Profilovka Klára

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
9 června 2011, 19:50:00

Uff, dneska mi dávali za krk, takovej divnej váleček pod kůži. Prej je to čip, no mě je to fuk, co to je...Ale představte si, že mi ho museli píchat dvakrát, ten první mi totiž nějakým záhadným způsobem vypadnul a panička ho našla když mě hladila na bříšku. A tak jsme jeli na kliniku znovu :( ještě že jsou tam na mě tááák hodní. A musím vám mňouknout, že jsem byla strašně šikovná a ani jednou jsem nemňoukla ani se nebránila. Oni by mě stejně přeprali, tak to nemělo cenu :)

10 května 2011, 00:57:05

Tak to jsem zvědavá, jestli si na mě panička vzpomene. Mám totiž v sobotu 14.5. půlroční narozeniny a 25.5. svátek. Už se moooc těším, jak to oslavím, už budu velká slečna. A ještě něco vám musím říct, včera mi vypadl zoubek, no není to důkaz, že už jsem velká :) tak pa a pusu na čumáčky...

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Annie (Tornado Lou Hairy Huddle)

Pohlaví
Datum narození

14. listopadu 2010

Hmostnost

3400 g

Krátce o mně

Jsem úžasná kočička s poloviční povahou psa :) Bydlím v rodiném domečku, ale občas chodím na zahrádku a ven na vodítku. Všechno totiž musím dělat s páničky a samozřejmě s nimi i spinkám v posteli. Jsem jejich největší miláček a já je také zbožňuji.

Co umím

aportovat pískací myš

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

hovězí masíčko

Oblíbená hračka

myška, papírové kapesníky, škrabadlo

Co ještě zbožňuji

spinkání, trhání papírových kapesníků

Fotky

Více fotek

Přátelé (20)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?