Profilovka Marti

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 prosince 2010, 12:04:59

Včera jsem s řekl,že už mě to ve výběhu nebaví a že bych se mohl jít projít někam třeba do lesa nebo řece. Využil jsem nepozornosti majitele,který špatně zavřel dveře od výběhu a vydal jsem se na cestu. Ani jsem si nevšiml že nejmenší člen našeho stáda a ,ůj velký kamarád Jerry jde s semnou... Zjistil jsem to až když už jsme byli daleko od domova a já ho nemohl odehnat protože jsem se bál,aby se neztratil... A tak jsme tedy šli.. Došli jsme na naši oblýbenou louku a začli jsme závodit,říkal jsem si: " Jerry má malé nožičky nechám ho vyhrát.." ani nepotřeboval abych zpomaloval... Rozběhl se využil mé nepozornosti a už byl v cíly... Cválali jsme loukou když najednou Jerry upadl... Byl jsem vyděšený a prosil jsem ho aby vstal,ale on nemohl... Rychle jsem upaloval pro pomoc.. Když jsme k němu s majitelkiu dorazili byl prochladlí,měl zlomenou nohu ale žil... Dostal jsem pořádně vynadáno (zaslouženě) ale teď jsme Jerryho nějak potřebovali dostat domu.. Díky bohu že s sebou měla tu kouzelnou krabičku. Něco na ní zmáčkla a pak do ní dlouze a vystrašeně mluvila... Když si tu krabička dala do kapsy,byla moc smutná i já jsem byl smutný... Bál jsem se že budem muset Jerryho utratit,ale věděl jsem,že to by NIKDO z nich nedovolil.. Jerryho jsme dovezli domu,je ve svém boxe a odpočívá... Ten hodný pán co nás chodí kontrolovat řekl že bude v pořádku... Majitelka se na mě ještě zlobí,ale já vím že i přes to mě má ráda... a slibuji že už bez ní na Vycházky nepůjdu... Už ne..!

7 prosince 2010, 12:02:12

Dneska jsem své majitelce ukázala,že být maminka není tak špatné. Ona se pořád obává že by se mi něco stalo a řídí se pokyny toho hodného veterináře,ale já nechci aby měla strach. Proto jsem se rozhodla že jí ukážu,že i jako budoucí mamina mohu skákat přes překážky a že na ty slibované závody pojedeme a všem ukážeme kdo je Polly. Když za mnou majitelka přišla ukázala jsem aby si na mě vylezla,věděla jsem že ji tím zárověň i rozveselím. Když se na mě posadila,ucítila jsem jak se mezi námi vytvořilo pouto a v tu chvíli jsem věděla že ať udělám cokoli její tělo se přizpůsobí a ona nespadne. Projela jsem celé skokové cvičiště a měla jsem krásný pocit. Majitelka byla nadšená stejně jako já. (těch pusinek co jsem dostala) Konečně jsem jí ukázala že i jako budoucí maminka zvládám vše úplně svěle! Poté nás čekala nádherná vyjížďka do přírody. Jsem moc ráda že jsme spolu.. Už NIKDY bych si nedokázala zvykat na nového majitele,ona není jen majitel je to přítel a ztratit přítele je velmi bolestivé samo o sobě! Vím,že ona to cítí stejně!

6 prosince 2010, 10:18:21

Dneska jsem byla na skvélé vyjížďce na zasněžené louce. Nejraději mám když spolu s majitelkou cváláme jen tak svobodně bez všech těch postrojů a sedel. Nejlepší na těchto vyjížďkách je že majitelu můžu kdykoliv škodolibě položit do sněhu. Jo zlobit jí to mi jde nejlépe. Ale i když jí zlobím neznamená že neumím poslouchat. Když majitelka chce tak udělám vše k její nejlepší spokojenosti,také proto jsme již tolikrát vyhrály. Vím,že se na svou majitelku mohu kdykoli a v čemkoli spolehnout a proto se snažím se všech sil,aby i ona mohla věřit mě. Vyjížďky do přírody vážně miluji. Teď potřebuji pohyb o to více protože už na to nejsem sama. U mě v bříšku mám hříbátko a někdy začátkem jara by se mi mělo narodit. Moc se na něj těším. Majitelka mi zatím neřekla jestli to bude holčička nebo chlapeček,ale mě to vůběc nevadí. Bude ze mě hrdá maminka. =)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Marcus

Pohlaví
Datum narození

3. ledna 2004

Krátce o mně

Pocházím z malé vesničky. Jsem hnědý valášek. Než jsem se dostal k těmhle hodným majitelům střídal jsem majitele. První majitelé mě měli moc rádi,ale už byli staří a nemohli se o mě starat. Dali mě proto v dobré víře jednomu moc zlému pánovi. Ze začátku když si mě odvážel na mě byl hodný,ale jakmile jsme přijeli na místo přivázal mě řetězem k ostatním kamarádům a nechal nás tam a nestaral se o nás. Moje současná majitelka si mě i s mými kamarádi vzala k sobě. Byli jsme 4,ale vydržel jsem to jen já. A i když to bylo mnohdy moc těžké jsem rád že jsem to zvládl. Teď si žiju jako v ráji.

Co umím

poklona

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Hlavně chleba ten já můžu nejvíc.=)

Co ještě zbožňuji

Drbání všude možně a vodu. Kupání přímo miluji!

Fotky

Základní informace

Jméno

Jerry

Plemeno

Falabella

Pohlaví
Datum narození

20. června 2006

Krátce o mně

Já jsem nejmenší obyvatel stáje,moji velcí kamarádi se mi občas smějí,ale já si z toho nic nedělám protože vím,že nebýt mě tak by nejmladší z mých majitelů (5týdení Tomášek) nemohl jezdit. Už se,ale těším až vyroste protože to zajímavé sedátko které mu vytviřili je malinko větší,takže se bojím že mi spadne,ale i to se brzy vyřeší. =)

Co umím

Neumím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jablíčko,koňské sušenky od majitelů

Co ještě zbožňuji

Když se mohu vyválet v tom největším bahně které vydím. Miluji čištění,příjemně mě to lechtá

Fotky

Základní informace

Jméno

Lord

Pohlaví
Datum narození

3. července 2007

Krátce o mně

Já jsem velmi temperamentní koník,ale nejsem zlí.. Mám rád lidi,ale zatím nemám rád jiného jezdce než své majitele... S majitelku pracujeme na důvěře a slibuji že se polepším.

Co umím

umím krásnou poklonu

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Seno a granulky

Co ještě zbožňuji

Svou majitelku a své kamarády ze stáje..

Fotky

Základní informace

Jméno

Pollynka

Pohlaví
Datum narození

13. února 2008

Krátce o mně

Co umím

poklona,válení sudů,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule rozmáčené ve vodě, popřípadě tvrdý chléb a ovoce a zelenina

Co ještě zbožňuji

Drbání pod ocasem a za ušima

Fotky

Základní informace

Jméno

Besinka

Pohlaví
Datum narození

22. června 2009

Krátce o mně

Já jsem Besinka. Jsem v celku hodná mno.. jen když se mi ten človíček líbí a nebo když chci udělat dojem na paničku.) S paničkou k sobě máme hodně blízko. Mám sice roztomilí kukuč,ale nepřejte si mě potkat někde daleko od paničky to Vás pokoušu ani nemrknete. Ne,dělám si legraci. Když se ke mě budete chovat slušně a nebudete se nademně moc nahýbat můžete si mě i pohladit. Nejraději mám drbání na bříšku a za ušima. To Vás pak budu milovat. Pusů Besi

Co umím

všechny

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko

Oblíbená hračka

Moje pískací kachnička. Na tu nedám dopustit

Co ještě zbožňuji

drbání za ušima a na bříšku

Fotky

Přátelé (15)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?