Profilovka anna buryanova

anna buryanova

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
19 dubna 2012, 20:26:32

Ahoj Včera jsme dělali pořádek kolem baráku a do sklepa jsme házeli otevřeným okénkem dřevo. Po tom co jsme to všechno skončili zapomněli jsme to okénko zavřít. Náš Matýsek už má volný pohyb po domě, protože si dokáže otevírat dveře, nepomůže ani otočení kliky na horů, tak jak jsme to měli, když byli děti ještě malé. Děti byly v prvním patře a my v přízemí, večer kolem deváté začlo být divné, že Matýsek ještě neprošel dolů. Na dotaz "Je u vás Matýsek?" odpověď "Né, musí být u vás." vypukla panika. Nebyl nikde a při pohledu na otevřené okénko ve sklepě, bylo všechno jasné i proto, že Matýsek sice umí otevírat dveře, ale zavřít jeneumí a všechny dveře do sklepa byly otevřené. Chodili jsme kolem baráku po tmě s baterkou a doufali, že někde uvidíme jeho svítící oči. Nikde nic, jen psi v okolí byli nějak neklidní a vyštěkávali, né jako na něco určitého, ale jako, by v okolí se potulovalo, něco, nebo někdo koho neznají. No nic, musíme se asi spolehnout na přirozenost koček, že pokud budou mít hlad a nebo jim bude zima, tak si domov zase najdou. Nechali sme sklepní okénko pootevřené, ve sklepě rozsvícené světlo a doufali, že se vrátí. 00:16 dorazil jako by se nechumelilo a ono se taky nechumelilo. Probudilo nás vrznutí dveří a jeho typické zamručení. Hurá je doma, prvni jsme nemohli usnout strachem, "Kde je?" a po druhé jsme nemohli usnout radostí,"Je doma"

28 března 2012, 20:31:41

Zdravím všechny kamarády a děkuji za myšičky.Mám se dobře.Obýváme už obě patra takže je mi celý dům k dispozici.Taky si všude sám otevřu dveře a proto všichni vchodové dveře zamykají.Předminulý víkend tady byla babi s dědou z Poruby a samozřejmě i Belinka.To bylo prima.A týden předtím jsme byli my u nich.Je už teplo a děti jsou často venku,páník tam taky nějakou práci občas má a já na ně koukám s parapetu nebo s terasy.

5 září 2011, 10:26:52

V pátek přijela Belinka,to bylo vítání.Děda slavil narozeniny tak byl rušný víkend.Samé návštěvy a každý mě chtěl hladit ale když na to nemám náladu tak se někam zašiju.S Belinkou jsme se vyřádili.Honili jsme se,hráli si a když toho bylo dost tak jsme sebou plácli a odpočívali.Dnes jsou všichni ve škole a v práci a já dospávám.

1 srpna 2011, 20:27:46

Ve středu přijela Belinka s babi a dědou a byli u nás až do neděle.Pořád chodily nějaké návštěvy i s dětmi.Beli se před každým kroutila a chtěla si hrát.Já se tvářil že mě nikdo nezajímá ale stejně mě chtěl pořád někdo hladit a nosit.V sobotu byla páníkova oslava narozenin u dědy Zdenka na zahradě a teda velká.Já měl ale doma naprostý klídek celé odpoledne.V neděli zase bylo rušno a pak všichni odjeli a já byl doma sám.Moje rodinka se ale vrátila večer v plném počtu.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

9. května 2010

Hmostnost

Asi 4,5kg

Krátce o mně

Moje rodina si mě koupila od jedné paní z vesničky u Kroměříže.Měl jsem už čtyři měsíce a vypadal jsem jako dospělý kocour.Nejdříve jsem se schovával a pozoroval ale brzy jsem si zvykl.Teď jsem nejraději když mám rodinku kolem sebe.Už jsem tady úplně zabydlený.Mám svá místečka,domeček,škrábadlo i zachůdek a taky spoustu hraček.

Co umím

Příjdu když si chce někdo hrát nebo krájí něco dobrého.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko,granulky,sýr,rybičku.

Oblíbená hračka

Všechno co se pohybuje

Co ještě zbožňuji

Svoji rodinu,hraní a pozorování,třeba ptáčků z okna.

Fotky

Více fotek

Přátelé (118)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?