Profilovka Veronika

Veronika

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
28 února 2011, 10:37:00

V sobotu mi panička odjede na dva a půl měsíce do Francie. Já to ještě nevím, ale už něco tuším. Mě a kočičí smečku bude mít na starosti páníček. Nebojím se, on nás miluje a udělá pro nás první poslední. Rozmazluje nás. Jenže mi bude chybět panička. Ona si vždycky udělá čas na dlouhou procházku. Ona mi češe kožíšek, načechrá pelíšek a mazlí se se mnou dokud neusnu. Ona mi vaří mňamky, čistí uši, oči, zuby a stříhá drápky. Ona mi pere bundičku a obojky. Slíbila mi, že mě nikdy neopustí. Teď odjede a já to budu považovat za zradu. Myslel jsem si, že je moje jistota. Můj pevný bod. Bude nám smutno. Ale musí to tak být. Hlavně ať se mi vrátí.

28 února 2011, 10:28:27

Dneska už je to třetí den, co nepřišel můj malý bráška Mikuláš. Byl ještě divoký, ale panička ho pomalu ochočovala. Už se nechal pohladit. Každé ráno přišel na snídani a kolem šesté zase na večeři. Byl ještě koťátko. Je nám všem divné, že už se tak dlouho neukázal. Bojím se, že ho přejelo auto, jako mého brášku Mourka. Možná se někde zatoulal, jako můj bráška Flekáč. Už je to přes rok, co Flekáč odešel a nevrátil se. Pořád čekáme, že se jednou vrátí. Teď už čekáme dva. Flekáče a Mikuláše. Je nám smutno.

18 února 2011, 16:39:05

Byli jsme s Jimem na dlouhé procházce. Učíme se chodit poslušně na vodítku. Hrozně mě rozčilovalo, jak pořád čenichal z jedné strany na druhou a hned zas zpátky. Dívám se na Znalce psí duše. Inspiroval mě. Jimík je tvárný a snaží se mi vyjít vstříc. Nečekala jsem, že si poslušnou chůzi osvojí tak rychle.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Jim

Pohlaví
Datum narození

14. března 2009

Hmostnost

26,25 kg

Krátce o mně

Jsem chrt, přesněji lurcher, to znamená kříženec greyhounda a teriéra. Žil jsem dost bídně na vlastní pěst v Irsku. Když mě zachránili, byl jsem jen kost a kůže. Neměl jsem žádnou srst. Museli mi uříznout kus ocásku a zpravit pochroumanou nohu. Když jsem přijel do Čech, vyzvedli si mě nějací lidé a říkali, že jedu domů. Začátky byly těžké. Všeho jsem se bál a všechno se musel naučit. Díky trpělivosti a lásce se z nás stala opravdová rodina. Jsem teď domácí mazel a jsem za to moc vděčný. Spousta chrtů ale nemá takové štěstí jako já a končí špatně. Naštěstí jsou lidé, kterým na nás záleží. Podívejte se na www.adopcechrtuforum.cz

Co umím

Sedni, dej pac, lehni - jen v tomhle pořadí. Dále pak čekej a ke mně - jenom když se mi chce. Obojí dělám jen za dobrotu.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sýr

Oblíbená hračka

Plyšová krysa

Co ještě zbožňuji

Maminku a tatínka, jídlo, svoje dva pelíšky, procházky, běhání, pusinky, drbkání, spánek, zívání

Fotky

Základní informace

Jméno

Macík

Pohlaví
Datum narození

9. června 2009

Hmostnost

4 kg

Krátce o mně

Narodil jsem se v úkrytu podlážek jako divoká kočka. Byli jsme tři koťátka a maminka. Chodili jsme společně na večeři k mojí současné rodině. Panička u nás proseděla hodiny a snažila se nás ochočit. Nejdřív letmé pohledy, pak dotyk, a tak dál. Postupně jsem se přestal bát. Jednoho dne jsem se rozhodl, že budu domácí. Nakráčel jsem k mojí rodině domů a předl. Od té doby patřím k nim. Svou plachost jsem si ale ponechal. Bojím se cizích lidí. Můžou být zlí. Z celé mojí rodiny jsem ochočený jen já. Bráška Flekáč jednou odešel a už se nevrátil a brášku Mourka přejelo auto. Máma chodí na jídlo, ale už je moc velká na to, aby věřila lidem a nechala se ochočit. Život divoké kočky není snadný. Já radši spím v peřinách.

Co umím

Na

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Myši, mléko, tvaroh, smetana, sýr, maso, vlastně úplně všechno

Oblíbená hračka

Polomrtvá myš, která si chce zachránit život útěkem.

Co ještě zbožňuji

Rád předu, předu pořád. Rád lovím myši. Rád se kočkuju s Matýskem.

Fotky

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

9. srpna 2009

Hmostnost

3 kg

Krátce o mně

Byl jsem ještě kotě, když si mě z útulku přivezla panička. Měl jsem blechy, svrab a neuměl jsem chodit na písek. To už je ale minulost. Když jsem byl malý, brávali mě všude s sebou, abych poznal svět a ničeho se nebál. Díky tomu, je ze mě dnes sebevědomá a chytrá kočička. Přes den spím a v noci vyrážím ven za dobrodružstvím.

Co umím

Na

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, smetánka, kapsička

Oblíbená hračka

Všechno co šustí a nejlépe ve 4 ráno

Co ještě zbožňuji

Spánek, drbkání, škrabátko, rád si lehnu na horké dveře čerstvě otevřené myčky, rád piju čerstvou vodu ze skleničky, rád chodím ven a rád se kočkuju s Macíkem.

Fotky

Přátelé (11)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?