem, já bych radši ten vlak, v autě je mi špatně :( pak jezdíme ještě do Orlických hor, mají tam slepice a já je ráda proháním, bohužel panička se za to na mě zlobí ... no co, jsem ještě štěně :)

15 ledna 2011, 14:54:32

a máme po vánocích, panička na mě nedávno venku koukala a říkala, že jsem už kus psa a jak nám ten čas letí :) již tu nikde nemáme sníh a poslední dva dny tu prší, takže procházky flákáme :( , ale panička slibuje, že jak bude trochu lépe, tak mi to vynahradí. Chodíme k řece a tam je vždy nějaký ten společník na proběhnutí. V létě slibuje jak budeme chodit na hory a cestovat, to se móóóc těším. Panička má vybranou i koloběžku, prej napřed budeme trénovat běh s koloběžkou a teprve potom u kola, tak jsem na to zvědavá :) teď tu ležím vedle paničky na gauči, trávím krůtí stehno co jsem si dala, snad mi takové dobroty bude panička podstrkovat častěji než jen granule :) všem přeje dodatečně všechno nejlepší do Nového roku.

21 prosince 2010, 16:27:58

tak si jdu deníčku postěžovat. Panička s dětma dala do obýváku cosi zeleného, ošklivého, nezvyklého a já k tomu nesmím. Pořád mi říká, že mám být hodná a třeba tam pod tím něco najdu :) Panička mě vzala na očkování, paní veterinářka mi navážila 32kg., pytel granulí mi pomalu mizí, posílají mi z toho obchodu i nějakou mňamku navíc, teda posledně to byl kalendář pro paničku, byl v něm samej pes, jako bych ji jen já nestačila :) Kamarádku prej nedostanu, k zešílení stačím paničce já s dětma pohromadě :) , taky dobře, nemusím se o nic dělit :) Eliška je už vyspaná, najezená, tak mizím deníčku blbnout do toho zbytku sněhu :)

15 prosince 2010, 20:46:54

Tak jsem deníčku zpět. Dneska mě panička vzala na veterinu na očkování, vydržela jsem to, jsem statečná a pak jsem za to dostala dobrotu, ty já ráda :) Pořád běhám ve sněhu i když to panička nevidí moc ráda kvůli mým ledvinám. Ven chodíme často, ale na krátké procházky, dokud se trochu nezvedne teplota. Ráda běhám za bobama, chodím s dětma bobovat :)

9 prosince 2010, 10:34:51

ahoj deníčku, panička je nemocná a tak fungujeme na "nouzovém režimu", ven semnou chodí Zdeněček, je to psina, dělám si co chci, na vodítku venčím já jeho :) . Včera mě už panička vzala na 20minut k řece vyběhat, obě jsme koukaly jak se to bílé ztrácí a všude je bláto. I ten divnej bílej "pán" před barákem se nějak pokroutil a zmenšil, chodila jsem na něj štěkat a vrčet, ale on se ani nehnul, jen stál a koukal, grrr ... Vám musím ještě říct, že v neděli k nám došli takový divný "týpci", jeden měl berlu, další křídla a další dva chrastili čímsi divným, jsem je chtěla vyprovodit, ale panička mě zavřela do boudy, takže jsem na ně jen štěkala, ale až je potkám, se maj na co těšit :)

3 prosince 2010, 22:59:05

sněží a sněží, já si v tom běhám, hrabu, válím. Panička mi pořídila vestu, prej v tom vypadám jako v neprůstřelné vestě, ale páneček jen závidí :) dostávám vitamíny na podporu imunity a místo kuřecích granulí jsem začala dostávat Purinu Proplan s lososem, se mám, heč :) dneska někdo bouchal petardy, ale nelekla jsem se, neutekla jsem, zůstala jsem stát a koukala jsem odkud ten příšerný rachot je. Panička mi dala pamlsek a moc pochválila, jak jsem šikovná holka a jak je pyšná, že jsem nezačala zmatkovat, takže můžete závidět :)

29 listopadu 2010, 12:28:08

milý deníčku, tak nám tu napadlo moře sněhu a já jsem z toho trochu mimo, všechno je bílé a studí to :) , ale společně s dětma v tom běháme, válíme se a dovádíme :) Panička mi navážila 28kg., prej bude lepší mě šatit než živit :), budeme zkoušet nový postroj a ve středu pokud nezapadneme sněhem půjdeme koupit něco " na sebe ", protože mě zlobí ledviny :(

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Alexis

Plemeno

Bandog

Pohlaví
Datum narození

10. června 2010

Hmostnost

46kg. , 67cm.

Krátce o mně

jsem živel k nezastavení, ráda se mazlím, hraju si ... prostě jsem velké mimino :) některá moje videa najdete http://www.youtube.com/user/Eliska2008

Co umím

jasně, za pamlsek cokoliv :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše co je k žrádlu :)

Oblíbená hračka

tenisák, plyšáci

Co ještě zbožňuji

lumpačení

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Buddy

Pohlaví
Datum narození

17. září 2011

Hmostnost

1,6kg.

Krátce o mně

jsem malej, ale šikovnej :)

Co umím

jsem miminko a ty můžou všechno :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, piškoty a jiné mňamky

Oblíbená hračka

gumová kráva :)

Co ještě zbožňuji

běhání, skákání, mazlení, ležení, spaní, jídlo :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (10)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?