Profilovka natea123

natea123

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
11 května 2017, 22:39:25

Ahoj kamarádi, moje panička ale vůbec nemá čas tady být. Musím vám ale bohužel napsat, že jsem už v psím nebíčku a hraju si tady s mým kamarádem Oskárkem. Už jsem byl moc starý a poslední dva měsíce mně nebylo vůbec dobře tak už jsem chtěl odejít za duhový most, kde mně už nic nebolí. Mějte se kamarádi hezky Kubíček:( :( :( :D

25 listopadu 2013, 19:28:17

Už jsem moc dlouho nepsal, ale panička má málo času. Pořád se stará o takového malého človíčka , říká mu Davídku,můj vnoučku. no ale mně také nezanedbává, ted právě zase chodíme k paní doktorce, protože se požád drbu a všechno mě svědí. Už jsem vyzkoušel hodně dobrých a drahých granulí a pořád nic. Tak ted beru entibiotika a do uší kapičky. Takže moc všem přeji hezké vánoční svátky.

10 srpna 2011, 21:34:14

Ahojky kamarádi, tak vám musím zase něco napsat. Panička s velkým i malým páníčkem mě vzali na chalupu a byl jsem tam týden. Panička pak musela odjet , tak jsem byl smutný, protože jsem myslel, že mě opustila. Takže jsem si tam velkýho pánička hlídal a všude jsem ho doprovázel, aby mě nikam neutekl. Nakonec se vrátila moje panička a to jsem byl přešťastný. Na chalupě to bylo fajn, jen se otevřely dveře a byl jsem venku.Je tam velká zahrada a vůbec jsem se tam neztratil. Takže jsem očichával nová místa, jedl jsem a spal u kamen. Te´d už jsem zase doma, ale ještě tam jednou pojedeme až budou mít páníčci zase dovolenou, tak se těším. Podívejte se taky na nové fotečky. Až bude zase něco nového, tak písnu. mějte se kamarádi dobře a ještě užívejte prázdnin. Kubíček.

10 července 2011, 23:35:26

Tak moji kamarádi, musím se omluvit za víkend, nestihl jsem moc kostičkovat, na chalupě nemáme internet. Byl jsem tam poprvé a moc se mi tam líbilo. Měl jsem strach, jak se tam budu pohybovat, ale bylo to dobré, panička mi dokonce říkala, že skoro není vidět, že moc nevidím. Byl jsem taky skoro celý den venku a v noci jsem spal, ale když byla ta bouřka, musel jsem k paničce do postýlky, tam jsem se nebál. Tak se budu zase těšit, až tam pojedu. Přes týden to zkusíme s paničkou napravit.

30 června 2011, 22:35:42

Ahoj kamarádi, tak snad už budu mít svoji první medailičku, za kterou budu děkovat Vám pejskům a kočičkám. Snad mi už neuteče. Panička říká, že si dá taky prázdniny a odpočine si od kostičkování. Bude prý hodně číst deníčky, prohlížet si fotečky , videjka a samozřejmě nějaký kostičky taky rozdá. Já se mám moc dobře, už nejsem tak žravý, jako když jsem přišel z útulku, už si pěkně vybírám, co si dám. Panička mě kupuje granulky a konzervičky dobré pro moje zdraví, hlavně srdíčko a klouby, ale já bych si taky moc rád dal salámek, ovárek a takový samý prý nezdravý věci. No páníčci jsou hodní a trochu maličko mi dají ochutnat. Taky mám rád piškoty. Jinak si tady u páníčků hovim v obýváku na gauči a pak taky u paničky v postýlce. Venku sem hned, jen seběhnu schody a jsem na dvorku. Já bych chtěl běžet ještě dál na silnici, ale panička mě nepustí, prý když nevidím, že bych mohl skočit pod auto, tak mám smůlu a musí mi stačit dvorek se zahrádkou. Taky se pojedu někdy podívat k Jičínu na chalupu, kterou má můj paníček, který musel opravovat ploty, abych nemohl někam utéci. Tak jsem zvědavý jak to tam bude vypadat. Prý je tam moc velká zahrada před i za chalupou, tak se tam snad nestratím. Samozřejmě tam taky bude náš nejmenší člověčí páník, který mě občas chytne za ocásek, ale jinak je ke mě moc hodný. Dneska jsme zapálili Oskárkovi svíčku na hrobečku a protože bylo vysvědčení a jedna panička je učitelka, tak mají Oskárek, Betynka, Mišulka a Tománek na hrobečcích hodně kytiček. Byl jsem se tam dnes večer podívat. Tak kamarádi až přijedu z prázdnin z chalupy tak písnu co je nového a vy všichni mějte moc hezké prázdniny a volno se svýma páníčkama. Kubíček a Oskárek :-)

4 června 2011, 23:17:47

Ahojky kamarádi, tak já se dívám z obláčku, jak se má u mojí paničky Kubíček. |Moc si to zaslouží, protože je moc hodný a je mi taky podobný. Chodí taky jako já k paničce do postýlky a ta ho drbe za ouškama. To se mi moc líbilo. Taky chodí na můj hrobeček a povídají si se mnou a každou neděli zapalují svíčky a Kubíček je u toho. Tak se mějte kamarádi moc pěkně a užívejte si svých hodných páníčků. Oskárek

4 června 2011, 23:12:14

Tak musím napsat, jak se mám. Byl jsem u paní doktorky, s očičkama se nedá nic dělat, panička dává na noc mastičku. Taky mám šelest na srdíčku tak mám ráno a večer prášky. zatím mi je ale dobře a pěkně běhám po zahrádce. už mám celý barák očichaný a nejlíp se mi spinká u paničky v postýlce. Teď, jak je vedro taky chodím do koupelny na dlaždičky. Papám moc dobrý granulky a taky mi panička vaří libové masíčko. To mám nejradši. Jen mě tady vadí kočička, co mají ti starší páníčci dole v přízemí, asi ten zlý pán co mě pak vyhodil neměl kočičky rád. Takže si musím zvyknout, že je tady taky kočička a protože ji nevidím, jenom cítím, tak pak jsem chvíli nervozní a hledám jí. Ale snad to bude dobré. Tak se zatím mějte kamarádi moc hezky a děkuji za kostičky, chtěl bych mít alespoň jednu medajličku.

14 května 2011, 00:32:21

Tak už tady mám kamaráda, jsem moc rád, že je u paničky místo mě Kubíček, který měl velikou smůlu na lidi, kteří si ho koupili a pak ho vyhodili ven. A protože vím, jak se o mně panička moc dobře starala, ale bohužel jsem ji velice nerad musel opustit, tak vím, že se Kubíček bude mít moc dobře. Budu se na ně dívat, protože panička na mě pořád moc a moc myslí a stýská se jí.

13 května 2011, 23:34:49

Ahoj, tak nejdříve bych vás všechny pejsky, kočičky a koníky chtěl moc pozdravit. Ani jsem už nečekal, že bych se dostal mezi Vás. Je mi asi 7 let a v říjnu 2010 jsem se dostal do útulku do Plzně, protože mě lidé, u kterých jsem bydlel vyhodili ven. Naučili mě hodně povelů, musel jsem být moc poslušný, jinak mě bili holí i rukou. Když jsem začal mít zdravotní problémy, skoro vůbec nic nevidím, tak mě už asi nechtěli. Venku jsem byl asi dlouho, protože do útulku jsem přišel moc zanedbaný, v uších jsem měl zánět a taky zánět močových cest. Děkuji moc lidem v útulku, kde mě trochu dali do pořádku a měl jsem co jíst. I u paní doktorky jsem byl. V útulku jsem ale taky pomalu přestal vidět na druhé očičko a teď vidím strašně málo, ale jsem moc šikovný a všechno cítím. Mé nové paničce se pořád stýskalo po Oskárkovi, který umřel moc mladý před dvěmi lety a tak přišla na nápad, že by chtěla udělat radost nějakému opuštěnému a nechtěnému pejskovi. A protože se kvůli Oskárkovi zamilovala do Kavalírů, přijela si pro mě 7.5.2011 do útulku. Byl jsem strašně moc šťastný, a ani jsem nechtěl věřit, že jedu do nového domova, kde mě všichni s láskou přivítali. Ještě se ale trochu bojím, že když jde panička ráno do práce, tak že už nepřijde a já zase zůstanu sám. Tak to pak tady nahoře tak štěkám, že dole vzbudím takové hodné starší páníky, kteří mají malého pejska Jokšírka a vemou mě dolů, abych nebyl sám a čekám na svoji paničku až se vrátí z práce domů. Byl jsem už dvakrát u paní doktorky, která mě prohlídla a vzala krev. Na očičkách mám šedý zákal, tak si tady rychle musím všechno ještě zbytkem zraku prohlídnout, a na srdíčku mám šelest a to každý ráno a večer beru prášky. Dobře mi dopadly krevní testy, které mám v pořádku. Tak já bych tady chtěl ještě dlouho být, protože se mi to tady moc líbí.

4 května 2011, 21:48:54

Tak moje panička má pro Vás novinu. Rozhodla se, že zpříjemní podzim života jednomu pejskovi z útulku. Je to taky kavalír jako já, jmenuje se Kubíček, a asi jeho ošklivý páničci ho odložili, když začal mít zdravotní problémy. Skoro nevidí a musí držet ledvinovou dietu. Je mu asi 5-6 let. Já jsem moc rád a budu se na něho dívat. Je mi moc podobný, panička mu pak udělá tady taky profil. Pojede pro něj tuto sobotu do Plzně.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kubíček

Pohlaví
Datum narození

10. října 2004

Datum úmrtí

29. ledna 2017

Hmostnost

8.5kg

Krátce o mně

Teď jsem moc šťastný, že mám nový domov , kde jsou na mě moc hodný a celá rodina mě má moc ráda.

Co umím

sedni, lehni, pac, popros, štěkej, no umím toho hodně, ale chtěl bych na to zapomenout. Nová panička na mě nekřičí a nebije mě.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

ještě nemám, musím si vybrat

Co ještě zbožňuji

novou rodinu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Oskárek

Pohlaví
Datum narození

6. června 2005

Datum úmrtí

10. května 2009

Hmostnost

12kg

Krátce o mně

Bohužel už nejsem se svojí paničkou, která mě měla moc a moc ráda, 10.5.2009 jsem odešel do psího nebíčka, kde se na ní pořád dívám......

Co umím

moc ne

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, šunka, sýr

Oblíbená hračka

ponožka na provázku

Co ještě zbožňuji

své dvě paničky

Fotky

Více fotek

Přátelé (127)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?