Profilovka briabar

briabar

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
17 dubna 2012, 09:25:12

Dneska slavím 10 měsíců ode dne, kdy jsem vyrazila do světa a za chvilku to uteče a už to bude rok a já budu slavit narozeniny a mám slíbenej dort, takže už aby to bylo :) ale jinak jsem strašně hodná holčička, která se snaží cvičit, i když někdy to nejde - ty, paničko, taky nemáš vždycky svůj den, tak měj se mnou, začínajícím puberťákem, trpělivost :) chodíme na cvičák, kde musím jednou týdně poslouchat a snažit se, aby měla panička radost - ale s tím nemám problém, jsem rozená exhibionistka :) a nejlepší jsou stejně obrany :)

20 března 2012, 12:29:59

Tak jsem ve zdraví oslavila v sobotu 9. měsíc svého života a vstoupila do další fáze, tedy té pubertální :) Pravidelně chodíme s paničkou cvičit a jednou týdně ukážeme své umění i na cvičáku, kde mě chválí, však aby taky ne, že... :D Takže pohybu mám někdy až až :) Prej mě v dubnu čeká zase výstava, tak doufám, že to nebude taková pruda jako minule a taky panička mluvila o nějakém svodu, kde prý mám být ve vší počestnosti svedena panem rozhodčím a splnit si tak první podmínku pro budoucí uchovnění - já a štěňata? no potěš...

2 února 2012, 12:58:03

Dneska jsem byla zase cvičit. Panička odhodila po týdnu berle a šla se mnou dovádět :) Teda já dováděla a panička jen stála a sem tam mi míček sebrala - ještě jí to moc nechodí, ale už se těším až mi zase navleče postroj a vyrazíme do přírody na dlouhou procházku :) Jinak dneska jsem za svůj výkon na poslušnosti dostala od paničky jedničku s hvězdičkou, prej jsem čím dál lepší :) Ale nejlepší byl stejně ten míček na konci...pro ten bych se rozkrájela :)

21 ledna 2012, 18:21:26

Dneska jsem byla poprvé na novém cvičáku. A to vám povím, asi se mi tam bude fakt líbit :) Krásně jsem se prolítala, pohrála si s ostatními pejsky a taky jsem cvičila a šlo mi to krásně - sice jsem dostala vyčiněno z to, že při chůzi vystrkuju zadek do strany, ale prej jsem strašně šikovná :) A příští týden znova a to už si možná i kousnu do figuranta :)

14 ledna 2012, 08:56:36

Včera jsme s paničkou po dlouhé době jely zase vlakem - to vám byla sranda, tolik lidí okolo a já se mohla uvrtět, abych každýho přívítala :) Sama jsem nastupovala a vystupovala, ale byla to pořádná fuška vylézt do těch strmejch schodů do vlaku, ale stálo to za to :) Viděla jsem po dlouhé době zase Briušku, která nemůže kvůli zdravotním problémům trávit s námi tolik času, kolik by chtěla, ale já jí to vynahrazuju, když panička jede k rodičům, kteří se starají o Briu. A včera to bylo prima. Panička nás vzala na procházku, začalo krásně chumelit a to bylo něco pro mě. Skákala jsem a dováděla a strhla jsem k blbinkám i Briu a chudák panička říkala něco o blázinci, což teda nevím co je, ale určitě by jí tam pomohly :) A ještě jedna důležitá zpráva. Já, malá Darling, ze všech nejprdlejší, jsem tímto dnem definitivně přerostla Briu, takže už si na mě nemůže tolik dovolovat :)

31 prosince 2011, 19:22:30

Tak vám teda nevím, ale Silvestr nebude asi patřit k mým oblíbeným...Celý týden už poctivě sbíhám 4 patra dolů na loužičku bez nehody a panička mě chválí. No a před chvilkou tak běžíme dolů, už skoro poslední dveře máme za sebou a najednou to přišlo...Rana jak z děla a loužička pode mnou...

27 prosince 2011, 11:35:11

Dneska mi panička ráno oznámila, že prej svátky skončily a my musíme zase začít cvičit...no jo když ale já byla po skoro týdnu nic nedělání, tak nabytá energií, že to moc nešlo :( nakonec to panička vzdala, že to se mnou dneska nemá cenu a vytáhla míček :) a já lítala a lítala :) však je to stejně nejlepší :)

21 prosince 2011, 10:13:31

Dneska jsem viděla poprvé sníh. A fakt žůžo :) panička mi říkala, že jsem největší magor, co kdy měla, že prej předchozí boxerky, co měla byly opatrnější. No já teda suverénně vlítla ven a začala pobíhat jako šílenec :) sníh je super a doufám, že dlouho vydrží, dá se sním tak krásně hrát :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bria

Pohlaví
Datum narození

28. září 2007

Hmostnost

25 kilo

Krátce o mně

strašně mě baví cvičit a pro paničku a pískací prasátko udělám cokoli, a tak jsme se s paničkou vrhly na sportovní kynologii a podařilo se nám pár zkoušek složit :) na výstavách jsem taky pár psíkům parádně protřepala kožichy :D největším úspěchem jsou ale moje štěňátka, která teď dělají samou radost svým novým majitelům :) Mám splněné zkoušky ZZO, ZOP, BH, IPO-V a VZ :)

Co umím

no kromě potřebných povelů na zkoušky ještě haldu nepotřebných stylu odfuň, vystřel, pusinku, poď se mazlit, jdeme ven a dáme piškůtek :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty :)

Oblíbená hračka

pískací prasátko

Co ještě zbožňuji

jídlo, lidi, hračky, no prostě všechno :)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Darling

Pohlaví
Datum narození

17. června 2011

Hmostnost

23 kg a prej se podle toho nechovám :)

Krátce o mně

jsem střelená boxerka ochotná ke všem kravinám a všemožným aktivitám. S paničkou se věnujeme sportovní kynologii a prej jsem šikovná :) S pánečkem si zase krásně hrajeme a začínám mít převahu :) Kromě cvičení mě taky čekají výstavy, což ale zatím nevím co je, ale snad se to dá žrát :)

Co umím

dost, malinko, sedni, lehni, stůj, počkej, k noze, vystřel, pelíšek, pusinku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, granule a piškoty

Oblíbená hračka

tenisák nebo cokoli kulatého, plyšáci a páneček :)

Co ještě zbožňuji

paničku a pánečka a pak dojídání jogurtů po paničce, kostičky, piškoty, rohlík, chleba, lidi, psi a hlavně cvičení :)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Limited

Pohlaví
Datum narození

25. června 2013

Hmostnost

celých 18 kilo :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Oblíbená hračka

plyšová krysa

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Iška

Pohlaví
Datum narození

27. listopadu 2003

Datum úmrtí

21. září 2007

Krátce o mně

Išinka byla naše první boxerka. Původně měla být pouze \"gaučovým psem\", ale nakonec právě ona může za to, že cvičím se psy :) První výcvikové tábory, výstavy a začátky na cvičáku v Třebíči...Já se učila a Iška měla na moje výcvikové pokusy svůj názor - jediné, co ji opravdu bavilo byly stopy, zbytek považovala za zbytečný a omezující :) Nastoupily jsme spolu na naši první zkoušku, sice dopadla neúspěšně, ale radost ze cvičení nám to nevzalo. Plánovala jsem další zkoušky, snad jednou i štěňátka, ale nebylo nám dopřáno. Po 3. narozeninách Išce z neznámého důvodu přestávaly pracovat ledviny - diagnóza chronické selhání ledvin - a po 3/4 roce neúspěšné snahy o zmírnění průběhu nemoci, jsme její trápení ukončily. Byla náš malý bojovník - malá vzrůstem, ale velká srdcem...

Fotky

Přátelé (159)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?