Profilovka MonII

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 září 2012, 13:02:41

Co jsme dělali o víkendu? Dá se říct, že bohužel nic :-(. Počasí na nic a tak jsme jen trénovali opět slalom z horší strany, jelikož nám pořád dělá problémy a závody budou coby dup. Taky jsme cvičili na balancační čočce, ale musím pořídit větší. Zítra jsem poslední den doma a potom "hurá" do školy. Jsem opravdu zvědavá, jak to tady brouček vydrží, když celá prázdniny jsme spolu 24 hodin denně.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Azurit Majlia

Plemeno

Šeltie

Pohlaví
Datum narození

22. listopadu 2010

Hmostnost

10, 1 kg

Krátce o mně

Panička o mě říká, že jsem výjmečný a mám výjmečnou povahu. Nejsem bojácký, jako nějaké Šeltie, velmi rád a rychle se učím novým věcem. Moje nejoblíbenější aktivita je agilitění a štěkání - to mi jde opravdu nejlépe. Prý jsem moc hodný, mazlivý a musím být všude, kde je moje panička.

Co umím

Z poslušnosti umím sedni, lehni, zůstaň, aportovat, štěkat, z dogdancindu například sudy, otočky, obíhání, slalom, přeskoky na různé způsoby, podávání pacek na různé způsoby, obejmutí nohy, popros, čtvrtá, couvej, styď se, smutný pejsek a tak dále, ale ze všeho nejraději mám agility - letos začneme jezdit na oficiální závody :0))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Piškotky, sušené maso, prasečí ouška a svoje granulky :0)

Oblíbená hračka

Hlavně plyšové hračky, nebo pletené fleecové přetahovadla.

Co ještě zbožňuji

Svou paničku, nadevše. Musím jí mít stále na očích :0). Pak mám rád pejsky, co jsou menší než já, agility a aportkování.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Puntík

Pohlaví
Datum narození

1. června 2012

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ještě nevíme :0)

Oblíbená hračka

Azísek :0))

Fotky

Přátelé (28)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?